Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#61 2010-10-18 17:17:00

Lidka
mentor

Re: Junior :))))))

Dorcik napisał(a):

Lidka napisał(a):

Hej, jakie "praktycznie wszystko", toż chyba tatą w życiu nie zostaniesz, co?... img/smilies/wink

(chyba, że jesteś chłopak! :zdziw:)

img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile
No jak na nia patrzę to 100% kobieta img/smilies/smile

No to "bez jaj" z tym "praktycznie wszystko... http://macg.net/emoticons/laughing2

Pozdrawiam!

Lidka

#62 2010-10-18 20:42:34

ReKa
zaaklimatyzowany

Serdecznie gratuluję.

Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

#63 2010-10-18 22:24:20

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Dzięki. Już mam pociechy w domu i nareszcie.... ŚPIĄ!!! Danek jest w sumie grzeczny tylko najchetniej od cyca by nie odchodził (po tacie) no i "silikonem" sie oszukać nie da (po tacie). Darka była bardzo zaciekawiona któż to i co robi przy mamusinym cycu ale bez przesadyzmu. Męczy tatę o piosenki a głos mam taki jak skowronek co kobyłki dusi ale jak tata pociągnie "Dorotkę" to nie ma ch**** we wsi img/smilies/big_smile no i od wczoraj tylko "ta Dorotka ta makusia" no i z choreografią być musi a jaki się pomylę to mnie podszczypuje że sie kopyrtłem w tekście.

Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

#64 2010-10-19 11:06:58

Weronika
przyboczny

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.
- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?
- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.
- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"TATUSIU".

Mega ogromne GRATULACJE Jatagan!!!!!!
http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/h025

"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

#65 2010-10-19 13:43:45

Bujaczek
Promyczek
Serwis

Jejku, Jatuś! Masz ślicznego synka! Ja to bym go tuliła, bujała, całowała i gruchała do niego img/smilies/big_smile Córeczka też cudna. Wymową się nie martw- mój chrześniak też tak ma. Kochaj, ucz, a będzie dobrze.

„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach img/smilies/big_smile
ZAPRASZAM!!

#66 2010-10-19 13:57:54

lufestre
la princesa de los gatos

Jatagan napisał(a):

Dzięki. Już mam pociechy w domu i nareszcie.... ŚPIĄ!!! Danek jest w sumie grzeczny tylko najchetniej od cyca by nie odchodził (po tacie) no i "silikonem" sie oszukać nie da (po tacie). Darka była bardzo zaciekawiona któż to i co robi przy mamusinym cycu ale bez przesadyzmu. Męczy tatę o piosenki a głos mam taki jak skowronek co kobyłki dusi ale jak tata pociągnie "Dorotkę" to nie ma ch**** we wsi img/smilies/big_smile no i od wczoraj tylko "ta Dorotka ta makusia" no i z choreografią być musi a jaki się pomylę to mnie podszczypuje że sie kopyrtłem w tekście.

Oj tylko pozazdrościć takiego taty! http://yoursmiles.org/tsmile/rulez/t2027

#67 2010-10-19 16:41:57

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Weronika... autentycznie się wzruszyłem...
Za chwilę pierwsza kapiel img/smilies/big_smile a jak na razie śpi, je i wali piekne kupasie img/smilies/tongue jak to mowią "kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten ma smród" hehehehe img/smilies/big_smile
Dziś dzień spędziłem na bieganiu i załatwianiu i... nic nie załatwiłem bo pani w dokumentach w szpitalu popełniła błąd w dacie urodzenia... jutro od poczatku galop. Samochodem byłoby szybciej ale odkad pojawiły sie u mnie ataki padaczkowe (lekkie bo lekkie ale...) za fajerę nie wsiadam... "masiakra" img/smilies/sad

#68 2010-10-19 18:40:22

victoria
adminka

Jaki smród, przecież te kupeczki pachną img/smilies/big_smile i jak tatusiu, przypomniałes sobie jak się kąpie maleństwo? Jeśli cos mogę doradzić, gdyby córcia była zainteresowana, pozwólcie jej czynnie uczestniczyć w kapieli, przewijaniu, korzystac z jej pomocy, nawet gdyby to miało te czynności przedłuzyć.

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,
dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,
że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie,
jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#69 2010-10-19 19:29:41

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Hehehe... Darka chetnie wskoczyłaby do Daniela img/smilies/big_smile obydwoje (jak sie okazuje) uwielbiają się pławić w wodzie img/smilies/big_smile
Darkę najbardziej interesuje jak dzidzia spi i jak papusia... chyba juz zapomniała jak sama ciągnęła cyca.
Dziś nie było taty i przepadła drzemka w dzień więc starsza juz się słania na nogach. Jest nadzieja ze my też położymy się wczesniej img/smilies/big_smile

#70 2010-10-21 17:55:44

Weronika
przyboczny

Jatagan wzruszysz się...jeszcze nie jeden raz i mam nadzieję,że Wasze Smerfy przyczynią się do tego. img/smilies/smile
"Tacierzyństwo"jest tak samo piękne jak macierzyństwo. img/smilies/big_smile

"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

#71 2010-10-22 23:10:26

PiotrRosa
Ursus maritimus

A młodą się aż tak bardzo nie przejmuj. W dzieciństwie miałem koleżankę, która do niemal piątego roku życia tylko "mama" i "tata". Martwił bym się raczej tym, że te pierwsze pięć lat do dzisiaj sobie odbija.

Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

#72 2010-10-23 10:58:26

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Pocieszaj mnie bardziej... Hanka Bielicka podobno jako dziecko też długo "milczała"...

#73 2010-10-23 11:02:22

PiotrRosa
Ursus maritimus

No, to pozdrowienia dla zięcia.

#74 2010-10-23 11:11:53

Jatagan
szlachetny gawędziarz

PiotrRosa napisał(a):

No, to pozdrowienia dla zięcia.

Raczej wyrazy współczucia...

#75 2010-10-23 11:51:29

PiotrRosa
Ursus maritimus

Nie. Pozdrowienia. Uszanowania i wielkie dzięki. Dbaj o niego.   :animal:

Bo Ci inaczej odeśle ślubną do domu i będziesz miał kłopot.  :animal4:

Ostatnio edytowany przez PiotrRosa (2010-10-23 11:52:01)

#76 2010-10-27 17:59:41

Jatagan
szlachetny gawędziarz

'Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się" img/smilies/big_smile
Dzisiaj zaliczyłem serię badań w klinice im. Barlickiego w Łodzi i... doktor prowadzaca jest pod wrażeniem. Wiem juz ze nie dostałem placebo no i najwazniejsze... ja tego jeszcze nie odczówam ale mój stan poprawia się. Podobno ja to zauwazę za kilka miesięcy a jak narazie "mielinki" maja sie dobrze img/smilies/big_smile
Junior po powrocie przywitał mnie pieknym beknięciem a córka nie omieszkała mnie uszczypnąć w potężnego siniaka jaki zrobił mi się po pobraniu krwi... uroki "taciezyństwa" img/smilies/smile

#77 2010-10-27 18:35:56

PiotrRosa
Ursus maritimus

A tam beknięcie. Powinien ulać końcówkę kolacji na czoło. A tak w ogóle, to gratuluję.

#78 2010-10-27 19:50:58

Lidka
mentor

Same dobre wieści, szczęśliwy Tatusiu! http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/k005 I dokładaj sobie do wszystkiego swoje własne "placebo": wiarę w to, że wyjdziesz z tego. Twój synek, który się właśnie urodził, będzie takim "kalendarzem" dla Ciebie, ile to czasu temu zaczęło tak naprawdę iść "na dobre"...

Cieszę się jak cholera! (upss... sorry, wyskoczyło mi z radości... img/smilies/wink)

:kw:

Pozdrawiam!

Lidka

#79 2010-10-27 22:08:20

Sailor
Miss Darkside

Jatagan napisał(a):

Junior po powrocie przywitał mnie pieknym beknięciem a córka nie omieszkała mnie uszczypnąć w potężnego siniaka jaki zrobił mi się po pobraniu krwi... uroki "taciezyństwa" img/smilies/smile

Mała jest przeurocza img/smilies/big_smile Lubię takie rezolutne dzieci img/smilies/tongue

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#80 2010-10-28 10:36:07

PiotrRosa
Ursus maritimus

No tak, solidarność jajników. A młody to nie jest uroczy?

Stopka forum