Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-05-03 12:04:31

Voldo
adept
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 71
Serwis

Allan Kardec - Księga Mediów

Czy można kontaktować się z duchami? Kim w ogóle są duchy? Czy w ogóle duchy istnieją?

Księga Mediów jest drugim z pięciu najważniejszych dzieł Allana Kardeca. Wydana po raz pierwszy w 1861 r. rozwija idee przedstawione w sztandarowym dziele spirytyzmu Księdze Duchów tego samego autora. Rozwija przede wszystkim te, które dotyczą świata duchów, tego, w jaki sposób komunikują się one z nami, a także rodzajów medialności i sposobów jej rozwijania.

Kardec wyjaśnia między innymi, jakie niebezpieczeństwa czyhają na wszystkich, którzy próbują kontaktów z duchami. Tłumaczy, jakie rodzaje duchów można spotkać, a także to jak odróżnić przedstawicieli każdej z grup.

W książce znajdziemy też szczegółowy opis sposobów komunikacji z zaświatami, a także wiele pomocnych wskazówek na temat tego, jak radzić sobie z opętaniami, jak również z przypadkami nawiedzonych domów.

Jeżeli Księga Duchów stanowi podstawę filozofii spirytystycznej, Księga Mediów daje z pewnością podwaliny spirytyzmowi jako nauce badającej niedostrzegalny do tej pory dla nas świat. Dzieło to jest jednocześnie bezcennym "podręcznikiem" dla wszystkich osób, które mają zdolności medialne i starają się je zrozumieć, a także wykorzystać dla dobra innych ludzi.

(Źródło - rivail.pl)


"Bez miłosierdzia nie ma zbawienia" - Allan Kardec
"Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo" - Allan Kardec

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo