Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2011-11-29 23:17:35

Ja?!
Moderator

Miłość między lesbą i gejem

Gej i lesba.
Gej czuje się kobietą
Lesba czuje się facetem
Czy jest szansa że stworzą dobry związek ?
Teoretycznie jest.
Gej i lesba to stan duszy więc dusza męska wybiera żeñską.
Patrzenie na ciało jest płytkie.
.
A początek mógł wyglądać tak:
Kobieta sobie myśli "gdybym była facetem pokazała bym co potrafie"
W następnym wcieleniu rodzi się jako gej.
.
Facet myśli że kobiety mają łatwiej i w następnym wcieleniu rodzi się lesbą.
Jest to w dużym skrócie ale mniej więcej tak to wygląda.
Program na podniecanie się ciałem takim jak w poprzednich wcieleniach nie wygasa tak szybko.
Czasem to nie wychodzi gdy pożądanie było mocne a człowiek umarł młodo.
Okres wieku starczego jest po to by to pożądanie wykasować i przygotować się na inne życie.
.
Tyle myśli o tym problemie.
Moim zdaniem jest szansa na milość
między lesbą i gejem.

#2 2011-11-29 23:56:59

Nebogipfel
mentor

Re: Miłość między lesbą i gejem

We wcielenia nie wierzę, gej i lesba to głównie genetyka i biologia, istnienia duszy nie udowodniono. I myślę, że mogłaby być szansa, gdyby..lesby nie pociągał wygląd kobiet a geja facetów. Mózg geja reaguje na widok faceta podobnie jak mózg heteroseksualnej kobiety - udowodniono to. Więc spudłowałeś moim zdaniem z tą duszą.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#3 2011-11-30 00:14:27

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Ja?! napisał(a):

Gej i lesba.
Gej czuje się kobietą
Lesba czuje się facetem

To chyba zbyt duze uproszczenie, o takich ludziach mówi się- tranzwestyci- a gej czy lesbijka niekoniecznie jest tranzwestytą.

#4 2011-11-30 00:30:06

Nebogipfel
mentor

Transwestyta to ten co lubi się ubierać jak płeć przeciwna a to co opisał Ja?! kojarzy mi się raczej z ludźmi, których płeć mózgu jest inna niż ciała. I myślę, ze tu mamy niuans. Gej czy Lesba chyba raczej nie zgodziliby się na zmianę swego ciała - nie podobaliby się innym gejom/lesbom. Natomiast ludzie, którzy nie czują się komfortowo w swoim ciele, gdyż nie pasuje do płci mózgu woleliby zmienić swoje ciało. Jako przykład można podać Michalinę. Michalina czuje się kobietą a geje czują się mimo wszystko facetami a lesby kobietami i dlatego nie zmienią swego ciała. Widocznie nie cały tutaj mózg funkcjonuje inaczej/jest inaczej zbudowany. Zastanawiam się czy to nie jest przypadek pośredni miedzy całkowicie odmienną płcią mózgu a między mózgiem, który jest kompatybilny w pełni z płcią reszty ciała.  Coś jak hermafrodyta, tylko ograniczenie do mózgu. Strasznie to intrygujące i ciekawe moim zdaniem zagadnienie.

#5 2011-12-06 13:41:01

lapicaroda
berzerkerka

Nebo, dla mnie prędzej to w psychice tkwi , byłam blisko z chłopakiem, który jest teraz 100% homo. Ale od małego wychowywała go mama i babcia tylko, bawił się głównie z dziewczynkami. Jak jeszcze się rozstaliśmy, uznał mnie za błąd gówniarstwa i chyba całkiem stwierdził, że na przekór społeczeństwu (którego nawiasem mówiąc-nienawidzi-mieliśmy wspólne hobby) zostanie gejem.

Ja?!...teoria jest trochę zawiła...ale widziałeś coś takiego w praktyce? Przecież ona chce dziupli, a on kijka. Chyba że ona użyje straponu.
Chyba że, teoretyzujemy, że w następnym wcieleniu gej się wcieli w kobietę, a lesba w faceta.
Chyba że Lapi to świnia i mówimy o miłości czystej, a nie cielesnej.

Ostatnio edytowany przez lapicaroda (2011-12-06 13:41:51)

#6 2011-12-06 16:23:52

lufestre
la princesa de los gatos

Ja?! napisał(a):

Gej i lesba.
Gej czuje się kobietą
Lesba czuje się facetem
Teoretycznie jest.
Gej i lesba to stan duszy więc dusza męska wybiera żeñską.
Patrzenie na ciało jest płytkie.

Założenie raczej dziwne. Jeśli ktoś czuje, że przynależy do innej płci, to jest transseksualistą, nie homoseksualistą. Czemu mieliby tworzyć związek jeśli pociagają ich ludzie należący do tej samej płci? Prędzej już bym się przychyliła do teorii, że dwóch transseksualistów by było w stanie się związać, choć też niekoniecznie. Nie można zapominać o ciele, choć wydaje się to płytkie, to jednak udawanie, że ta sfera nie istnieje jest bez sensu. A jeśli mamy mówić o czystej miłości bezwarunkowej to może ona zaistnieć pomiędzy każdym a każdym, bez względu na płeć i wiek, ale to już jest poza kategorią związków.

#7 2011-12-06 16:29:07

Crows
mentor

Ja?! napisał(a):

Gej i lesba to stan duszy .

jak zwykle twe teorie są wyssane z dna pustego kufla.

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

#8 2011-12-06 16:41:55

Ja?!
Moderator

kobiety-kobietom.com/forum/viewtopic.php?t=12784

Ostatnio edytowany przez Ja?! (2011-12-06 16:45:45)

#9 2011-12-06 16:57:52

lufestre
la princesa de los gatos

Biseksualizm? ; ]
No i heteroseksualna kobieta też mogłaby się zakochać w geju i cierpieć, że on jej nie chce.

#10 2011-12-06 18:40:18

Nebogipfel
mentor

lapicaroda napisał(a):

Nebo, dla mnie prędzej to w psychice tkwi , byłam blisko z chłopakiem, który jest teraz 100% homo. Ale od małego wychowywała go mama i babcia tylko, bawił się głównie z dziewczynkami. Jak jeszcze się rozstaliśmy, uznał mnie za błąd gówniarstwa i chyba całkiem stwierdził, że na przekór społeczeństwu (którego nawiasem mówiąc-nienawidzi-mieliśmy wspólne hobby) zostanie gejem.

To jakiś wyjątek. Został gejem na przekór a nie nim był. Jakbym zechciał to też mógłbym stwierdzić, że od dziś jestem gejem i poseksić się z paroma kolesiami. Co i tak nie zmienia faktu, że wolę zdecydowanie kobiety. img/smilies/wink Poza tym sama deklaracja to za mało. Liczy się to czy faktycznie byłby gotów sypiać z facetami. Jakby co mogę mu dać namiar. img/smilies/wink

#11 2011-12-11 22:16:44

lapicaroda
berzerkerka

Nebogipfel napisał(a):

lapicaroda napisał(a):

To jakiś wyjątek. Został gejem na przekór a nie nim był. Jakbym zechciał to też mógłbym stwierdzić, że od dziś jestem gejem i poseksić się z paroma kolesiami. Co i tak nie zmienia faktu, że wolę zdecydowanie kobiety. img/smilies/wink Poza tym sama deklaracja to za mało. Liczy się to czy faktycznie byłby gotów sypiać z facetami. Jakby co mogę mu dać namiar. img/smilies/wink

Nie no, to nie tak, na początku związku mówił, że jest bi, i że w sumie facetów to lubi sobie tylko tak pooglądać. Koleżanki miały problem, że facet im się ogląda za spódniczkami, a mój się na ulicy oglądał za nagimi,męskimi umięśnionymi ramionami. A teraz to z tego co wiem, jest gejem nie tylko z gadki, także więc nie trzeba go swatać, bo praktykuje tym bardziej...

#12 2011-12-12 10:26:41

caly
przyboczny

Ja?! napisał(a):

Gej i lesba.
Gej czuje się kobietą
Lesba czuje się facetem

lufestre napisał(a):

Założenie raczej dziwne. Jeśli ktoś czuje, że przynależy do innej płci, to jest transseksualistą, nie homoseksualistą.

Dokładnie, a więc
transeksualista (facet), który lubi facetów nie jest gejem, jest heteroseksualny, a
transeksualistka (kobieta), która lubi kobiety nie jest lesbijką,  jest heteroseksualna.

I jak by taki jeden trsans spiknął by sie z taką drugą trans, to by wszystko grało, związek hetero jak talala :]

#13 2011-12-12 11:13:11

Ja?!
Moderator

założenie jest takie że lesby i pedały powinny się bawić w tym samym klubie, w tym samym pomieszceniu w tym samym czasie.
Może wtedy nie jeden pedał by stwierdził że nie jest pedałem

#14 2011-12-12 11:22:19

caly
przyboczny

Nie, to juz nie jest założenie, a sposób na stwierdzenie czy obcowanie w specyficznych warunkach może sprawić, że gej przestanie byc gejem, a lesbijka lesbijką img/smilies/smile

#15 2011-12-12 12:22:49

Ja?!
Moderator

znajoma robiła sesje psychoterapii gejowi, przestał być gejem i związał się z kobietą. Ktoś powie że wogóle nie był gejem img/smilies/smile
Ale ja wiem swoje, geja i lesbe można z tego wyleczyć przez leczenie duszy a nie ciała.
Jakaś lesba czy gej chętna/y na zmiany to zapraszam na sesje.

#16 2011-12-12 12:43:12

caly
przyboczny

O hipnozę sie tam nie zahaczyło podczas tej psychoterapii?

BTW Jeżeli bycie gejem czy lesbijką to choroba, to mozna to wyleczyć jak wiekszość, chyba że to rodzaj niewyleczalnych chorób, wtedy można sobie leczyć img/smilies/wink

Ja uważam, że to jednak nie choroba. Ba, uważam nawet, że jak ktos dzis jest gejem czy lesbijką, to jutro może być bi, czy nawet całkiem hetero. Z upodobaniami bywa róznie, czasem sie ich człowiek trzyma, a czasem je zmienia img/smilies/smile

#17 2011-12-12 12:54:39

Nebogipfel
mentor

W takim razie można ciebie wyleczyć z heteroseksualizmu Ja?! .
W przypadku Lufi podejrzewam, że facet dopiero zrozumiał, że jednak jest gejem i tak jak Ja?! pisze tamten nie był gejem a jedynie mu się tak zdawało. Może coś go skłoniło, iż pomyślał, że jest gejem. Ja?! to na co ktoś reaguje zależy od budowy mózgu - udowodniono to. Jeśli potrafisz grzebać w  mózgu to tak - możesz "wyleczyć". WHO już od dawna nie uznaje tego za chorobę. Wielu gejów po praniu mózgu czy elektrowstrząsach - w celu rzekomego leczenia - cierpi do dziś.

Nie można zmienić orientacji seksualnej i dlatego wszyscy, którzy oferują leczenie homoseksualizmu - kłamią. Czy heteroseksualnego mężczyznę można przekonać, żeby współżył z mężczyzną? – pyta seksuolog dr Wiesław Czernikiewicz.

To nie choroba

Nasza orientacja seksualna formułuje się w życiu płodowym. Teoria psychoanalityczna dojrzewania płciowego za istotne uważa też pierwsze miesiące życia chłopca. Wtedy rozwijające się neurony w mózgu atakowane są wyrzutem testosteronu. Złe relacje z matką w pierwszych miesiącach życia mogą zaburzać tę regulację neurohormonalną. Jeśli matka cierpi na depresję, psychozę lub odrzuca syna, w jego dojrzałym życiu może skutkować to perwersją. Jednak orientacja jest cechą, z którą się rodzimy, tak jak kolor oczu czy kształt czaszki. - Nie istnieje metoda psychologiczna czy farmakologiczna pozwalająca na zmianę orientacji. Chyba żeby przeszczepić mózg – mówi dr Czernikiewicz. - Dlatego orientacja heteroseksualna, homoseksualna czy biseksualna jest uważana za normalną. Standardy medyczne i psychologiczne nie pozwalają nam na podejmowanie leczenia czegoś, co nie jest chorobą - dodaje. WHO oficjalnie potwierdza, że homoseksualizm nie jest chorobą.

Hochsztaplerzy leczą gejów

- Nie znam przypadku na świecie, aby udało się zmienić u kogoś orientację seksualną. Ci, którzy twierdzą, że potrafią to zrobić są hochsztaplerami – mówi dr Czernikiewicz. W Internecie można znaleźć ośrodki, które oferują leczenie homoseksualizmu, najczęściej katolickie. – To zwykłe oszustwo – oburza się seksuolog. Gdyby Kościół potrafił leczyć homoseksualizm, na pewno udałby mu się ograniczyć liczbę skandali związanych z zachowaniami homoseksualnymi księży. – Kilkanaście lat temu grupa amerykańskich psychoanalityków opublikowała wyniki przeprowadzonej terapii, w wyniku której udało się im zmienić homoseksualistów w heteroseksualistów. Po kilku latach inni badacze sprawdzili, co dzieje się z „wyleczonymi” pacjentami. Okazało się, że kilku z nich popełniło samobójstwo, część leczy się z psychoz, pozostali wrócili do zgodnej z ich naturą orientacji. Dowodzi to tego, że takie terapie nie leczą, a prowadzą często do dezintegracji osobowości – mówi seksuolog.

http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzi … index.html

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-12-12 12:55:20)

#18 2011-12-12 13:16:32

caly
przyboczny

Nebo (choć pytałeś Ja?!, to zwrócę Ci delikatną uwagę) jeżeli heteroseksualizm jest stanem dobrego zdrowia, to nie da się z niego wyleczyć. Ja tego nie uważam osobiście za chorobę, ale idąc drogą Ja?! - czyli gejostwo i lesbijstwo jest chorobą - to można oczywiście na to zachorować jak na każda inna chorobę. Warto więc zaopatrzyc się w dużo maseczek, najlepiej kombinezon OP1 od dzieciaka i mozna być spokojnym o swój hetereoseksualizm img/smilies/wink

#19 2011-12-12 19:28:10

lufestre
la princesa de los gatos

Dla mnie to nie jest choroba, to preferencja. Tak samo jak ludzie lubią różne pozycje, to lubią i różną płeć. Tylko w to jeszcze mogą wchodzić uczucia, o których często się zapomina w dyskusjach na temat homoseksualizmu. Tak jakby istnialo tylko łóżko. A w ogóle gdzie jest problem? Jesli nawet to choroba a ludziom z tym dobrze, to czemu leczyć na siłę? Rozumiem, że zgłasza się ktoś kto mowi- nienawidze tego. Tylko pytanie czy z powodów kulturowych czy na prawdę wlasnego zdania. Temat glęboki i szeroki z pogranicza psychologii i kultury.

#20 2011-12-12 19:39:21

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Ekhm ... tak średnio mi pasuje temat z tą "lesbą" (wolałbym "lesbijka") w tytule, ale nie będę się czepiał na siłę img/smilies/wink
Też nie postrzegam cudzych preferencji homoseksualnych jako choroby. Tak po prostu już jest. Zdarzają się naturalnie wyjątki od reguły, gdzie gwałt w dzieciństwie był jednym z czynników decydujących na rozwój i psychikę dziecka. Pamiętam taką historię paroletniej dziewczynki gwałconej przez ojczyma ... Dziewczynka znienawidziła mężczyzn i ostatecznie jej seksualność podążyła w kierunku kobiet.
Podobno wychowanie tylko przez matkę ma też jakiś wpływ. Czytałem gdzieś ostatnio o rodzinie gdzie chłopiec (nastolatek) wychowywany przez dwie matki lesbijki zapragnął, ku aprobacie i niekłamanej radości, zostać dziewczynką. Nie wiem jak się skończyło, ale kuracja hormonalna była już wtedy faktem dokonanym.
Jakoś średnio się zapatruję na wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne.
Natomiast dobrze by było żeby pary homoseksualne mogły oficjalnie zawierać małżeństwa. Z przyczyn czysto praktycznych i formalnych. Zresztą, jeżeli miało by to dać im szczęście, dlaczego Państwo miało by stać temu na drodze ? Komu to wadzi, że ktoś ma stały związek i widniejący w rejestrach.

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2011-12-12 19:40:39)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#21 2011-12-12 20:40:43

Chinatsa
Moderatorka-san

Ja?! napisał(a):

znajoma robiła sesje psychoterapii gejowi, przestał być gejem i związał się z kobietą. Ktoś powie że wogóle nie był gejem img/smilies/smile
Ale ja wiem swoje, geja i lesbe można z tego wyleczyć przez leczenie duszy a nie ciała.
Jakaś lesba czy gej chętna/y na zmiany to zapraszam na sesje.

Albo mu/jej zrobili pranie mózgu...
No bo, bez jaj, homoseksualista jest taki sam jak heteroseksualista. Różnią się tylko tym że jeden woli facetów a drugi kobiety ( a w przypadku dziewczyn jedna woli kobietę a inna mężczyznę ). W moim gronie znajomych znajdują się trzy lesbijki i jeden gej. I naprawdę świetnie mi się z nimi rozmawia.
Jeżeli ktoś uważa, że homoseksualizm jest chorobą, to znaczy że to on powinien odwiedzić lekarza. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Mimo iż jestem stuprocentową heteroseksualistką to zawsze będę broniła homoseksualistów przed drwinami na ich temat.

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#22 2011-12-12 20:56:32

Ja?!
Moderator

jest chorobą duszy nie ciała, zdziwiłabyś się ile mamy chorób duszy.
Duszy żaden lekarz nie wyleczy żadnymi lekarstwami.
Czytać całość bo skopie jak będziecie czytali wybrane fragmenty a potem głupoty gadacie na forum.
Pisze text skoncentrowany informacją więc ominięcie choćby jednego wyrazu stwarza możliwość zmiany sensu całego postu. Niech żyje przytomność.  :nnn:

Ostatnio edytowany przez Ja?! (2011-12-12 20:57:40)

#23 2011-12-12 20:59:01

Nebogipfel
mentor

Nie wierzę w duszę. Niech żyje logika i serce.

ps. Co do głupot vice versa, może pójdźmy pograć w ping ponga?

ps. 2
Informacją wyssaną z palca moim zdaniem i nie mająca nic wspólnego z realiami.

Ostatnio edytowany przez Nebogipfel (2011-12-12 21:00:46)

#24 2011-12-12 21:12:17

Ja?!
Moderator

nie wierzysz w dusze to nie pisz do mnie, wszystko co pisze opiera się o dusze ludzi, nawet bzdety.

#25 2011-12-12 21:49:20

Abesnai
Canis dirus / Administrator

JA?! - może ten facet był biseksualny po prostu i nie zdawał sobie do końca świadomości ze swojej seksualności ? Może coś tam mu świtało a znajoma ...eeee ... tą "sesją" (?) odblokowała go img/smilies/smile Jestem gotów w to uwierzyć.

Ale właściwie po co leczyć ludzi z ich danych preferencji seksualnych ?
Ludzkość zna już takie przypadki leczenia ... niczym dobrym się nie kończyły.

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2011-12-12 21:50:10)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Stopka forum