Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2012-07-16 01:32:15

spirytysta
zaaklimatyzowany

William Stead - ekscentryczny pasażer Titanica o duchach...

W tym roku minęła 100 rocznica zatonięcia Titanica. Polscy spirytyści postanowili przypomnieć przy tej okazji pewnego spirytystę, który zginął w katastrofie i wydali jego ksiażkę img/smilies/wink

poniżej opis:

W.T. Stead, Listy z zaświatów

http://www.rivail.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/Listy_z_za__wiat_4ffde98e14530.png
z okładki:

William Thomas Stead (1849-1912) był znanym angielskim dziennikarzem, pisarzem, pacyfistą oraz jednym z wybitniejszych spirytystów świata anglosaskiego. Posiadał zdolności medialne i stworzył Julia’s Bureau, które skupiało osoby zajmujące się kontaktami z zaświatami. Stead zginął 15 kwietnia 1912 roku w katastrofie Titanica, a później manifestował się jako duch na spotkaniach mediumicznych.

Listy z zaświatów są inspirującym dialogiem między Steadem a duchem Julii Ames – dziennikarki i jego przyjaciółki, z którą porozumiewał się przy pomocy psychografii. Julia opowiada mu o swojej sytuacji w zaświatach, podaje mądre wskazówki życiowe i pożyteczne rady dotyczące sprawniejszego otrzymywania kolejnych przekazów od duchów.

*  *  *

„Tam jest pokój, życie i piękno, lecz przede wszystkim tam jest miłość. Miłość, miłość jest tajemnicą nieba. Bóg jest miłością i jeżeli przepadasz w miłości, odnajdujesz siebie w Bogu”.

książka dostępna oczywiście na : www.rivail.pl

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

#2 2012-07-31 20:17:29

spirytysta
zaaklimatyzowany

Re: William Stead - ekscentryczny pasażer Titanica o duchach...

Tył okladki : )

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/578858_485947161434513_1540461892_n.jpg

"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

#3 2012-08-16 20:24:20

spirytysta
zaaklimatyzowany

Re: William Stead - ekscentryczny pasażer Titanica o duchach...

No i jeszcze filmik...

Stopka forum