Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#51 2011-12-29 23:09:27

Ja?!
Moderator

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

cayman - podałeś strone, na niej wyraźnie pisze że to brednie iż żydzi nie zginęli w WTC. pokaż inne dowody. To chyba już standard że szuka się winnych, poszukaj ich w innym środowisku głównie politycznym a nie religijnym. Część osób była ostrzeżona by w tamtym dniu nie iść do pracy w WTC może byli w tym też żydzi ale nie wszyscy i nie wyłącznie żydzi. Decyzje o tej operacji podjęła tajna władza możliwe że ta sama która dokonała zabujstwa w dallas wiesz na kim.

#52 2011-12-29 23:42:53

Nebogipfel
mentor

Cayman, żaden Żyd nie zginął?

12. Odigo Instant Messages. Plotki na temat 4000 Żydów, którzy nie przyszli do pracy feralnego dnia mają swoje podstawy. Czołowa gazeta izraelska Jerusalem Post, zaraz po zamachu opublikowała artykuł, w którym przypuszczano, ze w zamachu mogło ponieść śmierć nawet 4000 obywateli izraelskich, którzy pracowali w WTC. Nieprawdą jednak jest, że „w zamachu nie zginęli Żydzi”, gdyż wśród nazwisk ofiar wiele jest żydowskich. Nie ma jednak potwierdzenia by jakikolwiek obywatel Izraela nie będący obywatelem USA (poza jedną osobą na pokładzie samolotu) faktycznie zginął w zamachu.

http://wirtualnapolonia.com/2011/09/10/ … hu-na-wtc/

Zerowa wiedza nie istnieje, gdyż nawet powierzchowna jest jakąś wiedzą. Nie można zatem powiedzieć np., że nic nie wiem o wojsku, gdyż przynajmniej potrafię mimo wszystko zazwyczaj odróżnić żołnierza w mundurze od cywila. Czyli wiem, że żołnierz nosi mundur a to zawsze jakaś wiedza, choć może nie gruntowna. Oczywiście należy uwzględnić też, że w Afryce często do działań wojennych najmowane są dzieci, które nie sądzę by latały w mundurach. Moim zdaniem nigdy nie powinno dojść do powstania dzieci - żołnierzy. Zatem moja wiedza nie jest ograniczona do schematu żołnierz-mundur.  To jeszcze coś więcej. Tak więc zerowa na ten temat nie jest moim zdaniem. Co do WTC to jest tyle teorii, że wątpię czy sam wiesz co na prawdę się tam wydarzyło.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#53 2011-12-30 09:54:48

cayman
zaaklimatyzowany

Ja?! napisał(a):

cayman - podałeś link do strony a na samym dole jest lista zabitych żydów w WTC, chyba czytałeś tylko pierwszy akapit

a czego ty się człeku z podstawowym wykształceniem spodziewałeś na stronie zydowskiej doszukać -prawdy,ty sie lepiej obudz bo twoje dzieci będą żyły w kraju gdzie język twych przodków będzie zakazany...a za samą przynależność do chrześcijan będziesz chłostany publicznie i opluwany..
edytując dopiszę jeszcze panu nebo-prawda ze smoleńska powoli wychodzi wiec i prawda z WTC wyjdzie..cóż ja na tę prawdę czekać nie muszę..

Ostatnio edytowany przez cayman (2011-12-30 09:56:56)

#54 2011-12-30 10:37:10

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

cayman napisał(a):

a czego ty się człeku z podstawowym wykształceniem spodziewałeś na stronie zydowskiej doszukać -prawdy,ty sie lepiej obudz bo twoje dzieci będą żyły w kraju gdzie język twych przodków będzie zakazany...a za samą przynależność do chrześcijan będziesz chłostany publicznie i opluwany..
edytując dopiszę jeszcze panu nebo-prawda ze smoleńska powoli wychodzi wiec i prawda z WTC wyjdzie..cóż ja na tę prawdę czekać nie muszę..

Cayman Ty chyba całkiem ozydziałeś, podziwiam Twoją dume i wogule, ale mało Ci po tym jeśli będziesz taki ociemniały, najłatwiej jest wszystko zwalić na mitycznych Zydów, a nie zaówarzasz ze wciąrz siedzisz w ich świecie, chcesz być gojem? To prosze bardzo, ja wole być człowiekiem, chrześcijaństwo a zwłaszcza katolicyzm, jest koniem trojańskim, przez który wdziera się bliskowschodni okultyzm, jak sobię wyobrarzasz ewentualne tworzenie czegoś własnego, jeśli dla Ciebie jako Katolika Zydzi zawsze będą narodem wybranym? Chcesz zeby stali się dobrzy? Zeby byli dobrymi pasterzami? To jakaś obsesja na punkcie tego narodu, to jest kurde naród jak kazdy inny, to Ty się obudz, bo zapadłeś w czarny sen KALIMA jak w Indiana Jonsie.

#55 2011-12-30 10:55:09

cayman
zaaklimatyzowany

panie conanie mam prawo bronić swych racji jak się komuś nie podobają niech ich nie czyta i nie komentuje... polacy ci prawdziwi ot choćby tacy jak ja wiedzą co zydostwo wyprawiało z polakami bo tę wiedzę przekazał dziadek ojcu a ojciec dziecku itd ...odsyłam do historii jak to żydzi wymordowali miliony rosjan,potem poszukaj sobie pan sam dalszej wiedzy wtym temacie..

http://www.youtube.com/watch?v=RsRbO7cw … r_embedded

#56 2011-12-30 11:05:37

Nebogipfel
mentor

cayman napisał(a):

prawda ze smoleńska powoli wychodzi wiec i prawda z WTC wyjdzie..cóż ja na tę prawdę czekać nie muszę..

Bo sam stałeś za atakiem na WTC i tragedią Smoleńską.
http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025

#57 2011-12-30 13:36:48

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

cayman napisał(a):

panie conanie mam prawo bronić swych racji jak się komuś nie podobają niech ich nie czyta i nie komentuje... polacy ci prawdziwi ot choćby tacy jak ja wiedzą co zydostwo wyprawiało z polakami bo tę wiedzę przekazał dziadek ojcu a ojciec dziecku itd ...odsyłam do historii jak to żydzi wymordowali miliony rosjan,potem poszukaj sobie pan sam dalszej wiedzy wtym temacie..

http://www.youtube.com/watch?v=RsRbO7cw … r_embedded

Ja wiem o tych zbrodniach, to nie jest tajemnicą, nawet w głupiej wikopedi którą trudno posądzać o jakieś antyzydowskie nastawienie, pisze wyrażnie kto jest pochodzenia Zydowskiego, a są tą czołowi kaci bezpieki. Filosemitą to ja nie jestem, dlatego mam wyrąbane na ich gadki o tolerancji i otym ze są strasznie pokrzywdzeni przez los, ale ta mitologia ze oni niby są odpowiedzialni za wszystko co się dzieje na świecie to gruba przesada. Nie chodzi tylko o to ze chce tu zgrywać strasznie "oświeconego" i tolerancyjnego, ja to jako tako sprawdzałem, bo chciałem się jakoś dowiedzieć czy to prawda, i okazało się ze fanatycy antyzydowscy kłamią, np piszą ze Beria był Zydem co jest nieprawdą. Wogule rola Zydów jest przez nich wyolbrzymiana, to g... prawda ze wszystkie wielkie rodziny bankierskie to Zydzi, fakt ze jest tam wielu Zydów, ale np Rockefelerowie nie są Zydami. Roztaczają wizje ze niby Zydzi to diabły a reszta ludzkości to niewinne "baranki Boze". Uwiez ze gdyby naprawdę wszystkie "elity" były pochodzenia Zydowskiego, to zwarzywszy na ich niewielki procent w ludzkości(to dość mały naród), tez uznał bym to za dziwne, ale tak nie jest. Co nie znaczy ze te niezydowskie elity to równi goście, to dewianci uprawiający jakieś dziwaczne kulty, zresztą czego mozna się spodziewać po bezdusznych zjebach, zdegenerowanych władzą.

#58 2011-12-30 13:43:04

voltaren
przyboczny

To że rodziny bankierskie to Żydzi to co w tym złego. Fajnie by było żeby wielkie rodziny bankierskie były Polakami img/smilies/wink Ale weź hollywodzkie gwiazdy, ogromna większość to są Żydzi, podobnie w TVN 24 co drugi pracownik to Żyd, jeśli się nie przyznał jeszcze to z wyglądu 100% Żyd. Ale dla mnie nic z tego nie wynika, bo co z tego że są Żydami? I tak samo są nieobiektywni jak Polacy pracujący w tej stacji, a i tak najgorszy jest ten przygłup kuźniar a to 100% Polak. A w Polskim rządzie nie ma chyba ani jednego Żyda, tylko 3 członków Opus Dei, i nic z tego nie wynika, czy są Żydami czy z Opus Dei są tak samo beznadziejni img/smilies/tongue

Ostatnio edytowany przez voltaren (2011-12-30 13:50:03)

#59 2011-12-30 15:06:46

Ja?!
Moderator

jest znacznie gorzej, 3/4 świata to żydzi, każdy polityk to żyd, każdy przedsięiorca to żyd, każdy bankier to żyd, każdy w tv to żyd, każdy komu jest lepiej to żyd. Tylko cierpiący i biedni to polacy. Tak 1/4 świata to polacy. Genialne ?

#60 2011-12-30 15:45:28

voltaren
przyboczny

Żydzi w Polsce stanowią mniej chyba niż 1% obecnie, a widzisz wśród dziennikarzy jest to dużo większy procent podobnie wśród polityków. Podobna jest chyba liczba Tatarów w Polsce, ale żaden nie ma gazety własnej ani nie był premierem, więc mimo ze nie jestem antysemitą to nie ma co udawać że Żydzi nie potrafią się wybić do włądzy (media to też władza) i się wzajemnie nie wspierają.

#61 2011-12-30 22:28:58

Kukri
zaaklimatyzowany

voltaren napisał(a):

To że rodziny bankierskie to Żydzi to co w tym złego. Fajnie by było żeby wielkie rodziny bankierskie były Polakami img/smilies/wink Ale weź hollywodzkie gwiazdy, ogromna większość to są Żydzi, podobnie w TVN 24 co drugi pracownik to Żyd, jeśli się nie przyznał jeszcze to z wyglądu 100% Żyd. Ale dla mnie nic z tego nie wynika, bo co z tego że są Żydami? I tak samo są nieobiektywni jak Polacy pracujący w tej stacji, a i tak najgorszy jest ten przygłup kuźniar a to 100% Polak. A w Polskim rządzie nie ma chyba ani jednego Żyda, tylko 3 członków Opus Dei, i nic z tego nie wynika, czy są Żydami czy z Opus Dei są tak samo beznadziejni img/smilies/tongue

Gdyby mnie ząb nie bolał to zagwizdałbym na palcach i poprosił o bis. Wypowiedź bardzo na moją nutę więc może jestem mało obiektywny ale Volt dokładnie ujął sedno. Brawa dla tego Pana http://yoursmiles.org/csmile/friend/c0414

Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

#62 2011-12-31 02:09:20

cayman
zaaklimatyzowany

odpuszcza ten temat bo jakiś  ten tego homo nie wiadomo poluje na mnie i daje mi te ostrzeżenia jak bułki z piekarni...wiec odpuszczam,bo mądry uczy się nawet od palanta..

#63 2011-12-31 02:24:36

Nebogipfel
mentor

Ja?! napisał(a):

jest znacznie gorzej, 3/4 świata to żydzi?

Zwłaszcza Chińczycy.
http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025

Ok, Chińczycy to 20% globu a wg ciebie Żydzi to 75%, czyli 5 % to pozostali.
img/smilies/big_smile

#64 2011-12-31 10:14:55

Ja?!
Moderator

racja chińczycy to żydzi, ale eskimosi to też żydzi

#65 2011-12-31 10:52:00

Nebogipfel
mentor

Murzyni też.
img/smilies/wink

#66 2011-12-31 11:40:54

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Nebo ma diabelski błysk w jednym oku więc tez jest Zydem;)

#67 2011-12-31 16:07:08

Ja?!
Moderator

murzyni też żydzi ale Nebo jest za biedny na żyda, każdy żyd ma laske lub żone a Nebo śpi z babcią

#68 2011-12-31 16:22:48

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Ja?! napisał(a):

murzyni też żydzi ale Nebo jest za biedny na żyda, każdy żyd ma laske lub żone a Nebo śpi z babcią

Bo jest bardzo ortodoksyjny, pozatym wszyscy artyści to Zydzi.

#69 2011-12-31 16:53:11

Ja?!
Moderator

W takim razie Nebo to jeszcze dziecko bo każdy wchodzący w dorosłość żyd musi mieć żone, Jezusa też to nie ominęło w Kanie Galilejskiej.

#70 2012-01-28 22:07:40

cayman
zaaklimatyzowany

odnowię ten temat aby wam otworzyc oczy...tu żyd wypowiada się o zydach,,,jak to nie jest dla miarodajne to ja sobie odpuszczę bo z wiatrakami to ja sobie nie poradzę..
http://www.youtube.com/watch?v=xPoF0nns … r_embedded

#71 2012-01-28 23:26:38

Ja?!
Moderator

może i żyd ale jest kilka rodzajów żyda.

Żyd tylko na poziomie DNA jako spuścizna nie praktykujący i nie czujący się żydem, nie związany z żadnymi organizacjami żydowskimi ani sektami.

Żyd z DNA przodków żydowskich praktykujący i czujący się żydem ale nie mający nic wspólnego z sektami i organizacjami.

Żyd z DNA przodków żydowskich praktykujący i związany z sektą syjonu i innymi.

I inni
Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest jak wrzucanie ludzi dobrych i złych do jednego worka.
Trzeba mieć jakieś sprawiedliwe podejście do żydów bo część jest ok i nie odbiła im palma.

Podobno Hitler miał korzenie żydowskie.

No i Sara, córka Jezusa przeniosła geny żydowskie na francje i dalej na całą europe, obecnie większa część europy posiada geny żydowskie i o tym nie wie.
Według mnie 93% ludności europy posiada geny żydowskie przez mieszanie się żydów od tysięcy lat z tutejszą ludnością. Różnica jest w mentalności, w oprogramowaniu nadanemu człowiekowi przez wychowanie.

#72 2012-01-30 13:02:13

voltaren
przyboczny

Ciekawy jestem, że chyba mało kto by miał hamulce aby napisać:
"Mity na temat Polaków, to po trochu wina Polaków"
A więc i według mnie jest trochę tak, że mity na temat Żydów to wina samych Żydów img/smilies/wink

#73 2012-01-30 16:12:01

Mahi
przyboczny

Oczywiście, że ludzie różnią się między sobą, jednak pewne grupy posiadają cechę wspólną, którą określają inne grupy czy państwa.
Jeśli chodzi o Polaków, to panował mit za granicą, że POlak to złodziej, a le również panuje mit o polskiej gościnności.

W przypadku Żydów od zawsze panował mit o interesowności, inaczej mówią Żyd na wszystkim umie zrobić interes.

To przykre, ale czemu Polska nie zabezpieczyła się przed wyłudzaniem pieniędzy przez Żydów? Powinien byc przepis, że to co istniało na terenie państwa, państwo obecnie nie odpowiada.

Dziś podobna wiadomość do mnie dotarła, tyle, że to Kuria poznańska każe sobie płacić za wynajem budynku w którym znajduje się liceum i szkoła muzyczna. Budynek niedawno został prawnie odzyskany przez Kurię, a szkoła istniała od dawna, ale władze gminne/państwowe nie mają gdzie przenieść szkoły, więc płacą legalny haracz.

#74 2012-03-11 12:15:18

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

voltaren napisał(a):

Ciekawy jestem, że chyba mało kto by miał hamulce aby napisać:
"Mity na temat Polaków, to po trochu wina Polaków"
A więc i według mnie jest trochę tak, że mity na temat Żydów to wina samych Żydów img/smilies/wink

No napewno, tylko ze Zydów w Polsce jest tyle co kot napłakał.

Ja?! napisał(a):

może i żyd ale jest kilka rodzajów żyda.

Żyd tylko na poziomie DNA jako spuścizna nie praktykujący i nie czujący się żydem, nie związany z żadnymi organizacjami żydowskimi ani sektami.

Żyd z DNA przodków żydowskich praktykujący i czujący się żydem ale nie mający nic wspólnego z sektami i organizacjami.

Żyd z DNA przodków żydowskich praktykujący i związany z sektą syjonu i innymi.

I inni
Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest jak wrzucanie ludzi dobrych i złych do jednego worka.
Trzeba mieć jakieś sprawiedliwe podejście do żydów bo część jest ok i nie odbiła im palma.

Podobno Hitler miał korzenie żydowskie.

No i Sara, córka Jezusa przeniosła geny żydowskie na francje i dalej na całą europe, obecnie większa część europy posiada geny żydowskie i o tym nie wie.
Według mnie 93% ludności europy posiada geny żydowskie przez mieszanie się żydów od tysięcy lat z tutejszą ludnością. Różnica jest w mentalności, w oprogramowaniu nadanemu człowiekowi przez wychowanie.

Słowianie są rasą panów ale o tym nie wiedzą, a Zydzi są rasą niewolników i tez o tym biduliny nie wiedzą;) Ja jestem wybitnie inteliętną jednostką bo nalerze do tych 7% procent czystokrwistych Europeidów:)

#75 2012-03-11 16:26:09

Ja?!
Moderator

masz racje ale niewolnicy od lat marzą by wreszcie stać się rasą panów

Stopka forum