Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-05-03 12:08:37

Voldo
adept
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 71
Serwis

François Brune - Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje

Książka ta jest zapisem wiadomości od zmarłego syna i innych krewnych, które przez ponad czterdzieści lat otrzymywały za pomocą pisma automatycznego trzy pokolenia tej samej rodziny.

Te kontakty to zarówno poruszająca historia rodzinnej miłości, która przekracza granice śmierci, jak i dokładne opisy warunków życia po śmierci, a zwłaszcza związku, który łączy żywych i "umarłych", przyczyniając się do rozwoju jednych i drugich.

Nie są one przekazywane po to, by wzbudzić sensację - nadawcy kierują je do członków własnej rodziny. Z dnia na dzień, z miłością i oddaniem, dzielą się swoimi odkryciami zjawisk i spraw panujących w zaświatach.

Ich egzystencja, choć przepełniona radością i pięknem, nie jest jedynie "wiecznym spoczynkiem". Są powiązani więzami miłości z wyższymi planami i angażują się w różne misje służące wyższym celom. Przynależąc do innego świata, pomagają i edukują tych, którzy pozostali na ziemi i często są zagubieni, ponieważ nie znają miejsca swojego wiecznego przeznaczenia.

Znany na całym świecie specjalista od transkomunikacji, ojciec François Brune, opatruje wiadomości z zaświatów obszernym komentarzem i wyjaśnia ich zawartość, czerpiąc z dziedzictwa literatury na temat kontaktów z zaświatami.

(Źródło - rivail.pl)


"Bez miłosierdzia nie ma zbawienia" - Allan Kardec
"Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo" - Allan Kardec

Offline

 

#2 2017-10-11 11:46:52

Kopik
przyboczny
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 2500

Re: François Brune - Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje

właśnie wyczytała takiego cusika ....

"Roztaczajcie wokół siebie piękno.I  śmiejcie się ,żartujcie bez przerwy.Życie to żart,ale trzeba je przeżywać,zgłębiając z każdym dniem coraz bardziej.Niech emanują  z was dobroć ,hojność,nawet wobec najnędzniejszych."

Niezłe mają poczucie humoru w tych niebiosach.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo