Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-05-03 12:09:28

Voldo
adept
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 71
Serwis

Divaldo Franco / Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Żyć szczęśliwie jest zbiorem 200 krótkich tekstów będących wskazówkami pomagającymi każdemu z nas stawać się codziennie lepszym człowiekiem. Co ważne, jest to pierwsza książka Divaldo Franco przetłumaczona na język polski.

Można w nich znaleźć słowa otuchy, wyjaśnienie naszych codziennych niepowodzeń, rady i zachętę do zmagania się z trudami ziemskiego życia.

Książka może stanowić przyczynek do codziennej refleksji - należy do tych, które można czytać wyrywkowo, wybierając w sposób losowy któryś z proponowanych przez autorkę z zaświatów tekstów.

Wśród tematów poruszanych przez Joannę de Angelis znaleźć można między innymi: zdrowie, szczęście, uczciwość, rozwój naszych zdolności umysłowych, modlitwa, codzienne problemy, pomoc innym, przyjaźń, cierpienie, pesymizm i wiele innych.

We wstępie do swojego skromnego dzieła Joanna de Angelis wyraża nadzieję, że książka ta "nada znaczenie, piękno i wigor życiu każdego, kto ją przeczyta". Miejmy nadzieję, że ciepło przyjmą ją również polscy czytelnicy.

(Źródło - rivail.pl)


"Bez miłosierdzia nie ma zbawienia" - Allan Kardec
"Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo" - Allan Kardec

Offline

 

#2 2012-05-07 12:51:24

spirytysta
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 333

Re: Divaldo Franco / Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie


"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo