Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2010-03-05 22:46:17

Sailor
Miss Darkside

Mazidła ;P

Czym lubicie się nacierać dla urody i zdrowotności- masłami, balsamami, mleczkami, serum? I dlaczego akurat tym?

Ja ostatnio sięgam po lotion Nivea- Smooth Sensation i mazie z Farmony: masło do ciala Tutti Frutti- liczi& rambutan i krem Sweet Secret- wanilia i indyjskie daktyle, ale to drugie mdłe z lekka, liczi zaś rewelacja--->
http://esentia.pl/images/39875m1.jpg http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010

To akurat kosmetyki do suchej skory, które jestem nieszczęśliwą posiadaczką img/smilies/roll, ale odkąd pojawiły się produkty typu właśnie masła z dodatkiem shea czy karite, o wiele lepiej dojść mi z nią do ładu.

Ostatnio edytowany przez Sailor (2010-03-05 22:47:03)

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#2 2010-03-06 18:39:52

Ariadna-enta
zaaklimatyzowany

Re: Mazidła ;P

a czym się da
kremy,balsamy,peelingi i takie rózne
najczęściej używam kosmetykow z Avonu.

#3 2010-03-06 21:26:47

aka
dark&twisty girl

W zimie moja skóra jest bardziej sucha, więc wtedy używam bardziej tłustych specyfików, np. z Neutrogeny. Natomiast w lecie wystarczy jakiś mus czy mleczko.
Miałam z Farmony brzoskwinię&mango i też niestety był mdławy. Natomiast wąchałam ostatnio arbuzowo-melonowy i był obłędny- na pewno w niego zainwestuję img/smilies/big_smile

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#4 2010-03-06 22:19:12

kszynka
Chochlik

Uchowaj boziu przed masłem  img/smilies/tongue
Balsamy: Garniera, Nivea, Seria AA lub ew. Dove.
Ma się błyskiem wchłaniać i nie tworzyć lepkiej mazi na mnie img/smilies/wink

Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

#5 2010-03-06 22:28:23

Madzia
zaaklimatyzowany

Balsamy z Avonu
Krem na pyszczek Nivea

Antyperspirant- Etiaxil

img/smilies/big_smile

"Silny człowiek to taki, który potrafi pomóc wstać drugiemu, kiedy sam leży".

http://www.youtube.com/watch?v=agcT9UzCqNc

#6 2010-03-06 22:42:15

Sailor
Miss Darkside

kszynka napisał(a):

Ma się błyskiem wchłaniać i nie tworzyć lepkiej mazi na mnie img/smilies/wink

Masła z Farmony (na mnie przynajmniej) wchłaniają się szybciej niż mleczka z Nivea. To naprawdę tylko tak groźnie się nazywa img/smilies/smile

aka napisał(a):

Miałam z Farmony brzoskwinię&mango i też niestety był mdławy. Natomiast wąchałam ostatnio arbuzowo-melonowy i był obłędny- na pewno w niego zainwestuję img/smilies/big_smile

Ja wąchałam z kiwi i też mi się podoba, ale liczi i tak króluje.

A Avonu nabywałam kiedyś balsamy owocowo- jogurtowe w takich niby- słoiczkach img/smilies/big_smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#7 2010-03-08 17:27:05

Alicja
zaaklimatyzowany

Tylko i wyłącznie odżywcze mleczko do ciała z olejkiem migdałowym- Nivea.

Ciałko po nim jak alabaster. :lalala:

#8 2010-03-08 17:44:31

Dorcik
przyboczny

Czym się smaruje ??????????????? Maslo ,masło i tylko masło ,pozostaje cały dzien na ciele ,czy jestes zmeczona ,spocona czy nie ,zapach jest na Tobie cały czas ...
Sailor -KOCHAM FARMONĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! A zwłaszcza masła do ciała tej firmy ...

Ale ja od wieków ciągle cały czas i bez przerwy kocham zapach kokosu i wanilii ,musze miec te zapachy na sobie (kurcze ,nawet teraz sie wącham czy mnie czuc ...) Probowalam wielu ,ale wanilia i kokos to sa moje zapachy .....

Ja uzywam teraz masła z Bielendy -oczywiscie o zapachu kokosu img/smilies/big_smile
http://merlin.pl/Bielenda-Bio-Plantacja-Kokos-Naturalne-maslo-kokosowe-do-ciala-anti-stress_Bielenda,images_big,23,5904879008141.jpg

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#9 2010-03-08 17:49:49

Alicja
zaaklimatyzowany

Masełek do ciała jeszcze nie próbowałam,nigdy.Może czas na zmiany.img/smilies/tongue

#10 2010-03-08 18:06:30

Dorcik
przyboczny

Ala -polecam, naprawde ,baaardzo piekne zapachy ,zwłaszcza Farmona ,nie jest droga , a czuc Cie caaaly dzien img/smilies/smile
Ja tez stosuję ,dlatego ,że mam suchą skórę ,a masło na taka jest bardzo dobre ....

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#11 2010-03-08 18:11:03

Alicja
zaaklimatyzowany

Dorcik ja też mam sucha skórę,kupię a jak jeszcze ładnie pachną to już super.I Adaś będzie zadowolony uwielbia gdy ładnie pachnę.img/smilies/winkimg/smilies/wink

#12 2010-03-08 18:53:34

Dorcik
przyboczny

Alicja napisał(a):

Dorcik ja też mam sucha skórę,kupię a jak jeszcze ładnie pachną to już super.I Adaś będzie zadowolony uwielbia gdy ładnie pachnę.img/smilies/winkimg/smilies/wink

Gwarantuje ,że Adaś BEDZIE BAAARDZO ZADOWOLONY .....http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010 http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/h025

#13 2010-03-08 19:00:47

Alicja
zaaklimatyzowany

No to już musowo muszę wypróbować.img/smilies/big_smile

#14 2010-03-08 21:33:24

Sailor
Miss Darkside

Dorcik napisał(a):

Czym się smaruje ??????????????? Maslo ,masło i tylko masło ,pozostaje cały dzien na ciele ,czy jestes zmeczona ,spocona czy nie ,zapach jest na Tobie cały czas ...
Sailor -KOCHAM FARMONĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! A zwłaszcza masła do ciała tej firmy ...

Ło matko, wreszcie jakaś bratnia duszyczka img/smilies/big_smile Też uwielbiam masła, ale miałam opory, żeby spróbować, odstraszała mnie złowieszcza nazwa. Teraz wiem, że nic tak nie odżywia i nie wyobrażam sobie jak radziłam sobie bez tych specyfików img/smilies/smile A kokosowe lubię z Ziaji.

Majgull Axelsson

#15 2010-03-09 21:32:13

Dorcik
przyboczny

Sailor -tylko nie pisz ,że nie zauważyłas ,że my tu wszyscy bratnie duszyczki ....http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/h025

Ale wszelakie masełka z Farmony sa oki ...a te zapachy ..mmmmm....

#16 2010-03-09 23:26:56

Sailor
Miss Darkside

Dorcik napisał(a):

Sailor -tylko nie pisz ,że nie zauważyłas ,że my tu wszyscy bratnie duszyczki ....http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/h025

Miałam coś jakby jakieś niewyraźne przeczucie, co do tego img/smilies/wink

Majgull Axelsson

#17 2010-03-09 23:37:03

kszynka
Chochlik

Sorry, ale ja sie wylamię w temacie masła na mnie img/smilies/big_smile I firmy Farmona nie uwidziałam niestety img/smilies/hmm Kolejnego linczu dziś nie przeżyję, ale sama wystawiam łepetyne pod topór, więc może będzie akt łaski  img/smilies/tongue

Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

#18 2010-03-09 23:42:59

Sailor
Miss Darkside

Spokojnie, nawrócimy i Ciebie img/smilies/cool Jak to mówi wielki autorytet pod tym względem: Trzeba siać, i siać, i siać... img/smilies/tongue
ps A jaki był ten pierwszy lincz? ;P

Majgull Axelsson

#19 2010-05-11 09:42:13

Dorcik
przyboczny

Sailor-ostatnio kupiłam sobie cos takiego z Fruttini :
http://polki.pl/work/privateimages/formats/GALLERY_MAIN/23374.jpg
Pieknie pachnie ,fajny połysk na ciele ,no i najwazniejsze ,że zapach się utrzymuje cały dzien img/smilies/smile
Jedyny minus to konsystencja tego sorbetu ...ale da sie wytrzymac img/smilies/tongue
Polecam

#20 2010-05-11 18:37:00

Sailor
Miss Darkside

Dorcik, zapach liczi kocham (choć dziwnie to to wygląda img/smilies/tongue ), ale do wanilii po moim ostatnim maśle mam awersję- pachniałam tym ja, moje ubrania i pościel, słowem- gdzie nie poszłam daktyle&wanilijka szły ze mną obłęęęęd!
Teraz używam Nivea Angel Star z drobinkami pudru (w sam raz na ciepłe dni) i mleczka z Oriflame Ultra Rich- oba fajne, jak mi przejdzie z tą wanilią, to chętnie sięgnę po polecany przez Ciebie sorbecik (lubię sorbety do jedzenia :smacznego: )

Majgull Axelsson

Stopka forum