Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-05-20 20:15:11

fiodor
przyboczny

Pierwsza miłość.

pamiętacie swoją pierwszą miłość? pamiętacie jej/jego imię? czy u kogoś ta pierwsza miłość stała się ta jedyna?

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

#2 2010-05-20 20:43:16

Sailor
Miss Darkside

Re: Pierwsza miłość.

Ależ oczywiście, że pamiętam img/smilies/big_smile Miałam 11 lat, a on (Damian, potem był jeszcze jeden Damian, mam sentyment do tego imienia) przeprowadził się i trafił do naszej szkoły. Jako miła dziewczynka pomagałam mu się zaaklimatyzować i przyjaźniliśmy się img/smilies/wink 4 lata, do jego następnej przeprowadzki. Potem spotykałam go jeszcze, ale jako starszy chłopak nie miał już w sobie tego, co zachwycało mnie u małolata. Stał się cwany, szorstki, cyniczny, żal co z niego wyrosło img/smilies/sad Ach i oczywiście w podstawówce nie wyobrażałam sobie,  abym mogła kiedyś poślubić kogoś innego niż on, teraz inaczej na to patrzę... img/smilies/tongue

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#3 2010-05-20 20:49:50

Grzegorz
przyboczny

Kasia.

JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

#4 2010-05-20 21:09:26

fiodor
przyboczny

sylwia. szkoła podstawowa chyba 7 klasa. pisaliśmy do siebie liściki i wkładali w tylko nam znane miejsce. taki odpowiednik obecnego pw img/smilies/smile. jak się skończyło to nie pamiętam ale nie była to ta jedyna miłość. na ostatnim spotkaniu klasowym stwierdziłem, że dobrze się stało. img/smilies/smile

#5 2010-05-20 21:12:24

Grzegorz
przyboczny

Kochałem się w Kasi-Kasia we mnie - jakieś 15 lat później powiedzieliśmy to sobie.
Za późno.

JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

#6 2010-05-21 01:58:11

lufestre
la princesa de los gatos

Ja chyba miałam jakieś 10-11 lat i bujałam się w niejakim Bartku, ale chociaż on pewnie też odwzajemniał to, to nigdy do niczego nie doszło. img/smilies/wink Cała podstawówka i gimnazjum w 1 szkole, fajny chłopak ale jakos nie żałuję, że nic nie wyszło, tym bardziej, że trochę za wcześnie img/smilies/big_smile

#7 2010-05-21 11:35:38

Sailor
Miss Darkside

U mnie też do niczego nie doszło img/smilies/wink I dobrze, właśnie dlatego zapamiętałam to, jako coś niewinnego, czystego, jeszcze dziecięcego, jednak serce biło czasem szybciej img/smilies/smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#8 2010-05-21 12:08:53

Snajper
zaaklimatyzowany

Moja pierwsza miłość miała na imię Dorota img/smilies/142(nazwisko również pamiętam) i chodziła do klasy A  podczas gdy ja chodziłem do B. Spotykaliśmy się w czasie przerw, odprowadzałem ją:kocham:,  pisałem dla niej bardzo osobiste wiersze :sio:, a później okazało się, że wiersze te są czytane przez wszystklie dziewczyny z klasy A i co gorsza chłopaków.img/smilies/icon_redface

...ale to nie koniec historii... spotkalismy się sporo lat później na studiach, już jako dojrzałe osoby i po juwenaliach zaczęlismy się spotykać. Na początku czułem niemal, że wróciłem emocjonalnie do czasów pierwszej miłości :piesn:. Niestety nie trwało to długo. Ideał kobiety jakiej poszukiwałem, bardzo różnił się od tego, jaka była Dora. No i skończyło się definitywnie :sorry:. Tym razem z mojej inicjatywy, choć mogło skończyć bardzo romantycznie. :razem:

Morał z tej historii taki, że nie można wejść dwa razy do takiej samej rzeki.

Ostatnio edytowany przez Snajper (2010-05-21 12:10:28)

Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png
http://www.youtube.com/watch?v=p8Uz3Z2y … re=related

#9 2010-05-21 12:15:05

Lidka
mentor

O, ładna historia... img/smilies/smile W sumie wszystkie ładne, bo nawet moja "nieszczęśliwa" pierwsza miłość (niestety, nie interesowałam chłopaka, więc cierpiałam samotnie img/smilies/wink) budzi dziś uśmiech...

Ale do tej samej (takiej samej) rzeki można sobie wchodzić do upojenia, nie ma przeciwwskazań. Ale nigdy nie wejdzie się do tej samej... wody... img/smilies/wink

Pozdrawiam!

Lidka

#10 2010-05-21 12:21:52

Snajper
zaaklimatyzowany

Lidka napisał(a):

...Ale do tej samej (takiej samej) rzeki można sobie wchodzić do upojenia, nie ma przeciwwskazań. Ale nigdy nie wejdzie się do tej samej... wody... img/smilies/wink

http://www.cosgan.de/images/midi/musik/d020 Dokładnie img/smilies/big_smile

Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png
http://www.youtube.com/watch?v=p8Uz3Z2y … re=related

#11 2010-05-21 16:15:30

fiodor
przyboczny

Lidka napisał(a):

O, ładna historia... img/smilies/smile W sumie wszystkie ładne, bo nawet moja "nieszczęśliwa" pierwsza miłość (niestety, nie interesowałam chłopaka, więc cierpiałam samotnie img/smilies/wink) budzi dziś uśmiech...

Ale do tej samej (takiej samej) rzeki można sobie wchodzić do upojenia, nie ma przeciwwskazań. Ale nigdy nie wejdzie się do tej samej... wody... img/smilies/wink

tak. dobrze napisane - ja wiele razy wchodziłem do tej rzeki ale woda była inna.

#12 2010-05-21 17:40:16

kszynka
Chochlik

...bo każda miłość jest pierwsza Żuczki img/smilies/smile
A moja miłość numer jeden wśród wszystkich jedynek, to był Grześ img/smilies/big_smile I nie, nie był to "nasz" Grzegorz img/smilies/tongue
To był kolega z mojej klasy. Te świdrujące w brzuchu motyle, poczułam pierwszy raz tak gdzieś w 4 klasie szkoły podstawowej. Od normy wiekowej więc nie odbiegam img/smilies/wink Ale nigdy nie odważyłam się powiedzieć mu o tym, choć wiele lat tworzyliśmy naprawdę dobrą parę kumpli. Czasami zastanawiam się, kiedy go widzę, czy byłby dobrym kandydatem na pierwszą i ostatnią miłość w życiu img/smilies/wink

Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

#13 2010-05-21 17:58:42

Dorcik
przyboczny

Snajper napisał(a):

Moja pierwsza miłość miała na imię Dorota img/smilies/142

img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile
Snajper -a to nie wiedziałes ,że w Dorotach nie wolno sie zakochiwac ,bo to wredne baby z natury są img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/wink

Ale czytajac Was ,to bardzo wczesnie się zakochiwaliscie ... We mnie to sie nikt nie chciał zakochac w podstawówce -płaska ,piegata ,wysoka jak diabli i pyskata jak nie wiem co http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.... Bardziej traktowano mnie jako fajna kumpele do grania w piłke ,biegania ....Później chyba dopiero Bozia sobie o mnie przypomniała i nadmiarem łask obdarzyła ...img/smilies/big_smilehttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025

Moja pierwsza miłosc -19 lat -Artur -ale on był mmmiodzio ,mmm -wysoki ,dłuzsze włosy ,brunet ,niebieskie oczy i był taaaki ładny img/smilies/smile img/smilies/smile W ogóle w szoku byłam ,że własnie na mnie zwrócił uwage ...
Piekny zwiazek ,oparty na wzajemnym zaufaniu ,szacunku ,miłosci .... Niestety zwiazek skończył sie tym ,że On dostał wize do USA -stałą img/smilies/sadimg/smilies/sad...Ja byłam młoda ,kończyłam szkołe ,chciałam isc dalej ..uczyc się ...Ja wybrałam zycie tutaj ,On tam .... img/smilies/sad img/smilies/sad No cóz takie zycie .....img/smilies/wink

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#14 2010-05-21 21:33:21

fiodor
przyboczny

moje imię się u jakoś nie przewija img/smilies/tongue
dorcik a cóż ty robiłaś prze te 19 lat?

#15 2010-05-21 23:46:09

kszynka
Chochlik

fiodor napisał(a):

Bo Fiodorów, to ciężko spotkać z życiu. Są egzemplarze wymierające-jak dinozaury i do tego na wagę złota img/smilies/tongue
A za Dorcika powiem, że żyła błogo i z nieskatowanym sercem img/smilies/tongue Ot i co img/smilies/big_smile

Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

#16 2010-05-22 01:29:24

fiodor
przyboczny

no tak jestem ja dinozaur img/smilies/smile
fiodor dostojewski
fiodor  emelianenko
fiodor łapin
fiodor sumkin
zgadnij kszynko, który jest moim idolem.

#17 2010-05-22 09:01:36

Dorcik
przyboczny

fiodor napisał(a):

Eeee Tam Fiodor -'' Fiodorków ''w moim życiu to sie 2 przewinęło ...img/smilies/lol Ale co z tego ,ja sie podkochiwałam ,a oni nic ...no przecież na chama sie nie będę pchac ,no nie ...
W ciagu 19 lat to i ja sie podkochiwałam ,ale ma byc o pierwszej prawdziwej miłości ,to napisałam ,kiedy tak naprawdę mnie ''wzięło '' img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez Dorcik (2010-05-22 09:56:15)

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#18 2010-05-22 18:07:50

fiodor
przyboczny

Dorcik  napisał(a):

Ale co z tego ,ja sie podkochiwałam ,a oni nic ...(...)

czy ja byłem wśród nich?

#19 2010-05-22 19:53:15

kropka91
zaaklimatyzowany

Maciek jest moją pierwsza miłościa. Jest dobrym człowiekiem. Jestem ogromna szcześciara! Mimo dużej różnicy wieku świetnie się dogadujemy i jestesmy szczesliwi. A to wazne.

Nawet zamknięte na klucz drzwi czasem się otwierają!

GG: 15791617

#20 2010-05-23 07:42:43

Dorcik
przyboczny

fiodor napisał(a):

Dorcik  napisał(a):

Ale co z tego ,ja sie podkochiwałam ,a oni nic ...(...)

czy ja byłem wśród nich?

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025
No baaaa.....img/smilies/big_smile
Dobra Ty jestes tym 3 ''Fiodorkiem '' ..No przeciez wiesz ,że Cie lubię ....img/smilies/wink

Stopka forum