Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#51 2013-07-26 10:39:08

serducho
zaaklimatyzowany

Re: Dookoła Muzyki

polliter napisał(a):

Madonna rzadko sobie pisze piosenki, ale kreuje mody (chociażby powrotem do lat siedemdziesiątych). Poza tym to instytucja, którą wykreowała wytwórnia płytowa w latach osiemdziesiątych. Ona ma dryg do interesu, bo głos kiepski, ale doskonale wyczuwa rynek.
Jackson, to przypadek, który zasługuje na osobny wątek.

Zgadzam się img/smilies/smile Wiesz, że Jackson wykupił prawa do ponad 200 utwóró Lenona i McCartneya?

polliter napisał(a):

Biedę klepie wielu uzdolnionych artystów i to z różnych powodów. Najczęściej chodzi o niezależność wykonawczą, artystyczną i niechęć do kompromisów. Zresztą, co tu dużo mówić, wielu z nich jest szczęśliwych. Oni gardzą popularnością, bo dla nich liczy się, że robią to, co kochają, a że nie ma z tego pieniędzy? Wolą pracować zawodowo i po godzinach tworzyć, będąc niezależnymi, niż żyć z nagrywania tego, co narzucą wytwórnie płytowe.
Właśnie takich marionetek sterowanych przez bonzów korporacji takich jak SonyMusic, EMI, czy inne BMG mamy zatrzęsienie. W dobie internetu, porządnej muzyki możemy posłuchać na YT i w radiach internetowych.

Polskim przykładem moze być niejaka Lisowka - az mnie mierzi jak to szłyszę :1:

A z drugiej strony mammy takiego Dyjaka.

A to stars tv na jakiej częstotliwości czy kanale jest?

#52 2013-08-01 12:09:10

mibo
adept

sluchajcie, to jak  ze wszystkim, ktos bedzie cos robil tylko dla kasy, inny bo to jego pasja i nie bedzie szukal poklasku. Wybor nalezy do nas, sluchaczy, to my ich tak naprwde tworzymy tych"artystow"img/smilies/smile
Serducho jesli chodzi o te stację muzyczna Stars tv to w zaleznosci od kablowki masz inny kanal. Ale moze to Ci w czyms pomoze  www.starstv.eu

#53 2013-08-28 13:58:45

serducho
zaaklimatyzowany

mibo napisał(a):

Serducho jesli chodzi o te stację muzyczna Stars tv to w zaleznosci od kablowki masz inny kanal. Ale moze to Ci w czyms pomoze  www.starstv.eu

Dzięki, kawał dobrej muzyki grają na tym Stars tv. Choć słyszałam tez eskowego hiciora get lucky

#54 2013-08-28 22:29:31

Czareczek
adept

A tam eskowy, fajny przebój na lato, choć u mnie nic nie przebije zeszłorocznego Danza Kuduro.

#55 2013-09-07 12:46:03

Jully
adept

Get lucky był wszędzie! img/smilies/tongue Ale na Starsie kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu w BEST CHART. Aż dziwne, bo tam bardziej królują stare klasyki muzyki typu : Queen, Metallica, Aerosmith, Michael Jackson i taaak dalej img/smilies/smile

#56 2013-10-08 17:42:05

Czareczek
adept

Może za 20 lat o tym kawałku będą mówić jak my dzisiaj o Coco jumbo img/smilies/wink Ma szansę przejść do klasyki muzyki popularnej.

#57 2013-12-10 15:38:21

Małrycy
zaaklimatyzowany

mordotymoja napisał(a):

Tego gówna słucha pół Polski,a spora część tej drugiej części też słucha tylko się nie przyznaje bo nie wypada.Nie słucham img/smilies/smile...

Nie lubię tego sposobu myślenia, bo nie wszystko co popularne musi byc złe, ale tu się z tobą całkowice zgodzę. img/smilies/big_smile Pamiętam czasy, jak nie dało się w naszym bloku wyspać w niedzielny poranek, po z połowiy mieszkań wylatywały dźwięki discorelax. img/smilies/big_smile Ktoś tego słucha. img/smilies/smile
ps.
Co ciekawe jeszcze mi się nie zdarzyło być na weselu z normalną muzyką, tylko zawsze predzej, czy później to się przeradzało w koncert disco polo. To jest przerażające. img/smilies/big_smile

Serducho, Jully - a ja się zastanawiam, co puszczą jak zaczną się święta. img/smilies/big_smile Liczę na parę świątecznych piosenek z dawnych czasów. Tylko właśnie - nie wiem co to będzie. img/smilies/smile

#58 2013-12-18 12:21:58

Sayenne
adept

Małrycy napisał(a):

Serducho, Jully - a ja się zastanawiam, co puszczą jak zaczną się święta. img/smilies/big_smile Liczę na parę świątecznych piosenek z dawnych czasów. Tylko właśnie - nie wiem co to będzie. img/smilies/smile

Ja na starsach parę razy już dorwałam Last Christmas czy All I Want For Christmas Is You, więc czuję się usatysfakcjonowana. img/smilies/wink

No i pewnie na Sylwestra też się będę z nimi bawić. img/smilies/smile

A co do discopolo, to wstyd się przyznać, ale ja jak byłam mała to byłam fanką (rodzice mi puszczali w telewizji z rana img/smilies/tongue). Całe szczęście, że mi przeszło. img/smilies/wink No ale też, potem był okres obciachów w typie Britney Spears. img/smilies/wink Dobrze, że gust mi się znacząco "przestawił" od tamtej pory. :DDD

Stopka forum