Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#51 2012-01-30 21:11:45

Pinia
adept

Re: tegry komputerowe

Super Mario, hehe kiedy ja w to gralam, wieki temu ,ale to byla faktycznie swietna gra, chyba najlepsza w jaka do tej pory gralam

#52 2012-03-05 13:00:31

gorczyca
zaaklimatyzowany

Witaj. Też kiedyś dawno temu grałam,jeszcze wtedy joystickiem.I muszę przyznać,że bardzo lubię tego typu gry.A jeśli chodzi o steam jest spoko,z tym,że płaci się tam paysafe.Zaglądałam tam parę razy i z tego co wiem,jest możliwośc przechowywania money w wirtualnym portfelu,ale większość gier jest tam po angielsku,dla niektórych nawet dobrze, ponieważ można podszlifować język.

#53 2012-03-05 14:11:51

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Oglądałem ostatnio recenzje wersji Super Mario ala ... Portal img/smilies/smile
http://www.youtube.com/watch?v=IN99DrTW9bM

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#54 2012-04-03 11:00:48

gorczyca
zaaklimatyzowany

No ta gra jest raczej nie do przebicia,chyba,że ktoś ma fajniejszą na uwadze.Gier w tej chwili jest tak dużo,że można dostać oczopląsu przeglądając je np. w Google,czy choćby na Facebooku,lub NK - tam właśnie widziałam fajną Army Attack,czy Miejskie gangi. Darmowa też jest gra Fragoria,ostatnio często reklamowana,z tym,że nic więcej o niej nie wiem.

#55 2012-04-03 13:30:55

voltaren
przyboczny

http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Dokumenty/1060203.jpg

Król Artur. Połączenie Medievala 2 z RPG. Wbrew temu co pisze w Internecie jest w niej dużo elementów eknonomicznych - politycZnych napewno więcej niż w Medievalu Total War img/smilies/wink Gra ta dostaje skrajne opinie są zachwyty  i piszą że jest beznadziejna, ja przy tej grze spędziłem wiele godzin. Bardzo dobrze się w to gra, ale miejscami wydaje się bardzo dziwna. Fajnie że ma się Okrągły Stół i Rycerzy, których możemy np. żenić lub oddać lenno w prowincje. Możemy obcych dowódców pojmać do więziennia i np. torturować. Musimy zdecydować np. czy opowowiedzieć się za chrześcijaństwem czy za starą wiarą. W czasie Kampanii musimy podejmowac wiele decyzji, np. czy poprzeć jakiegoś księcia czy uzurpatora. Czy np,. przekupić innego władce dając mu kobietę, czy wypowiedziec wojną . Nasi Rycerze Okrąglęgo Stołu nie tylko umieją dowodzić wojskami, ale też puszczać czary i zdobywają doświadczenie. Bitwy są troche jak w Medievalu. Wiele w tej grze jest super pomysłów. Ale wykonanie średnie i dziwne miejscami się to wydaje. Ale grywalność jest duża. Według mnie pod wieloma względami lepsza od Medievala II ale nie każdemu się spodoba.

Ostatnio edytowany przez voltaren (2012-04-03 13:36:53)

#56 2012-04-05 18:36:49

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Gierka naprawdę dobrze się prezentuje. Jednoczesne osadzenie fantasy i mitów arturiańskich w klimatach starożytnego Rzymu jest ciekawym pomysłem i chyba udanym, z tego co mogę osądzić po różnych recenzjach. Zawsze lubiłem Rome TW, także kto wie, może kiedyś zasiądę i do Króla Artura.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#57 2012-04-05 19:50:27

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Napaliłem się na tą gre i juz miałem ją kupować, bo fantasy plus Total War brzmi zajebiście, ale jak zaczołem drąrzyć to się okazało ze wcale nie jest tak słodko, podobno podczas bitwy są jakieś punkty kontrolne, i kto je pierwszy zaliczy ten wygrywa:/

#58 2012-04-05 20:21:29

voltaren
przyboczny

No nie do końca ale troche tak, bo im więcej punktów kontrolnych masz to lepiej, a jak wszystkie ci wróg zajmie, to jest troche trudna sytuacja, w sumie fajne rozwiązanie, ale czasem denerwujące. Ale plus tego jest jeden, że można wygrać bitwę , którą byśmy przegrali, ale musimy zająć te punkty kontrolne img/smilies/wink Trzeba mieć więc conajmnie dwa odziały konnicy. W sumie dobrze, bo na poziomie normal, jest trudno. Jak pisałem ta gra to fajny pomysł, ale niektóre rzeczy są niedporacowane i nietrafiony, inaczej ta gra byłaby hitem, ale zobaczyć warto. Może ściągnij demo, ja też byłem zniechęcony recenzjami, ale zagrałem w demo i mi się spodobało.

Stopka forum