Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2011-02-09 18:33:17

graba999
adept

Takie pytanie co do OOBE...

Nie za bardzo wiedziałem gdzie to wstawić więc wstawiam tutaj, a więc mam takie pytanie co można robić w OOBE???
Niektórzy piszą że wszystko, kiedyś oglądałem taki program  OOBE że kobieta która wyszła z ciała pomyślała: Chcę aby przyszedł ktoś kto zna odpowiedzi na moje wszystkie pytania i zjawiło się jakby jej wyższe ja:)
Czy to jest mozliwe??? Np jak powiem ze chce aby przyszedł ktos kto odpowie mi na takie i takie pytanie to tak sie stanie?

I co to jest:
Księga Akaszy
Emiter
Z góry dzięki

Ucząc się nauczasz, nauczając uczysz się

#2 2011-02-09 19:00:41

Lidka
mentor

Re: Takie pytanie co do OOBE...

Graba, spróbuj, sam zobaczysz img/smilies/wink

(oj, widzę, że Cię to kręci nieźle...).

Księgi Akaszy (bibioteka Akaszy, kroniki, różnie na to mówią) to jakby zapis zbioru wszelkich doświadczeń ... A emiter to nadajnik, jak sama nazwa wskazuje. Obiekt emitujące energię. Poszperaj w necie, powinno być sporo na ten temat.

Pozdrawiam!

Lidka

#3 2011-03-16 23:29:19

Hoffman Moritsu
zaaklimatyzowany

Tak jak napisała Lidka.
Dodam od siebie jedynie opinię na ten temat.Osobiście uważam OOBE za brednie.Już to widzę.Komuś się przyśniło że jest w kosmosie i już od razu że był po za swoim ciałem.Racjonalne myślenie się kłania:)
Jeśli OOBE faktycznie było by możliwe to księża,rabinowie,mnisi i wszyscy inni przedstawiciele religijni zwinęli by manatki i oddali cześć Ateizmowi...
Jeśli ktoś rzeczywiście tego by doświadczył to już dawno by o tym szumiło w wiadomościach.
Jeśli chcesz się nad tym zastanawiać to wypada najpierw zastanowić się nad tym czy dusza wogule istnieje(ja uważam że istnieje lecz niczego nie można być pewien).
Ten przykład o którym pisałeś to albo zwykły sen albo agonia.Niekiedy sen,a agonia to praktycznie to samo,a niekiedy zupełnie co innego.Zależy jak na to patrzeć:)

Zapraszam do gry img/smilies/smile
ERA BLEACHA          OUTBREAK

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_REIfEQvc46ZCYgYaRlbtbjnvSKt8fed2,w400.jpg

#4 2011-03-17 08:32:26

Ja?!
Moderator

tak a świstak siedzi i zawija w sreberka. Ludzkość wierzy w to co można dotknąć i zobaczyć oczami. Niektórzy nie wierzą w powietrze bo go nie widać. Może to iluzja z tym powietrzem ? img/smilies/wink kościół wierzy w demony a w oobe miałby nie wierzyć ? Wielu księży ma takie zdolności.

#5 2011-03-17 08:36:58

Ja?!
Moderator

graba999 - z przywołaniem własnej wyższej jaźni w oobe to genialny pomysł. To chyba jedyny sensowny sens bycia w oobe. Nawet jeśli to bzdura to i tak warto bez względu czy się wierzy czy nie

#6 2011-03-17 08:45:30

Lidka
mentor

Hoffman Moritsu napisał(a):

Jeśli ktoś rzeczywiście tego by doświadczył to już dawno by o tym szumiło w wiadomościach.

HM, niekoniecznie! To są doznania tak bardzo osobiste, że ten, który miał to szczęście, nie ma ochoty trąbić o tym na lewo i prawo. Bo on WIE, że tego prawie nikt nie zrozumie... (choć są i tacy, którzy pięknie to opisali, Moen albo Monroe, nie pamiętam)

I jest tu taki jeden drobny szczegół: jeśli ktoś w to nie wierzy, nie zazna tego. A nawet jak zazna, nie rozpozna. Jego niewiara w to zjawisko stworzy taką 'kotarę', która przesłoni mu widzenie i rozumienie.

Ja tego zaznałam i zapewniam Cię z ręką na sercu, że to nie były żadne sny... img/smilies/wink

Pozdrawiam!

Lidka

Stopka forum