Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-08-31 13:49:15

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

C H L E B TYPU KR-IRL. PODSTAWA  TO; ENERGIA  (ANTYCUKRZYCOWY). ♥♥♥♥♥

1.TEMAT.
CHLEB.  Przepis WZORCOWY wypieku  CHLEBA  typu KR-IRL (mini chlebki).   img/smilies/lol *****

KASZĘ jaglaną __400g. oraz RYŻ biały lub brązowy, również __400g. gotujemy w jednym garnku (pojemność 4,0l.) przez ok. 15 minut. Do gotowania dodajemy 2,5 l. wody.

PRZYPRAWY  TO:
Sól kamienna nieoczyszczona, również pieprz, kminek, ew. ziała wg uznania. Po zakończeniu gotowania całość pozostawiamy pod przykryciem na ok. 5-10 minut.

UGOTOWANE  KASZA  I  RYŻ  (MASA  RAZEM  800  GRAM),  WCHŁANIAJĄ  WTEDY:
Całą użytą (2,5l.) do gotowania wodę, co następnie ułatwia formowanie i lepsze klejenie się tzw. mini chlebków. Do tego właśnie zestawu składników (kasza, ryż) dodajemy suchą masę: 150 gram OTRĄB PSZENNYCH i dokładnie mieszamy łyżką. Otręby chłoną wówczas dużo wody, którą uzupełniamy wlewając ok. 0,5 litra (przegotowanej).   

DUŻĄ  ŁYŻKĄ  STOŁOWĄ  NABIERAMY  ZMIESZANĄ  MASĘ  TJ.  KASZĘ  Z  RYŻEM  WRAZ  Z  OTRĘBAMI:
Z takiej objętości FORMUJEMY chleb tzw. cienkie mini chlebki (ugniatamy palcami). Kładziemy na papierze do pieczenia, którym uprzednio pokryliśmy powierzchnię blachy. PIECZEMY  w piekarniku (temp. 250oC przez ok. 50-60 minut) tj. do momentu uzyskania tzw. przyrumienienia.

ISTOTNE:
Wszelkie dodatki np. miód, rodzynki, WYKLUCZONE !! Takie dodatki sprzyjają otyłości i cukrzycy typu 2.

JEST  TO  EWENEMENT  W  SKALI  KRAJU  I  CAŁEJ  EUROPY:
Niezwykle ważna jest też wiedza z książki, pt._______: PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
W rozdziale NR 35, zamieszczono kompendium wiedzy nt: afrodyzjaki, seks, hormony, testosteron.

CHLEB typu KR-IRL,  STANOWI  AKTUALNIE  O  SILNYM  UKŁADZIE  IMMUNOLOGICZNYM:
Organizmu człowieka. Dostarcza ogrom energii eliminującej głód dlatego; iż GLUKOZA naturalna w nim zawarta, stabilizuje poziom cukru we krwi, na ok. 4-5 godzin !! tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu. Złe to, WYSOKIE węglowodany, tj. od 26,01% wzrostu. Podnoszą poziom cukru po spożyciu zbyt wysoko stymulując otyłość, również cukrzycę typu 2. To kłopot, że nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO  !!

WAŻNE.
GLUKOZA  NATURALNA;  TO  RYŻ,  WSZYSTKIE  KASZE,  OWOCE,  WARZYWA:
Logika myślenia, postęp i spokój. Także wypowiadanie słów, które mają merytoryczną wartość. Wskazane są produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU  ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. img/smilies/roll *****

GLUKOZA  NIENATURALNA;  TO  MĄKA  I  CUKIER:
Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. Również wypowiadanie słów, które nic nie znaczą.

TAKA  KOMPOZYCJA  SKŁADNIKÓW,  RÓWNIEŻ  KOLEJNOŚĆ  PRZYGOTOWANIA:
Tj. gotowanie, a następnie pieczenie tworzą strukturę żywieniową, która w sposób zadawalający poprawia wszelkie parametry zdrowotne organizmu człowieka; a w szczególności wydolność seksualną organizmu. Wystarczy porównać: Chiny 1,2 mld ludzi, Indie 900 mln oraz wszystkie Ludy Dalekiego Wschodu; jak pracują i jak skutecznie się rozmnażają, to wszyscy wiemy. Skąd czerpią energię, to oczywiste, że z ryżu i kasz, a jaki czynią przy tym postęp cywilizacyjny, to tylko Im  pogratulować.

PLUSY:
CHLEB typu KR-IRL, podnosi poziom cukru po spożyciu o 26% wzrostu, tzw. NISKIE węglowodany. Zapobiega otyłości i cukrzycy typu 2. Nie wywołuje wzdęć i nie tworzy zaparć.

MINUSY:
Aktualnie brak sklepu lub piekarni, która wytwarza i sprzedaje ten produkt. 

TO  ODŻYWIANIE  NIE  JEST  DROGIE,  ALE  WRĘCZ  WYJĄTKOWO  TANIE:
Koszt 1 szt. mini chlebka to 15-20 groszy, czyli całodzienne wyżywienie 1 osoby nie przekroczy 2,00 zł. Zjadamy mniej droższych produktów, a to dlatego; że  CHLEB typu KR-IRL syci niewyobrażalnie przez 4-5 godz. eliminując głód,  gwarantuje przy tym odżywienie  BIOLOGICZNIE  WZORCOWE !!

PORÓWNANIE:
Chleb upieczony z MĄKI np. pszennej, żytniej, orkiszowej i każdej innej: zawsze stymuluje nadwagę i cukrzycę typu 2. Wzdęcia oraz zaparcia są gwarantowane. Poziom cukru po spożyciu chleba pszenno żytniego wynosi 74% wzrostu, po chlebie razowym 39%, po czystej glukozie 74%. Są to tzw. WYSOKIE węglowodany, tj. od 26,01% wzrostu, niezdrowe dla człowieka.   

KONKLUZJA finalna:
Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

REFLEKSJA:
Każdy pacjent po operacji dostaje jako pierwszy posiłek tzw. kleik z ryżu białego oczyszczonego i wody.
Biały ryż to ryż pozbawiony łupiny, czyli dalej po tzw. oczyszczeniu produkt najwyższej wartości odżywczej, podobnie jak jabłko obrane z łupiny też jest wartościowym owocem pozbawionym jedynie skórki.

P. S. JAPOŃCZYK, KIEDY  PODAJE  PRZEPIS  NA  SUSHI  CZYT. SUSZI, TO  MÓWI  O  RYBACH, WARZYWACH  I  INNYCH  DODATKACH:
O ryżu właściwie mówi bardzo rzadko, a przecież wiadomo, że ryż stanowi 50-70% gotowego dania. Rzadko mówi o ryżu, bo dla Niego ryż w potrawie, to OCZYWISTOŚĆ !!

CHLEB typu KR-IRL,  JEST  W  CHWILI  OBECNEJ  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWYM  PRODUKTEM  ŻYWIENIOWYM  DLA  CZŁOWIEKA  NA  PLANECIE  ZIEMIA:
80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU  ŻYWIENIOWEGO.

CHLEB typu KR-IRL, MOŻNA  PAKOWAĆ  PRÓŻNIOWO:
Np. po 3 szt. jest on wówczas przydatny do spożycia przez PONAD  1  ROK. Energia biologiczna tj. 80% ENERGII (niskie węglowodany), na tzw. TRASY, wycieczki, dalekie wyjazdy czyli: LOGICZNA, ZDROWOTNA  KONIECZNOŚĆ. Również AKCJE  POMOCY  HUMANITARNEJ !!

OKRUSZKI !! DLA  DZIECI, DLA  SPORTOWCÓW, CHORYCH (SZPITAL), OSÓB  STARSZYCH  (DODAJEMY  DO  WSZELKICH  POSIŁKÓW):
Każdy CHLEB wg opracowań IRL KRAKÓW tj. upieczone MINI  CHLEBKI, mielimy (mikser) uzyskując tzw. OKRUSZKI czyli produkt biologicznie wzorcowy w praktycznej do spożycia formie. Rozdrobniony chleb jest naturalnym źródłem ENERGII dla człowieka i powinien stanowić podstawowy składnik każdego posiłku/24h. Nasz organizm pozyskuje o 30% więcej energii, niż po spożyciu ugotowanego ryżu, co stanowi zwiększenie energetycznych możliwości życiowych dla wszystkich komórek organizmu, a w szczególności komórek nerwowych naszego mózgu. Układ immunologiczny otrzymuje dodatkową energię do walki z bakteriami, wirusami, także z komórkami nowotworowymi wzmacniając szanse obronne organizmu (dużo większa energia dla białych krwinek układu odpornościowego !!).

PRZEPIS ten, jest zamieszczony na stronie internetowej;  img/smilies/cool *****
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______:  http://www.instytutirl.com.pl/

INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Dr inż. Jarosław MICHAŁ, telefon:  12 359 70 15, telefon/fax:  12 358 77 30,  Info: INSTYTUT  IRL  KRAKÓW, Pn.-Pt. 10:00-17:00

PRZEPIS  JEST  OCZYWIŚCIE  DO  WOLNEGO  WYKORZYSTANIA:
Proszę tylko zauważyć, że treści w tym przepisie stanowią identyfikację zjawisk, które są wyewoluowane przez przyrodę, i każdy może sobie prawdy te potwierdzić. Wartość stanowią wyniki badań laboratoryjnych, a nie puste ciągle powtarzane frazesy, nieprawdy biologiczne, czyli zwyczajnie pospolite kłamstwa. Chodzi też o to, że stale mówimy o rozszerzaniu się chorób tzw. plaga otyłości oraz plaga cukrzycy typu 2, jako o chorobach cywilizacyjnych.

DLA  NAS  TJ.  IRL  KRAKÓW,  OKREŚLENIE  CYWILIZACJA  WIĄŻE  SIĘ  Z  PODAWANIEM  LUDZIOM  WIEDZY,  PRAWDZIWEJ  I  JASNEJ:
Oraz łatwej do potwierdzenia. Dopiero wtedy mówimy o cywilizacji, jako o pojęciu, bo samo słowo powtarzane wielokrotnie bez merytorycznych wyjaśnień nic nie uszczegóławia, a raczej utrudnia precyzyjną i logiczną ocenę prawd biologicznych.

MOTTO:
Mądrość człowieka polega na respektowaniu dokonań przyrody i nie zmienianiu jej zasad. Moją intencją jest przekazać tę wiedzę, ponieważ swoje własne życie realizujemy TU i TERAZ. Autorem przedstawionego przepisu jest; Dr inż. Jarosław MICHAŁ; konsultant INSTYTUTU  IRL  KRAKÓW.

Powyższe treści dzięki uprzejmości autora, zamieścił/a:  jw. *****

1.TEMAT.
ENGLISH  VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2012-03-20 10:33:34)

Offline

 

#2 2010-09-20 15:13:21

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

PIWO. DIETA. BŁĘDY  INDEKSU  GLIKEMICZNEGO. ♥♥♥♥♥

BH.236.
MOTTO: PIWO, TO  OCZYWISTOŚĆ !!   img/smilies/lol *****

WIKIPEDIA:
Piwo; najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy oraz trzeci po wodzie i herbacie najbardziej popularny napój na świecie. W znaczeniu ogólnym piwo to każdy napój otrzymany w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi i białek zawartych w ziarnach zbóż i poddany fermentacji alkoholowej. W węższym znaczeniu pod pojęciem piwa rozumie się zawierający alkohol i dwutlenek węgla napój otrzymany w wyniku fermentacji alkoholowej wody, słodu i chmielu przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży.
Słód używany do produkcji piwa powstaje w procesie słodowania jęczmienia, rzadziej pszenicy lub żyta, który polega na moczeniu ziarna, kiełkowaniu, a następnie wysuszeniu. Efektem zacierania oraz filtracji słodu jest brzeczka, która wraz z chmielem poddawana jest warzeniu czyli gotowaniu, a następnie fermentacji alkoholowej przy użyciu drożdży piwowarskich.

IRL KRAKÓW:
Wymieniony wyżej napój zawsze wzbudza kontrowersje, lecz u Nich liczą się wyłącznie badania. Zawartość tłuszczu w tym napoju to 0%, czyli od tłuszczu nie utyjemy, bo go nie ma. Węglowodany są, ale jest ich bardzo mało i są to tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu czyli wzrost poziomu cukru we krwi po ich spożyciu, nigdy nie przekracza: piwo jasne do 8% wzrostu. Każdy kto zechce, może sobie te wzrosty sprawdzić własnym glukometrem i nie jest to trudne !!

PROBLEM  MOŻE  WYSTĄPIĆ,  DOPIERO  W  PRZYPADKU  KUMULACJI  TOKSYN:
Tj. gdy wypijamy więcej niż 0,5 litra takiego napoju dziennie. W przeciwnym razie przy mniejszym spożyciu nasze laboratorium (wątroba) radzi sobie neutralizując tę małą ilość toksyn SKUTECZNIE. Wobec tego napój ten nie może być ZALECANY, nie musi być ZAKAZANY i dlatego też klasyfikuje się go jako DOZWOLONY. Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego. 

PUENTA:
PIWO, to napój po którym się nie tyje, czyli biologiczne REALIA !! *****   

NIEPRAWDY  BIOLOGICZNE  ORAZ  PUSTE  FRAZESY:
O piwie i nie tylko o piwie, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książkę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!

GOŁYM  OKIEM  WIDAĆ,  ŻE  CI  SPECJALIŚCI  OD  IG,  CYNICZNIE  I  BEZCZELNIE:
Potwierdzają Nieprawdy BIOLOGICZNE, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.

PRZECIEŻ  DO  NICH,  NIE  MOŻESZ  ZADZWONIĆ,  BO  NIE  MA  GDZIE:
Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie,  dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, piszą oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma; jednak PROKURATURA zna IP komputerów. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym naukowym reżimom czyli lekko, łatwo omawiają PRAWDY biologiczne, które zbadali. Warto !!

CHLEB  TYPU  KR-IRL,  JEST  W  CHWILI  OBECNEJ  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWYM  PRODUKTEM  ŻYWIENIOWYM  DLA  CZŁOWIEKA  NA  PLANECIE  ZIEMIA:
80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU  ŻYWIENIOWEGO.

ZOBACZ  TEŻ; NISKIE węglowodany, wg: IRL KRAKÓW.
Książka, pt._______:  PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.   img/smilies/cool *****
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______:  http://www.instytutirl.com.pl/

BH.236.
ENGLISH  VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2012-03-20 10:35:00)

Offline

 

#3 2010-09-20 15:45:22

Abesnai
Canis dirus / Administrator
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 7300

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

http://gfx.dlastudenta.pl/photo_new/58a/589/dd2/2b6/139251


Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Offline

 

#4 2010-09-20 16:43:43

Crows
mentor
Skąd: z nad Liswarty
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 13929

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

to może ktos wyjaśni ,dlaczego piwosze uwielbiją ostre przyprawy , im wiecej piwa piją tym ostrzejszych przypraw używają  img/smilies/wink


:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Offline

 

#5 2010-09-20 17:08:41

Jatagan
szlachetny gawędziarz
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 5650

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Nie jestem fachowcem ale myslę że to goryczkowaty smak piwa napędza na pikanterie... ale głowy nie dam img/smilies/big_smile
Jedno jest pewne. Nie tuczy piwo tylko kiilogramy różnego rodzaju przekasek które do piwka wchłaniamy...

Ostatnio edytowany przez Jatagan (2010-09-20 17:09:38)


Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

Offline

 

#6 2010-09-20 20:50:18

victoria
adminka
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 14848

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Ja ponowie pytanie z innego forum,gdzie w Krakowie miesci się Instytut Naukowo-Badawczy im. prof.Ryszarda Lorenca? Tam reklamowano i zachęcano do pieczenia chlebka tutaj mamy na tapecie piwo, a ja i tak zachodze w głowe jak mozna zmiescić instytut w mieszkaniu, do tego w wieżowcu img/smilies/big_smile


... Fleuris là où tu es planté ....

Offline

 

#7 2010-09-20 22:24:18

Jatagan
szlachetny gawędziarz
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 5650

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

A pamiętasz badania nad zawartościa cukru w cukrze... img/smilies/big_smile


Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

Offline

 

#8 2010-09-21 00:13:58

lufestre
la princesa de los gatos
Skąd: wawa
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 4181

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Skoro indeks glikemiczny nie działa to ciekawe czemu kazda osoba, którą znam która używała diety Montignaca (opartejk właśnie na IG) chudła? img/smilies/hmm

Offline

 

#9 2010-09-24 00:06:16

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

M. MONTIGNAC. Był otyłym francuskim POLITOLOGIEM !!
BH.505. *4
Wpisz sobie w Google ____: MONTIGNAC w TVN.  img/smilies/mad

a. ADRES____: http://www.wprost.pl/ar/?O=90310

b. ADRES____: http://zdrowie.onet.pl/1624992,2040,,,, … zycia.html

MM.4. ADRES____: http://www.hotfrog.pl/Firmy/INSTYTUT-IR … CZNE-12325

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2010-12-13 17:14:52)

Offline

 

#10 2010-09-24 00:44:18

victoria
adminka
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 14848

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Jatagan napisał(a):

A pamiętasz badania nad zawartościa cukru w cukrze... img/smilies/big_smile

chcesz powiedzieć że ktoś chałturkę uskutecznia w instytucie łazienkowym? zaintrygowało mnie to już ponad rok temu, mała osiedlowa uliczka z jednej strony wieżowce z lat siedemdziesiątych z drugiej kilka starych domków pamiętających czasy, gdy to miejsce było jeszcze wsią i wylot na plac hurtowy. Wprawdzie w budowie jest piękny nowoczesny wieżoweic-biurowiec Vinci, ale jest jeszcze w budowie przylega do Imbramowskiej , wjazd i wejście będzie miał od Opolskiej. A na stronie Instytutu http://www.magdalirl.com.pl/index2.php zdjęcia ściągnięte z netu, z dowolnego miejsca na ziemi tylko nie z ulicy Imbramowskiej. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.... Chociaż nie, wczoraj w telewizji widziałam, jak facet postanowił zabawić się w dentystę, stworzył renomowany gabinet i okaleczał ludzi, a oni leźli do niego jak w dym :zdziw:


... Fleuris là où tu es planté ....

Offline

 

#11 2010-09-24 01:25:15

lufestre
la princesa de los gatos
Skąd: wawa
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 4181

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

AnetaBRUG napisał(a):

M. MONTIGNAC. Był otyłym francuskim POLITOLOGIEM !!
BH.505.
Zobacz też: MONTIGNAC w TVN.

Wpisz sobie w Google ____: wprost.pl/ar/?O=90310

1. _ADRES_: http://www.wprost.pl/ar/?O=90310

2. _ADRES_: http://wiadomosci.onet.pl/1624855,2678, … skart.html

Czemu mam oglądać takie linki, skoro znam kilka osób, które schudły na diecie Mintignaca ? Ja na prawdę nie mam problemów z percepcją i ufam swoim zmysłom.

Btw, Aneta piłaś kiedyś dzień w dzień piwo i stawałaś potem na wadze? Chyba nie img/smilies/hmm

Poza tym nie lubie dyskutować z googlami i linkami, wolałabym przeczytać wypowiedź napisaną przez osobę zarejestrowaną na forum, czyli w tym wypadku Ciebie, bo z linkiem raczej nie porozmawiam ;]

Ostatnio edytowany przez lufestre (2010-09-24 01:26:10)

Offline

 

#12 2010-09-24 12:10:41

Jatagan
szlachetny gawędziarz
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 5650

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Co prawda po piwie nie chudłem ale tez do obserwacji się nie nadaję bo pijałem sporadycznie (wolałem czyscioche) no a teraz to tylko marzenia o zimnym (nazwy nie wymienie)...


Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

Offline

 

#13 2010-09-25 14:09:38

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

INDEKS  GLIKEMICZNY. IG to błędy. IŻ to biologiczne REALIA !!
BH.508. *4
Wpisz sobie w Google ____: MONTIGNAC w TVN.  img/smilies/mad

a. ADRES____: http://sandrarecho.pinger.pl/p/1

b. ADRES____: http://sandrarecho.pinger.pl/p/2

BH.54. ADRES____: http://www.hotfrog.pl/Firmy/INSTYTUT-IR … m-pl-12560

c. ADRES____: http://www.myspace.com/441640023/blog

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2010-12-13 17:12:26)

Offline

 

#14 2010-09-25 14:29:22

Jatagan
szlachetny gawędziarz
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 5650

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

http://twojezdjecie.pl/pliki/b9c44662e06b7e876e87c730b249bf27.jpg

http://i.pinger.pl/pgr457/14ca7a17002762cb4795ea6f/759.jpg

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025


Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

Offline

 

#15 2010-09-25 20:33:11

victoria
adminka
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 14848

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Rany boskie Jatagan, takie horrory przed snem http://macg.net/emoticons/laughing2


... Fleuris là où tu es planté ....

Offline

 

#16 2010-09-25 21:57:06

Jatagan
szlachetny gawędziarz
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 5650

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

victoria napisał(a):

Rany boskie Jatagan, takie horrory przed snem http://macg.net/emoticons/laughing2

Aaa i żeby nie było. Na tej focie to nie ja img/smilies/big_smile


Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

Offline

 

#17 2010-09-25 22:08:26

lufestre
la princesa de los gatos
Skąd: wawa
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 4181

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

AnetaBRUG, czy ty masz osobowość bota? o.O

Offline

 

#18 2010-12-13 17:25:21

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

ODCHUDZANIE  RACJONALNE, WG: IRL  KRAKÓW.  ♥♥♥♥♥

BH.305.
MOTTO: WZORCOWE  ODŻYWIENIE  KOMÓREK  ORGANIZMU, TO: OBOWIĄZKOWY STANDARD.   img/smilies/lol *****

PRAWIDŁOWA  BIOLOGICZNIE,  PROZDROWOTNA  METODA  ODŻYWIANIA:
Tzw. dla myślącego człowieka powinna AKCEPTOWAĆ wszelkie uwarunkowania naszej przyrody, ewolucją narzucone REGUŁY.  Stanowi to trudny problem, ale bez badań; krew, wydzieliny, wydaliny, pierwiastki włosa, jest to absolutnie niemożliwe.

WTEDY  MOŻNA  TYLKO  PRZERZUCAĆ  SIĘ  PSEUDO  REGUŁAMI:
Na węch i czucie, również przypuszczenia. Kto zada sobie trud i zbada jak podnosi się poziom cukru przy poszczególnych produktach, jaki jest wpływ tłuszczów i jak, tj. w jakiej ilości się odkładają, jak organizm oddziaływuje na rodzaje białek itd. to wyniki dla wszystkich ludzi są niemal identyczne ew. drobna skala technicznego błędu.

A  WIĘC;  PRZY ZWALCZANIU  OTYŁOŚCI,  WAŻNA  JEST  WIEDZA:
Klasyfikująca pożywienie na kategorie uwzględniające zawartość tłuszczów, WYSOKICH węglowodanów, NISKICH węglowodanów; tj. tych które sprzyjają powstawaniu otyłości i cukrzycy typu 2, a które nie, oraz pozostałych składników. Stosunkowo prostym jest zaznajomić się z tabelami pożywienia wg tzw. INDEKSU  ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu.  To wystarcza, aby samemu DECYDOWAĆ o łatwym doborze składników swojej diety, co stanowi na szczęście,  rozwiązanie trudnego problemu dotyczącego zwalczania obu chorób. Lekarz rodzinny zdecydowanie, też nam to potwierdzi.

PLAN  ODCHUDZANIA,  MINIMUM:
Ustalamy 3 posiłki zasadnicze/24h. 1. Śniadanie. 2. Obiad. 3. Kolacja.

ŚNIADANIE:
CHLEB typu KR-IRL, jako energetyczny stabilizator poziomu cukru we krwi oraz produkty z tabel Zalecane i Dozwolone wg tzw. IŻ produktu. Przykład: Chleb typu kr-irl 1-1,5 kromki. Dorsz wędzony 100-200 gram. Szproty wędzone 2-5 szt. Pomidor 0,5 szt. Cebula świeża 0,5-1 szt. Jajo kurze ugotowane na twardo 1 szt. Sól kamienna. Herbata z cytryną (dużo soku) 300 ml. Kawa rozpuszczalna z kofeiną 200 ml.

OBIAD:
Przykład: Ryż gotowany 1-3 łyżek stołowych oraz fasola Piękny Jaś 3-10 szt. Te dwa składniki stanowią podstawowy stabilizator glukozy. Pozostałe dodatki do obiadu wybieramy z tabel Zalecane i Dozwolone wg tzw. IŻ produktu. Np. Ryba chuda czarniak 50-200 gram gotowana na parze, kapusta kiszona 50-150 gram, ziemniak 0-1 szt. Cebula świeża 0,5-1 szt. Sól kamienna.

KOLACJA:
Przykład: Chleb typu KR-IRL 0,5-1 kromki, fasola Piękny Jaś 2-10 szt. jako 2 składniki stabilizacji poziomu cukru we krwi. Ryba wędzona np. pikling 0,5 szt. ogórek kiszony 1 szt. Cebula świeża 0,5-1 szt. Sól kamienna. Herbata i kawa jak powyżej. Inne napoje wg tabel z książki.

W  CIĄGU  DNIA  SPOŻYWAMY  Z  HERBATĄ  LUB  WODĄ  MINERALNA  2,5-4  SZTUK  CYTRYN:
Zasadotwórczy sok z cytryny skutecznie eliminuje uczucie  łaknienia czy też ssania w pustym żołądku przez 24h, co pozwala wykluczyć podjadanie tzw. przekąsek. Zwyczajnie nie odczuwamy głodu. Śniadania nie zmniejszamy NIGDY. Natomiast objętość obiadu i kolacji zmniejszamy dotąd, aż nie zaczniemy odczuwać głodu ok. 5-6 godz. nad ranem. Wówczas wprowadzamy do jadłospisu 4 posiłek tzw. przedśniadaniowy.

PRZEDŚNIADANIE: Przykład: Fasola Piękny Jaś 5-10 szt. Ogórek kiszony 1 szt. Jabłko 1 szt.  img/smilies/roll *****

GDY  STWIERDZAMY,  ŻE  JESZCZE  NIE  SZCZUPLEJEMY  TO  W  DALSZYM  CIĄGU  ZMNIEJSZAMY  OBJĘTOŚCI  WYŁĄCZNIE:
Obiadu oraz kolacji. Jednak z tych pomniejszanych stale dwóch posiłków tzw. stabilizatorów poziomu glukozy we krwi nie eliminujemy. Jest to absolutnie NIEDOZWOLONE, ponieważ produkty te stanowią podstawowe źródło energii naturalnej dla komórek naszego organizmu, a w szczególności komórek nerwowych MÓZGU. Ew. dodatkowe informacje uzyskamy dzwoniąc do instytutu: IRL  KRAKÓW, gdzie za wszelkie ustalenia i doprecyzowania opłata jest obowiązkowa, to wyłącznie słowo: dziękuję.

POSUMOWANIE:
Różne zamienniki stabilizatorów glukozy oraz inne składniki uzupełniające nasze posiłki wybieramy z tabel wg tzw. INDEKSU  ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. Skuteczne i warto !! Ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

WSKAZUJEMY  JEDNOZNACZNIE  NA  NAUKOWĄ  WIEDZĘ  BIOLOGICZNĄ,  ROZSĄDEK  ORAZ  UMIAR:
Jemy niskotłuszczowo, 0% negatywnych TOKSYN, energetyczne węglowodany wyłącznie do 26% wzrostu, czyli tzw. NISKIE węglowodany. Pokarmy o właściwym doborze białek, oraz co niezmiernie istotne, nie zawierające toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy. Tabele; Dozwolone oraz Zakazane dopełniają właściwej identyfikacji prawd przyrodniczych.

PRODUKTY  ZALECANE  TO:
Białka biologicznie prawidłowe, minimalna zawartość tłuszczu, węglowodany do 13% wzrostu (b. niski wzrost po spożyciu), oraz 0% toksyn.

PRODUKTY  DOZWOLONE  TO:
Białka prawidłowe biologicznie, nieduża zawartość tłuszczu, węglowodany do 26% wzrostu (bezpieczny antycukrzycowy wzrost), minimalna zawartość toksyn.


PRODUKTY  ZAKAZANE  TO:
Białka nieprawidłowe biologicznie, za dużo tłuszczu, węglowodany o wzroście 26,01%-74% wzrostu (wzrost duży i b. duży), oraz zbyt wiele toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy.


CYTRYNA:
Zastosowanie dużej ilości zasadotwórczego soku z cytryny/24h, do skutecznej neutralizacji kwasów trawiennych pustego żołądka celem wyeliminowania GŁODU, to kolejne fenomenalne w swej prostocie i oczywistości ustalenie w instytucie: IRL  KRAKÓW.

WAŻNE:
CHLEB typu KR-IRL. Zamienniki to: CHLEB na OSTEOPOROZĘ, CHLEB na OTYŁOŚĆ, CHLEB na CUKRZYCĘ.
Skrót; IŻ produktu. Pełna nazwa to: INDEKS  ŻYWIENIOWY, tj IŻ produktu.

CHLEB  TYPU  KR-IRL,  JEST  W  CHWILI  OBECNEJ  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWYM  PRODUKTEM  ŻYWIENIOWYM  DLA  CZŁOWIEKA  NA  PLANECIE  ZIEMIA:
80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU  ŻYWIENIOWEGO.

KONKLUZJA finalna:
Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

R E F L E K S J A:
INDEKS  ŻYWIENIOWY, a; INDEKS  GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. 
IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

ZOBACZ  TEŻ;
Książka, pt._______:  PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.    img/smilies/cool *****
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. 
Rozdział nr R33 zawiera zestaw ćwiczeń na MIĘŚNIE  OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które w praktycznej indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem bólów kręgosłupa u człowieka oraz kształtują tzw. PŁASKI  BRZUCH.
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______:  http://www.instytutirl.com.pl/

INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Dr inż. Jarosław MICHAŁ, telefon:  12 359 70 15, telefon/fax:  12 358 77 30,  Info: INSTYTUT  IRL  KRAKÓW, Pn.-Pt. 10:00-17:00

ARTYKUŁ  JEST  OCZYWIŚCIE  DO  WOLNEGO  WYKORZYSTANIA:
Proszę tylko zauważyć, że treści w tym artykule stanowią identyfikację zjawisk, które są wyewoluowane przez przyrodę, i każdy może sobie prawdy te potwierdzić. Wartość stanowią wyniki badań laboratoryjnych, a nie puste ciągle powtarzane frazesy, nieprawdy biologiczne, czyli zwyczajnie pospolite kłamstwa. Chodzi też o to, że stale mówimy o rozszerzaniu się chorób tzw. plaga otyłości oraz plaga cukrzycy typu 2, jako o chorobach cywilizacyjnych.

DLA  NAS  TJ.  IRL  KRAKÓW,  OKREŚLENIE  CYWILIZACJA  WIĄŻE  SIĘ  Z  PODAWANIEM  LUDZIOM  WIEDZY,  PRAWDZIWEJ  I  JASNEJ:
Oraz łatwej do potwierdzenia. Dopiero wtedy mówimy o cywilizacji, jako o pojęciu, bo samo słowo powtarzane wielokrotnie bez merytorycznych wyjaśnień nic nie uszczegóławia, a raczej utrudnia precyzyjną i logiczną ocenę prawd biologicznych.

MOTTO:
Mądrość człowieka polega na respektowaniu dokonań przyrody i nie zmienianiu jej zasad. Moją intencją jest przekazać tę wiedzę, ponieważ swoje własne życie realizujemy TU i TERAZ. Autorem przedstawionego artykułu jest; Dr inż. Jarosław MICHAŁ; konsultant INSTYTUTU  IRL  KRAKÓW.

Powyższe treści dzięki uprzejmości autora, zamieścił/a:  jw.  *****

Cytryna jest zasadotwórcza (+4), mimo że taka kwaśna !!
100 g soku z cytryny zawiera 600 mg kwasu cytrynowego, 15 mg wapnia, 9 mg manganu, 0,1 mg żelaza, 10 mg fosforu i 40 mcg witaminy B1. Źródło potwierdzające identyfikację, Tytuł : Czy wiesz co jesz, Autor: Irena Gumowska, Wyd. ALFA W-wa 1989. Recenzent: Prof. dr n. med. Julian Aleksandrowicz. Strona nr 159. P. S. Morele suszone są również zasadotwórcze, aż +60 !! (polecane: tzw. ZGAGA oraz przy nadkwasocie). Źródło jw. Strona nr 170.

Zwróć uwagę na zastosowanie cytryny, soli kamiennej oraz cebuli tzw. zwykłej.
Te dwie ostatnie zabijają bakterie chorobotwórcze w naszych organizmach i mamy wobec tego więcej glukozy tj. energii dla siebie. Cytryna natomiast pozwala nie być dodatkowo głodnym. Ich (IRL  KRAKÓW) ustalenia są tak elementarne, że aż SENSACYJNE !!

BH.305.
ENGLISH  VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2012-02-02 17:48:28)

Offline

 

#19 2010-12-13 22:56:57

lufestre
la princesa de los gatos
Skąd: wawa
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 4181

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

http://blogs.villagevoice.com/runninscared/polar-bear-face-palm_thumbnail1.jpg

Offline

 

#20 2011-02-01 23:36:53

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

IRL  KRAKÓW.  U  NICH: REALNY  POSTĘP  TO  STANDARD. BŁĘDY  IG. ♥♥♥♥♥

BH.1951.
MOTTO: Logiczne ANALIZY, rzetelne badania, tworzą WYNIK i służą CZŁOWIEKOWI.   img/smilies/lol *****

USTALENIA  IRL  KRAKÓW,  DOCENIA  OBECNIE  CORAZ  WIĘCEJ  OSÓB;
Są to zwyczajne reakcje, na precyzyjnie opracowane teorie-osiągnięcia (1970-2012, tj. 42 lata), naukowców z krakowskiego instytutu. Przedstawiciel IRL KRAKÓW na facebook-u został przyjęty w poczet znajomych (po niezbędnej identyfikacji), przez wiele znamienitych i szanowanych OSÓB (z bardzo wpływowymi POLITYKAMI na czele).

OSTATNIO  ZNAJOMYMI  ZOSTAŁY  (AKCEPTUJĄC  ODKRYCIA)  PROMINENTNE  OSOBY  Z  WSZYSTKICH  KONTYNENTÓW  NASZEJ  PLANETY:
Polacy zaczynają być dumni z KRAKOWIAN.

WZRASTA  ZAINTERESOWANIE  I  OCZEKIWANIE  NA  WERSJĘ  ANGIELSKĄ  KSIĄŻKI:
Publikacja (PŻ czł. w XXI wieku. ) oraz informacje ze strony internetowej instytutu IRL KRAKÓW (artykuły: BH.305., 60.TEMAT, oraz pozostałe) stanowią dzisiaj REALNE i FINALNE rozwiązanie, także zwalczenie problemów nadwagi, otyłości, cukrzycy typu 2 oraz bólów kręgosłupa, u wszystkich zainteresowanych. Dla wielu z NAS ma to kluczowe znaczenie. ***** 

ZE  SZCZEGÓLNYM  ZAINTERESOWANIEM  NA  KSIĄŻKĘ  OCZEKUJĄ  OSOBY  NIE  TYLKO  W  USA,  KANADZIE  I  WE  WŁOSZECH:
Ale także w Chinach, Australii i Japonii, co wyrażają elitarne i reprezentatywne OSOBY, w każdej rozmowie z IRL KRAKÓW.

CHLEB  TYPU  KR-IRL,  JEST  W  CHWILI  OBECNEJ  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWYM  PRODUKTEM  ŻYWIENIOWYM  DLA  CZŁOWIEKA  NA  PLANECIE  ZIEMIA:
80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU  ŻYWIENIOWEGO.

ZOBACZ  TEŻ; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
Książka, pt._______:  PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.   img/smilies/cool *****
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. 
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______:  http://www.instytutirl.com.pl/

BH.1951.
ENGLISH  VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2012-02-02 17:43:37)

Offline

 

#21 2011-04-11 23:43:19

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

victoria napisał(a):

Jatagan napisał(a):

A pamiętasz badania nad zawartościa cukru w cukrze... img/smilies/big_smile

chcesz powiedzieć że ktoś chałturkę uskutecznia w instytucie łazienkowym? zaintrygowało mnie to już ponad rok temu, mała osiedlowa uliczka z jednej strony wieżowce z lat siedemdziesiątych z drugiej kilka starych domków pamiętających czasy, gdy to miejsce było jeszcze wsią i wylot na plac hurtowy. Wprawdzie w budowie jest piękny nowoczesny wieżoweic-biurowiec Vinci, ale jest jeszcze w budowie przylega do Imbramowskiej , wjazd i wejście będzie miał od Opolskiej. A na stronie Instytutu http://www.magdalirl.com.pl/index2.php zdjęcia ściągnięte z netu, z dowolnego miejsca na ziemi tylko nie z ulicy Imbramowskiej. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.... Chociaż nie, wczoraj w telewizji widziałam, jak facet postanowił zabawić się w dentystę, stworzył renomowany gabinet i okaleczał ludzi, a oni leźli do niego jak w dym :zdziw:

IDENTYFIKACJA. ANTYKULTURA  PRZEGRYWA. BŁĘDY  W  IG.  ♥♥♥♥♥

BH.0.
MOTTO: MINUS --  0, TJ. MNIEJ  NIŻ  ZERO !!   img/smilies/roll *****

KAŻDY  Z  NAS,  POSŁUGUJE  SIĘ  ŚRODKAMI  W  JAKIE  WYPOSAŻYŁA  GO  RODZINA:
I doposażyło życie. To co mówi, pisze oraz to co robi, klasyfikuje Go i IDENTYFIKUJE jednoznacznie. Czytajmy więc te wypowiedzi, a osąd nasuwa się Nam jako SMUTNA i ŻAŁOSNA, realna oczywistość.

PUENTA:
Istotne są jednak tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu, a głównie tzw. GLUKOZA naturalna, niezbędna dla naszego mózgu.

WAŻNE.
GLUKOZA  NATURALNA;  TO  RYŻ,  WSZYSTKIE  KASZE,  OWOCE,  WARZYWA:
Logika myślenia, postęp i spokój. Także wypowiadanie słów, które mają merytoryczną wartość. Wskazane są produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU  ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu.

GLUKOZA  NIENATURALNA;  TO  MĄKA  I  CUKIER:
Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. Również wypowiadanie słów, które nic nie znaczą.

ROZUMIEM  I  DORADZAM,  WYŁĄCZ  ZE  SWOJEJ  DIETY  TZW.  GLUKOZĘ  NIENATURALNĄ:
Bo to naprawdę pomaga; w REALNEJ ocenie RZECZYWISTOŚCI !! *****

UWAGA;  NALEŻY  RÓWNIEŻ  ZAOPATRZYĆ  SIĘ  W  PATYCZEK  (dł. 30-32,5 cm):  
Którym rytmicznie pukamy się po własnym CZOLE, próbując wrócić do realiów, obowiązujących na planecie o nazwie ZIEMIA.

R E F L E K S J A:
INDEKS  ŻYWIENIOWY, a; INDEKS  GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. 
IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

CHLEB  TYPU  KR-IRL,  JEST  W  CHWILI  OBECNEJ  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWYM  PRODUKTEM  ŻYWIENIOWYM  DLA  CZŁOWIEKA  NA  PLANECIE  ZIEMIA:
80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU  ŻYWIENIOWEGO.

ZOBACZ  TEŻ; CHLEB na OSTEOPOROZĘ-IRL.
Książka, pt._______:  PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.   img/smilies/cool *****
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. 
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______:  http://www.instytutirl.com.pl/

BH.0.
ENGLISH  VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2012-02-02 17:45:09)

Offline

 

#22 2011-05-23 22:58:46

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

MARCHEW. DIETA. Indeks glikemiczny. IG to BŁĘDY.   
BH.223.
MOTTO: Marchewka świeża, a marchewka gotowana wg propagatorów IG !!   img/smilies/tongue

ŚWIEŻA  MARCHEWKA  WG  IG = 35  JEST  PRODUKTEM  NA  TZW.  SZCZUPLENIE  I  TO  PRAWDA  ZNANA:
Ale podawanie przez speców od Indeksu Glikemicznego, wskaźnika IG dla marchewki gotowanej, jako produktu na tzw. tycie IG = 85, jest dużym błędem i najprawdopodobniej źle zidentyfikowanym procesem gotowania, lub najpewniej kolejną niesprawdzoną i błędną pseudo teorią, na chybił trafił.

O CO CHODZI ?!
Marchewka zawiera skrobię tj. węglowodan, czyli cukier wielokrotnie złożony, który poddany procesowi gotowania mógłby ulec rozłożeniu tzn. wiązania międzycząsteczkowe, uległy by zerwaniu czyli mogłaby wówczas np. glukoza wydzielić się nieco szybciej podnosząc poziom cukru, ale proszę Państwa jest to tylko niewłaściwa wizja, która biologicznie mogłaby mieć miejsce, ale zwyczajnie NIE ma.

PRAWDA  REALNA,  WYGLĄDA  JEDNAK  OTO  TAK:
Zarówno marchewka świeża jak i gotowana podnoszą niemal do identycznej wysokości poziom cukru we krwi po ich spożyciu i jest to poziom bardzo NISKI; ok. 13% wzrostu. Ci specjaliści tzw. propagatorzy teorii o IG, może i ugotowali sobie marchewkę, ale od strony merytorycznych badań identyfikacyjnych, poza zjedzeniem tejże marchewki nie poczynili NIC, oprócz tworzenia nierealnych, błędnych teorii typu fiction. 

GOŁYM  OKIEM  WIDAĆ,  ŻE  CI  SPECJALIŚCI  OD  IG,  CYNICZNIE  I  BEZCZELNIE:
Potwierdzają Nieprawdy BIOLOGICZNE, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.  *
 
RADA  JEST  JEDNA:
Należy od zaraz odrzucić wszelkie tabele IG, całą tę Ich wymyśloną, nieprawdziwą i w najwyższym stopniu nierealną grę; z życiem i zdrowiem zwłaszcza chorych na cukrzycę, ludzi wczytujących się w tę wirtualną i bzdurną teorię. Ważne są jednak tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu, czyli GLUKOZA naturalna, niezbędne dla naszego mózgu. Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

R E F L E K S J A:
INDEKS  ŻYWIENIOWY, a; INDEKS  GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. 
IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

ZOBACZ  TEŻ; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
Książka, pt._______:  PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.   img/smilies/cool
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.  ***
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______:  http://www.instytutirl.com.pl/

BH.223.
ENGLISH  VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Ostatnio edytowany przez AnetaBRUG (2011-05-23 22:59:56)

Offline

 

#23 2011-05-23 23:14:44

victoria
adminka
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 14848

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Skoro zaczęłaś pisać w "Kuchni" to proszę trzymaj się swojego tematu. Jeśli będziesz spamować wszędzie, zostaniesz zbanowana.
Nie otrzymałam również odpowiedzi na kilka razy zadawane pytanie, gdzie w Krakowie mieści się instytut Lorenca?


... Fleuris là où tu es planté ....

Offline

 

#24 2011-12-29 23:17:44

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Odchudzanie z facebookiem tzw. grupa otwarta (DOKŁADNY CYTAT). ♥♥♥♥♥

1. Ewa Somrowska.

W swoim życiu przeszłam tyle diet, że nie sposób zliczyć na palcach. Poczawszy od 3 dniówek, a skończywszy na 6 tygodniowym głodzeniu się. Efektem na dzień dzisiejszy jest,
a raczej była spora nadwaga i początki cukrzycy. Zdeterminowana swoim wyglądem i samopoczuciem zaczęłam przeszukiwać internet w nadziei, że teraz coś znajdę. Coś , co pomoże wygrać mi ze swoimi słabościami.....! I znalazłam.

Indeks Żywieniowy. Instytut IRL Kraków, który stał się dla mnie wybawicielem. Nie będę tu opisywała szczegołów. Każdy może znaleźć informacje w internecie lub kupić książkę (bardzo pomocna).

Instytut propaguje jedzenie chleba KR-IRL, wspaniała receptura. Na długie godziny pozostaję syta. Jest smaczny. Nie wymaga dużego nakładu finansowego. Moj trzyletni wnuk zajada ten chlebek ze smakiem !!

Poza tym sposób żywienia polega na tym, by jeść kasze, owoce, warzywa.
Odrzucić należy cukier i mąkę. ( www.instytutirl.com.pl )

Ktoś zaraz krzyknie-mąkę?! Jak to? mam nie jeść nic co zawiera make? Ano tak. I uwierzcie mi-nawet nie pomyślicie o tych wszystkich rzeczach zawierających makę i cukier!!! Mija mi właśnie 2-gi tydzień żywienia wg Indeksu żywieniowego. Cukier już na normalnym poziomie. Schudłam już. Energia mnie rozpiera. Przemierzam codziennie 5 km szybkim krokiem.

Wcześniej podczas schylania się bolał mnie krzyż. Teraz nic mnie nie boli. Naprawdę jestem ciekawa jak będę się czuła po paru miesiącach takiego żywienia, skoro już po 2-ch tygodniach mogłabym góry przenosić!

Pozdrawiam 28 czerwca 2011 o 10:20

Offline

 

#25 2011-12-29 23:18:32

AnetaBRUG
adept
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 14
Serwis  
Ostrzeżenia: 1

Re: PIWO. Dieta. BŁĘDY Indeksu glikemicznego. CHLEB typu KR-IRL.

Odchudzanie z facebookiem tzw. grupa otwarta (DOKŁADNY CYTAT). ♥♥♥♥♥

1. Gena Janczewska-Korczagin.

Czy wiecie o tym że cukrzycę typu 2 i plagę otyłości wywołuje alergia na mąkę ????
Ja też o tym wcześniej nie wiedziałam.
A zaczęło się od tego, że byłam wiecznie głodna i ciągle chciałam jeść!!! Tylko że ja nie byłam świadoma tego, że cierpię z powodu głodu jakościowego!!!

No i tak trafiłam w Internecie przez Google na Instytut Naukowo-Badawczy im prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Kupiłam ich książkę: Poradnik żywieniowy człowieka w XXI wieku. I okazało się, że kryterium indeksu glikemicznego u nich nie istnieje, ale za to istnieje kryterium jakości jedzenia wg Indeksu Żywieniowego.

Ta różnica była dla mnie bardzo ciekawa. Kupiłam ich książkę, a tam na przedostatniej stronie jest przepis na chlebek z ryżu i kaszy jaglanej po jedzeniu którego ponad miesiąc zaczął mi spadać mierzony codziennie poziom cukru. No i po rozmowach ze wszystkimi mi znanymi, którzy powiedzieli że chyba muszę przejść na insulinę- zdenerwowana zadzwoniłam do dra Jarosława Michała z Instytutu i on zszokował mnie informacją o alergii na mąkę. I kto by pomyślał, że nasza cywilizacja wychowana na kulturze mąki od tej mąki może mieć alergię??? No i zaczęłam już jeść chleb na otyłość przysłany wg przepisu KR- IRL. Przestałam brać tabletki od cukrzycy typu 2. Chlebek jest smaczny i sycący, sama go piekę sobie.

No i stosując się diety Instytutu i przepisu na chleb KL-IRL w ciągu 3 miesięcy ( nie jedząc tabletek od cukrzycy ) schudłam około 8 kg. Przestałam brać leki od nadciśnienia – okazały się niepotrzebne. Po 6 miesiącach schudłam 30 kg. Teraz zostało mi do zrzucenia tylko 15 kilogramów!!!! To niewiarygodne, ale czuję się fantastycznie, jestem silna i zdrowa.

Życie dla każdego z nas okazało się trudne, w biegu, dzisiaj już chyba szybciej biegniecie???? Cywilizacja przyspieszyła…. więc zaczęliśmy jeść co popadnie pod rękę.
Wszechświat stworzył najbardziej idealną i samodzielną jednostkę we wszechświecie do jego ochrony- tego Wszechświata- to ty człowiek i ja człowiek. Inni ludzie. Wszechświat potrzebuje naszego rozumu, a nie kilogramów, więc nie niszczmy siebie i wykorzystajmy naturę człowieka, ot chociażby po to aby nie jeść wysokich węglowodanów tylko jeść NISKIE WĘGLOWODANY!! ( www.instytutirl.com.pl )

Więc proszę was wszystkich, zadbajcie o siebie sami, nauczcie się żyć w zgodzie z naturą Indeksu Żywieniowego i zgodnie z naturą we Wszechświecie, gdzie celem w sobie nie jest jedzenie tylko zaspokajanie potrzeby żywienia, aby trwać w sposób rozumny.

Instytut Naukowo-Badawczy im prof. Ryszarda Lorenca -to jedyna instytucja, której zależy na człowieku, na sile rozumu jego przetrwania. Niektórzy słuchając mnie odbierają mnie jako członka jakiejś sekty!!! Ludzie kochani to rozum tak nakazuje! A to jest takie proste, upiec chlebek, jeść go i nie czuć głodu. A głód powoduje strach, który paraliżuje rozum. Ale głód można pokonać w prosty sposób, dzięki Instytutowi Naukowo Badawczemu im prof. Ryszarda Lorenca. Nie znam twarzy nikogo z nich. Ani dra Jarosława Michała- który jest zawsze z pomocą i daje mi poczucie bezpieczeństwa dając bardzo pożyteczne, racjonalnie uzasadnione badaniami informacje. Bardzo dziękuję Wam wszystkim z Instytutu za pomoc.

To jeszcze nie koniec moich zmagań, one ciągle trwają, ale ja jestem zdrowa i silna. Bardzo dziękuję i liczę jeszcze na wsparcie i pomoc telefoniczną dra Jarosława Michała wyprowadzającego mnie z zamętu około medycznego. Życzę wszystkim dokonania samodzielnego wyboru. Ale aby go dokonać- młodzież musi sama poznać reguły przyrody i reguły żywienia człowieka, aby połączyć to wszystko w swoim rozumie- uważam że należy włączyć to w podstawy programowe nauczania przyrody.

1 października 2011 o 18:09

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo