Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2012-01-21 22:11:03

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Uniwersum Warhammera

Pogrywa ktoś na serii WH40k DoW I & II albo WH Mark of Chaos z dodatkiem Battle March ? img/smilies/smile
Niedawno wyszła jeszcze TPP - WH 40k Space Marine img/smilies/tongue

PS
Film polecam przy okazji - Ultramarines - img/smilies/big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=1_nEi2Sj … re=related

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#2 2012-03-11 09:29:41

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Re: Uniwersum Warhammera

A grałeś moze kiedyś w grę "dark omen" która się właśnie rozgrywa w tym uniwersum? Jest dość stara ale jedyna w jaką grałem.

#3 2012-03-11 09:56:39

voltaren
przyboczny

Była nawet gra sportowa. Tak jakoś średnio mi podchodzą te strategie, a świat, to jakby fantasy przeniesione w sf. Orkowie w kosmosie i takie tam.

#4 2012-03-11 12:51:05

Abesnai

Conan Barbarzynca napisał(a):

A grałeś moze kiedyś w grę "dark omen" która się właśnie rozgrywa w tym uniwersum? Jest dość stara ale jedyna w jaką grałem.

Tak, grałem. Do najłatwiejszych, nie należała img/smilies/smile Ehhh ... przypomniał mi się "Myth" oraz "Black Moon Chronicles". Ale to już osobny temat.
Jeżeli chodzi o WH to Mark of Chaos & Battle March są jakby takim remake "Dark Omen".
Na podobnej technice rozgrywki (brak budowli itd. ) wzorowano się zresztą w WH 40k DoW II, który zresztą bardziej właśnie z tego tytułu przypadł mi do gustu niż "pełnoprawna strategicznie" jedynka img/smilies/smile Mordowanie się z budynkami, zasobami itp. niepomiernie zawsze mnie nużyło w grach tego gatunku.

voltaren napisał(a):

Była nawet gra sportowa. Tak jakoś średnio mi podchodzą te strategie, a świat, to jakby fantasy przeniesione w sf. Orkowie w kosmosie i takie tam.

img/smilies/sterb026 Woaaaahhh !!! Takie tam ?!? http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e035

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#5 2012-03-11 13:14:04

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Abesnai napisał(a):

Tak, grałem. Do najłatwiejszych, nie należała img/smilies/smile Ehhh ... przypomniał mi się "Myth" oraz "Black Moon Chronicles". Ale to już osobny temat.
Jeżeli chodzi o WH to Mark of Chaos & Battle March są jakby takim remake "Dark Omen".
Na podobnej technice rozgrywki (brak budowli itd. ) wzorowano się zresztą w WH 40k DoW II, który zresztą bardziej właśnie z tego tytułu przypadł mi do gustu niż "pełnoprawna strategicznie" jedynka img/smilies/smile Mordowanie się z budynkami, zasobami itp. niepomiernie zawsze mnie nużyło w grach tego gatunku.

Dlatego ja przestałem wogule grać w RTsy, o ile za gówniarza byłem tak zafascynowany tymi fantastycznymi światami, ze mogłem znieść wszystko, to teraz mi by się juz niechciało;) W "Mytha" grałem jak miałem chyba z dziesięć lat i podobnie jak w "dark omen" nie było z tego co pamiętam zadnych opcji z budowaniem, tylko dostawało się armie i trzeba było z nią wygrać:) Co do "dark omen" jeszcze to rzeczywiście była dość wymagająca, pamiętam ze był tam taki ognisty czarodziej co miał zaklęcie "meteoryt" i dzięki temu rozwaliłem rydwany śmierci w którejś bitwie:D

#6 2012-03-11 13:53:42

Abesnai

W Dark Omen grałem za czasów liceum img/smilies/smile Dzisiaj tylko nieliczne rts'y z serii "buduj, rekrutuj, zwyciężaj" są wstanie wciągnąć. Chlubnym wyjątkiem byłaby seria Starcraft, czego nie mógłbym już napisać o bliźniaczej fantasy Warcraft img/smilies/wink No i pozostają tbs'y, typu Civilization, HoMM, Disciples.
Wracając do tematu. W dość ciekawych okolicznościach narodziło się samo uniwersum WH 40k. Mianowicie twórcy pierwotnie planowali oprzeć je o ... Gwiezdne Wojny. Całe szczęście nie wyszło - nie uzyskali praw autorski od LucaAarts. Zapożyczenia jednak są widoczne. Co zabawne - teraz idą, w drugą stronę i bywa, że produkcje opierające się o serię SW mają elementy WH 40 k img/smilies/smile

#7 2012-03-11 15:59:31

Ja?!
Moderator

coś ciągnie was do energii piekielnych img/smilies/wink wojna i destrukcja, śmierć szaleństwo, nienawiść img/smilies/smile
cudowne emocje img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez Ja?! (2012-03-11 16:00:30)

#8 2012-03-11 16:07:22

Conan Barbarzynca
Administrator
Serwis

Ja?! napisał(a):

coś ciągnie was do energii piekielnych img/smilies/wink wojna i destrukcja, śmierć szaleństwo, nienawiść img/smilies/smile

Bo ja jestem demonem piekielnym, BOZE JAK JA TO KOCHAM:D

#9 2012-03-11 18:57:45

Abesnai

Ja?! napisał(a):

Aaaa ... widzisz img/smilies/smile Dobry zarys scenariusza img/smilies/big_smile

#10 2012-03-14 01:15:59

KONFuCIUX
adept

głó, śmierć, zniszczenie, zagłada img/smilies/smile

DoW II mnie trochę nużyła, w przeciwieństwie do dodatku czyli chaos rising img/smilies/big_smile

Rudementry creatures of blood and flesh. You touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding. There is a realm of existence so far beyond your own, you cannot even imagine it. I am beyond your comprehension. I am Cassub.

Stopka forum