Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#281 2012-05-06 13:12:58

Conan Barbarzynca
Administrator

Re: Majątek Koscioła Katolickiego w Polsce

No tak ale chodzi o Kościół a nie garstke fanatyków, to są tylko zagubieni ludzie, tak naprawdę strachliwi i niezdolni do jakiś większych akcji, kościół jest atakowany z wielu stron, muzułmanie juz dawno zaczeli by podkładać bomby a oni nic, są w defensywie tak naprawdę, dali sobię wmówić ze te gnidy na górze nad nimi czówają. Katolicyzm jest słaby, był silny dopuki ludzie nie byli chrześcijanami, teraz z roku na rok coraz bardziej słabną. Ja mam wrarzenie ze to jest jakoś celowe, wystawiają nam ich i mówią "kopcie ich" i wielu leci, ludzie się dzielą na Katolików i niekatolików i się wzajemnie nienawidzą, spoglądają pokornie na górę i patrzą komu łaskawi panowie przyznają racje img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez Conan Barbarzynca (2012-05-06 13:26:19)

#282 2012-05-06 13:26:49

Andra
Gość

Mezamir, zacznij od siebie. Skad plynie Twoj gniew- to jest ziarno zla.  Reaguj na zlo,ale swiadom skad sie bierze, wowczas ocalisz te resztke czlowieczenstwa nawet w zbrodniarzu. Tylko musisz wczesniej ocalic siebie przed swoim wlasnym gniewem, on zaciera Ci jasnosc widzenia. A przeciez jestes madrym czlowiekiem. Poza tym...Ty do mnie nic na temat wojny nie mow, ja tu mam caly czas jeszcze wojne, wciaz dzieci zabijaja dzieci zrac sie o koryto. Czyja to wina Mezamir, ze nie widza ze koryta starczy dla wszystkich?

#283 2012-05-06 18:11:45

Mezamir
Gość

Mezamir, zacznij od siebie.

..ile ZUA jest w tej kobiecie,ja nie wiem img/smilies/big_smile img/smilies/wink

#284 2012-05-06 19:46:45

Andra
Gość

Takze tego nie wiem Szamanie:). Wciaz ucze sie siebie.

#285 2012-05-06 20:12:20

Aileen
eteryczna

Pouczanie nie jest złem samym w sobie. Ale wynika z pewnych pobudek;)

Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

#286 2012-05-06 20:18:58

Andra
Gość

Nie Aileen, nikogo nie pouczam. Stoje pomiedzy czlowiekiem a czlowiekiem, i obydwaj sa mi jednakowo drodzy. Wiec bronie ich, nawet przed nimi samymi. A ze czasem oberwe...wytrzymam.  Nie mam zaciecia nauczyciela, to domena rozumu. Zieleni:)

#287 2012-05-06 20:28:04

Aileen
eteryczna

BRonie przed nimi samymi..Andra..jakieś misje masz na fali;) warto to sobie odreagować , bo szkodzisz sobie energetycznie bardzo;)

Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

#288 2012-05-06 21:51:08

Andra
Gość

Moze mam, nie wiem. Nie umiem inaczej. Tak mnie skonstruowano.  Zawsze bede bronila slabszych. Moze taka karma, i bardziej szkodziloby mi gdybym udawala nie siebie. Nie umiem udawac.

#289 2012-05-06 22:07:48

Aileen
eteryczna

Sama siebie Andra konstruujesz;) Nikt Ciebie nie ''zrobił'' w sensie z zew;) To Ty siebie od początku do końca układasz;)

#290 2012-05-06 22:19:00

Andra
Gość

Zapewne. I nie walcze ze soba. Jestem taka jaka jestem i robie to co trzeba. Czasami wbrew sobie, nie sprawia mi przyjemnosci uderzanie w kogos, nawet slowem, nie jestem agresywna. Ale glaskanie czasem bardziej szkodzi niz pomaga.  Kazdemu, takze mnie samej. Byle z wyczuciem.

#291 2012-05-06 22:21:12

Aileen
eteryczna

NIe trzeba głaskać, nie trzeba bić, nie trzeba szturchać;) Wszystko się dzieje;) Nie walczysz ze sobą może teraz. ALe w całym swoim życiu to jest niemożliwe - niewalczenie ze sobą.

#292 2012-05-06 22:32:49

Andra
Gość

Czyzby? Nie walcze ze soba ani z innymi. Nie walcze z zyciem Aileen. Robie to czego ono wymaga. Zadna filozofia. W jaki sposob walczy sie ze soba? Nie umiem tego, przykro mi, ale nie wiem co masz na mysli?

#293 2012-05-06 22:35:41

Andra
Gość

I nic sie nie dzieje samo Ayko. Wszystko dzieje sie poprzez nas. Po to jestesmy by zycie moglo dziac sie.

#294 2012-05-06 22:36:27

Aileen
eteryczna

To nie rób 1 dzien nic;) Zobaczysz co się stało , a co nie;) Rośłiny nie chodza, nie pracują a jednka działają;)

#295 2012-05-06 22:56:24

Andra
Gość

Uhumm. O ile je posadzisz i bedziesz pielegnowac.

#296 2012-05-11 19:19:55

Aileen
eteryczna

Same tyez sie sadza i pielegnuja nie potrzebują naszej pomocy;)

#297 2012-05-11 19:54:20

Andra
Gość

Dzikie samosiejki tak.img/smilies/smile. Ale o te szlachetne gatunki trzeba jednak dbac.

Stopka forum