Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2011-06-24 19:21:28

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Scary games

Muszę, po prostu muszę otrąbić wyjście nowego F.E.A.R, czyli F.3.A.R czyli F.E.A.R 3 img/smilies/smile

Seria ? Jedna z najlepszych jaka powstała na rynku fps.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14828

Gierka z klimatem jakich mało, naprawdę.

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2011-06-24 22:50:01)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#2 2011-08-02 17:54:34

Abesnai

Re: Scary games

Niedawno miała premierę gra, która wzbudziła moje niekłamane zainteresowanie. Jest to platformówka której bohaterem jest chłopiec przemierzający pełen niebezpieczeństw mroczny las.

http://limbogame.org/
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16813

Grał ktoś może ? Jak się znajdzie ktoś grający poproszę o opis odniesionych wrażenia z gry oraz samą ocenę.

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2011-08-02 17:56:23)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#3 2011-08-02 22:19:10

anetorh
Gość

Abesnai. Na gry-online w sekcji tvgry.pl jest gramy z tej gry. Poszukaj

#4 2011-08-18 09:49:49

Annathema
adept

Absolutnie polecam grę klimatyczną jak mało która.
Idealnie się w nią gra w ciemnym pokoju i ze słuchawkami na uszach. Można zejśc na zawał, jesli się za mocno wkręcimy w temat....
Co to za gra ?

"AMNESIA. MROCZNY OBŁĘD"

ANETA

"Nazywają mnie tu dziką różą"

#5 2011-10-22 01:42:56

voltaren
przyboczny

Jest podobna gra Penumbra. kiedyś włączyłem sobie demo w nocy tej gry i musiałem wyłączyć, bo ta gra miała taki jakiś straszne coś, że nie mogłem grać. Podobnie kiedyś nie mogłem grać w nocy w AvP, ale to stare dzieje.

#6 2012-03-06 22:51:39

Abesnai

Chciałbym przypomnieć o pewnym tytule z 2007 roku, który gdzieś przemknął i został zapomniany ...
Clive Barker's Jericho , bo to właśnie o niej mowa, jest świetnym tytułem łączącym jednocześnie klimat Blooda 2, Doom'a 3 oraz FEAR.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8123

Jak tytuł wskazuje za scenariusz gry odpowiedzialny był nie kto inny ale właśnie Clive Barker, świetny twórca literatury grozy i horroru img/smilies/smile

Poniżej początkowy fragment gameplay.

Gierka daje możliwość przełączania się pomiędzy postaciami w spec jednostce do zwalczania (badania organoleptycznego ?) zjawisk nadprzyrodzonych Jericho a wyposażonych w unikalne zdolności Psi. Gra jest świetna a i chyba to mało powiedziane, ponieważ powala większość współczesnych tytułów FPP. Prawdziwy remake Hell on Earth. Zawiera drobne elementy taktyczne typu wydawanie rozkazów jak i indywidualne dostosowywanie się do członków drużyny wobec okoliczności. Tym samym gracz utożsamia się z każdym z jej członków.

Oczywiście niedawno ukazał się również znakomity lecz zgoła odmienny tytuł. Tym razem gracze PC w końcu doczekali się ...

#7 2012-03-29 11:57:53

bednarka
adept

Ja się sadzę na The Walking Dead Online, mam nadzieję, że gra online będzie bazowała na serialu, bo ten akurat baaardzo lubię.

Stopka forum