Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2011-09-26 16:39:03

sabra
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 747

Ostrzeżenia: 1

Jak Watykan stworzył Islam.

http://radtrap.files.wordpress.com/2010/07/rivera_a.jpg?w=200&h=280


Świadectwo Alberto Rivera
Posted: Lipiec 27, 2010 by radtrap in Kościół, Teorie
Tagi: Alberto Riviera, Biblia, islam, jezuici, Masoneria, Watykan

Jak Watykan stworzył Islam.

Niezwykła historia opowiedziana przez byłego Jezuite, Alberto Rivere, który usłyszał ja po raz pierwszy od kardynała Bea podczas swego pobytu w Watykanie.

Artykuł pochodzi z „The Prophet”, wydanego przez Chick Publications, PO Box 661, Chino CA 91708. Od momentu publikacji było kilka zamachów na życie Rivery, ostatecznie zmarł on z powodu „zatrucia pokarmowego”.

To co wam przekaże pochodzi z czasów gdy uczestniczyłem w tajnych spotkaniach w Watykanie jako jezuicki duchowny. Jezuicki kardynał Augustine Bea opowiedział nam jak desperacko kościół Rzymsko-Katolicki chciał odzyskać Jerozolime pod koniec 3-ciego wieku. Jerozolima była uważana za bezcenny skarb, ze względu na swoją historie oraz strategiczne położenie. Celem było stworzenie z niej rzymsko-katolickiego miasta.

Narzędziem które miało być uzyte do wykonania tego zadania miał być lud Ismaela.
Biedni Arabowie stali się ofiarami jednego z najprzebieglejszych planów jaki został uknuty kiedykolwiek przez siły ciemności. Wcześni Chrześcijanie docierali ze Słowem Bozym wszędzie zakładając przy okazji małe kościoły, ale spotykali się z ogromnym oporem. Zarówno Żydzi jak i Rzymianie prześladowali wyznawców Chrystusa aby powstrzymać rozprzestrzenianie się nowej religii.
Jednakże to Żydzi wszczeli rebelie przeciwko cesarstwu i w roku 70 ne rzymska armia dowodzona przez generała Tytusa zniszczyła Jerozolime i wielką świątynie żydowską, serce religii Judaizmu…
tym samym spełniło się proroctwo Chrystusa zawarte w ewangelii Mateusza 24:2.

W tym świętym miejscu gdzie kiedyś stała owa świątynia, znajduje się teraz Kopuła na Skale, drugie w kolejności najświetsze miejsce świata Islamu. Nadchodziły zmiany. Korupcja, apatia, chciwośc, okrucieństwo, perwersja i rebelie pochłaniały Cesarstwo Rzymskie.
Prześladowania Chrześcijan były bezcelowe, gdyż gotowi byli oddać oni swe życie dla Słowa Bożego.

Jedynym ratunkiem dla Szatana by zatrzymać tą fale było stworzenie przeciwwagi Chrześcijaństwa, religie mającą zniweczyć prace Boga. Rozwiązanie znajdowało się w Rzymie. Ta religia przybyła z antycznego Babilonu i potrzebowała małego liftingu.
Nie stało się to z dnia na dzień, ale rozpoczęło się już w pracach pierwszych „ojców Kościoła”.

To z ich zapisków wypłynął kształt nowej religii. Posąg Jupitera w Rzymie nazwano św. Piotrem, statue Venus (i co za tym idzie wcześniejsze obrazy bogini królowej nieba, Izyde i Astarte) zmieniono na obraz Maryji Dziewicy. Na miejsce głównej bazy nowej religii wybrano jedno z siedmiu wzgórz zwane Vaticanus, w miejscu gdzie kiedyś stała szatańska świątynia Janusa.

Wielką przeciwwagą został Kościół Rzymsko-Katolicki, nazwany Tajemnicą, Babilonem wielkim, matką rozpusty i obrzydliwości ziemi – Objawienie św. Jana 17:5. Blokowała ona Słowo Boże zabraniając czytania Biblii, zabijała prawdziwych Chrześcijan, ustanawiała religie, zapoczątkowywała wojny i upijała narody „winem jej nierządu”.

Trzy główne religie mają jedną rzecz wspólną – każda posiada swoje święte miejsce w którym szukają oparcia. Katolicy patrzą na Watykan jak na Święte miasto. Żydzi mają swoją Ściane Płaczu w Jerozolimie a Muzułmanie Mekke. Każda grupa wierzy że otrzymuje pewnego rodzaju błogosławieństwa podczas wizyty w tych miejscach. Na początku, Arabowie (jeszcze przed Islamem) przynosili dary do Domu Boga, a strażnicy Kaaby przyjmowali każdego z otwartymi ramionami. Niektórzy przynosili posągi swych bożków, a strażnicy nie chąc urazić tych ludzi umiejscawiali je wewnątrz sanktuarium. Mówi się że Żydzi patrzyli na Kaabe z wielką czcią, aż do momentu gdy zaczęto zanieczyszczać ją pogańskimi symbolami.

Po sporach jakie toczyły ze sobą tamte plemiona nad studnią Zamzam, skarby Kaaby i dary pielgrzymów zostały do niej wrzucone i zasypane piaskiem.
Miejsce te zostało zapomniane. Wiele lat pózniej Abd Al-Muttalib otrzymał wizje w której pokazano mu jak odnalezc studnie. Był on dziadkiem Mahometa, a po odnalezieniu skarbu został bohaterem Mekki. Krótko przed tym wydarzeniem Augustyn został biskupem Północnej Afryki i stał się znany ze skutecznego nawracania całych plemion arabskich. To wokół tych nawróconych Arabów powstał pomysł stworzenia arabskiego proroka.

Ojciec Mahometa zmarł z powodu zarazy a jego synowie urodzeni w Mecce zostali odesłani na pustynie aby spędzić dzieciństwo wśród beduinów, trenowac tam i uniknąć plag nawiedzających miasta.

Po śmierci jego matki i dziadka, Mahomet i jego wujek spotkali katolickiego mnicha, który dowiedziawszy się kim jest chłopak powiedział „Wez swego bratanka i zabierz go z powrotem do waszego kraju, i chroń przed Żydami, bo gdyby poznali to o czym i ja wiem, to wiele zła by przeciw niemu uczynili. Wielkich rzeczy twój bratanek dokona”.

Katolicki mnich zapowiedział przyszłe przesladowanie Żydów przez wyznawców Mahometa. Watykan desperacko zmierzał do przejęcia Jerozolimy z powodu jej religijnego znaczenia, ale był powstrzymywany przez Żydów.

Kolejnym problemem dla nich byli prawdziwi Chrześcijanie w Północnej Afryce. Katolicyzm rósł w siłe, ale nie mógł sobie pozwolić na żadną konkurencje.
Watykan musiał stworzyć broń która mogłaby wyeliminowac zarówno Żydów jak i podążających za Słowem Bożym Chrześcijan, odmawiających zaakceptowania katolickiej religii.
Spoglądając na Afryke, widzieli tam mnóstwo Arabów którymi mogli sie posłużyć do wykonania czarnej roboty.
Niektórzy Arabowie byli świeżo nawróconymi katolikami których wykorzystywano jako informatorów. Inni byli uzywani jako siatka szpiegowska wypełniająca plan Rzymu, plan kontrolowania reszty narodu arabskiego który odrzucał wiare katolicką. Kiedy św. Augustyn pojawił sie na scenie, doskonale wiedział co się dzieje. Jego monasterie służyły jako bazy dla tych wyszukujących i niszczących manuskrypty Biblii należących do wiernych Chrześcijan.

Watykan chciał wykreować mesjasza dla Arabów, kogoś kto mógłby objawić sie jako wielki lider, człowiek z charyzmą którego mogli wytrenować i który zdołałby zjednoczyć plemiona nie-katolickich Arabów a nastepnie stworzyć z nich armie która odbiłaby Jerozolime dla papieża.
Na spotkaniu w Watykanie kardynał Bea powiedział nam tą historie:

Pewna zamożna Arabka będąca oddaną służką papieża, grała w tej historii bardzo ważną role. Była to wdowa imieniem Khadijah. Oddała swój majątek kościołowi i wstąpiła do zakonu, po czym otrzymała pewne zadanie do wykonania. Miała odnalezć młodego człowieka którego Watykan mógł użyć do stworzenia nowej religii i ustanowienia mesjasza dla dzieci Ismaela. Khadijah miała kuzyna o imieniu Waraquah… który był wiernym katolikiem a Watykan umieścił go w roli zaufanego doradcy Mahometa. Miał ogromny wpływ na przyszłego proroka.

Wysłano nauczycieli do młodego Mahometa i rozpoczął się proces jego edukacji. Mahomet studiował nauki Augustyna co miało przygotować go do przyszlej roli. Jednocześnie Watykan i arabscy katolicy zaczęli rozgłaszać po Północnej Afryce opowieści o wielkim człowieku który niedługo ujawni się swemu ludowi jako wybraniec Boży.

W czasie nauczania Mahometa wpajano mu że jego wrogami są Żydzi a jedynimi prawdziwymi Chrześcijanami są katolicy, pozostali natomiast są tylko heretykami i powinni zostać zniszczeni. Wielu Muzułmanów uwierzyło w te nauki.

Mahomet zaczął otrzymywać swoje widzenia, a jego doradca Waraquah pomagał mu w ich interpretacji. W piątym roku działalności misjonarskiej proroka, zaczęto prześladować jego wiernych wyznawców gdyż odmawiali oni czczenia pogańskich bożków w Kaaba.

Mahomet poinstruował swych ludzi aby zbiegli do Abisynii gdzie Negus, katolicki król udzielał im azylu ponieważ miał podobne spojrzenie na kult Maryji dziewicy co Mahomet. Pierwsi Muzułmanie otrzymali schronienie u katolickiego władcy dzięki naukom Mahometa.

Ostatecznie Mahomet odbił zbrojnie Mekke, dzięki czemu mógł pozbyć się obrazów i posągów bogów (zachował jednak słynny czarny kamień który ucałował i uznał za dar od archanioła Gabriela. Do tej pory znajduje się wewnątrz Kaaby i jest obiektem kultu Muzułmanów). Historia udowadnia że zanim powstał Islam, ludy Arabii czciły jako boga księżyc (i chyba dalej czcą) który był w związku małżeńskim z bogiem-słońcem. Wydali oni potomstwo, trzy boginie czcone w świecie arabskim jako „córki Allaha”. Rzezba odkryta w Hazor w Palestynie w 1950-tym ukazuje siedzącego Allaha z półksiężycem na swojej klatce piersiowej.

Mahomet twierdził że ma wizje od Allaha, który uznał go za swego wysłannika. Tak zaczęła się jego kariera proroka. Zanim umarł, religia Islamu osiągneła wielki sukces. Całe plemiona nomadycznych Arabów łaczyły się w imieniu Allaha i jego proroka Mahometa.

Częśc zapisków Mahometa umieszczono w Koranie, pozostałych nigdy nie opublikowano.
Są teraz w rękach Ajatollahów, najwyższych islamskich duchownych.

Kardynal Bea tłumaczył że zapiski te są ukryciu gdyz zawierają dowody łączące powstanie Islamu z Watykanem. Obie strony posiadają wystarczająco dowodów i zapisków które zniszczyłyby obie religie, gdyby kiedykolwiek wyszły na jaw.


W ich księdze, Koranie, Chrystus jest opisywany jako prorok ale nie Syn Boży. Jesli papież ma być uznawany za jego ziemską reprezentacje, to oznacza że on też ma być bogiem. To spowodowałby że Muzułmanie baliby się go jako następnego świętego człowieka.

Papież wydał pozniej bulle dającą prawo arabskim generałom  do inwazji i podboju całej Afryki Północnej. Watykan wspomógł finansowo budowe ogromnej arabskiej armii w zamian za trzy przysługi:

1. Eliminacja Żydów i Chrześcijan podążających za Biblią, a uznanych przez Watykan za heretyków

2. Ochrone mnichów Augustyna i katolików

3. Podbicie Jerozolimy dla jego Świątobliwości w Watykanie.

Z czasem potęga Islamu urosła do olbrzymich rozmiarów -Chrześcijanie i Żydzi byli zabijani, a Jerozolima w końcu wpadła w ręce Arabów. W tym czasie nigdy nie atakowano katolików ani ich schronień. Ale gdy papież zgłosił się po Jerozolime, bardzo się zdziwił gdy mu odmówiono! Arabowie odnieśli tak duży militarny sukces że nie obawiali się już papieża i nic nie mogło stanąć im na przeszkodzie do ich własnych planów.

Po sugestiach Waraquaha, Mahomet napisał że Abraham chciał ofiarować Bogu swego syna Ismaela. Biblia mówi że Bóg zażądał Izaaka, ale Mahomet celowo zamienił imiona. Jako rezultat nauk proroka, muzułmanie zbudowali świątynie, Kopułe na Skale w tym samym miejscu gdzie stała kiedyś żydowska świątynia zniszczona w 70 r.ne. Od tego momentu Jerozolima stała się świętym miejscem muzułmanów, zaraz po Mecce. Jak mogliby oddać papieżowi tak święte miejsce?

Papież zrozumiał że stracił kontrole nad Islamem, kiedy usłyszał że nazywają go niewiernym. Arabowie postanowili podbić Europe dla Allaha i ruszyli do walki. Muzułmańscy ambasadorowie udali się do Watykanu by prosić o wydanie bulli pozwalającej im na podbój europejskich krajów.

Watykan był wściekły, wojna wydawała się nieunikniona. Władza nad światem wydawała się dla papieża czymś oczywistym, i nie miał on zamiaru dzielić się nią z kimkolwiek.

Zgromadził on armie tzw. krzyżowców i wysłał ich na krucjate przeciwko dzieciom Ismaela. Walki trwały wiekami a Jerozolima oddalała się od Watykanu coraz bardziej.

Turcy podbijali Azje Mniejszą a Hiszpania i Portugalia kontrolowana była przez muzułmanów. Ci muzułmanie nazwali jedną wioske w Portugalii Fatimą, na cześc córki Mahometa. Nie zdawali sobie sprawy że stanie się ona kiedyś znana w całym świecie.

Lata pózniej gdy wojska arabskie stacjonowały na Sardynii i Korsyce, przygotowując się do inwazji na Włochy, pojawił się poważny problem. Generałowie islamscy zdali sobie sprawe że ich siły są zbytnio rozciągnięte, nadszedł czas rozmów pokojowych. Jednym z negocjatorów miał być św. Franciszek z Asyżu.

Wynik rozmów był następujący; Muzułmanie mogą dalej okupywać ziemie Turcji, a Katolicy Liban. Uznano również prawa Muzułmanów do budowania meczetów w krajach chrześcijańskich, tak długo jak pozwalano Katolikom podróżować i żyć w krajach arabskich.

Kardynał Bea powiedział nam w Watykanie że zarówno Katolicy jak i Muzułmanie zobowiązali się nawzajem do niszczenia i prześladowania swego wspólnego wroga: chrześcijańskich misjonarzy uznających tylko Biblie. Dzięki temu Szatan odebrał potomkom Ismaela możliwośc odkrycia prawdy o ich wierzeniach. Watykan rozpoczął też proces skłócania Arabów z Żydami, którzy żyli przedtem razem w pokoju.

Muzułmanie zaczęli postrzegać chrześcijańskich misjonarzy jako wysłanników diabła próbujących zatruć wiare dzieci Ismaela. To wyjaśnia dlaczego osiągneli oni tak znikome sukcesy wśród Arabów na przełomie wieków.

Nie rezygnowano z prób kontroli Islamu. W 1910 w Portugalii pojawili się socjaliści. Czerwone sztandary były dużym zagrożeniem dla Kościoła Katolickiego, coraz więcej ludzi odwracało się od tej instytucji.

Jezuici chcieli włączyć do tego wszystkiego Rosje, a użycie wioski Fatima mogło pomóc w przybliżeniu Islamu do Kościoła.

Maryja Dziewica pojawiła się w Fatimie w 1917. Matka boska była ogromnym sukcesem, historia objawień zachwyciła tłumy. Rezultatem była dotkliwa porażka polityczna socjalistów.

Katolicy na całym świecie zaczęli modlić się za pogrążoną w rewolucji Rosje, a Jezuici wykorzystali objawienia fatimskie w Afryce Północnej, rozgłaszając poprawe stosunków ze światem arabskim. Muzułmanie zaczęli wierzyć że za objawieniami stała Fatima, córka Mahometa, co było zresztą zaplanowane przez Jezuitów.

Dużo pózniej papież Pius XII popchnął nazistów do ataku na Rosje, aby nawrócić ten kraj na Katolicyzm. Gdy wojna została przegrana Pius XII zadbał oto by wciąż wspominano Fatime, koronując ją w 1946. Nie jest przypadkiem że tylko Pius XII widział te wizje (chodzi o 1950 rok – papież Pius XII czterokrotnie ogląda powtórzenie fatimskiego Cudu Słońca w Watykanie: 30 i 31 października oraz 1 i 8 listopada, zawsze o godzinie 16.00). Rezultatem było powstanie armii fanatycznych katolickich wyznawców Matki Boskiej Fatimskiej, gotowych zginąć dla błogosławionej dziewicy.

Jezuici zaaranżowali następnie kilka innych objawień Maryji, w Chinach, Rosji i USA. Co ma to wspólnego z Islamem? Fragment oświadzcenia biskupa Sheena: Objawienie naszej Pani w Fatimie jest punktem zwrotnym w historii 350 milionów Muzułmanów. Po śmierci swej córki, Mahomet napisał że jest ona najświętszą kobietą w raju, zaraz po Maryji.

Wierzył on że Maryja Dziewica sama chciała być znana jako Matka Boska Fatimska, co ma spowodowac to że Muzułmanie wierzący w boskie narodziny Chrystusa, uwierzą również w jego boskośc.

Biskup Sheen przypomniał że posążki Matki Boskiej Fatimskiej zostały entuzjastycznie przyjete przez Muzułmanów w Afryce, Indiach i w innych miejscach, a sami Muzułmanie są teraz bliższi kościołowi katolickiemu.
http://radtrap.wordpress.com/2010/07/27 … o-riviera/

Offline

 

#2 2011-09-26 18:42:46

Nebogipfel
mentor
Skąd: Warszawa, PL
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 11555

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Primo nie wierzę w Szatana.
Duo..

Narodziny islamu
Posłuszny boskiemu wezwaniu, Mahomet głosił islam na całym Półwyspie Arabskim. Na przestrzeni jednego wieku nowa religia objęła Bliski Wschód i Afrykę Północną. W okresie swojego apogeum islam dominował na obszarze od Hiszpanii na zachodzie, po Indie i Chiny na wschodzie. Islam wprowadził uniwersalną wiarę i system polityczno-prawny, który ustanowił porządek i sprawiedliwość.

Islam inspirował rozkwit znakomitych cywilizacji oraz rozwój wielkich centrów naukowych. Był to okres dynamizmu, wzajemnego przenikania się starych i nowych idei, w którym świat muzułmański pełnił rolę przechowalni wiedzy i pomostu między Wschodem a Zachodem. Ogromny wkład należał tu do uczonych i artystów muzułmańskich. Bogata, wyrafinowana i różnorodna cywilizacja muzułmańska zajęła swoje miejsce wśród wielkich kulturalnych osiągnięć historii ludzkości. Duch muzułmańskiej cywilizacji miał fundamentalne znaczenie dla europejskiego Renesansu.

W XX wieku islam pojawił się ponownie na scenie międzynarodowej jako wielka siła polityczna i ekonomiczna. Pomimo ogromnych zmian jakie nastąpiły w tradycyjnych społeczeństwach, jak również konieczności dostosowania się do wymagań współczesności, islam wykazał wyjątkową zdolność adaptacji i okazał się religią dynamiczną i uniwersalną, która nadal wpływa na sprawy międzynarodowe. Podkreślając znaczenie pokoju, równości, tolerancji i sprawiedliwości, islam pozostaje realną siłą duchową i moralną w wielu krajach i społeczeństwach.
.

http://www.saudiembassy.pl/Narodziny,islamu,18.html

http://www.arabia.alleluja.pl/tekst.php?numer=24712

Historycy są zgodni co do tego, że po swoich transach ekstatycznych (lub atakach padaczki) Mahomet ogłaszał swoje objawienia, lecz nie zapisywał ich własnoręcznie. Jedynie niektórzy apologeci muzułmańscy twierdzą, że ostateczna wersja Koranu istniała już przed śmiercią Wysłannika Allaha. Świadectwa historyczne jednak potwierdzają, że pierwotnie słuchacze spisywali jego słowa na tym, co akurat było pod ręką – fragmentach papirusu, liściach palm, korze drzew, kościach itp. Po śmierci Mahometa jego zwolennicy musieli pozbierać w jedną całość wszystkie te wyrywkowe teksty, co nie było łatwe wskutek ich zagubienia lub zniszczenia. Są nawet przekazy mówiące o pożarciu liści z bezcennymi rękopisami przez zwierzęta domowe...

Ostatecznej redakcji tego, co dzisiaj jest znane jako Koran (arab. Qur'an), dokonał kalif Osman. Historycy dysponują dowodami istnienia co najmniej czterech wersji tekstu koranicznego.

Zatem jacy chrześcijanie, jaki Watykan tworzył Islam?

Odnośnie drugiego linku proszę o konsultację Asmaani i Andrę, które są bardziej kompetentne ode mnie co do tematu Islamu.

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-09-26 18:43:49)


Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Offline

 

#3 2011-09-26 18:52:18

Andra
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Nebo, tylko asmaani, ja nie jestem kompetenta, generalnie mam w nosie wszelkie religie,  wazni sa ludzie, a nie ich wiara.  Nie bardzo wiem co Sabra chciala nam poprzez ten tekst powiedziec?

 

#4 2011-09-26 18:58:24

Nebogipfel
mentor
Skąd: Warszawa, PL
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 11555

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Chyba sabra chce wmówić, że Islam jest dziełem Szatana..chociaż jest też tam Watykan..W sumie ja chyba też nie rozumiem tego przekazu..


Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Offline

 

#5 2011-09-26 19:13:47

sabra
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 747

Ostrzeżenia: 1

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

a za wszystkim stoja  jezuici  ....

Offline

 

#6 2011-09-26 19:16:10

Andra
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

I co z tego wynika?

 

#7 2011-09-26 19:45:07

Highlander
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 1311

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Że Jezuici to narzędzie Szatana... .

Offline

 

#8 2011-09-26 19:52:46

Andra
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

O ile szatan istnieje. A jesli istnieje, jest takze dzielem boskim, jak wszystko co istnieje...

 

#9 2011-09-26 19:55:23

Szymon
Heretyk i Buntownik z wyboru
Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 4984

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

img/smilies/big_smile dla wierzących w "diobełki" polecam super spektakl teatralny z 1979 r w kapitalnej obsadzie aktorskiej - "igraszki z diabłem"

Offline

 

#10 2011-09-26 20:14:07

Highlander
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 1311

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Szymon napisał(a):

img/smilies/big_smile dla wierzących w "diobełki" polecam super spektakl teatralny z 1979 r w kapitalnej obsadzie aktorskiej - "igraszki z diabłem"

Albo "Zapomniany diabeł"
http://www.youtube.com/watch?v=5iOuAqnfYz4

Offline

 

#11 2011-09-29 02:29:56

polliter
moderatus polliterus
Skąd: Tilburg
Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 6412

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

"... zapomniałem przeklęcia!" :black2:

Sabra, Twój wątek idealnie pasuje w "Teoriach spiskowych"


"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Offline

 

#12 2012-04-17 23:46:00

Mezamir
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … IHLaz9BuTU
Zanim się wyśmieje "teorie spiskowe",najpierw trzeba sprawdzić,czegoś się dowiedzieć na dany temat.

Ostatnio edytowany przez Mezamir (2012-04-17 23:46:11)

 

#13 2012-04-18 08:56:19

sabra
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 747

Ostrzeżenia: 1

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

któż to wątpi czy szatan istnieje ?

Mezamir
Bulwersujące
oni sie wysmiewaja ,ale kto wie może wiedządzą więcej niz nam się zdaje ?
Może są tu jako ci ,co maja to robic ,może ,może ?

Ostatnio edytowany przez sabra (2012-04-18 08:57:53)

Offline

 

#14 2012-04-18 10:16:53

Mezamir
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

któż to wątpi czy szatan istnieje ?"-Ja nie wątpię,ja wiem img/smilies/big_smile Szatan powstał po to by:a)zdyskredytować wszystkie inne religie poza tą jedyną słuszną,b)aby leczyć sumienie wiernych,jak coś zrobią źle to winę można zwalić na Szatana,od razu lepiej.Co za ulga prawda? img/smilies/smile Gdyby nie Szatan trzeba by odpowiedzialnością za własne czyny obarczać siebie,kozioł ofiarny lepszy.Szatan to taki chłopiec do bicia,ma działanie terapeutyczne,leczy poczucie winy i mobilizuje do pobożności,bo nie oszukujmy się,wierni(którzy wierzą w istnienie Szatana,a kim jest osoba wierząca a Szatana?Satanistą)chodzą do kościołów ze względu na strach przed Szatanem i karą w piekle,a nie dlatego że Ojciec ich kocha.Szatan jest fundamentem kościoła.

Może są tu jako ci ,co maja to robic ,może ,może ?"-Nie wiem czy są tu ale ważne jest to że są w ogóle,działają na dwa fronty,tak jak powiedziano w filmie,tworzą dwie opcje wzajemnie się zwalczające,kochającego Ojca i nienawistnego Szatana.Jest to wynaturzenie o którym już pisałem wielokrotnie.Nie ma zła i dobra,awers i rewers tworzą jedną monetę,nie dwie.Dualizm to fikcja stworzona po to by nas skłócić.Gdyby ludzie przestali dzielić świat na zły i dobry,trzeba by się było pogodzić,łatwiej jest walczyć z wyimaginowanym diabłem bo wojna to zysk dla sponsorów wojen.Wczoraj czytałem że Obama zorganizował teatrzyk z Koreą i już straszą wojną,wojna będzie prawdziwa ale wywołana celowo w porozumieniu obu stron,po to żebyśmy my mogli ginąć,by można palić niewygodne dokumenty,niszczyć dowody itd itp.My będziemy sobie do gardeł skakać a sponsorzy wojny siedzieć i oglądać reality show(ar) img/smilies/wink Będą zarabiać na sprzedaży super broni a kapelani błogosławić święte pociski przeciwko wrogom których trzeba kochać.

Tak to wygląda z mojej perspektywy,Szatan to jezuicki wynalazek.Bez Szatana ciężko by było usprawiedliwić święte wojny.

 

#15 2012-04-18 14:23:42

sabra
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 747

Ostrzeżenia: 1

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Czy napewno szatan to jezuicki wynalazek ?
A co ze słowami Jeszuah HaMesjasza ,który mówił właśnie do szatan - śmiercią umrzyj szatanie ..lub " precz szatanie"
Do szatana nalezy to co ziemskie zmysłowe materialne ,dotykalna widzialne , to zmysły i pożądliwośc .
Szatan to - system allaha to wiedza bez MIŁOŚCI .
MIŁOŚCI  którą daje Jeszuah - powiedział " Aby Moja Miłośc była w was " 
allah daje wiedze i manipuluje  tłumami .http://smileys.emoticonsonly.com/emoticons/k/koren-3801
to tak co nie co

Gdzie nasze życie ucieka? na drobnych, jałowych czynnościach, których symulację wrzuca System aby odciągnąć cię od poszukiwania Wiedzy.

Kim lub Czym jest System nazywany przeze mnie ENIGMą Ziemi? to właśnie Władca Chwał rozmawiający z Jezusem.
fragment mojego Wykładu:
" tu mamy przykład rozmowy Szatana z Jezusem, który obiecuje mu dać władzę nad Chwałami, nad Ciężkim, „Dam ci tę całą władzę i chwałę ich, ponieważ została mi przekazana,…” Łuk.4,6; Mat.4,8; (powinno być tłumaczone "Chwały ich", gdyż jaką sławę mieli ci biedni ludzie?). Kontrola nad Chwałami, którą otrzymał Szatan, to kontrola nad Mocą i urzeczywistnianiem myśli."

Rozwiązanie:
System ponownie objawił swoje zamiary, których celem jest ściągnięcie dla siebie nowych wyznawców, w zbliżającym się nowym czasie potrzebuje bardziej inteligentniejszych niż obecnych zwanych wyznawcami Allaha - mahometanami od nazwy Mahometa, tego co usłyszał objawienie Systemu

Czy poznałeś już książkę pod tytułem „Księga wiedzy” - dostępna w internecie opisująca objawienia na terenie Turcji,
NIE radziłbym Ci czytać całości, bo możesz zostać przez Allaha połknięty, ale poniższy
fragment ilustruje doskonale zawarty przekaz.

CENTRUM UNIWERSALNEGO
ZJEDNOCZENIA
UNIA BRATERSTWA ŚWIATA
&
WZNIOSŁA FUNDACJA MEVLANA
UNIA BRATERSTWA ŚWIATA

10. UNIWERSA ZOSTANĄ ZWINIĘTE – RUNĄ SYSTEMY
WSZYSTKO ZAKOŃCZONE ZOSTANIE W JEDYNYM

"I Całkowita Całość Wymiaru Egzystencji ALLAHA, która do dziś włączona była
jako Siła, która Was szkoliła, opuści Was i przejmie nadzór Nieznanych Wymiarów
Egzystencjalnych, i będzie je również szkolić, tak samo jak On szkolił Was.
Wszelkość – Nicość – Nieistnienie są Skalami Ewolucji, zaprojektowanymi
Wam, abyście w procesach czasu osiągnęli zaawansowane Wymiary Energii. Odtąd
ci, którzy osiągną te Skale, są od Nas, z Systemu i oni też, każdy z osobna są w
swych Konstytucjach Systemem. ALLAH jest Porządkiem i ON też jest Systemem.
ON jest Uniwersalnym Kompitur (w języku tureckim oznacza Komputer). Podaje się
to Wam do Wiadomości.
SYSTEM
Adnotacja: Proszę nie mylcie pojęcia Kompitur z komputerami, które znacie.
Pomyślcie o tym słowie, kodując je i Rozwikłajcie je. To znaczy, w następujący sposób:
KOM – PI – TUR. Potem wyjaśnimy Wam wszystko w bardziej zrozumiały sposób,
bardziej otwarcie (Odpowiednio do Waszych Poziomów Świadomości)."

"Wasza Planeta, która stworzy innego i dużo Silniejszego Człowieka
zaawansowanych Programów, utworzy całkiem inne Całości niż Gürze BETA. I
wszystkie one, każda z osobna nosić będą Potencjał ALLAHA.
Zgodnie z Zarządzeniem Cyrkulacji włączone zostaną najpierw Człowiek –
potem Allah – i jeszcze później Siła. Nie mylcie i nie męczcie Waszych Umysłów nimi
teraz. Ponieważ po Wymiarach Całości BETA, Wy także przyjdziecie na tą Planetę i
w ten sposób stworzycie tutaj na nowo Cywilizacje. Podaje się to Wam do
Wiadomości.
SYSTEM
Adnotacja:
Siła = Energia Złotego Wymiaru Atlantyńczyków.
Nieznana Siła = Nieznana Siła tej Siły w Ludzkiej Całości."

tu koniec fragmentu i
okazuje się, że System już nabył wielu i nawet osób polskojęzycznych, chrześcijan, gdyż jak widać przetłumaczyli dokładnie i namawiają do wstąpienia w ich szeregi.

Offline

 

#16 2012-04-18 15:38:40

Ja?!
Moderator
Skąd: małopolska
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8321

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

może coś dodam.
Jezus od początku prowadził kontynuacje mitologii bogów sumeryjskich.
12 bogów i 13 był panem i władcą ich wszystkich ale był poza ziemią a teraz 12 uczniów Jezusa i Jezus jako 13 istota pan i władca.
Mnóstwo symboli religijnych wywodzi się z sumeru i symbolizuje bogów kosmitów i ich planete, krzyż maltański symbolizuje planete bogów nibiru, wiele krzyży ją symbolizuje bo tak ją widać było jako 4 promienie energii radioaktywnej i elektromagnetycznej wychodzące z koła.
Wierzenia rzymskie również były kultem bogów z sumeru dlatego 2 wiary nałożyły się na siebie i dopasowały idealnie bo i tak miały jedno źródło. W dodatku Jezus był jednym z głównych bogów sumeru który pojawił się na ziemi by sobie o nim przypomniano i przy okazji podjął próbe oczyszczenia własnej karmy z ludźmi.
Izyda Horus Set to bogowie sumeru i rodzina do Jezusa który wtedy nazywał się różnie, ptah lub jeszcze inaczej bo miał wiele nazw w zależności jaki lud go czcił.

Tak czy siak żaden z bogów objawionych przez religie nie jest prawdziwym bogiem dla ludzi, to tylko władcy jak królowie którzy nadawali władze królom, władcom, zakładali królestwa i tworzyli cywilizacje.
Każdy z nich był materialny jak każdy z was obecnie. Bogami zrobiono ich by manipulować ludźmi.
To tak jakby Tuska zrobiono bogiem.
Zresztą i dzisiaj czyni się bogiem za życia władców państw takich jak korea północna i pewnie któregoś jeszcze. To spuścizna ideologiczna pozostała po mentalności sumeryjskiej.
Symbole cyrkla i inne symbolizują wiedze, zaawansowane techmologie i logike.

Offline

 

#17 2012-04-18 15:56:44

Mezamir
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

A co ze słowami Jeszuah HaMesjasza ,który mówił właśnie do szatan - śmiercią umrzyj szatanie ..lub " precz szatanie"

Oj,nie wolno czytać Biblii dosłownie,to tylko przenośnia,symbol,nasze własne słabości to taki "zły duch" z którym musimy się zmagać.Np osoba uzależniona od nikotyny może powiedzieć do swego nałogu /szatana:"giń,nie chcę być już niewolnikiem nałogu swego" img/smilies/big_smile

Kiedy Jehoshue pościł,kusił go Szatan,tzn głód,z którym musiał walczyć.Taka metafora żeby prości ludzie do których były kierowane nauki mogli lepiej zrozumieć.

 

#18 2012-04-18 17:19:04

sabra
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 747

Ostrzeżenia: 1

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

szatan kusił-badał Jeszuah  bo tak do konca nie wiedział  czego ma sie trzymać.
owszem szatan jest tym który niejako włada żadza oczu i ciała jak tez sławą-pycha życia ,dlatego wielu dziekuje bogu bo mysli ze Stwórca dał mu talent gracza ,pięsciarz mysli ze jest taki sąławny i dziekuje bogu ...ale Jeszuah nie po to Wydał Siebie na smierc by układac sie w ziemski biznes ...
.
Ja...to juz twój problem co z tym zrobisz .

Ostatnio edytowany przez sabra (2012-04-18 17:20:15)

Offline

 

#19 2012-04-18 18:45:48

Mezamir
Gość

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

ale Jeszuah nie po to Wydał Siebie na smierc by układac sie w ziemski biznes ...

Jehoshue niczego nie zrobił z własnej woli,został posłany na śmierć przez Ojca,tak czy nie?Gdyby go nie zabito to sprzeciwiono by się boskiej woli,prawda?

O co chodzi tak na prawdę?
Jest  to  fundamentalna  sprawa -  połączenie  ciemnej i jasnej strony w naszych  wnętrzach."Ciemna"strona jest również naszą częścią.Nie da się oddzielić awersu od rewersu.Jeśli ktoś potrafi to niech opisze jak to zrobić img/smilies/big_smile jak oddzielić ciepło od zimna żeby pozbyć się temperatury?

Podział  na 'dobro'  i  'zło'  jest celowym  fałszem  rozpinającym  nas  duchowo/energetycznie/psychicznie.
W to miejsce  psychicznego rozbicia,ustawia się dziś sprytnie "pośrednika między  Bogiem i człowiekiem "  uzurpującego sobie jakieś  prawo  do  wybaczania " grzechów "   ( za odpowiednia opłatą oczywiście ) .

 

#20 2012-05-31 21:36:29

BasmaW
Salam Insh'Allah
Skąd: na północ od Kemet
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 1193
Serwis

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Jakieś dziwne rzeczy tu przeczytałam i w dziwny link weszłam (http://www.arabia.alleluja.pl/tekst.php?numer=24712). Niespecjalnie mam ochotę wszystko analizować i sprawdzać, bo to może zabrać nawet kilka godzin - bywam drobiazgowa. Ale gwoli ścisłości - w islamie nie ma czegoś takiego jak naród wybrany, a w tym tekście coś takiego padło. Na islam może przejść każdy człowiek, nie ma tutaj żadnych specjalnych wybrańców.

A co do tekstu koranicznego. Nie ma tutaj kwestii, czy są trzy teksty koraniczne (szczerze, pierwszy raz w życiu to słyszę), tylko zapisu. Najstarszy Koran jest zapisany pismem kufickim w którym nie ma znaków diakretycznych. A te znaki określają jaka samogłoska występuje w słowie. Arabski jest językiem semickim, więc nie ma normalnie zapisu samogłosek, które są określane przez znaki towarzyszące.


Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Offline

 

#21 2012-05-31 21:42:40

Abesnai
Canis dirus / Administrator
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 7300

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Basmo droga, oszczędzę Tobie wnikliwych analiz danych tekstów tymi słowy, otóż widzisz ... wedle podań i teorii danych grup ludzi Watykan stworzył "wszyćko" co człowiek mógłby stworzyć, wraz z przysłowiowym kołem http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060 Dla innych znowuż jest odpowiedzialny za całe "zuo" na świecie img/smilies/223 Ścierają się więc te dwie tendencje i skrajności, nie szczędząc ni trudów, ni wysiłków, aby stereotypami jak i zwyczajnymi wymysłami pogrążyć stronę przeciwną img/smilies/sport30


Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Offline

 

#22 2012-05-31 21:52:55

BasmaW
Salam Insh'Allah
Skąd: na północ od Kemet
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 1193
Serwis

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

Zacytuję słowa mojej przyjaciółki, wielkiej fanki historii - przez te wszystkie wieki ludzie robili największą rekonstrukcję historyczną, chcieli odrodzenia Cesarstwa Rzymskiego. Coś w tym jest img/smilies/wink


Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Offline

 

#23 2012-05-31 22:07:17

Abesnai
Canis dirus / Administrator
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2010-05-07
Posty: 7300

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

I jak owi ludzie kończyli ? img/smilies/wink Basmo, odrodzenie Imperium Romanum przypisywało sobie wielu, nawet byli bliscy, chociażby taki Karol Wielki. Wszystko miało jednak swój kres, wraz ze śmiercią wizjonera. Ale Twoja przyjaciółka ma rację, ten proces, cykl, ciągle trwa i trwać będzie img/smilies/smile Póki co mamy UE, wyrosłą na ideach dużo starszej Hanzy img/smilies/wink


Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Offline

 

#24 2012-07-22 22:32:37

merkaba
Moderator
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 763

Re: Jak Watykan stworzył Islam.

polecam ksiazk   PRAWDZIWE OBLICZE ISLAMU
Autor Jean Alcader
Wydawnictwo „ANTYK
a tutaj do czytania
Robert Morey "ISLAMSKA INWAZJA. Konfrontacja najbardziej rozprzestrzeniającej się religii świata."
http://apologetyka.com/swiatopoglad/isl … ki/inwazja


wersety Koranu, które nakłaniają do brutalności i przemocy lub usprawiedliwiają ją.
http://www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/


http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo