Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2010-08-18 22:01:05

aka
dark&twisty girl

Re: Pazurki

Sailor napisał(a):

Ja bym najpierw wypróbowała ten ceglany, fajne są takie odcienie img/smilies/big_smile

Mój wewnętrzny głos podpowiedział mi co innego i pomalowałam tym złotym ;D Muszę jeszcze przyjrzeć mu się w świetle dziennym, ale z tego co teraz widzę to bardzo mi się podoba img/smilies/smile

Pamiętam była kiedyś taka seria z Essence (chyba wtedy Akuś jeszcze się z tą firmą nie zaznajomiłaś ;P) Arabskie noce czy coś w ten deseń, był tam taki brąz z drobinkami złota, który dech zapierał.

Zdecydowanie za późno odkryłam tę markę.

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#22 2010-09-17 17:34:18

Sailor
Miss Darkside

Taki oto odkrywczy tekst znalazłam w 13- stce (wprawdzie poziom tego czasopisma mnie zatrważa, ale akurat na tematy mody i wizażu można zerknąć, bo czasem proponują naprawdę ciekawe rozwiązania):

Dobierz lakier do ciucha...

Czerń---> lakiery w mocnych, zdecydowanych barwach: czerwony, czarny, pomarańczowy;

Czerwień, fuksje, pomarańcze---> lakiery w subtelnych różach, perłowe, bezbarwne, frencz;

Fiolet, róż, niebieski---> lakiery lilaróż i niebieskie;

Szary, pudrowy, biały---> lakiery w jaskrawych kolorach np. seledyny, soczyste zielenie.

To podobno najmodniejszy kolor tego sezonu:
http://www.koktajl24.pl/static/img/gallery/orginal/ba21dq44raoe8.jpg

wypatrzyłam go już na Edzi, Candy Girl, Annie Musze, Mandarynie, Edycie Herbuś, Natalii Lesz... img/smilies/tongue, ale mnie osobiście wcale się nie podoba, a nawet powiedziałabym, że jest łokropny img/smilies/wink

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#23 2010-09-18 23:09:30

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

wypatrzyłam go już na Edzi, Candy Girl, Annie Musze, Mandarynie, Edycie Herbuś, Natalii Lesz... img/smilies/tongue

I właśnie dlatego w niego nie zainwestuję img/smilies/tongue Jeżeli chodzi o takie pastele to uwielbiam miętowe zielenie i delikatne, rozmyte fiolety.
Z tym ubiorem i doborem lakierów to ciekawe, zawsze miałam wrażenie, że do czerni pasuje każdy lakier i ciapię paznokcie czym popadnie ;P

Don't cry about it
Lana Del Rey

#24 2010-09-18 23:25:55

Sailor
Miss Darkside

Ja też do czerni nie przebieram zbytnio w barwach, najbardziej lubię właśnie krwistą czerwień (pomaziałam się nią właśnie, po dość sporej przerwie) albo fiolet. A czarny lakier do czarnego ubrania to wg mnie przesada, choć uskuteczniałam taki stajl w zamierzchłych czasach.
Miętowa zieleń to jeden z moich ulubionych odcieni, nie tylko na paznokciach i kupuję też takie ubrania, chociaż średnio w nich wyglądam (bardziej pasuje do mnie butelkowa zieleń, soczysta), ale nie mogę się oprzeć.

I właśnie dlatego w niego nie zainwestuję img/smilies/tongue

Taaak, to dobry powód, bo w końcu jesteśmy oryginalne, finezyjne i innowacyjne, same dla siebie ikonami stylu img/smilies/wink

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#25 2010-09-19 22:49:50

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

(pomaziałam się nią właśnie, po dość sporej przerwie)

W końcu się nawróciłaś ;P

A czarny lakier do czarnego ubrania to wg mnie przesada, choć uskuteczniałam taki stajl w zamierzchłych czasach.

Ja coś takiego uskuteczniałam jeszcze zeszłej jesieni. Aż pewien Ktoś (wiadomo kto img/smilies/wink) mówił do mnie "pani w czerni". Dobrze, że nie używał sformułowania czarna wdowa ;P

Miętowa zieleń to jeden z moich ulubionych odcieni, nie tylko na paznokciach i kupuję też takie ubrania, chociaż średnio w nich wyglądam (bardziej pasuje do mnie butelkowa zieleń, soczysta), ale nie mogę się oprzeć.

Mam jedną koszulkę w tym kolorze- robię postępy w ożywianiu mojej garderoby.

jesteśmy oryginalne, finezyjne i innowacyjne, same dla siebie ikonami stylu img/smilies/wink

To jest oczywista oczywistość i nie mam co do tego żadnych wątpliwości img/smilies/tongue

Don't cry about it
Lana Del Rey

#26 2010-09-25 13:17:41

Chinatsa
Moderatorka-san

Lubię mieć dłuższe paznokcie, ładnie wyszczuplają mi palce i wygląda to tak filigranowo img/smilies/tongue
Oczywiście najczęstszym kolorem jest czerwony i jasne odcienie różu aż do fioletu. Raz miałam tipsy, mimo że wszystko nimi robiłam trzymały się trzy tygodnie ale ja wolę mieć "własne" img/smilies/tongue

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#27 2010-11-28 11:10:09

Sailor
Miss Darkside

Spodobała mi się ostatnio nowa kolekcja lakierów Sensique- Sensula Colours:
http://2.bp.blogspot.com/_F1kuooCylV4/TNp63J2qJTI/AAAAAAAAAHM/CCUqQdEHrx8/s1600/midi_68758c9d7994ca049ba5b2b365d5369d.jpg
kolory są wyraziste, soczyste, w sam raz na szaro- bure dni img/smilies/wink
Sama mam ciemnoczerwony i granatowy, ten ostatni ma jeszcze metaliczny połysk img/smilies/big_smile

Majgull Axelsson

#28 2010-11-29 13:21:38

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

Sama mam ciemnoczerwony i granatowy, ten ostatni ma jeszcze metaliczny połysk img/smilies/big_smile

Jak tylko słyszę coś na temat metalicznych lakierów to od razu się ekscytuję ;D Ten zielony jeszcze jest fajny- muszę podjechać do Natury i wybadać temat.

Don't cry about it
Lana Del Rey

#29 2010-11-30 08:31:42

Sailor
Miss Darkside

Lansuję się od wczoraj z tym granatem, ma naprawdę wysoki połysk img/smilies/smile a ciemnoczerwony przypomina zastygłą krew- idealna czerwień, nie jaskrawa i nie buraczkowa, ale głęboka i intensywna img/smilies/big_smile
Przeżywam, jak widać, lakierowy renesans img/smilies/wink

Majgull Axelsson

#30 2011-01-30 12:21:22

Chinatsa
Moderatorka-san

Dziwnie mi cokolwiek zrobic jak nie mam pomalowanych paznokci, po prostu czuje sie tak pusto. Lubie eksperymentowac, a już najbardziej uwielbiam każdy pazur inny kolor, albo co drugi inny. Mój pan od zajęc praktycznych zawsze śmieje sie że ciekawi go, w jakim kolorze tym razem przyjde.
ale takie fantazje pozostawiam na lato, kiedy ogólnie lubie sie kolorowo ubrac i mi to pasuje.

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#31 2011-02-02 21:01:50

Sailor
Miss Darkside

A ja ostatnio przeżywam fazę na lakier bezbarwny z drobinkami brokatu, z Essence nazywa się to Glitter Topcoat img/smilies/wink Najfajniej wygląd na tym metalicznym granacie, o którym już pisałam- coś jak szron, tak zimowo i iskrząco img/smilies/smile Mała zmiana a cieszy. Nie wygląda też jakoś tandetnie.

Majgull Axelsson

Stopka forum