Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2011-05-30 20:46:19

bartekdko
Użytkownik

jakie to uczucie byc w oobe??? czyli metoda na głoda

Witam

Chciałem nadmienić o jednej prostej rzeczy która dla osób początkujących wydaje się dosyć trudna i zarazem porzadana.
Wiele ludzi próbuje się uczyć wychodzić poza ciało baaaaa.. chociaż LD i będzie okej jedynie najważniejszy problem jest w tym jak to ugryźć w końcu ciężko wyobrazić sobie co inni doznają wychodząc poza cialo opisuj namiętnie jak to jest jakie są wrażenia ale zdecydowanie dalej nam to nic nie mówi to tak jakby ktoś opisywał nam jakie dobre jest piwo taaam taaam daleko ( fakt chociaż znamy smak piwa ) co pozwala jako tako zobrazować sobie doznanie.
   Tak więc jeśli TY nie miałeś nigdy doznania poza ciałem szykuj się na mały przedsmak a zarazem potężne przyspieszenie procesu dostrojenia. Metoda jest bardzo prosta jak nie banalna i stać na nia każdego Kowalskiego.
   biorąc kąpiel po pracy czy szkole zalej wody tyle byś był maksymalnie zakryty leząc całkowicie rozluźniony najlepiej jakby w pomieszczeniu nie było ciepło i było można odczuć wyraźnie różnice temperatur miedzy woda a otoczeniem...
   podciągnij korek i spuszczaj wodę leż rozluźniony z zamkniętymi oczami niech ciało stanie się twoim ciałem astralnym poczuj jak woda opada a ty "wynurzasz sie z ciała" czując delikatny chłód czasami w oobe czuje się jeszcze wyraźniej
  Jak widzisz nic wielkiego a możesz zbliżyć się do doznania które ZAPEWNIAM pozwoli ci przyspieszyć proces wychodzenia img/smilies/smile

pozdrawiam
i miłych doznań :]

Ostatnio edytowany przez bartekdko (2011-05-30 20:57:39)

#2 2011-05-30 23:34:18

Nebogipfel
mentor

Re: jakie to uczucie byc w oobe??? czyli metoda na głoda

Moja wyobraźnia daje radę.
Moje myśli i wyobraźnia wkracza dalej niż poza ciało.
Z tą kąpięlą to najleiej jakieś gorące źródła zimą.
Zawsze mnie zastanaiwało jak ci ludzie się nie przeziębią.
Ostatnia emotka jakoś mnie nie przekonuje do miłych doznań -  :]
Chyba miałem podobne doświadczenie jak latem podczas dużego upało miałem wejść do zimnego basenu.
To tak trochę inaczej.
Chociaż wchodząc człowiek się specjalnie nie rozluźnia.
Widzę też, że chyba niewielu jest chętnych na komentarze.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#3 2011-05-30 23:38:27

bartekdko
Użytkownik

Re: jakie to uczucie byc w oobe??? czyli metoda na głoda

nie jest istotne czy ktoś odpisze, ważne by pomogło  w realizacji zamierzeń i to mnie cieszy :]

Stopka forum