Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2011-09-19 20:19:27

Chinatsa
Moderatorka-san
Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 1419

Budujmy szkołe!

Wrzesień rozpoczął się na dobre. Dla młodszych graczy wakacje już się skończyły i trzeba zacząć się uczyć, za to studenci wciąż cieszą się ostatnimi dniami wolności. Niestety nie wszyscy mogą normalnie pójść do szkoły tak jak większość z nas. Po tragicznej katastrofie z 11 marca, część uczniów japońskich szkół dalej nie ma gdzie się uczyć. Jako fani japońskich gier i kultury, chcąc im pomóc, postanowiliśmy połączyć siły z kilkoma innymi serwisami oraz Uniwersytetem Jagiellońskim i zorganizować spotkanie dla graczy, na którym każdy z Was będzie mógł pomóc odbudować jedną z japońskich szkół.

Przyjdź, zagraj w nietypowe japońskie gry, dowiedz się ciekawych rzeczy i wspomóż akcję!

Już 23 września (piątek) od godziny 17 w Magazynie Kultury przy ul Józefa 17 (Kolanko No 6) na krakowskim Kazimierzu odbędzie się impreza pod nazwą “Pożegnanie Wakacji w klimatach japońskiej kultury”. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się grami, zwłaszcza tymi japońskimi, oraz szeroko pojętą Kulturą Dalekiego Wschodu. Dowiecie się na niej nie tylko ciekawostek o ojczyźnie Mario, ale również zagracie w ciekawe gry.

Na rozpoczęcie imprezy odbędzie się koncert muzyki z gier, ale to nie wszystko! Możecie być pewni, że podczas spotkania nie zabraknie konkursów z nagrodami, ciekawych zabaw i prelekcji na temat japońskiej kultury w grach.

Akcja charytatywna odbywa się z ramienia Komitetu Kansha przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, który objął imprezę honorowym patronatem. Płyty-cegiełki w cenie 20zł będą dostępne podczas spotkania. Zapraszamy!


anime.com.pl

Dziękuję wszystkim wyższym istotom że kazały mi sprawdzić jeszcze raz ACP-a i zobaczyłam to ogłoszenie modląc się " Kraków! Błagam w Krakowie!"
Jeżeli ktoś z was był by blisko Krakowa lub w Krakowie zapraszam, ja na pewno się pojawię img/smilies/smile


" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo