Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#26 2012-01-14 01:14:09

voltaren
przyboczny

Re: Darmowe gry online

http://amorion.pl/index.php

jeżeli macie nadmiar czasu to zagrajcie, gra przypomina plemiona, ale nie mamy miasta, tylko postać, która może mieć dom, fortece (czy coś podobnego). Gra dba o klimat, w postaci przynudnawych tekstów i obrazków, świat gry jest chyba wzorowany na Oblivionie, ale ciekawe w sumie. Gracze się wczuwają w rolę i są kulturalnmi raczej, można wybracv różne profesje i trudnić się różnymi zawodami, np. zbierać zioła, rąbać drzewo, można się ożenić. Nic nadzwyczajnego, bo jest to gra tylko przeglądarkowa, ale mi się podoba i jak mam czas to wchodzę. Z gier przeglądarkowych to mi się ta najbardziej podoba.

#27 2012-01-20 16:10:47

voltaren
przyboczny

lufestre napisał(a):

A ja ostatnimi czasy gram maniacko w grę MMORPG Runes of Magic. Klient darmowy, gra darmowa, jedyne za co można płacić realnymi pieniędzmi z wyboru to diamenty - dodatkową walutę, ale nie jest to konieczne, chyba że chcemy iść drogą na skróty, lub co jakiś czas zrobić sobie przyjemność.
[/youtube]

A tu trailer:

Właśnie instaluje, już drugi dzień mi coś ściąga, ale czekam, kiedyś grałem teraz od nowa spróbuje, ale jak wtedy pamiętam to było fajne i rzeczywiście darmowe. Ponoć płacenie jest potrzebne na wyższych poziomach, serio to nie zamierzam za takie coś płacić.
Co do innych "darmowych" MMO. Większość osób od takich gier odstraszają wlaśnie mikroplatności. Zastanawiam się czemu np. nie zarabiają na reklamach. Te opłaty za przedmioty itp tylko psują rozgrywkę, a tak dali by reklame na stronie logowania którą dziennie ogląda z kilka tysięcy osob.

Ostatnio edytowany przez voltaren (2012-01-20 16:24:31)

#28 2012-01-20 17:58:37

lufestre
la princesa de los gatos

Ja już porzuciłam Runesy. Crashowały mi się ciągle, w dodatku był czas kiedy przez zbugowaną linię questów przez półtora miesiąca nie mogłam wylevelować ostatnich 2 leveli mojej głównej postaci i to mnie zraziło. Wojny między gildiami też były zepsute, co odbierało radość z rozgrywki. Obecnie jest chyba trochę lepiej, natomiast z tego co wiem crashe są chlebem powszednim. img/smilies/wink

#29 2012-01-20 18:07:36

Nebogipfel
mentor

A ja tylko do czasu do czasu zaglądam na Monster coś tam na Facebooku, wiesza się i nie wiem czemu nie mogę zbudować głupiego domku czy czego tam dla dzieciaka. W KnightFight od dawna nie gram i w sumie na dobrą sprawę jakbym chciał od razu wygrać wystarczyłoby kupę kasy władować. Nonsens. Oczywiście jak już tam zaglądam staram się za darmo coś ugrać - zdobyć nowy poziom, dzięki temu zarabiać więcej i kupować lepsze zbroje i bronie. W sumie gra jest za darmo, lecz czasami można coś kupić by szybciej postać się rozwijała no i bywają darmowe bonusy co jakiś czas dzięki czemu można np. zmienić wygląd.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#30 2012-01-20 21:05:55

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Jakiś czas temu zamknięto serwery "The Chronicles of Spellborn". Chyba "Mars War" oraz "Battleswarm: Field of Honor" też już "padły" img/smilies/sad Mam nadzieję, że Valve nie zrobi shutdown "Alien Swarm" img/smilies/neutral

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#31 2012-03-29 12:02:06

bednarka
adept

A ja polecam dobrego mmorpga Lineage 2, przeszedł nawet ostatnio na free-2-play, więc ja gram namiętnie. I jest do ściągnięcia, a nie na przeglądarkę, więc grafika wręcz powala, tak samo jak sama grywalność.

#32 2012-05-26 21:43:36

Abesnai

Słyszeliście może coś o poniższym produkcie ?
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=1445&p=2

Zachęcającego trailera posiada img/smilies/big_smile

PS
Już mam konto i się bawię img/smilies/big_smile
Nick: "Zabia Wolka"

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#33 2012-05-28 17:13:11

voltaren
przyboczny

No i co grałeś? Wato? Bo jak gra ma taki poziom jak trailer to dziękuję? Zabiło mnie zwłaszcza: Nowak pokazuje jakieś świstki i podpis : Zostań Kongresmenem. img/smilies/wink

#34 2012-06-03 18:59:51

Abesnai

Założenie konta będzie Ciebie kosztowało całe 5 min. ponieważ tyle zajmuje proces rejestracji img/smilies/wink więc chyba warto img/smilies/smile Fajna zabawa, ale raczej nie w trybie ciągłym.

PS
Volt, pomogłem Tobie podjęcie decyzji i wysłałem zaproszenie na Twojego maila img/smilies/big_smile

#35 2012-06-03 20:42:17

voltaren
przyboczny

Rzeczywiście, dzięks, jutro po pracy zacznę w to grać i zobaczymy czy warte będzie dłuższego grania. img/smilies/wink

#36 2015-01-02 16:33:19

krzychu80
Użytkownik

Polecam zew smoka 2

Stopka forum