Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#41 2010-09-01 19:09:58

Chinatsa
Moderatorka-san

Re: Numerologia

Osobiście uważam że prześladuje mnie godzina 14:10, bitwa pod Grunwaldem, może stoczę jakąś ważną,  wewnętrzna bitwę? Kto wie img/smilies/wink

" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

#42 2010-09-20 09:58:22

roxis84
przyboczny
Serwis

dagmara napisał(a):

dla roxis84,jeżeli jesteś 4 z 40 to najważniejsza jest info ,że bierzesz na siebie odpowiedzialność za wszystkich wokół siebie ,moja przyjaciółka numerolożka twierdzi ,że to jedna z gorszych wibracji ,bo to niesienie krzyża całego świata,w dodatku dziesięciokrotnie spotęgowana 4 ,sama w sobie najbardziej znienawidzona w Chinach,wg Chińskich numerologów liczba śmierci pecha i biedy.Stąd czwóreczki muszą się ostro naharować i są bardzo pracowite,ale może policz jeszcze raz bo może jesteś 4 z 31 to dawałoby Ci zdolność do pojawiania się zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie i korzystaniu z super okazji np. do zarobienia fajnych pieniążków.Fajnie gdybyś podała całą datę ur. tam moze być info skąd ten pech przy 20.

28.08.1984 img/smilies/smile

Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

#43 2010-09-20 10:07:56

roxis84
przyboczny
Serwis

Arabeska napisał(a):

Jeszcze jedno istotne. W numerologii są jeszcze 9 - letnie cykle możliwości. Twoja liczba 4 wskazuje, że teraz jesteś w roku możliwości o wibracji 7. Ta wibracja zaczęła się u ciebie w październiku ubiegłego roku i będzie trwać do września tego roku, czyli dwanaście miesięcy. W tym czasie będziesz potrzebować wyciszenia, może nawet odizolowania się, które pozwoli ci na pogłębianie wiedzy /również mistycznej/ wyczulenie intuicji, wewnętrznych poszukiwań, dociekanie sensu życia i uniwersalnych zasad. 

Kto wie, może nie przypadkiem trafiłaś na to forum img/smilies/smile

Arabeska... cały rok od października aż do września miałam do dup*... Dosłownie. Odizolowałam się, to prawda.. Znalazłam to forum. Od września moje  życie obróciło się o 180 stopni... img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile Jestem chyba teraz najszczęśliwsza w całym swoim życiu. Wszystko się układa... Zycie zawodowe rewelacja, awans.. pieniądze, własny biznes..., nowe znajomości, wspaniali ludzie... Żyje!! Jak mi tego brakowało.. Wróciłam... !!! img/smilies/smile

Cholera.. coś w tym jest co napisałaś...

Mało czasu teraz mam na forum. Bardzo dawno mnie nie było.. To przez te pozytywne zmiany w moim życiu.. Rano pomyślałam sobie jaka jestem szczęśliwa... Że ten zły czas, zły rok.. za mną już.. i przypomniałam sobie o Tobie i o tym co mi tu napisałaś..

img/smilies/smileimg/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez roxis84 (2010-09-20 10:22:58)

Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

#44 2014-12-11 21:55:22

k_rystyna
adept

Co może oznaczać obudzenie się w trzy noce pod rząd o 03:03?

#45 2014-12-11 22:54:21

k4cz0r200
przyboczny

A czy czułaś zapach siarki?

Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

#46 2014-12-12 08:03:13

k_rystyna
adept

Nie, nie czułam zapachu siarki. Spałam i obudziłam się.
Nie fiksuj proszę, tylko pomyśl.

#47 2014-12-12 08:21:56

maly_kwiatek
przyboczny

Miałaś na stałe nastawiony budzik na godzinę 3.03.

https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

#48 2014-12-12 08:25:50

k_rystyna
adept

Nie, nastawiam na 5:30, oprócz dni wolnych.

#49 2014-12-12 11:34:42

k4cz0r200
przyboczny

@Ponoć wstawanie koło 3:00 pare dni z rzędu i zapach siarki, to oznaki opętania. Filmów nie oglądasz? ^^
Jeśli chodzi o alternatywną wersję, to zwyczajnie Twój mózg sobie to ubzdurał. O 3:03 miałaś pewnie sen płytki, a ktoś lub coś, nawet wyjście za potrzebą lub kończący się emocjonujący sen Cię przebudziło. Stało się to, zupełnym zbiegiem okoliczności już drugiego dnia. Z pewnością Cię to zastanowiło i nieświadomie ustawiłaś sobie budzik w głowie na trzeci dzień - dokładnie w ten sam sposób jak czasami zdarza się, że wstaje się dosłownie 2 minuty przed budzikiem lub przypadkowo zasnąwszy, budzi się dokładnie o tej godzinie, o której się chciało.

Przypisywanie pobudki o tej samej godzinie do Numerologii jest równie prawdopodobne, co teoria opętania, więc pomyślałem, że właśnie taką mistyczną teorię chciałabyś usłyszeć img/smilies/tongue

#50 2014-12-12 13:38:23

k_rystyna
adept

Dziękuję Ci za odpowiedź, choć pytałam bardziej pod kątem numerów właśnie.
A tak z ciekawości, to jaką mam teorię mistyczną? Bo nie wiem.

#51 2014-12-12 13:40:58

k4cz0r200
przyboczny

Numerologia, magia, mistycyzm. Okultyzm to też mistycyzm i magia. To samo tylko z innej perspektywy. Po prostu próbowałem się wpasować, nie napisałem o niczyjej teorii poza moją img/smilies/wink

#52 2014-12-12 15:28:14

k_rystyna
adept

k4cz0r200 napisał(a):

Po prostu próbowałem się wpasować, nie napisałem o niczyjej teorii poza moją img/smilies/wink

Kto wie, może się wpasowałeś.
A to jest ciekawe, tylko nie w temacie:

k4cz0r200 napisał(a):

lub przypadkowo zasnąwszy, budzi się dokładnie o tej godzinie, o której się chciało

#53 2014-12-12 23:33:39

Lunadari
przyboczny

k_rystyna napisał(a):

Co może oznaczać obudzenie się w trzy noce pod rząd o 03:03?

ogólnie rzecz biorąc Kaczor dobrze Ci odpisał. między innymi prawdopodobnie zaszło kodowanie uwagi na jakąś rzecz czy powtarzającą się sytuację. ludzie szczególnie uwrażliwieni na 'pierdoły' - za przeproszeniem - mają skłonność do zatrzymywania się przy wielorakich powtórkach.
a budzenie się o wyznaczonej sobie porze wymaga jedynie troszkę treningu. 
na numerologicznym marginesie można by dodać więcej. każda z cyfr niesie własny potencjał energetyczny, o którym bez potrzeby nie będę tutaj pisać. chyba, że głębiej interesujesz się numerologią, to ten wątek wydaje się (niby) właściwy do dyskusji.
dla przykładu tylko powiem, że trójka w samych snach często sugeruje rozwój wewnętrzny, podążanie drogą ducha, szukanie w sobie właściwej ścieżki. Tobie co prawda się nie śniła, aczkolwiek pośrednio ma związek ze snem, choćby poprzez 'wyrwanie' z niego img/smilies/wink.

"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

#54 2014-12-13 08:38:19

k_rystyna
adept

Kaczor mnnie wnerwił tą siarką i to chyba było widać.
Ja zastanawiam się nad inną interpretacją a mnianowicie, że powinnam uwrażliwić się na "pierdoły"- za przeproszeniem, co też po części robię.
Nie interesuję się numerologią ale chętnie posłucham co masz do powiedzenia na temat tych powtarzających się liczb. Dlatego jak będziesz miał czas i ochotę to napisz, nie musisz mnie sobie stawiać przed oczami, możesz pisać to w wyobraźni dla kogoś innego albo nawet dla siebie.

#55 2014-12-13 11:56:14

k4cz0r200
przyboczny

Kaczor mnnie wnerwił tą siarką i to chyba było widać.

Polecam meliskę i ćwiczenia relaksacyjne. Jeśli wnerwiają Cię takie rzeczy, to możesz mieć później bardzo duże problemy z sercem z powodu swojej frustracji. Trochę dystansu do świata i ludzi nigdy nie zawadzi img/smilies/wink

#56 2014-12-13 11:58:22

k_rystyna
adept

No co, przeszło mi samo przecież.

#57 2014-12-13 12:21:53

maly_kwiatek
przyboczny

Cztery trójki przypominane przez 3-krotne budzenie w nocy, czyli w sumie 5 trójek walą na alarm by Ci o czymś przypomnieć lub uświadomić.

Co może być w związku z trójkami do przypomnienia/ uświadomienia:
- że jesteś Dzieckiem Bożym, obdarzonym Iskrą Bożą i Boża Opatrznością, która czuwa nad każdym Twoim krokiem,
- że masz niesłychaną intuicję, z której pełni wciąż jeszcze obawiasz się korzystać,
- że Twoją misja życiową jest optymistyczna wizja rzeczywistości, dużo siły i energii życiowej, za pomocą których możesz i powinnaś wspierać słabszych,
- żebyś uważała na skłonność do swej niewiary, niestałości, niechęci do przyjmowania zobowiązań.
- żebyś budowała pełną harmonię siebie silnej wobec otoczenia, które masz wspierać a nie unosić się ponad nim wyniośle.

Gdyby to chcieć streścić jednym zdaniem:
- że jesteś przeznaczona do sukcesu a wraz z Tobą inni idący przy Tobie.

#58 2014-12-13 12:29:14

Crows
mentor

najlepiej być zerem => "O"

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#59 2014-12-13 14:38:41

maly_kwiatek
przyboczny

Zero w numerologii

ZERO to nie liczba, lecz CAŁOŚĆ: źródło wszystkich liczb, stan pomiędzy „plusem” i „minusem”. Objawia się ono jako pustka, neutralność, perfekcja, wieczność, pełnia, całość, miłość, moc stwórcza Wszechświata. Pomnaża war­tość wszystkich liczb (1,10,100, Ltd.).

Mimo iż zero plus zero równa się zero, a zero plus jeden równa się jeden, każdy woli banknot z zerami niż bez zer. Zero zwiększa wartość liczb, jak Bóg zwiększa wartość Pustki poprzez jej materializację (zmienia NIC w COŚ / Bóg/ 1 + Pustka/0 = Materia/10). Bóg i Materia to summum bonum, czyli Byt i Nie­byt: „fabryka snów” stwarzająca i unicestwiająca wszystko.

http://numerologia-dla-ciebie.blog.onet … czba-zero/

Mój komentarz:
Zero czyli NIC to jest jednocześnie potencjał WSZYSTKIEGO.

To z NICZEGO  Bóg stworzył WSZYSTKO, nadające jednocześnie WSZYSTKIEMU  swoje Boskie tchnienie Stworzyciela, rozgarniającego nieskończone NIC i rozdzielającego światłość i ciemność.

#60 2014-12-13 17:15:13

Lunadari
przyboczny

k_rystyna napisał(a):

Nie interesuję się numerologią ale chętnie posłucham co masz do powiedzenia na temat tych powtarzających się liczb.

skoro nie interesujesz się, to nie widzę potrzeby pisania o numerkach img/smilies/193

k_rystyna napisał(a):

nie musisz mnie sobie stawiać przed oczami, możesz pisać to w wyobraźni dla kogoś innego albo nawet dla siebie.

:sorry: ale nie zrozumiałam za bardzo intencji http://yoursmiles.org/csmile/question/c0313

"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Stopka forum