Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI
  • Index
  •  » Teorie spiskowe
  •  » objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

#1 2012-06-15 23:30:30

luk1407
adept

objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

Szczęść Boże,

chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tych orędziach,

od roku 2010 aż do dziś regularnie publikowane są w internecie orędzia - Ostrzeżenie, na czasy ostateczne. Są one przekazywane wizjonerce z Europy przez Trójce Świętą.

Mają one nas przygotować do wielkiego wydarzenia, którym będzie Ostrzeżenie - ukazanie wszystkim ludziom na ziemi ich grzechów, tak jak one są odbierane przez Boga. Połączone to będzie ze znakiem krzyża na niebie, który będzie widoczny dla wszystkich na ziemi. Ma to być dar od Boga dla ludzkości, ostatnie ostrzeżenie i wezwanie do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

Jesteśmy również informowani o zbliżającym się wybuchu wojny nuklearnej. Rosja i Chiny połączą siły, Europa znajdzie się pod ich wpływem i z powrotem zapanuje komunizm, prześladowani będą ludzie wierzący, kościoły będą zamykane. Chiny już obmyślają plan tej wojny i zniszczą miasta na Zachodzie. Wielkim Babilonem (Bestią z dziesięcioma rogami) - miastem które zostanie zniszczone, opisanym w Apokalipsie św. Jana będzie Unia Europejska, która upadnie i znajdzie się pod wpływem Chin i ich sojusznika Rosji. Ludziom będą wczepiane specjalne chipy, które będą miały m. in. umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów, a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas. Jesteśmy ostrzegani, żeby pod żadnym pozorem się na to nie zgadzać, to będzie znak bestii opisany w Apokalipsie św. Jana. „i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.” Jest realizowany spisek, który ma zmusić Ojca Świętego, Benedykta XVI do opuszczenia Watykanu, będzie on ostatnim prawdziwym Papieżem, a na jego miejscu pojawi się fałszywy prorok. Informują nas również o pojawieniu się antychrysta, istnieniu światowej grupy bardzo wpływowych ludzi, która zamierza wprowadzić Nowy Porządek Świata, rozwoju konfliktu na Bliskim Wschodzie oraz zagrożeniu wojną nuklearną w Iranie. Prześladowania te nie będą trwać długo, zło zostanie ostatecznie pokonane, a Jezus Chrystus powróci w Chwale na ziemie. Wszystkie te wydarzenia mają się zdarzyć w ciągu kilku najbliższych lat.

Wiele wydarzeń przepowiedzianych w tych orędziach miało miejsce, m. in. wybuch wulkanu w Islandii oraz trzęsienie ziemi w Hiszpanii w maju 2011 roku.

Ostrzeżenie nr 55, Piątek, 18 marca 2011
cyt. "Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową."

Orędzie nr 84 z serii Ostrzeżenie. Środa, 11 maja 2011, godz. 23:00
cyt "Moja ukochana Córko, dzisiaj miało miejsce trzęsienie ziemi w Europie, w Hiszpanii, o którym mówiłem przed kilkoma miesiącami (18.03.11 – przyp.tłum.). Nastąpią jeszcze inne ekologiczne wydarzenia, w tym wybuch wulkanu, powodzie i fala upałów. Uważaj na te wydarzenia, potwierdzające, że wiadomości te pochodzą
ode Mnie, Jezusa Chrystusa." 

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30
cyt: "Moja ukochana Córko, objawienie dane ci 18 marca 2011r o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii (miejsce i czas znane było wizjonerce – przyp.tł.), spełniło się teraz."

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tymi orędziami, które znajdują się na stronach:
http://ostrzezenie.net
http://ostrzezenie.wordpress.com/
http://ostrzezenie.yoyo.pl/

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny

Zdanie Benedykta XVI na temat prywatnych objawień:

„Synod zalecił «pomaganie wiernym we właściwym rozróżnianiu słowa Bożego i objawień prywatnych»,których rolą „nie jest (…) „uzupełnianie” ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomaganie w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej”. Wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg. Kryterium prawdziwości objawienia
prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. Stąd kościelna aprobata objawienia prywatnego zasadniczo mówi, że dane przesłanie nie zawiera treści sprzecznych z wiarą i dobrymi obyczajami; wolno je ogłosić, a wierni mogą przyjąć je w roztropny sposób. Objawienie prywatne może wnieść nowe aspekty, przyczynić się do powstania nowych form pobożności lub do pogłębienia już istniejących. Może mieć ono pewien charakter prorocki (por. 1 Tes 5, 19-21) i skutecznie pomagać w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Ewangelii w obecnej epoce; dlatego nie należy go lekceważyć. Jest to pomoc, którą otrzymujemy, ale nie mamy obowiązku z niej korzystać. W każdym razie musi ono być pokarmem dla wiary, nadziei i miłości, które są dla każdego niezmienną drogą zbawienia”.
Benedykt XVI, papież

pozdrawiam,

Lukasz

#2 2012-06-16 00:47:40

SeJa
przyboczny
Serwis

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

Przepowiednie są prawdziwe, jednak prawda nie jest w słowie tych proroctw wynikającego z obawy o mury kościelne i jego hierarchie, nie jest prawdziwe w nawoływaniu do nienawiści religijnej we wszelkiej odmienności do stanu obecnego. Prawdziwe jest że nadchodzi prawda a bestia drży ze strachu. Prawdą jest wojna, prawdą upadek UE. Gdyby nie było jasne dla bestii iż koniec zwodzenia ludzi, nie preparowano by tych ostrzeżeń, tym bardziej że sami spowodują wojnę. Już na dniach. Cała reszta to kłamstwo. Spowodują by wybić raz na zawsze dzieci Boga. Spowodują bo nie potrzebują już taniej siły roboczej. Spowodują bo myślą że żądzą, ale każdy młyn i każda woda jest moja. Wszelkie potęgi na niebie i ziemi realizują plan Boga, nawet sądząc że to ich plan w ich celach. Raz na zawsze się rozstrzygnie, a będzie to trwało wiele lat, tak iż żadne ciało by nie przeżyło gdyby nie skrócono tych dni. Wielki Król jest gotowy. Spalcie świat, ale tej iskry nie zadusicie.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-06-16 01:01:29)

#3 2012-06-24 15:48:52

polliter
moderatus polliterus

chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tych orędziach,

Co myślę? Stek bzdur.

Koniec świata został oficjalnie uznany za święto ruchome

Ostatnio edytowany przez polliter (2012-06-24 15:50:31)

"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

#4 2012-06-24 15:56:27

BasmaW
Salam Insh'Allah
Serwis

Ostrzeżenie - ukazanie wszystkim ludziom na ziemi ich grzechów, tak jak one są odbierane przez Boga. Połączone to będzie ze znakiem krzyża na niebie, który będzie widoczny dla wszystkich na ziemi. Ma to być dar od Boga dla ludzkości, ostatnie ostrzeżenie i wezwanie do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

Symbol kaźni i cierpienia jako dar od Boga dla ludzkości? Martyrologia chrześcijańska pełną gębą.

Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

#5 2012-06-24 16:42:33

Mezamir
Gość

luk,bo to jest tak img/smilies/big_smile

Jak się zna scenariusz,samemu się go pisze img/smilies/smile
co jakiś czas można swoich ludzi puścić w tłum żeby zdradzili co władza planuje.
Władza  robi co ma robić,swoich ludzi kreuje na proroków
potem wyucha np wyreżyserowana wojenka
a stadko mówi:"a pamiętacie tamtego i owego jak przewidział?"
i modlą się do swoich"proroków" img/smilies/smile
To takie proste i nikt tego nie widzi.

Znasz scenariusz-mozesz prorokować.
Wszelkie proroctwa to scenariusze pisane przez władzę.
Im więcej ze swoich planów zrealizują,tym większe zdobędą poparcie,jako ci którzy sa prorokami img/smilies/big_smile
a im większe poparcie tym większa władza i można więcej zrobić.

Żadnego końca świata nie będzie,będzie wojna gdy hieny poczują że tracą władzę.
Dla hien koniec jest bliski img/smilies/smile

To są jedyni ludzie których zawsze warto słuchać i wyciągać wnioski.

Ostatnio edytowany przez Mezamir (2012-06-24 16:53:23)

#6 2012-06-24 17:05:10

Crows
mentor

luk1407 napisał(a):

od roku 2010 aż do dziś regularnie publikowane są w internecie orędzia - Ostrzeżenie, na czasy ostateczne. Są one przekazywane wizjonerce z Europy przez Trójce Świętą.

przypomina mi to wróżenie z fusów

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#7 2012-06-27 10:10:30

Mezamir
Gość

Ostatnio edytowany przez Mezamir (2012-06-27 13:29:34)

#8 2012-06-28 02:28:24

Ja?!
kreatorus moderatorus

Pseudo"Jezus"  napisał(a):

Moja droga, umiłowana córko, nigdy nie wolno ci zapominać, jak ogromna jest ta Misja.

Wiele razy wciągana będziesz w pułapki zastawiane przez zwodziciela, aby zbić cię z tropu.

Bezwzględni, on i wszyscy, którzy są z łatwością prowadzeni przez niego, zrobią wszystko co mogą, aby zdyskredytować Moje Słowo dawane tobie.

Musisz być ponad to i ignorować takie drwiny.

Ponieważ poddałaś Mi swoją wolną wolę, wszystkim, co się teraz liczy, jest twoje całkowite posłuszeństwie Mnie.

Pozwól Mi w Mojej Boskiej Mądrości, przedłożyć przed wami Moją idealną drogę do Raju na Ziemi.

Moi wyznawcy muszą także zważać na Moje ostrzeżenia. Głosząc Moje Słowo znajdziecie się pod ostrym atakiem, każda i każdy z was.

Jest to Misja, jak żadna inna.

Wy, Moja armio, będziecie prowadzić stado Mojej Reszty Kościoła do bram Raju.

Spowoduje to wasze nieuniknione osobiste prześladowanie i nie będzie to łatwa podróż.

Musicie zjednoczyć się razem i w grupie udzielać sobie wzajemnie sił, gdyż nawzajem znajdziecie pociechę.

Moja armia gromadzi się teraz we wszystkich zakątkach ziemi.
http://ostrzezenie.wordpress.com/

ten text jest w stylu ducha który pragnie sie podawać za Jezusa. Pełno w tym tekście manipulacji by człowiek myślał i czuł dokładnie to co chce ten który ten text przekazał. Kiedyś sie bawiłem takimi manipulacjami to wiem jak wygląda ciemna strona mocy. Ten text nie pochodzi od dobra ani od Jezusa.

Przypominam że Jezus powiedział iż nie ujrzycie go aż nastąpi koniec czasów, a wcześniej wielu będzie próbowało ludzi zwieść i w błąd wprowadzić mówiąc że mówi do nich Jezus albo że sami są Jezusem.

Miejcie rozum na swoim miejscu ludzie bo tak łatwo jest niektórych oszukać że szok, zwłaszcza jeśli jest manipulacja strachem i autorytetem samego Jezusa oraz nagrodą gdzieś tam w niebie. I ta obietnica cierpienia, jakby mu było mało cierpienia setek tysięcy i milionów chrześcijan w afryce i na innych kontynentach. On sie karmi cierpieniem bo nienawidzi życia a podawanie sie za Jezusa daje mu dużą skuteczność rażenia.
Niestety robi to odkąd Jezus odszedł i niestety ma na to przyzwolenie by ślepych i głupich w błąd wprowadzić.

Ostatnio edytowany przez Ja?! (2012-06-28 02:43:09)

fuck it.

#9 2012-09-02 12:49:57

luk1407
adept

Przypominam że Jezus powiedział iż nie ujrzycie go aż nastąpi koniec czasów, a wcześniej wielu będzie próbowało ludzi zwieść i w błąd wprowadzić mówiąc że mówi do nich Jezus albo że sami są Jezusem.

Również o tym mówią te orędzia:

Będzie wielu fałszywych proroków, również pojawią się tacy którzy będą podawali się za Jezusa Chrystusa, będą dokonywali cudów

ale Jezus Chrystus nie przyjdzie nigdy jako człowiek na ziemie, powróci w chwale na obłoku z Aniołami by Sądzić Ludzkość

tej daty nie zna nikt, o tym też mówią te objawienia

natomiast zapowiadają że ten czas już się zbliża, że żyjemy już w czasach ostatecznych

#10 2012-09-02 13:06:08

Mezamir
Gość

Będzie wielu fałszywych proroków

Każda destruktywna sekta ma swoich"prawdziwych"proroków
w przeciwieństwie do cudzych-"fałszywych".

#11 2012-09-02 22:27:42

Conan Barbarzynca
Administrator

luk1407 napisał(a):

Również o tym mówią te orędzia:

Będzie wielu fałszywych proroków, również pojawią się tacy którzy będą podawali się za Jezusa Chrystusa, będą dokonywali cudów

ale Jezus Chrystus nie przyjdzie nigdy jako człowiek na ziemie, powróci w chwale na obłoku z Aniołami by Sądzić Ludzkość

tej daty nie zna nikt, o tym też mówią te objawienia

natomiast zapowiadają że ten czas już się zbliża, że żyjemy już w czasach ostatecznych

Ty Luk wogóle przeczytałeś to co napisał "Ja?!"?

Ja?! napisał(a):

Miejcie rozum na swoim miejscu ludzie bo tak łatwo jest niektórych oszukać że szok

To obłęd jakiś, jakaś zakichana zjawa podaje sie za Jezusa a Ty Luk wierzysz bo wulkan wybuchł? To moze David Coperfild tez jest Bogiem?

#12 2012-09-03 15:06:37

merkaba
Moderator

na czasy ostateczne to już jest  dane miłosierdzie boże  dane Faustynie kowalskiej

słowa Królowej Pokoju wypowiedziane w Medjugorie: „(...) Naród rosyjski jest

. narodem, w którym Bóg będzie najbardziej wielbiony (...)„ (orędzie z 30 października 1981 roku). To jest niesamowite proroctwo, ponieważ kto mógł wyobrażać sobie w 1981 roku, kiedy komunizm był u szczytu swego rozwoju, że nastąpi upadek Związku Radzieckiego i wiara na nowo rozkwitnie w Rosji?

jak widać te   objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne  sa fałszywe

http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif

#13 2012-09-03 16:09:28

Mezamir
Gość

W 12 Canto Śrimad-Bhagavatam powiedziane jest, że w tym wieku Kali każdy będzie cierpiał niezwykłe niedole z powodu trzech rodzajów udręk: suszy, głodu i ciężkich podatków rządowych. Ponieważ ludzie są coraz bardziej grzeszni, będzie niedobór deszczu i wskutek tego nie będzie produkowane pożywienie zbożowe. Pod pretekstem usunięcia cierpienia spowodowanego przez wynikły głód, rząd będzie nakładał ciężkie podatki, szczególnie na zamożną społeczność kupiecką. W wersecie tym członkowie takiego rządu opisani są jako dasyu, złodzieje. Ich głównym zajęciem będzie grabienie bogactwa ludzi.

#14 2012-09-06 23:01:39

mont_kaw
zwierzak

No i co robic,co robic moi mili by przezyc godnie ten koniec swiata?

#15 2012-09-06 23:38:53

Reiv
zaaklimatyzowany
Serwis

Wiele pokoleń już tak sądziło. I sądzić będzie. Moim zdaniem zbyt daleko jesteśmy od "celu" (czymkolwiek ten cel jest - rozwój, technologie) żeby sądzić, iż są to czasy ostateczne. W wydaniu ziemskim będzie to kres możliwości produkcyjnych planety.

#16 2012-09-06 23:52:19

polliter
moderatus polliterus

"A planety szaleją, szaleją, szaleją
I śmieją, się śmieją, się śmieją..."

Olga Jackowska (Maanam, czy jak się to pisało...)

#17 2012-09-07 00:23:28

mont_kaw
zwierzak

Polliterze czy zdarzymy jeszcze zrobic "cos" przed dniem ostatecznym ? img/smilies/smile

#18 2012-09-07 00:45:00

polliter
moderatus polliterus

mont_kaw napisał(a):

Polliterze czy zdarzymy jeszcze zrobic "cos" przed dniem ostatecznym ? img/smilies/smile

Napić się? img/smilies/trink39 Na to zawsze jestem chętny... http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025

Nie wypada przywitać końca świata na trzeźwo. Mnie ten świat wisi, więc nie interesuje mnie czy to jego koniec, czy początek...

Ostatnio edytowany przez polliter (2012-09-07 00:49:05)

#19 2012-09-07 22:27:13

Ja?!
kreatorus moderatorus

kto ma oczy ten widzi że musi zaistnieć nowy porządek bo stary jest szkodliwy dla wszystkich.
Upadek tego co stare będzie jak koniec świata dla tych co znają tylko to co stare.

fuck it.

#20 2012-09-10 16:29:20

mont_kaw
zwierzak

Mam taka wizje Polliterze:
Armagedon.Dzwony bija.Pioruny rozswietlaja krwawe niebo.Tu pier... , tam per...
Ziemia rozstepuje sie ukazujac swe smierdzace otchlanie.Rekiny mloty krusza uliczny bruk,nienaturalnych rozmiarow baki puszczaja jadowite baki.Tomasz Gie wyprowadza legiony
podobnych sobie ku naznaczeniu.No nie wiem,niech im wypalaja znak na czole-moze byc tez Gie.
Samotny maly domek.Dziwnym trafem nie siega go zadna nadludzka moc.Wewnatrz dwoje ludzi.
Jeden wyjmuje whisky z lodowki dodajac lodu,drugi whiskey rozciencza zimna cola.I tak sobie konsumuja trunek nic nie wiedzac o niebozym swiecie na zewnatrz.Wpada jakowys Archaniol /zwal go jak zwal/ z pytaniem :A co wy tu?! .W odpowiedzi slyszy,ze "nas to nie interesuje",zdziwiony podkula skrzydla i odchodzi zdemoralizowany brakiem wiary gospodarzy.
Konsumpcja i dyskusja o kinematografii trwa w najlepsze.Urywa sie jednak tuz przed otwarciem 4tej butelczyny.
Gospodarze budza sie rankiem.Wychodza przed drzwi.Piekny poranek,a moze to juz poludnie.Nic sie nie zmienilo,jeno ten.........kac  img/smilies/smile

• Index
  •  » Teorie spiskowe
  •  » objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

Stopka forum