Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2011-05-11 20:15:51

Hoffman Moritsu
zaaklimatyzowany

Re: Bójki kiboli,ustawki "pseudokibiców" itp.

Raczej by go obili i okradli z tej bomby i wysadzili komisariat policji...img/smilies/tongue

Zapraszam do gry img/smilies/smile
ERA BLEACHA          OUTBREAK

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_REIfEQvc46ZCYgYaRlbtbjnvSKt8fed2,w400.jpg

#22 2011-05-11 21:12:07

polliter
moderatus polliterus

Hoffman Moritsu napisał(a):

Raczej by go obili i okradli z tej bomby i wysadzili komisariat policji...img/smilies/tongue

Hoffman, to było dobre http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010

To debile i, zgodnie z prawem Darwina, powinni się sami eliminować. Nie przeszkadzajmy im :zozol:
Nie chcę by z moich podatków policja pilnowała żeby przygłupy nie zrobiły sobie krzywdy. Niech sobie robią krzywdę na jakiś polanach i w lasach, z dala od ludzi (najlepiej, gdzie karetka nie dojedzie http://yoursmiles.org/csmile/stop/c0705), a policjantów niech skierują na patrole żeby reszta debili nie obijała mordy normalnemu społeczeństwu w ciemnych uliczkach img/smilies/sport30

"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

#23 2011-05-11 21:24:50

Nebogipfel
mentor

No jak by to była Al Kaida to nie wiem.
img/smilies/big_smile
Krzywdę robią sobie do dawien dawna.
To sadomaso.img/smilies/1087  Skądś następni się pojawiają.
Tych wybić i namierzyć źródło.
Źródło zlikwidować.

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-05-11 21:26:44)

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#24 2011-05-11 21:51:55

Hoffman Moritsu
zaaklimatyzowany

Zrzuciłbym bombę najlepiej na nich.Szkoda że nie ma ich tylko w jednym miejscu wraz z rasistami,faszystami,nacjonalistami i tym podobnymi.Powybijaliby się,a na ocalałych boooom.
Polliter.Mi też to zwisa tylko na Boga szkoda mi niewinnych ofiar.Nie mam nic przeciwko:
-,,Chcesz się bić?"
-,,Nie"
-,,Kurwa to muszę znależć kogoś innego".
Jak debile chcą to ja to nawet pochwalam dla świętego spokoju.Powinni otworzyć arenę w której to nawalaliby się niczym gladiatorzy w koloseum.Każdy byłby zadowolony.Oni okładali by się po ryjach,a reszta miała by z tego rozrywkę.

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_REIfEQvc46ZCYgYaRlbtbjnvSKt8fed2,w400.jpg

#25 2011-05-11 21:58:28

polliter
moderatus polliterus

Nebogipfel napisał(a):

No jak by to była Al Kaida to nie wiem.
img/smilies/big_smile
Krzywdę robią sobie do dawien dawna.
To sadomaso.img/smilies/1087  Skądś następni się pojawiają.
Tych wybić i namierzyć źródło.
Źródło zlikwidować.

Widzisz, Nebo, słyszałem teorię, że agresja towarzysząca człowiekowi od zawsze, w ten sposób znajduje swoje ujście (poprzez zachowania kiboli, agresję na ulicach, demonstrcjach itp.), ponieważ w naszej części Europy, nie było konfliktu zbrojnego od ponad 60 lat, więc jakoś musimy swoją adrenalinę "spożytkować"

Ja do tej opinii podchodzę sceptycznie. Mi wystarczy, że powiem "kurwa", gdy coś mi się nie uda, uderzę się, potknę itp. ale albo nie mam w sobie takich pokładów agresji (czyt. jestem nienormalny img/smilies/stupid2) albo po prostu potrafię, bez specjalnego poświęcenia, zapanować nad nią. Jeżeli ja to potrafię, to przeciętny człowiek chyba też. Nikomu nigdy mordy nie obiłem i nigdy nie miałem takiej potrzeby.

Więc jakie źródło chcesz zlikwidować? Agresję?

Nie zlikwidujesz czegoś, co mamy w genach. Jednak normalni ludzie ograniczają swoją agresję do zachowań takich, jak moje. A debile? Niech się wytłuką!!! Tobie będzie lżej, mi będzię lżej, wszystkim...

#26 2011-05-11 22:20:24

Hoffman Moritsu
zaaklimatyzowany

Tu nie chodzi o agresję.Tu chodzi o brak oleju w głowie po raz enty.Ci ludzie po prostu podążają za grupą.Jakby jej nie było to oni nie byliby tacy,a nie inni.
A ja nigdy się nie denerwuję img/smilies/smile

#27 2011-05-11 22:46:02

polliter
moderatus polliterus

Hoffman Moritsu napisał(a):

Tu nie chodzi o agresję.Tu chodzi o brak oleju w głowie po raz enty.Ci ludzie po prostu podążają za grupą.Jakby jej nie było to oni nie byliby tacy,a nie inni.
A ja nigdy się nie denerwuję img/smilies/smile

Ależ oczywiście! img/smilies/big_smile Nie raz czytałem Twoje "bardzo wyważone" posty http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025

Ostatnio edytowany przez polliter (2011-05-11 22:47:15)

#28 2011-05-11 23:49:59

Nebogipfel
mentor

Akurat naukowcy zaczynają się całkiem nieźle bawić genami.
Będzie można mieć nawet dziecko na zamówienie.
Brunet, blondyn, rudy? Oczy piwne, czarne, zielone, niebieskie?
Nie ma sprawy!
I wyobraź sobie, że znaleziono geny, które już od zarodka warunkują czy dana jednostka będzie agresywna i aspołeczna.
Zatem zarodek można zniszczyć?
Druga kwestia to rodzice.
Oni też mają wpływ.
Jesli taka para ma w nosie dziecko to prędzej czy później moż enaucyzć się nieczułości.
Ze znanych ludzi wymienię Tigera Woodsa.
Jego Ojciec i kumpel tegoż taty nie byli wiernymi mężami.
Związek między matką a ojcem to była gra pozorów.
Tiger się tego od nioch nauczył i poczyna sobie nawet gorzej,
Oczywiście teraz ten kumpel żałuje, że dał małemu taki przykład.
Dodam, że był izolowany od otoczenia a ojciec(oficer) wychowywał go jak rekruta.
Więc geny to jeden a wychowanie to drugi czynnik.
Takich potencjalnych rodziców czynić bezpłodnymi a geny/zarodek kasować..
Ja jak się mocno wkurze to walę w stół i na tym koniec.
Żona pewnego człowieka chyba wolałaby jednak bym walił w jej mężą, bo nie podobało jej się, że czsami walę w stół.
Który nie ucierpiał.
Niemniej sam zauważyłem, że bywają typy co tylko czekają na okazję by komuś dowalić.
Jak cię znają to spoko, jesteś bezpieczny. Jeszcze przyłozą temu co ci groził(bo lubią się bić), mogą nawet zechcieć byśkogoś sprowokował.
Jak jesteś obcy to albo uciekaj/odejdź albo spróbuj go załatwić(najlepiej z broni palnej).
That's All.
A najlepiej omijac szerokim łukiem.
Kiedyś trafi na innego(akurat pseudokibice z tego filmiku tutaj się umawiają, więc no problem) i dostanie albo i nie.
Niemniej kiedyś noga się powinie..

#29 2011-05-12 15:56:52

Szymon
Heretyk i Buntownik z wyboru

moja drużyna - Ruch Chorzów wygrała kolejny mecz - tym razem na wyjeździe z Arką Gdynia 2:0. Cieszy to zwycięstwo, ale...Arka jest zagrożona spadkiem do I ligi i jej kibice po tej porażce grożą swoim piłkarzom ciężkim pobiciem...

#30 2011-05-12 16:14:47

Nebogipfel
mentor

Jak to dobrze, że nie jestem piłkarzem.
A jak kibice tacy mocni to niech sami zagrają.
img/smilies/wink

#31 2011-05-12 16:21:43

Szymon
Heretyk i Buntownik z wyboru

dlaczego jedni potrafią, inni nie...motto kibiców Ruchu to:" dumni po zwycięstwie - WIERNI po porażce"...już gdzie indziej wkleiłem filmik z youtube jak kibice Ruchu są oklaskiwani za swój doping i oprawę na trybunach przez wiedeńczyków, komentator niemieckiej stacji ORF transmitującej ten mecz mówi:"to jest niesamowite - tylko sekundy dzielą Ruch od klęski ( Ruch przegrał wtedy 0:3 ) a jego kibice dalej dopingują i świetnie się bawią...niech oni dają przykład kibicom z całego świata co to jest wierny, sportowy doping swojej drużyny"...można być dumnym z takiej drużyny i takich ultrasów ( wyjaśniam laikom: ultras to kibic robiący doping i oprawę na trybunach w czasie zawodów, a nie bojówkarz robiący zadymy )

#32 2011-06-01 04:23:32

Nebogipfel
mentor

hmmm
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201105/1304758264_by_worldisnotperfect_500.jpg

#33 2012-06-03 14:41:11

toja
zaaklimatyzowany

wypożyczyć kilku takich od Ruskich i będzie spokój na Stadionach img/smilies/smile

http://www.youtube.com/watch?v=d9W_1Ooy … ure=relmfu

#34 2012-06-03 15:30:01

baabcia
bo ja wiem

nie rozumiem wyrozumiałości władz dla kiboli

a już zupełnie nie pojmuję czemu z podatków finansuje się 'ochronę' imprez gdzie ganiają bandyci - powinny być kary pieniężne i pokrycie kosztów WSZYSTKICH od akcji policyjnej, śledztwa, koszty rozpraw i może to kogoś zdziwi ja uważam, że za siedzenie w pierdlu powinno się płacić - nie wiem czemu bandzior ma to gratis?

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#35 2012-06-03 15:41:14

voltaren
przyboczny

Bo i tak nie miałby jak za to zapłacić. Większość więźniów nie pracuje, a jak pracują to większość kasy idzie na alimenty img/smilies/wink

#36 2012-06-06 22:24:31

mont_kaw
zwierzak

Za ochrone imprez odpowiada organizator i to jego koszta.Tak winno byc.A jesli chca to niech sie
bija.Wiedze zdobywa sie w rozny sposob,a wlasne doswiadczenie to szkola gdzie czesne jest dosc
wysokie img/smilies/smile

#37 2013-06-22 19:16:31

Abesnai
Canis dirus / Administrator

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/19 … ,id,t.html

Co się dzieje ... obcięli chłopakowi rękę, zmarł z wykrwawienia. Podobno był wiernym kibicem Wisły, podejrzewa się porachunki. Jak było - nie wiadomo. Sprawcy - nieznani. Kolejna sprawa do zamknięcia.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#38 2013-06-23 00:08:17

polliter
moderatus polliterus

Niech się gdzieś w lasach "ustawiają" i powycinają, będzie świety spokój. Młody człowiek zmarł i to tragedia dla rodziny, ale coś musiał mieć z tym wspólnego. Roi się od sformułowań typu: "to był taki dobry chłopak". Niech się powyrzynają, a karetki powinny mieć zakaz wjazdu na ustawki. Karawany mile widziane...

#39 2013-06-23 18:13:44

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Z tego co czytam to zakrawa często na porachunki gangsterskie, gdzie poszczególni przywódcy "bojówek" - prowodyrzy mają powiązania ze zorganizowanymi grupami przestępczymi. To już raczej nie jest chuligaństwo tylko wojny gangów.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#40 2013-06-23 18:32:42

polliter
moderatus polliterus

Więc tym bardziej niech się powycinają, byle robili to w lasach i na polanach, a nie w centrach miast. Policja powinna zdobywać informacje o ustawkach, taki teren zabezpieczyć i pilnować, by nikt nie uciekł (chyba, że do Pana Naszego).

Stopka forum