Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2011-01-19 13:49:02

Sailor
Miss Darkside

Nasze kosmetyczne odkrycia!

Pomyślałam, że można by stworzyć kącik do wymiany kosmetycznych doświadczeń i dzielenia się ciekawymi znaleziskami img/smilies/smile

Ja np. ostatnio kupiłam wreszcie idealny krem pod oczy- Eye Care Flosleku img/smilies/big_smile Przeznaczony jest do wrażliwej skóry (mam z nią problemy, zwłaszcza w okolicach oczu, dotychczas wiele kremów wywoływano zaczerwienienie i opuchliznę w tej strefie img/smilies/hmm), zawiera wit. A, E, wyciąg z alg i świetlika oraz składniki nawilżające.  Ma ponoć zmniejszać kurze łapki img/smilies/wink Jestem bardzo zadowolona, skóra naprawdę lepiej wygląda, nawet sińce jakby się zredukowały.

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#2 2011-04-06 22:43:13

Nebogipfel
mentor

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

Ostatnio zauważyłem, że idealnie zamyka pory pasta do zębów.
img/smilies/big_smile
Serio.
img/smilies/wink

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#3 2011-04-10 19:12:07

Sailor
Miss Darkside

A jak idealnie przy tym wysusza cerę img/smilies/tongue
To jest patent bodajże z epoki PRL-u, kiedy nasze mamy/babcie radziły sobie, jak mogły. Teraz już wiadomo, że pasta czyni więcej szkody niż pożytku, ponieważ przesuszona nią skóra wytwarza więcej sebum, złuszcza się, często staje się podrażniona itd.

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#4 2011-05-31 22:01:22

aka
dark&twisty girl

W końcu mogę się udzielić w tym temacie img/smilies/big_smile
Pierwsze odkrycie:
http://www.prezencikii.pl/24900-24978-large/wazelina-kosmetyczna-do-ust-poziomkowa-flos-lek.jpg
Ostatnio wszystkie mazidła do ust mnie uczulały i w końcu znalazłam coś co rewelacyjnie natłuszcza usta, obłędnie pachnie i jest odpowiednie dla takiego alergika jak ja. Rewelacja!
Drugi specyfik to klasyka jeżeli chodzi o mascary, ale ja dopiero teraz się skusiłam
http://www.perfumehouse.pl/userdata/gfx/6f87bcceab5e9f8ef37e633d5bd0aff6.jpg
Fajnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie robi grudek i nie rozmazuje się- przetestowałam go na deszczu, zalałam łzami i ku mojemu zdziwieniu pozstał na swoim miejscu img/smilies/smile

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#5 2011-06-03 10:54:21

Sailor
Miss Darkside

Ten tusz pozostał dla mnie lądem nieodkrytym img/smilies/wink , choć wiele koleżanek go zachwala. Pewnie i na mnie przyjdzie czas, aby nawiązać z nim zażyłość, na razie po ok.2 miesiącach używania The Falsies, wreszcie opanowałam sztukę posługiwania się supergęstą silikonową szczoteczką i są efekty, bo ludzie pytają, czy mam sztuczne rzęsy img/smilies/tongue
Do kosmetyków do ust w słoiczkach jakoś nie mogę się przekonać, choć Flos-lek to solidna marka. Może wyprodukują takie pyszności też w sztyfcie… wtedy na pewno bym uległa:)

Uwielbiam masła Ziaja, ostatnio sięgnęłam po to z gatunku „lekka formuła”, rzeczywiście doskonale sprawdza się przy upale. Skóra jest nawilżona jak po tradycyjnych odpowiednikach, ale wchłaniają się błyskawicznie- można spokojnie nasmarować się przed wyjściem z domu na 30-stopniowy upał i skóra się nie świeci ani nie lepi. Dodatkowo zauważyłam także kojące działanie, np. przy zastosowaniu po depilacji czy na skórę lekko przypieczoną na słońcu. Zresztą latem uwielbiam też masło pt. solanka sopocka, bo świetnie orzeźwia i ma zapach kojarzący się z wakacjami;)

Kolejnym odkryciem są bibułki matujące Infinity. Początkowo sceptycznie podchodziłam do takich wynalazków, bo wydawały mi się niepotrzebnym, niedziałającym badziewiem, jednakże przekonałam się. W środku dnia wystarczy przyłożyć takie cudeńko do świecącej się twarzy, poprawić pudrem i voila! – makijaż jak nowy img/smilies/big_smile

Majgull Axelsson

#6 2011-06-06 10:38:43

Senioritka56
przyboczny

Nie powiem,że to odkrycie ale kosmetyki z serii VICHY, które używam są naprawdę wspaniałe!

http://avatarek.pl/LlI6ODREs4_3.jpg
Ona i On zwariowali dla Siebie...

#7 2011-06-18 16:38:05

DziewczynaBezSerca
zaaklimatyzowany

Lubię kosmetyki firmy Oceanic - Oillan, są do suchej skóry, dobrze wchłanialne, nie powodują alergii, są wśród nich balsamy, kremy, produkty do mycia.
Są od dawna dostępne na rynku, ale u mnie w kosmetyczce od niedawna.

#8 2011-06-18 17:13:59

Nebogipfel
mentor

Sailor napisał(a):

To jest patent bodajże z epoki PRL-u, kiedy nasze mamy/babcie radziły sobie, jak mogły. Teraz już wiadomo, że pasta czyni więcej szkody niż pożytku, ponieważ przesuszona nią skóra wytwarza więcej sebum, złuszcza się, często staje się podrażniona itd.

A jak ma się tłustą cerę?

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#9 2011-06-18 21:46:53

Sailor
Miss Darkside

Nebogipfel napisał(a):

Sailor napisał(a):

A jak ma się tłustą cerę?

To lepiej ją jednak traktować czymś innym niż specyfikiem do pielęgnacji kości (którymi zęby de facto są) img/smilies/smile

Majgull Axelsson

#10 2014-01-29 11:08:40

rossa
Gość

Moje odkrycia to maseczki z Biovaxu, olejek rycynowy na rzęsy, olej arganowy oraz podkład Rimmel Wake Me Up img/smilies/big_smile

#11 2014-01-29 15:52:55

Łosiu
Moderator

Zimą polecam maseczke sniegową:

Podaje wykon czyli receptyrę wykonania:

1. Biere czysta husteczkę.
2. W nie wkładam śniegu troszęczkę.
3. To przykaładm na swę mordeczkę.
4. I juz mamy maseczkę.

Kurczy naczynki
poprawia ich pracę
Eris nie zbiednieje
a ja się bogacę.

Łosiu borgacz

img/smilies/wink

....

#12 2014-03-06 12:20:34

Ja?!
kreatorus moderatorus

podobno guano nimowlaka jest świetną maseczką, nie sprawdzałem, ma ktoś porzyczyć niemowlaka ? img/smilies/wink

fuck it.

#13 2014-03-06 13:11:46

Ayalen
Gość

Zrob sobie. :-)
Moim najwiekszym kosmetycznym odkryciem bylo to ze bez kremow jest tak samo jak z kremami, za to o wiele gorzej bywa po kremach.

#14 2014-03-06 13:12:16

Ayalen
Gość

Zrob sobie. :-)
Moim najwiekszym kosmetycznym odkryciem bylo to ze bez kremow jest tak samo jak z kremami, za to o wiele gorzej bywa po kremach.
Jolaniebieska  - co reklamujesz?

#15 2014-03-07 08:38:19

Kopik
przyboczny

http://www.vichy.pl/site/pages/showImage.aspx?ImageId=17568&mode=0-serum, rewelacyjne warte tej ceny polecam .

#16 2015-05-24 10:49:00

A_grestowa
Użytkownik

Ja dzięki koleżankę odkryłam z serii Oeparol Hydrosense świetny nawilżająco-wygładzający jedwab do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, ze skłonnością do przesuszania. Polecam

#17 2015-05-25 02:33:47

Ja?!
kreatorus moderatorus

https://www.zrobsobiekrem.pl/
a zrób se krem z tego co tam w linku tylko jako bazy użyj masła lub czegoś naturalnego, choćby majonezu img/smilies/smile

fuck it.

Stopka forum