Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-03-10 13:12:39

Abraham
zaaklimatyzowany

Jak kupować taniej?

Niewielu wie że kupując produkty bezpośrednio w firmie oszczędzamy od 30 do 50% a będąc aktywnym można kupować np. środki do utrzymania czystości po cenie 90% niższej niż cena katalogowa. Sprawdzałem jak to działa i pytałem czy firma sprzeda swoje produkty za 1%. Na razie nie spotkałem takiej firmy która by sprzedawała po cenie niższej o 91% ceny. Jedną tylko znalazłem która zgadza się na sprzedanie swoich produktów po cenie 10% pod pewnymi warunkami.
Macie jakieś swoje przykłady, piszcie a wszyscy zyskamy.

#2 2010-03-26 21:22:27

Abraham
zaaklimatyzowany

Re: Jak kupować taniej?

FM GROUP 
Poznałem niedawno firmę sprzedającą w systemie Marketingowym następujące towary. Łączność telefoniczna FM Mobile, środki myjące i czyszczące do domu oraz perfumy. Jest to korzystne pod warunkiem że kupujemy sobie dla własnych potrzeb taniej towary i karty zasilające telefony. Po stworzeniu sieci kupujących, towary mamy praktycznie za darmo, a nawet możemy na tym zarobić.
Można to sprawdzić na stronie:http://www.perfumy.fm/
Można się tam zarejestrować i od razu mamy o 30% taniej, potem jeszcze 21% można odzyskać po pewnym czasie gdy stworzy się grupę.
Ja się zarejestrowałem i mam numer 485744, Mołoń Zdzisław.
Polecam to tym którzy myślą i zarabiają. Dopóki żyjemy na tym świecie musimy jakoś funkcjonować i warto sobie polepszyć byt przez myślenie.
Gdyby kogoś to zainteresowało to chętnie podzielę się informacjami.
Mnie interesują tanie rozmowy telefoniczne FM MOBILE.
http://www.fmgroupmobile.pl/index.php/page/karta
Kupując kartę za 30 zł płacimy tylko 28,50zł i jeszcze otrzymujemy punkty 9,84 w systemie prowizji.
Naprawdę warto. Mnie się opłaca.

#3 2010-03-26 22:46:46

victoria
adminka

No nie wiem, nie znam sie za bardzo na kartach, ale ja kupując karte w orange za 25 zł dostaję 10 zł dodatkowej premii, w sumie mam karte za 35 zł za która płacę 25 zł bez zadnych rejestracji, organizowań grup itp

don't try to be perfect
just try to be better
than you were yesterday http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020

#4 2010-03-27 12:46:47

Abraham
zaaklimatyzowany

victoria napisał(a):

No nie wiem, nie znam sie za bardzo na kartach, ale ja kupując karte w orange za 25 zł dostaję 10 zł dodatkowej premii, w sumie mam karte za 35 zł za która płacę 25 zł bez zadnych rejestracji, organizowań grup itp

U nas orange nie ma zasięgu, brat żony kupił w orange telefon na abonament i przez rok ani jednej rozmowy nie wykonał a płacić musiał.
Z tą rejestracją jest podobnie jak na tym i innym forum, trzeba się zarejestrować by się zalogować, to nic strasznego.

#5 2010-04-21 13:05:43

Jatagan
szlachetny gawędziarz

Abraham napisał(a):

victoria napisał(a):

U nas orange nie ma zasięgu, brat żony kupił w orange telefon na abonament i przez rok ani jednej rozmowy nie wykonał a płacić musiał.
Z tą rejestracją jest podobnie jak na tym i innym forum, trzeba się zarejestrować by się zalogować, to nic strasznego.

To gdzie ty mieszkasz, ja miałem zasięg nawet w Wieliczce

Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
                            Robert Bruce (Waleczne serce)

#6 2010-06-03 00:54:43

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Posługiwać się logiką i dobrze wyliczonym budżetem na wydatki img/smilies/tongue
Kupować w pierwszej kolejności rzeczy niezbędne, oceniając ich wartość na podstawie użyteczności.
Nie zabierać na zakupy żony oraz dzieci - joke img/smilies/big_smile
Kierować się mądrze "zasadą odległości" sklepu "docelowego" w stosunku do sklepu "tańszego" (koszt->bilety,paliwo)
Nie wierzyć super promocjom (czyli wyprzedaże a nie zwyczajne promocje)! Obliczać dokładnie poziom wydatków,sprawdzić wcześniej ile to kosztowało (czyli przed akcjami "bez vat",świątecznymi - ceny często na parę dni przed promocją są sztucznie windowane w górę).
Ufać sobie - nie sprzedawcy,podejmować decyzję samemu "co kupuję",mieć chociaż minimalną wiedzę na temat zakupowanego artykułu.
Nie kupować w pośpiechu (zwłaszcza przy dużych wydatkach),zorientować się trochę na rynku cen.
Ostrożnie z ratami - nie bądźcie naiwni - banki i tak na Was zawsze zarobią pomimo ich ofert promocyjnych!
itd ... itp ...

Ale przede wszystkim - MIERZYĆ SIŁY NA ZAMIARY A ZAMIARY PODŁUG SIŁ !!!
Rozsądek - to lekarstwo na zakupoholizm w niskich cenach img/smilies/wink

Ostatecznie ... nie pytać mnie skąd to wiem img/smilies/tongue

Ostatnio edytowany przez Abesnai (2010-06-03 01:03:57)

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#7 2010-09-21 20:19:58

Lusiak93
adept

Jak dostać namiary na firmy, które sprzedają taniej ?

#8 2012-07-26 15:33:25

athe
Użytkownik

Ostrzeżenia: 5

[SPAM wyleciał] -- Artur

#9 2012-07-26 16:11:11

Nebogipfel
mentor

Czasami taniej wyjdzie w internecie. Przykład, Kabel audio mini-jack - mini-jack, 5 m. Idę do Saturna, cena? 16 zł minimum, ale bez opakowania i z normalnymi wtykami. Z opakowaniem itp. 25 zł. W sklepie internetowym kupiłem za 5 zł w opakowaniu i z pozłacanymi wtykami. W salonach firmowych zwykle bywa drożyzna, choć zdarzają się promocje i tak np. kupiłem markowe buty za połowę ceny.

Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

#10 2012-07-26 19:37:21

Ja?!
Moderator

jak chinszczyzna to http://www.aliexpress.com/

Stopka forum