Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-10-14 13:48:48

shadowpieciol
Użytkownik

"To jest Sen" pomysłowa metoda

Jeżeli o LD chodzi to czytałem gdzieś fajna metode aby przed snem napisać na ręce "To jest sen" i podczas snu jak to zobaczymy to sie od razu powinniśmy zorientować i pomyśleć. img/smilies/smile

(Każdy zna złośliwość rzeczy martwych :emots7: ) no wiec spróbowałem i co budze sie  na reku napis , wygladam przez okno wstaje ranek to nie bede na zegarek patrzył zaraz i tak wstać trzeba .
Patrze na napisy trudno zetre je bo sie przed kims wygłupie , no to je zatarłem położyłem sie jeszcze na chwilke i co , straciłem świadomość .

Teraz naprawde budze sie rano patrze napisy są a ja pamiętam jak je zcierałem ,
morał z tego taki że sam sie oszukałem ale było blisko , nigdy potem nie udało mi sie czegoś takiego zrobić

A wieć pomysł z napisem dobry ale trzeba naprawde wiezyc ze ten napis bedzie tez we snie bo kazdy wie ze jak cos naprawde chcemy to w jakis sposób to sie udaje xD przynajmniej we snie :muslim3:

Ostatnio edytowany przez shadowpieciol (2010-10-14 13:50:15)

#2 2010-10-15 10:58:28

Risthalion
Scholar Arcanum of Schola Psykana

Ostrzeżenia: 1

Re: "To jest Sen" pomysłowa metoda

FA rulez.img/smilies/tongue Od razu człowieka paranoja łapie.img/smilies/big_smile

powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.img/smilies/mad

#3 2010-10-17 18:01:28

graba999
adept

Niezłem może kiedyś spróbuję

Ucząc się nauczasz, nauczając uczysz się

#4 2011-03-17 23:44:37

Hoffman Moritsu
zaaklimatyzowany

Beznadzieja.
To co opisałeś to nic innego jak zwyczajna afirmacja.
Inną sprawą jest to że nie trzeba żadnych napisów.Pisanie bez podstawowej wiedzy jest najwyrażniej w modzie w Polsce lecz cóż uczynić?SAMO SPOJRZENIE NA RĘCE JEST TESTEM RZECZYWISTOŚCI!I tak nie najlepsze.Znam lepsze jak chociażby zatykanie nosa.Mam propozycję.Napisz sobie na czole że to jest sen.Jeśli we śnie ci się uda go przeczytać(a powinno) to znaczy że to sen.Powodzenia życzę podczas przechadzek po ulicach:)

Ostatnio edytowany przez Hoffman Moritsu (2011-04-04 00:04:35)

Zapraszam do gry img/smilies/smile
ERA BLEACHA          OUTBREAK

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_REIfEQvc46ZCYgYaRlbtbjnvSKt8fed2,w400.jpg

Stopka forum