Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2011-11-29 08:07:13

Lidka
mentor

Re: Rytuał-by pieniądze nie uciekały.

Można. Tylko po co?

Pozdrawiam!

Lidka

#22 2011-11-29 09:36:23

Andra
Gość

skad wiesz ze mozna?

#23 2011-11-29 09:38:37

Lidka
mentor

Z życia.

Pozdrawiam!

Lidka

#24 2011-11-29 12:08:17

Andra
Gość

materializujesz przedmioty? Pytalas po co...to byloby ciekawe doswiadczenie. Sai Baba ponoc,,wyciagal'' z powietrza rozne takie. Ale to ponoc, nie widzialam, nie umiem, nie wiem

#25 2011-11-29 12:11:14

Lidka
mentor

Nie, nie materializuję przedmiotów, do niczego mi to nie jest potrzebne. Skupiam się bardziej na materializacji wydarzeń.

Tego typu doświadczenie (materializacja przedmiotów) może zaspokoić jedynie ciekawość ludzką. Wiedza granic nie ma, ale dla człowieka ta wiedza, której nie jest w stanie przełożyć na życie, nie ma wartości 'praktycznej'.

Pozdrawiam!

Lidka

#26 2011-11-29 13:33:55

Nebogipfel
mentor

Andra napisał(a):

tak mi chodzi po glowie...czy mozna ,,sila woli'' materializowac przedmioty?

Jak chcę to nawet coś wyrzeźbię. :zozol4:

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#27 2011-11-29 15:47:47

Conan Barbarzynca
Administrator

Andra napisał(a):

wiecie co, trzeba oddzielic magie od zabbobonow, sadze ze magia nazwac mozna panowanie nad energia, a w koncu wszystko co materialne to forma energii. I niewatpliwie sa ludzie ktorzy to potrafia. Jak przesuwalam talerze,,sila woli'' to tez byla magia, tyle ze w tamtym momencie swiecie wierzylam ze to duch. Guzik nie duch, pozniej juz nie potrzebowalam go, wystarczyla koncentracja. A wrozby... Karty otwieraja podswiadomosc umozliwiajac polaczenie z nadswiadomoscia, a ona zawiera wiedze, przeszla i przyszla, poza czasem, wiec nic dziwnego ze te wrozby czasem sprawdzaja sie. Problemem  jest swiadome panowanie nad ta energia, moj Tarot uklada mi sie czesto wedle moich  zyczen, oczekiwan, a wahadelko lata jak zechce a nie jak powinno.

Pewnie ze mozna to oddzielić, ale to nie takie łatwe, zaboboniarze lubią zasypywać ludzi historyjkami i mienią się wielkimi czarownikami, a to w większości zwykłe cyrkowe sztuczki, artysta cyrkowy potrafi zrobić potrujne salto i jest to niezwykłe, ale to nie czyni go mesjaszem, zresztą nie słyszałem zeby jakiś cyrkowiec wmawiał to ludziom. Zato jeśli chodzi o tak zwaną "magie" sprawa wygląda inaczej, okultyści ezoterycy i wrózki wszelkiej maści robią wokół tego aure jakiejś duchowości czy wręcz "Boskości", generalnie masz racje Andra. Co do tarota to niema problemu, wolała byś aby Tobą zawładnoł? Słyszałaś co się dzieje z takimi?

#28 2011-11-29 16:00:10

voltaren
przyboczny

Nebogipfel napisał(a):

Andra napisał(a):

tak mi chodzi po glowie...czy mozna ,,sila woli'' materializowac przedmioty?

Jak chcę to nawet coś wyrzeźbię. :zozol4:

Sai Baba ponoć umiał takie rzeczy img/smilies/wink

#29 2011-11-29 16:43:15

merkaba
Moderator

pieniądze zawsze benda uciekały
to nie łódź ze   korek wbijesz

http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif

#30 2011-11-29 17:00:02

Nebogipfel
mentor

Jak nie będzie się miało pieniędzy to nie uciekną. Bo nawet ich nie będzie. img/smilies/big_smile  Voltaren, do rzeźbienia wystarczy chęć i dwie ręce no i wyobraźnia czy zmysł - to wsio. img/smilies/wink

#31 2011-11-29 17:37:12

Andra
Gość

Lidka, teraz to juz wrednie odpowiem: krecisz . W praktycznym wymiarze zycia ktos kto nie ma kasy bardzo chetnie by sobie zmaterializowal jakas okragla sumke. Wydarzenia materializuja sie samoistnie, mniej lub bardziej zgodnie z nasza swiadoma lub nieswiadoma wola. Ty co? Sama sobie zycie rozami scielesz? A do pracy z zamilowania, a podlogi myjesz bo masz takie hobby? Bredzisz nieskolko.
Conan, masz racje, we wszystkim i jak zwykle...Ty jakis strasznie madry facet jestes. Ale Tarot nie jest w stanie mna,, zawladnac''- wiesz, wszystko jest w nas, wiec otwierajac drzwi podswiadomosci mozna natrafic na wszystko. Sa ludzie czujacy instynktowny strach przed nim, i nie powinni wowczas brac go do rak. Ja zakumplowalam sie z nim, sam do mnie przyszedl, to dozgonna przyjazn niz wladanie- ani ja nim ani on mna. Ale emanuje energia, przesuwajac dlonia nad kartami czuc ja- niektore karty sa ,,cieple'' inne wrecz odpychaja dlon. Niech mnie ktos zamknie, o Tarocie moge bez konca

#32 2011-11-29 18:11:08

Lidka
mentor

Andra, kasa jest 'z tego świata', z duchem nie ma nic wspólnego. Człowiek, który chciałby 'góry przenosić' (czy tworzyć pieniądze) nie wespnie się na poziom, na którym to jest możliwe, po prostu. Żądze stworzone przez ludzkie 'ego' przynależą do 'tego świata', a moc ich zmieniania nie. Więc albo moc, albo pieniądze.

Tym niemniej zmieniając nastawienie do sytuacji życiowych, jak najbardziej można je tworzyć z korzyścią dla siebie. Z tym, że tu jest dokładnie tak samo: pożądasz pieniędzy - znaczy wyrażasz ich brak. I braku zaznajesz.

(a im mniej oczekujesz, tym więcej dostajesz).

Nie ma tu żadnego kręcenia, jest czysta logika.

Pozdrawiam!

Lidka

#33 2011-11-29 19:06:50

Andra
Gość

o matko, ja z ciekawosci czystej, i na moj rozum to powinno byc mozliwe. Czytalam  kiedys o Sai Babie, i on ponoc umial. A Ty mi zas o zyciu duchowym

#34 2011-11-29 19:12:20

Lidka
mentor

Bo taką moc ma nasz duch, nie ciało img/smilies/smile

Pozdrawiam!

Lidka

#35 2011-11-29 19:43:39

Conan Barbarzynca
Administrator

Andra napisał(a):

Conan, masz racje, we wszystkim i jak zwykle...Ty jakis strasznie madry facet jestes. Ale Tarot nie jest w stanie mna,, zawladnac''- wiesz, wszystko jest w nas, wiec otwierajac drzwi podswiadomosci mozna natrafic na wszystko. Sa ludzie czujacy instynktowny strach przed nim, i nie powinni wowczas brac go do rak. Ja zakumplowalam sie z nim, sam do mnie przyszedl, to dozgonna przyjazn niz wladanie- ani ja nim ani on mna. Ale emanuje energia, przesuwajac dlonia nad kartami czuc ja- niektore karty sa ,,cieple'' inne wrecz odpychaja dlon. Niech mnie ktos zamknie, o Tarocie moge bez konca

Nie zapeszaj mnie Andra, jestem dostatecznie zadufany;) Co do tarota to ZAMKNIJ SIĘ, a na powarznie to byłem raz u wrózki ale nie wrózyła mi tylko kuzynowi, zgodziła się rzebyśmy weszli do niej we dwóch, traktowała to śmiertelnie powarznie, jak skończyła to zatrzymała nas jeszcze i gadaliśmy ze dwie godziny u niej w domu, twierdziła ze obaj mamy parazdolności i namawiała do wizyty u jakiegoś typa który zekomo siłą woli potrafi zagotować wode w szklance, kobitka niby miała silny charakter, ale coś z nią było nie teges, strasznie w to wszystko wierzyła, miałam wrarzenie ze ktoś jej namotał w głowie, zresztą na to co ja mówiłem tez była strasznie otwarta, a ja tylko gadałem co mi ślina na język przyniosła o duchach itp...

#36 2011-11-29 21:19:49

Andra
Gość

zamknelam sie jakby co...tylko pisne cichutko- i co dalej?
a moj Tarot nie sluzy do wrozb, nie lubie ich

#37 2011-11-29 21:21:07

Nebogipfel
mentor

A do czego służy?

#38 2011-11-30 07:23:35

Andra
Gość

wiesz Nebo...pamietam, gdy po raz pierwszy wzielam go w dlonie, poczulam sie silniejsza, taki przyplyw wewnetrznej mocy.  Nie traktuje go z nabozenstwem, lezy sobie nieco zakurzony na polce, ale lubie czasem wziac go w rece. Choc to tylko kolorowe obrazki...i az ja. Tarot to polaczenie tych obrazkow ze mna

#39 2011-11-30 07:26:24

Andra
Gość

wiesz Nebo...pamietam, gdy po raz pierwszy wzielam go w dlonie, poczulam sie silniejsza, taki przyplyw wewnetrznej mocy.  Nie traktuje go z nabozenstwem, lezy sobie nieco zakurzony na polce, ale lubie czasem wziac go w rece. Choc to tylko kolorowe obrazki...i az ja. Tarot to polaczenie tych obrazkow ze mna

#40 2011-11-30 07:28:36

Andra
Gość

Stopka forum