Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2010-05-11 19:25:58

asmaani
przyboczny

Re: Mazidła ;P

dziewczyny sprobujcie kupic sobie naturalny olej kokosowy. zero chemii img/smilies/smile
jest troche taki jak smalec, tj w chlodku jest bialy i ma stala konsystencje, a pod wplywem ciepla robi sie plynny i przezroczysty.
nadaje sie na krem do twarzy /wszystkie rodzaje skory/, balsam do ciala, i odzywka do wlosow img/smilies/smile  /wlosy natrzec, zawinac w chustke, pojsc spac, rano zmyc szamponem, swietne do wlosow suchych, zniszczonych/.
dodatkowo mozna go jesc, tj uzywac zamiast oleju, ma podobno wlasciwosci odchudzajace.

nie wywoluje alergii, doskonale nawilza, wchlania sie pieknie, od razu. skora- jedwab img/smilies/smile
aa nie posiada zadnego zapachu. ale jak ktos lubi zapachy moze sobie sam w domu dodac ulubione olejki do aromaterapii. nadaje sie nawet dla noworodkow, sama delikatnosc.

Ostatnio edytowany przez asmaani (2010-05-11 19:27:41)

"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

#22 2010-05-11 20:23:22

aka
dark&twisty girl

Mam sobie odpuścić przyjemność wybierania, kupowania i testowania tych wszystkich wspaniałości na rzecz smalcu? W życiu.

Teraz używam Nivea Angel Star z drobinkami pudru

Brzmi ciekawie. Jak się prezentuje na skórze?

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#23 2010-05-11 21:19:41

Sailor
Miss Darkside

W ekstremalnych warunkach go jeszcze nie testowałam, więc nie wiem, jak to do końca jest z tymi właściwościami matującymi, jednak jak dla mnie to skóra jednak jakby lekko opalizuje po zastosowaniu (może te drobinki odbijają światło?... albo cuś albo ja mam dziwną skórę), a nie jest matowa img/smilies/stupid2 Ma fajny malinowy zapach, który chwilę się utrzymuje, dobrze nawilża. Stosuję go na dzień, bo na noc potrzebuję jednak czegoś bardziej odżywczego, ale ogólnie jestem zadowolona img/smilies/smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#24 2010-05-11 21:37:45

Vespertine
zaaklimatyzowany

http://static2.skapiec.pl/f1/325854b1.jpg
Ja używam tego balsamu. Moja skóra jest po nim miękka niczym skóra dziecka, a do tego ładnie pachnie, według pewnego pana to nie czekolada a kokos, więc jak ktoś lubi taki zapach to polecam. Poza tym jest strasznie wydajny, mam go już ponad rok a jeszcze nawet nie dobiłam do połowy butelki.

#25 2010-05-11 22:20:26

Sailor
Miss Darkside

Miałam ten balsam i truskawkowy puder do kąpieli z tej samej serii- balsam ma dość intensywny zapach, ale ogólnie jest ok img/smilies/smile , zaś puder- nic specjalnego, właściwie nie czuć go w kąpieli.

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#26 2010-05-12 07:17:24

Dorcik
przyboczny

Sailor -w tym sęk ,że ja od zawsze lubię zapach wanilii i kokosu ,nie mogę sie jakos przestawic na inne .Wielu próbowałam ,ale te zapachy ,może własnie na tą ich intensywnośc i zapach ,który ciągla masz na sobie tak mi się podobają ,lubię ładnie pachniec ,bo się z tym dobrze czuję img/smilies/smile img/smilies/smile
Z Oriflame- lata temu uzywałam ,ale lubiałam ich kosmetyki ,były trwałe ,Moja kolezanka w tym siedzi ,może warto cos ''poprobowac''img/smilies/wink
Asmaani-olej ? To ciekawie brzmi ...img/smilies/big_smile Ja mam bardzo suchą skóre ,taki olej to byłby w sam raz img/smilies/wink
Vespertine - Twój też ciekawy ,tylko czekoladowy .... a ja nie lubie ..chyba ,że z tej firmy sa inne zapachy ,to jeżeli wydajny ,warto spróbowac img/smilies/smile

''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... ''img/smilies/smile img/smilies/smile

#27 2010-05-12 10:56:39

edyta87
Użytkownik

http://www.drogeria-sklep.pl/data/gfx/p … /495_1.jpg

A próbowałyście tego? Tani bardzo i przepięknie pachnie img/smilies/wink Tylko schrupać posmarowane nim ciałko heh img/smilies/wink

http://lb3f.lilypie.com/X0NZp2.png

#28 2010-05-14 10:52:07

cytrynka
adept

A wszystko co mi się nasunie w łapki img/smilies/smile Peelingi, ostatnio firmy joanna, balsamy to zazwyczaj nivea, dove i z avonu zawsze coś tam zamówię, kremy tylko do suchej skóry, mleczek właściwie nie używam.

Vespertine, jakim cudem przez rok go nie zużyłaś ?img/smilies/smile

#29 2010-05-14 12:12:42

Vespertine
zaaklimatyzowany

Vespertine, jakim cudem przez rok go nie zużyłaś ?i

Sama nie wiem, może dlatego, że jestem taka malutka i potrzebuję go niewiele img/smilies/big_smile  Gdy ostatnio odkręciłam zakrętkę i zajrzałam do środka, okazało się, że jest jeszcze połowa butelki. A myślałam, że się kończyć powinien.

#30 2010-05-18 11:47:31

cytrynka
adept

Cóż, też wielkością nie grzeszę, ale najdłużej to starczyło mi na 2-3 miechy img/smilies/smile Chyba za dużo tego na siebie wszystkiego walę img/smilies/tongue

#31 2010-05-18 20:02:56

Sailor
Miss Darkside

Ja zużywam w miesiąc, chyba ze jest jakieś mega- giga- opakowanie, to męczę dłużej, ale ja zdecydowanie walę tego za dużo na siebie img/smilies/tongue

Majgull Axelsson

#32 2011-04-28 19:10:04

Sailor
Miss Darkside

Przestawiłam się ostatnio na oliwki.
Kupuję te z Ziai- ok. 16zł za półlitrową butelkę z wygodną pompką. Są wydajne, dobrze się wchłaniają jak na takie tłuścioszki img/smilies/tongue
Po zrobieniu peelingu (np. cukrowego z Perfekty) i wmasowaniu oliwki w wilgotne jeszcze ciało, skóra jest jedwabista jak u niemowlaka img/smilies/smile

Majgull Axelsson

#33 2011-08-15 20:44:39

Sailor
Miss Darkside

Moje nowe cudeńko:
http://www.aptekavera.pl/data/gfx/pictures/medium/6/6/12466_1.jpg
Nie znalazłam niestety większego obrazka, ale co nieco widać i ta tymże;) 

Otóż jest to balsam nawilżający od Lirene, z lilią wodną, lotosem, bambusem, gliceryną, mocznikiem, wit. E i shea. Skóra jest gładziutka i naprawdę DŁUGOTRWALE nawilżona img/smilies/big_smile Chyba żaden inny balsam, jaki przetestowałam, nie dawał tak fajnego poczucia komfortu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam:)

Majgull Axelsson

#34 2011-08-15 22:38:52

Chinatsa
Moderatorka-san

Ja uwielbiam wszystko to, co ma zapach cynamonu ^^ Oczywiście jeżeli chodzi o balsamy to nie mogą mieć mocnego zapachu tylko taki delikatny

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#35 2011-08-16 09:14:25

Ampułka
przyboczny

Ja używam tego specyfiku, jest naprawdę bardzo dobry - silnie nawilża
http://img508.imageshack.us/img508/8458/23829250.jpg

jest tylko jeden minus - ma parabeny w swoim składzie.
Może znacie coś  dobrze nawilżającego bez parabenów?

Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz.

Stopka forum