Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-06-02 19:13:16

kszynka
Chochlik

24 h z ....

Gdybyście mogli, spośród wszystkich ludzi na ziemi, wybrać jedną osobę, z którą bez ograniczeń moglibyście spędzić całe 24 h, to kto by to był img/smilies/big_smile Co byście z nią robili, to już inna bajka img/smilies/wink

Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

#2 2010-06-02 19:17:44

slodka idiotka
zaaklimatyzowany

Re: 24 h z ....

Moją córkę

Wiek dojrzały charakteryzuje sie tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniaja się miejscami

#3 2010-06-02 19:50:05

aka
dark&twisty girl

Ale dlaczego z jedną? Ja mam całą listę takich osób. Na pierwszym miejscu figuruje łoczywiście Michael Jackson, ale to już musiałbym się o zaświaty otrzeć img/smilies/wink
Z osób, które jeszcze chodzą po tym świecie wybrałabym moją kulinarną boginię- Nigellę Lawson. Na myśl o tym ile pyszności bym wtedy zjadła aż kręci mi się w głowie ;D

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#4 2010-06-02 20:49:29

Dorcik
przyboczny

Z Tobą Kszynka ....img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile Ale nic bym z Toba nie robiła ,tylko gadała img/smilies/tongue...i czasami czegos sie napiła ...lubisz martini ???

A ze znanych osób -Edward Norton-ach to jego spojrzenie img/smilies/smile

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#5 2010-06-02 21:14:24

victoria
adminka

Mnie się mój mężuś jeszcze nie znudził img/smilies/tongue i nie miałabym nic przeciwko takim leniwym 24 godzinom tylko we dwoje na łonie img/smilies/big_smile natury, np w Tatrach Zachodnich...

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,
dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,
że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie,
jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#6 2010-06-02 21:24:07

Dorcik
przyboczny

Vici -ale tu nie chodzi o Ty czy mój mąz mi sie znudził czy nie ,lub czy Twój Ci sie znudził lub nie .....
No oczywiscie ,że sa jedyni w swoim rodzaju ....img/smilies/tongue
Ale oprócz męża ,no musi ,musi byc ktos z kim chcialabys przegadac na przykład całą noc img/smilies/tongue

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#7 2010-06-02 21:45:44

victoria
adminka

Ale ja uwielbiam gadać z moim img/smilies/big_smile gdyby nie zasypiał w 3 sekundy, to mogłabym i całą noc z nim przegadać... to znaczy głównie ja bym gadała, a on by słuchał http://macg.net/emoticons/laughing2

jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#8 2010-06-02 22:16:32

Sailor
Miss Darkside

Ze Stephenem Kingiem albo Andrzejem Sapkowskim, bo fascynuje mnie ich przebogata i mroczna wyobraźnia img/smilies/smile
Z Marcinem Dorocińskim, bo jest Marcinem Dorocińskim img/smilies/tongue
Z Janis Joplin (nie wiem, czy umarli się liczą...), oddałabym wiele, by posłuchać jej na żywo img/smilies/smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#9 2010-06-02 23:44:05

lufestre
la princesa de los gatos

Johnny Depp! I naprawdę byłabym grzeczna! img/smilies/big_smile

#10 2010-06-02 23:50:40

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Po co mi inni jak mam Was pod ręką img/smilies/big_smile
Czyli z Wami wszystkimi z forum,bez wyjątków (no może bez Zeru' - ale sam siebie zdyskwalifikował ...)
(czy myślicie że jedna firma ochroniarska by wystarczyła ???)
Nie zadaje głupiego pytania dotyczącego spotkania Wszystkich ze mną - mógłbym się jeszcze rozczarować img/smilies/big_smile

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#11 2010-06-02 23:54:24

Weronika
przyboczny

Michał Żebrowski! Spróbowałabym być grzeczna. img/smilies/tongue

"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

#12 2010-06-03 00:11:30

fiodor
przyboczny

sam ze sobą. chyba tego teraz potrzebuję. żeby moje oba oblicza patrząc sobie w oczy wyjaśniły w końcu, które to prawdziwy ja.

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

#13 2010-06-03 00:56:29

kszynka
Chochlik

Dorcik, ależ ja się nie boję, że chciałabyś coś więcej niż gadanie img/smilies/big_smile
Martini ok, ale muszę wodą lub lodem rozcieńczać, bo potem mam zgagę img/smilies/big_smile
polecam za to Carlo Rossi-kalifornijskie winko, w wersji różowej jak złoto wchodzi img/smilies/wink
Tak nockę zarywam i wiecie, tak naprawdę znalazłabym tu kilka osób, z którymi chciałabym spotkać się i wiele godzin przegadać.
A chwilowo jak Fiodor - sama, najlepiej na bezludnej wyspie img/smilies/wink

#14 2010-06-03 01:00:11

Krystek
przyboczny

Neale Walsch i Gregg Braden - mam setki pytan na temat ich ksiazek!http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/b030

Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

#15 2010-06-03 08:47:18

Dorcik
przyboczny

lufestre napisał(a):

Johnny Depp! I naprawdę byłabym grzeczna! img/smilies/big_smile

img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile
A ja nie wiem czy byłabym grzeczna przy tym Panu ...hihihihi img/smilies/wink
Kszynka -może byc Carlo Rossi ,tez wypiję img/smilies/smile img/smilies/smile
Ach no i Weronika ...3 Anielice ,miodzio http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g020
A i Fiodor - żeby mu te głupawki wyrzucic z głowy i żeby tyle nie myslal ,bo super jest :moj:
A i Krzysiek - bo on strasznie mądry i mogłabym go słuchac i czytac bez końca .....
Jazon -żeby wreszcie do nas tu wrócił img/smilies/sad
Victoria -żeby jej korkociąg w brzuch wsadzic i dowiedziec się ,z kim ona oprócz męza chciałaby spedzic te 24 godziny sam na sam img/smilies/tongue

#16 2010-06-03 11:00:00

victoria
adminka

Dorcik, ależ ja mam mnóstwo takich osób, bycie z Tobą też byłoby bardzo interesujące img/smilies/big_smile tylko po co szukac daleko? img/smilies/wink Johnny ... nierealne marzenie http://macg.net/emoticons/laughing2
Fiodor samotność bywa złym doradcą, strasznie negatywnie nakręca i podmienia obrazy. Chociaż idealnie wycisza... No ale cos za coś.

#17 2010-06-03 12:30:29

lapicaroda
berzerkerka

Hm...są osoby z którymi czasem spędzam po 24h na dobę...i wcale się nie nudzę. Min. Nass' img/smilies/246  albo Vespertine, mówię oczywiście o relacjach w realu...
A z kim z forum, albo ogólnie- ze znanych osób te 24h mogła spędzić? Nie umiem powiedzieć...często idealizujemy kogoś, kogo jeszcze nie znamy. img/smilies/smile

#18 2010-06-03 19:02:43

fiodor
przyboczny

viktoria  napisał(a):

Fiodor samotność bywa złym doradcą, strasznie negatywnie nakręca i podmienia obrazy. Chociaż idealnie wycisza... No ale cos za coś.

nie zawsze człowiek ma kogoś przy boku.....

mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

#19 2010-06-03 20:09:27

Dorcik
przyboczny

lapicaroda napisał(a):

Hm...są osoby z którymi czasem spędzam po 24h na dobę...i wcale się nie nudzę. Min. Nass' img/smilies/246  albo Vespertine, mówię oczywiście o relacjach w realu...
A z kim z forum, albo ogólnie- ze znanych osób te 24h mogła spędzić? Nie umiem powiedzieć...często idealizujemy kogoś, kogo jeszcze nie znamy. img/smilies/smile

Ale własnie przez to forum poznałas Rhamzessa img/smilies/smile

Więc chyba czasami warto ''zaryzykowac ''i poznac kogos z wirtualnego świata ..

#20 2010-06-03 22:52:58

kszynka
Chochlik

Dorcik napisał(a):

Więc chyba czasami warto ''zaryzykowac ''i poznac kogos z wirtualnego świata ..

Dorciku, samą siebie przekonujesz, czy resztę? img/smilies/wink

Stopka forum