Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-10-05 18:27:35

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

No to załóżmy że macie być "wyposażeni" w jakąś nadprzyrodzoną moc img/smilies/wink

Jaką byście wybrali i jaki byście zrobili z niej pożytek (albo i nie img/smilies/tongue ) ???

Ja bym chyba wybrał ...  http://yoursmiles.org/tsmile/idea/t9205 - niewidzialność - :h:
Zaprawdę powiadam ... straszne rzeczy by się działy :tonk:

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2010-10-05 18:27:52)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#2 2010-10-05 18:32:25

asmaani
przyboczny

Re: Zabawa w "nadprzyrodzone moce" ;D

ja bym chciala latac. czesto latam we snie i jest to fantastyczne uczucie!
wiec uzywalabym tej mocy zeby sama sobie sprawiac przyjemnosc img/smilies/tongue

"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

#3 2010-10-05 19:34:38

Lidka
mentor

Owszem, latanie jest fantastyczne! http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/k005 (że nie wspomnę o byciu niewidzialnym, kuszące, oj kuszące... img/smilies/wink)

Ala bym chyba wybrała przemieszczanie się z prędkością myśli...

Pozdrawiam!

Lidka

#4 2010-10-05 19:41:39

Abesnai

Dlaczego i co byś z tym Liduś zrobiła img/smilies/tongue ???

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#5 2010-10-05 19:46:15

Lidka
mentor

Byłabym wszędzie, gdzie chcę być! To wielogodzinne przemieszczanie się jest tak męczące i zniechęcające...

Ale całe dnie spędzałabym we Francji, a noce w swoim łóżku w Poznaniu (hi, hi). Na hotelach bym zaoszczędziła...http://macg.net/emoticons/laughing2 No i zwiedziłabym nareszcie cały świat! ostatnio "chodzi za mną" Florencja...

(może bym do Ciebie wpadła na kawkę przy okazji? img/smilies/wink)

Pozdrawiam!

Lidka

#6 2010-10-05 19:52:53

Abesnai

Byłoby miło img/smilies/smile http://www.cosgan.de/images/more/flowers/090
Przywitała by Ciebie również :kotek: img/smilies/smile
Byle byś nie postanowiła ulotnić się z prędkością myśli Liduś - kocica bywa napastliwa http://macg.net/emoticons/laughing2

#7 2010-10-05 20:09:36

Lidka
mentor

A, dzięki, mnie również byłoby miło! :calus:

Co do Twojej ślicznej kocicy, chyba znalazłabym z ni,ą wspólny język, ja bardzo lubię koty! A one też chyba wyczuwają we mnie "swojego", więc sądzę, że zakumplowałybyśmy się szybciutko! :taniec:

Pozdrawiam!

Lidka

#8 2010-10-05 21:57:56

Risthalion
Scholar Arcanum of Schola Psykana

Ostrzeżenia: 1

Precyzyjna telekineza. A potem do kasyna i w kosci pograc.img/smilies/big_smile

powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.img/smilies/mad

#9 2010-10-05 23:35:10

Sailor
Miss Darkside

Oczywiście, że wędrówki w czasie (wystarczyłaby mi w zupełności przeszłość) i przestrzeni img/smilies/smile
Mogłabym sama zweryfikować wiele nurtujących mnie hipotez z dziedziny historii.

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#10 2010-10-08 20:06:50

Szarim
przyboczny

Chciałbym mieć moc, która wyciszałby gniew w ludzkich sercach, w zamian poiłabym je miłością i tolerancją.

Ostatnio edytowany przez Szarim (2010-10-09 09:37:19)

Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

#11 2010-10-08 20:53:04

keyvee
adept
Serwis

Ja bym chciał mieć wstrzymanie czasu, można wedy wiele rzeczy nadrobić
możliwość przemieszczania sie w z miejsca na miejsce
i chyba najbardziej pożądana- nieśmiertelność

http://inewsy.nazwa.pl/bannerinformacje.gif

#12 2010-10-08 23:29:58

Snajper
zaaklimatyzowany

Abesnai napisał(a):

No to załóżmy że macie być "wyposażeni" w jakąś nadprzyrodzoną moc img/smilies/wink

Jaką byście wybrali i jaki byście zrobili z niej pożytek (albo i nie img/smilies/tongue ) ???

Ja bym chyba wybrał ...  http://yoursmiles.org/tsmile/idea/t9205 - niewidzialność - :h:
Zaprawdę powiadam ... straszne rzeczy by się działy :tonk:

Mozliwość dowolnego przekształcania świata swoją myslą. To moc która zawiera wszystkie o których już napisano  img/smilies/smile

Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png
http://www.youtube.com/watch?v=p8Uz3Z2y … re=related

#13 2010-10-09 00:15:43

Lizawieta
przyboczny

Nie mam kaprysów.  Wszystko mam, a moc jest z Wami. img/smilies/wink

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą  same. -Phil Bosmans-

#14 2010-10-09 09:39:06

Szarim
przyboczny

Snajper napisał(a):

Mozliwość dowolnego przekształcania świata swoją myslą. To moc która zawiera wszystkie o których już napisano  img/smilies/smile

Brawo Snajper img/smilies/smile dałeś radę http://yoursmiles.org/csmile/preved/c0137

Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

#15 2010-10-09 14:26:51

Ja?!
kreatorus moderatorus

musiałabyś wpierw zgwałcić wolną wole ludzi bo oni chcą emocji, są im potrzebne jako narzędzie ego.

fuck it.

#16 2010-10-10 12:57:37

Risthalion
Scholar Arcanum of Schola Psykana

Ostrzeżenia: 1

Szarim napisał(a):

Chciałbym mieć moc, która wyciszałby gniew w ludzkich sercach, w zamian poiłabym je miłością i tolerancją.

Szarim, tą akurat moc każdy z nas ma.img/smilies/tongue Nazywa się "przykład".img/smilies/big_smile

powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.img/smilies/mad

#17 2010-10-10 14:01:27

Abesnai

Ja?! napisał(a):

musiałabyś wpierw zgwałcić wolną wole ludzi bo oni chcą emocji, są im potrzebne jako narzędzie ego.

Czemu od razu "gwałcić" ?!?

Coś w bliżej w temacie od siebie mógłbyś napisać ?

#18 2010-10-10 14:26:55

Ja?!
kreatorus moderatorus

Gwałt mentalny to odebranie wolnej woli swobodnego przejawiania się. Gwałt rodzi gwałt nienawiść, zemste. Spirale emocji. Emocje są narzędziem do rozwijania uczuć i po to zostały tworzone. Ale ich nadmiar jest jak trucizna która blokuje światło w sobie i prowadzi do śmierci. Jest na to lekarstwo, to modlitwa o harmonie na ziemi. Wysyłając ziemi energie harmonii zwiększa się równowaga i emocje znów będą służyć rozwijaniu uczuć a nie zabijaniu życia na ziemi.

fuck it.

#19 2010-10-10 14:32:08

Abesnai

No to spytam wprost ... img/smilies/smile
Ja?! - co z twoimi chęciami posiadania mocy (taki temat img/smilies/wink) ???

PS
Słyszałeś o terminie "zgwałcenie przez ucho" ? Słyszałeś zapewne img/smilies/smile
Co by nie patrzeć też rodzaj "gwałtu" img/smilies/wink

#20 2010-10-10 14:45:22

Ja?!
kreatorus moderatorus

Chęci ? Mam moce, problem w chęci ich odblokowania. Strach bo każda zmiana rodzi nieznane konsekwencje. Jeden błąd rodzi spirale błędów. Dlatego moce powinny być dla doskonałych istot. Dla mnie pozostaje modlitwa która jest mocą w miare bezpieczną dla mnie i innych.

fuck it.

Stopka forum