Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-10-05 14:00:00

roxis84
przyboczny
Skąd: Dolny Śląsk/ komputer
Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 1011
Serwis

Najnowsze pigułki...

"Pigułka na utratę pamięci

Ciężki dzień? Kłótnia z szefem, a może przykre rozstanie z partnerem? Na pewno chciałabyś o tym jak najszybciej zapomnieć. Nic prostszego, weź po prostu pigułkę pozbawiającą pamięci.

Merel Kindt i jego współpracownicy z Uniwersytetu w Amsterdamie przeprowadzili badania nad wymazywaniem trudnych wspomnień z pamięci. Sześciu uczestników poddało się cyklowi strachu. Ochotnikom pokazywano zdjęcia pająków i rażono prądem, aby wywołać nieprzyjemne wspomnienia. Następnie połowie z nich podano propanolol (preparat stosowany w leczeniu serca), a reszcie placebo. Trzy dni później sprawdzano ich stan emocjonalny w reakcji na te same zdjęcia. Ci, który otrzymali lek, byli znacznie spokojniejsi.

Zdaniem psychologów i psychiatrów, lek ten zapowiada się bardzo obiecująco w przypadku ludzi obciążonych traumatycznymi wspomnieniami. "

5 bym takich chciała...


"Bezwonne cudo

Masz piękną, luksusową łazienkę, prawie jak domowe spa. Uwielbiasz brać gorącą kąpiel w różanym aromacie, ale czar tej oazy spokoju pryska, gdy musisz skorzystać z toalety?

Odór kupy nie pasuje do pięknego wnętrza, a żadne środki zapachowe nie są w stanie go zamaskować . Jest na to rada - japoński wynalazek, tabletki, które sprawia, że fekalia stają się bezwonne!

Jak głosi napis na opakowaniu "Ludzie są odpowiedzialni za swój smród". 600 tysięcy odpowiedzialnych nabyło preparat w ciągu pierwszych 6 miesięcy sprzedaży. "


Kolejna..

"Wódka w pigułce

Maleńkie kapsułki, a w nich wielki płyn. Można je połknąć indywidualnie lub wrzucić do drinka. Fani chwalą, że nie wylewa się z kieliszka przy podnoszeniu do ust.

Wódkę w kapsułkach wynalazł... oczywiście Rosjanin. Choć sam ze swojego wynalazku nie jest zadowolony. Wódka w kapsułkach ma jeden minus - aby kapsułka nie rozpuszczała się pod wpływem alkoholu, w jej skład wchodzi stearyna, więc wódka ma smak świeczki. Jak mówi wynalazca - "Lepsza jest z żelatyną, jedzona łyżeczką, ale nie da się zjeść więcej niż trzy czy cztery, zdecydowanie najlepszy jest tradycyjny sposób spożycia."

Może i najlepszy, ale jak mało interesujący... "

Kolejna...

"Tabletka kontrolna

Przyznaj szczerze - zdarzyło Ci się zapomnieć o kilku tabletkach, a lekarzowi powiedziałeś, że bierzesz je regularnie? Kłamstwo ma krótkie nogi, gdy wśród przepisanych pigułek znajdzie się zakonspirowana tabletka kontrolna.

Pigułka zawierająca mikroskopijny chip przesyła sygnał, gdy tylko zostanie połknięta. Jeśli lekarz zalecił łykanie kilku o określonej porze, będzie doskonale wiedział, czy przyjąłeś wszystkie dawki.

Kapsułka opracowana przez naukowców z University of Florida jest całkowicie nieszkodliwa. Nanocząsteczki zużyte do stworzenia miniaturowej anteny są trawione w układzie pokarmowym bez żadnych efektów ubocznych. "

????????


"Gdy nie wiesz co zrobić z rękoma...

Specyfik o wiele mówiącej nazwie " Łapy precz" to ... guma antymasturbacyjna. Trudno znaleźć naukowe wytłumaczenie jej działania, jednak producenci zapewniają, że przynosi natychmiastową ulgę.

Dostępna w kilku smakach guma ma ponoć działać nawet do sześciu godzin, a na ulotce widnieje notatka o nieprzekraczaniu dawki 120 gum dziennie.

Jeśli samo żucie gumy nie pomaga w opanowaniu pewnych nawyków, może niektórych przekona ostrzeżenie na opakowaniu " Za każdym razem, gdy to robisz, Bóg zabija jednego kotka"

Dla opornych - wersja "Łapy precz" w kremie. "


Z kotkiem dobre...

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025

O jeju... No nie nadążę... img/smilies/big_smile

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025


Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo