Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2012-07-18 23:50:56

luk1407
adept
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 16

znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

fragment z Pisma Świętego:

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) [/color]Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30

(...) Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności.  Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)
Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie Piątek, 01.06.2012, godz.20.15


tutaj jest link do całego fragmentu tego orędzia

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_ … zie027.htm


przeszukałem [color=#FF0000]YouTube i znalazłem to:
To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia."

a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole

oraz mają służyć do dostępu do pieniędzy, robienia zakupówcyt.
"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"


co o tym myślicie ?

Ostatnio edytowany przez luk1407 (2012-07-23 21:42:36)

Offline

 

#2 2012-07-25 23:46:57

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

A co jest większe? Portfel - czy sam pieniądz? Dystynkcja - czy pan jakiemu służy? "Procesor" w karcie bankomatowej - Czy ujednolicony system płatniczy, połączony z pełną analizą konsumpcji, wkładu w społeczeństwo, zastąpienie dokumentów tożsamości ... Czy więc dokument jest większy - czy nośnik?

Dostałam numer telefonu w którym były trzy szóstki? Czy to znaczy że teraz moja dusza należy do diabła? HAHAHAHA

Na pewno tak skoro wypiłam mleko z kodem kreskowym zawierającym 666 img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

Komputer na którym piszę ma 666-tą linijkę kodu, a Biblia 666-tą literę nie wolno mi się ich tykać?

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-25 23:54:09)

Offline

 

#3 2012-07-26 08:07:50

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Więc oczywistym jest iż to sam pieniądz jest owym znakiem. Bez niego nic nie kupisz jeśli nie masz jego liczby na dłoni, ani nic nie sprzedasz jeśli nie za niego.
A co ze znakiem na czole który daje takie i większe prawo? To Dystynkcja, lub funkcja. Ma się gratisy, ulgi, prawo zwinąć kasę komuś, ... To jest znak na czole. Stopień, legitymacja, ...

Tyle że, co jest złe? System jako taki, skoro jesteśmy siłą rzeczy istotami społecznymi, i zorganizowani a wszelka władza pochodzi od Boga? Nie to nie jest złe.

Zły jest pieniądz? Przecież to tylko forma oceny wkładu w społeczeństwo, pracy, produktu, myśli, posługi, ... co przekładać ma się na dobra materialne. Więc faktycznie poniekąd stanowi o "wartości człowieka" która jest niezbywalna. A nie znamy lepszego sposobu na porządek i równowagę pomiędzy konsumpcją a motywacją wytwórczą choćby. Więc czy wreszcie pieniądz jest zły? Czy my którzy nadajemy mu wydźwięk i intencję? Sam w sobie nie musi nawet istnieć i istnieje tylko symbolicznie od wieków. Bo przecież nie płacicie złotymi monetami img/smilies/wink A jedynie złotówkami które są tylko jej symbolem. Owy symbol wyparł kawałek papieru, później plastiku, następnie plastiku z chipem, aż wreszcie sam chip, tyle że lepszy. A gdzie go nosić?

Przecież i systemy oraz hierarchia, jak i dziesięcina, wynagrodzenie za pracę są ustanowione przez Boga i zawarte w Prawie Bożym i same w sobie nie są złe.

A co morze być złe i służyć ku upadkowi? Człowiek! jeśli zapomniał że nie ma bożka ponad Boga. Zamiast dzieło rąk człowieka pod postacią systemu i pieniądza w jakiejkolwiek formie ma służyć człowiekowi bo po to jest. To nie mówią bo to człowiek ma służyć mamonie i oddawać jej pokłon jako jedynemu swojemu Bogu. A strażnikiem jest tu system. Więc to czy coś jest dobre czy złe decyduje sam człowiek i intencja.

Czy więc globalizacja jest zła? NIE! jeśli ma służyć człowiekowi. A jeśli ma być tym lepszym więzieniem i ma służyć zniewoleniu to ludzi są źli którzy tego pragną.

Tu bym się wile musiała rozpisać o ekonomii, zależności gospodarczej, konieczności ujednolicenia, globalnym rządzie, korzyściami i zagrożeniami. Ale wystarczy w zasadzie skwitować to jednym. Dobremu wszystko na dobre. A zły zawsze dąży do zniewalania...

Więc jeśli o mnie chodzi, to możecie mi wytatuować nawet 666 razy cyfrę 666 na tyłku i nie oderwie mnie to od miłości Boga Ojca. Nie dam nikomu tak głupiego pretekstu by mnie na przemiał wzięli. Bo jeśli nie mam racji, to spalcie swoje dokumenty, karty kredytowe, akty własności, dowody rejestracyjne, metryki, akty i zdechnijcie pod płotem. Wołając świat jest zły, zamiast uczynić go lepszym. Albo chociaż dokonać przewrotu zbrojnego, tyle że, czy to coś da prócz redukcji populacji gdzie siła robocza staje się zbędna? Mi by to pasowało, bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Offline

 

#4 2012-07-26 08:21:23

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

A z punktu widzenia Kościoła Katolickiego, i innych:

Zjawisko na skalę globalną, nie zostaną im przyznane prawa do żerowania na społeczeństwie. Skończy się płacenie za pogrzeby, śluby, chrzciny, ... Więc jeśli nie będą służyć mamonie to po co udawać? Rozejdą się i wyprzedadzą majątek kościelny. I tego się boją. I preparują takie przepowiednie, by kazać ludziom ginąć z głodu jeśli nie będzie ich. A ich majątek stanie się nic nie warty.

No chyba że sami zamontują czytniki w drzwiach i modemy w biurach, ale nie liczba ich przeraża a fakt iż wszystko musi przejść przez globalny system, i raz dwa wyjdzie ile wnoszą a ile biorą.

Zawsze mogą przywrócić ofiarę w naturze i zamontować ołtarze na dary w postaci marchewki, i baraninki od ludzi. Ciekawa jestem czy Watykan się tym zadowoli skoro nawet tego nie sprzeda?

To oczywiście o wiele bardziej skomplikowane, ale w wieeeelkim skrócie tym to za-skutkuje. Nikt nie zabroni rodzinie się spotykać w domach, lokalach, parkach. I tak samo nikt nie zabroni spotykać się by chwalić Boga, dyskutować sobie przy kawie i ciasteczkach, ... Jednak nie będzie się dało czerpać z tego zysków, ani się utuczyć.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-26 08:52:47)

Offline

 

#5 2012-07-26 09:07:55

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Generalnie powinno to zmierzać do tego że ludzie mają prawo żyć, muszą mieć chleb, leki, mieszkanie, ... To im się należy, ponieważ są ludźmi. Oni mają pracować, dawać coś od siebie w zamian jeśli mogą. Po prostu większość pracy będą wykonywały maszyny, a ludzie będą się mogli poświęcić rozwojowi duchowemu, ... To wynika z ekonomi i popytu na pracę przy takim rozwoju technologicznym. Zwyczajnie nie ma miejsca na tanią siłę roboczą. A co robić z 80%-towym bezrobociem? Przecież nie zabić skoro jest dość wszystkiego. Tylko nie pozwolić nikomu na żerowanie na innych. A jeśli komuś to nie pasuje, to zginie. Nie będzie lokalnych watażków w papierowych koronach. Którzy obiecują Karaiby na starość a później rozkładają ręce bo kryzys pożarł krwawicę ludzi o która nawet nie pytali a brali brali brali i mało mało mało, za wielkie NIC a jak nie to w ryło i s kopa. Komornik, więzienie, a jak mało to kula w łeb. Tak jest lepiej?

Powiecie, ale przecież jest przeludnienie i kryzys, to nie prawda. Wszystkiego jest aż nadto. Ziemia rodzi jak rodziła. Jedna maszyna pracuje za setki osób i nie choruje i nie odpoczywa, płacić jej nie trzeba. A co dopiero za kilka lat?

Oczywiście Wataszkowie zechcą Was wydusić, ale o ile sami się nie wydusicie dość jest miejsca w nowym globalnym królestwie dla Wszystkich, czystego serca i nie skażonych wszeteczeństwem i chciwością.

Wtedy cofnę rękę i uspokoją się żywioły. Choćbyśmy mieli budować ten świat jak należy od nowa. To kilka lat i będzie wspanialszy i czysty w pełnej symbiozie z ziemią. Gdzie znów będzie rozbrzmiewał prawdziwy śmiech a nie hihot.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-26 09:34:14)

Offline

 

#6 2012-07-26 09:49:15

Rozklekotana
adept
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 73

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Ja przepraszam, że pytam, ale czy ten czip będzie miał bezpośrednie połączenie z duszą? bo jeśli tak, to zdecydowanie go nigdy nie przyjmę, bo jeszcze ktoś mnie okradnie z uczuć religijnych... Wiem, że ta symbolika jest dość wymowna, ale Apokalipsa, jak i całe Pismo Święte, najeżona jest wieloznacznościami... Każdy interpretuje jak może img/smilies/wink Dla mnie imieniem Bestii jest pieniądz (SeJa pięknie się rozpisała na ten temat, więc ja pozwolę sobie ująć to skrótowo img/smilies/wink ) Mamona skutecznie potrafi zagłuszać sumienia ludzi... im większą kasą obracasz, tym cichszy głos sumienia
"Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego. Gdy uczniowie to usłyszeli, przerazili się bardzo i pytali: Któż więc może się zbawić? Jezus spojrzał na nich i rzekł: U ludzi to niemożliwe, lecz u Boga wszystko jest możliwe" (Mt 19, 24n por. Mk 10, 24n, Łk 18, 24n).
Czy i tu nie jest przypadkiem mowa o Bestii? img/smilies/smile nie jest tak nazwana, ale przecież wielokrotnie człowiek jest rugany za stawianie bogactw ponad Boga... a w dzisiejszych czasach coraz częściej "mieć" znaczy więcej niż "być".


"Jeśli jest noc musi być dzień
jeśli łza uśmiech
jak źle
to i Bóg jest na pewno"

Offline

 

#7 2012-07-26 10:02:32

Andy72
przyboczny
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 1645

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

"Wizjonerka" z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia pisze bzdury, żadnego Ostrzeżenia nie będzie

Offline

 

#8 2012-07-26 12:29:44

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Tak szczerze powiem, że jeśli to ma służyć ludzkości to nie ma o co ginąć z głodu na przykład i skazać na to swoje dzieci.
To z pewnością było by uznane za przejaw choroby psychicznej.

Jednak teoretycznie wszystko jest możliwe, jakaś substancja psychoaktywna, albo nanotechnologia zdolna zablokować albo niszczyć pewne synapsy. Ale jak by tak chcieć myśleć to przecież można by je rozpylić w powietrzu, dodać do wody, żywności, ... Teoretycznie w szalonym świcie było by nawet możliwe iż właśnie chip ma uodpornić niektórych (akceptowanych) na działanie tych czynników. Tak czy owak wiele można zrobić z ciałem. Myślano o wszystkim, ale ostatecznie o wszystkim decyduje Bóg. Nawet o szaleństwie szaleńców img/smilies/wink

Ale niczego nie można zrobić wbrew Bogu, a jak zauważyłaś Jelonku dla niego wszystko jest możliwe. On nie pozwoli by włos z głowy spadł swoim. Czy więc duszę da się zaczipować? To już jest niemożliwe.

Prosta sprawa, jeśli nie da się żyć, to poginiemy. A jeśli się da, to będziemy żyli. Ja wolę zaufać niż popaść w paranoje i skazać się sama na "zagładę".

Liczy się intencja, ja zachowam ducha i wiarę, i nie przestanę ufać że to Bóg jeden rządzi i nie ma nic ponad Niego.

Ja jako jedna z Was, człowiek tak właśnie sobie kombinuje. img/smilies/smile Nie zamierzam kopać schronów i zbierać puszek.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-26 12:50:52)

Offline

 

#9 2012-07-26 12:41:27

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

A co do ostrzeżenia. To po prostu ktoś kiedyś miał wizję samolotu z lampkami na końcach jak to one mają. Nie wiedząc co to, zinterpretował to jako "Krzyż na niebie ze światłami z miejsc ran Jezusa". Tak to opisał przewidując przyszłość i to utkwiło w świadomości owych "wizjonerów". Teraz takich krzyży ze światłami pełno na niebie. He więc i prawda img/smilies/big_smile Tyle że Ona gdyby faktycznie cokolwiek widziała, a nie było by to zaprogramowane urojenie to by wiedziała że to samolot.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-26 12:43:38)

Offline

 

#10 2012-07-26 14:39:41

Rozklekotana
adept
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 73

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

No właśnie! Człowiek faktycznie wierzący, ufa Panu, wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a Ojciec nie pozwoli skrzywdzić dziecka dla kaprysu. Jeśli będę miała przez to zginąć... no cóż, najwyraźniej ma mnie to uchronić przed złem świata, czy też przed złem, które mogę wyrządzić... a jeśli mam żyć, to na chwałę Jego. Bóg nie stawia przed nikim wyzwań niemożliwych do zrealizowania. Ufając Panu, należy uważać na fałszywe proroctwa, przecież było ich już mnóstwo, jedne bardziej, drugie mniej "pobożne"... Wiara i stały kontakt z Bogiem wskażą właściwą drogę gdy przyjdzie na to czas.


"Jeśli jest noc musi być dzień
jeśli łza uśmiech
jak źle
to i Bóg jest na pewno"

Offline

 

#11 2012-07-26 21:26:31

luk1407
adept
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 16

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

jak na razie wszystko co było zapowiadane w tych orędziach, sprawdziło się

zostały przewidziane takie wydarzenia jak wybuch wulkanu na Islandii, trzęsienia ziemi w Hiszpanii, Anglii, Norwegii, Ameryce Płd. powódź we Francji czy fala upałów w Turcji w 2011 roku.

przeczytajcie sobie ten artykuł:

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/globalne_wydarzenia.htm

Czasy Ostateczne które zapowiada Apokalipsa św. Jana będą najczarniejszym okresem w historii ludzkości

Będzie to Ucisk jakiego świat jeszcze nie widział

Zostanie wprowadzony terror przez antychrysta, ludzie będą zmuszani do przyjęcia chipa

będzie chciał wszystkich ludzi oznaczyć jak zwierzęta, i kontrolować przez to że będzie nadzorował ich finanse

obejrzycie ten filmik to będziecie mieć obraz tego co ten psychopata może mieć w głowie

to jest wywiad ze znanym aktorem który spotkał się z tymi ludźmi

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … zL0som9aEw


jak chcecie się dowiedzieć o czym ostrzega ta wizjonerka, musicie się zapoznać z tymi orędziami


Musicie się modlić o powstrzymanie ludobójstwa, które planują, gorszego niż to, dokonane przez Hitlera w czasie II wojny światowej.
Ta grupa, największa ilościowo od czasu ich powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będą prowadzeni przez antychrysta. Zaplanowali wprowadzenie swojej kontroli w bankach na dziesięciolecia. Przez ostatnie 15 lat zaplanowali wprowadzenie Znamienia Bestii, czipa, do którego wszczepienia w ciało zmuszany będzie każdy mężczyzna i kobieta, aby mieć dostęp do żywności.


http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_ … zie044.htm


i tym:

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_ … zie027.htm

Ostatnio edytowany przez luk1407 (2012-07-26 21:29:25)

Offline

 

#12 2012-07-26 21:49:46

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Masz rację, ale wcale jej nie masz.

Offline

 

#13 2012-07-27 00:32:23

polliter
moderatus polliterus
Skąd: Tilburg
Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 6412

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Kiedyś głupota zniknie z tego świata, a ogłosi ten dzień Pan poprzez trzęsienie ziemi w Niemczech (kiedyś, cholera, musi tam się ziemia zatrzęść), wybuch wulkanu gdzieś w Europie i własnoręczne upieczenie ciasta przez Zytę Kowalską. Pan wybierze sprawiedliwych, a pozna ich po liczbie 2549808765124.

Taką miałem wizję, ale docenicie to za kilkaset lat, gdy zacznie się spełniać, ale wtedy będzie za późno!!!!

Luk, Ty tak na serio, czy jaja sobie robisz? http://macg.net/emoticons/laughing2


"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Offline

 

#14 2012-07-27 00:57:03

VadeRetroSatana
adept
Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 35

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Tylko bez paniki img/smilies/wink
tak - to wszystko to sa przepowiednie apokaliptyczne i nikt tego nie zmieni - grunt żeby wiedzieć po której stronie się chce byc i trzeba miec rękę na pulsie żeby się w bagno nie wpakowac ale końca świata jako takiego nie będzie - Bóg sam to obiecał że więcej globalnych kataklizmów nie sprawi ludzkości to trzeba zwyczajnie dać Mu wiarę i tyle. Większość z Apokalipsy św.Jana już się spełniła - teraz czekamy na paruzję Chrystusa a wieści niosą że będzie to jeszcze w tym stuleciu wiec trzeba dobrze przygotować swoje serce img/smilies/smile

Offline

 

#15 2012-07-27 03:16:21

Nebogipfel
mentor
Skąd: Warszawa, PL
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 11555

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Tyle razy przepowiadano koniec świata...zieeew. Ktoś mnie zbudzi? Bo znów przegapię. img/smilies/big_smile


Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Offline

 

#16 2012-07-27 08:16:51

KarolGustaw
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 161

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

SeJa napisał(a):

Panie Tomaszu, złamie swoje własne słowo że tego nie powiem. Ale jedno z moich imion to Jan. Ten sam na którego się często powołujesz, i nie inny. Jakkolwiek w to nie uwierzysz pewnie a ja nie mam ochoty tego udowadniać. Lecz czy sądzisz że nie wiem co wyszło z pod mojej ręki? A mówię to bo już mi się troszkę znudziła zabawa w ciuciubabkę. Tu się już nie ma co cackać bo tak do niczego nie dojdziemy. I niech pan nie myśli że sobie jakiejś chwały przydaję, wręcz przeciwnie.

Zaprawdę powiadam Ci, jeszcze dziś będziesz ze mną w Domu Ojca. To słowa Jezusa do jednego z 2 "łotrów". I nie mów mi że tam nie było nikogo innego, bo ja tam byłam.

Choć dziś mam inne ciało, i inaczej się nazywam i wiele żywotów przeżyłam, na ziemi i poza nią. "Każdy kto we mnie wierzy (karmi się Synem Borzym) żył będzie wiecznie, a choćby i umarł żył będzie" Niech Pan przeczyta wszystkie moje posty, i nauką Jana zaprzeczy choć jednemu słowu. To rzucę się w przepaść. Nie licząc żartów bo ja też jestem człowiekiem. I często chcę się mylić, by nie wypłoszyć wszystkich od siebie. Jak to mają rybacy w zwyczaju. A teraz pójdę szyć namioty by nie być darmozjadem.

Mimo iż dokończyłam biegu, wzięłam koronę i wieniec laurowy. Bo czy nie pisałam że awansowałam? Ale zapomnijmy o tym poście bo nie przyszłam tu szukać swego, a Waszego.

SeJa przekręcili cos w tej Apoklipsie czy nie. :black1:

Offline

 

#17 2012-07-27 08:28:52

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Apokalipsa jest w porządku, tylko ludzie czasem się mylą i niewłaściwie interpretują, wiele dopisują fantazjując. A pewnie tego nie zrozumiesz ale ja mówię jako kto chce i często z punktu widzenia osób o których mówię. Bo w międzyczasie poznałam wiele, i wiele się nauczyłam. Nawet to o czym nie masz pojęcia. Więc szkoda wyjaśnień. A z resztą. Te same rzeczy opisywane z punktu widzenia osoby której pokazano przyszłość, a jeszcze jej nie rozumie w pełni wyglądają inaczej. A inaczej z punktu widzenia Boga, jeszcze inaczej z punktu widzenia tego który rządzi obecnie, i inaczej z punktu widzenia tego który sądzi że rządzi. A jeszcze inaczej z punktu widzenia Babci Kowalskiej na podstawie faktów w tvp2, inaczej dla zakonnika a inaczej dla mnicha, inaczej dla katolika inaczej dla muzułmanina, ... tu se wpisz siebie ... a tu kogokolwiek ... a tu samą bestię... a tu wyznawców religijnych ... a tu Dzieci Boga ... a tu inne światy ... Skoro jestem Bogiem to jestem nimi wszystkimi, razem i z osobna, bo nic poza Bogiem nie ma.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-27 08:41:24)

Offline

 

#18 2012-07-27 09:42:04

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

http://www.youtube.com/watch?v=lIkaKrssHKU

Ciekawy film. Bez religijnych zabarwień.

Offline

 

#19 2012-07-27 10:22:30

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Po za tym. Przecież powiedziano że wybranych i zapieczętowanych duchem szatan nie da rady zwieść, choć spróbuje rzecz jasna. Ale władzy nad nimi nie ma i mieć nie będzie i dobrze o tym wie. W końcu też służy Bogu i przeprowadza Jego plan. A Bóg wie to o czym Wy nie wiecie. Bo czy jest cokolwiek ponad Boga? A ci którzy nigdy nie żyli, żyć nie będą przecież. Czy nie powiedziano ze szatan zostanie z niczym? Czy nie powiedziano by się nie lękać bo te rzeczy muszą przyjść? Co da nakłanianie kogoś do samobójstwa? Ważne by się nie zaprzedać, a nie ważne w jakich trampkach.

A fanatycy religijni niech giną skoro wierzą że cokolwiek jest ponad Boga i cokolwiek może oderwać Dzieci Boga od miłości Ojca. Tylko że dla nich nie ma Ojca, jest Bóg jedynie który ich zdaniem podlega szatanowi i oddaje swoje dzieci w ogień. Ci nawet do ognia nie trafią bo ani Syna nie znają, ani Ojca nie mają jedynie proch tej ziemi i w proch się obrócą. Taka jest Wola Boga bo to Oni się zaprzedali, i Oni gnębią tą ziemię.

:lato:

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-27 10:34:49)

Offline

 

#20 2012-07-27 10:42:02

SeJa
przyboczny
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 1477
Serwis

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Wołają! Kto przyjmie cipa ... A ma go dawno.
Wołają! Zniewolą Was, a sami w niewoli tkwią.
Wołają! Zabiją Was, a jakoś nikt nie naciska czerwonych guzików bomb atomowych. Gdyby choć ułamek sekundy szatan miał faktyczną władzę, wystarczyło by jeden palec zadrżał i ziemia by wyparowała dawno temu. A Wy nie widzicie że Bóg o wszystkim decyduje. I jeśli do czegoś dopuszcza to dla tego że taka jego wola, bez tego nikt nie da rady niczego zrobić. Choćby nie wiem co planował.

Mądrzy staną po stronie mądrości, głupi zaś po stronie głupstwa. Każdy się opowie i ziemia będzie oczyszczona, a na koniec oczyszczona z oczyszczających. Tak iż zostanie tylko to co prawdziwe i czyste w oczach Ojca. Jego dzieci! Oni zawsze byli wolni, nie boją się żyć, nawet za cenę życia bo śmierci nie znają.

Dla tego powiedziałam "Wzbudzę Was przeciw Wam, bo prawdy w Was nie ma"
Dam władzę głupcom i chciwcom, i rękoma szalonego tłumu ich obalę. Bo Bóg jest ten który królów ustanawia, i On ich obala.

Ostatnio edytowany przez SeJa (2012-07-27 10:59:16)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo