Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2012-07-30 22:22:41

Hatirass
zaaklimatyzowany

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

Mojego Boga ? To jest wątek religijny dla wyznawców KrK co wobec tego robi tu ktoś taki jak Ty że to ja musze nakłaniac Cię i Tobie podobnych do zwrócenia sie  ku Bogu ?  Ja nie namawia do złego a mówiąc szczerą prawdę muszę wysłuchiwać ''złotych myśli '' takich jak Ty. Który z nas robi z siebie wiekszego głupca ? Ja bo przekazuję Ci prawdę czy Ty który plujesz mi w twarz smiejąc sie przy tym jak szaleniec ? Który z nas oddał swoje serce złemu ?

#22 2012-07-30 22:52:35

mont_kaw
zwierzak

Duzy blad.Skoro to sekta,to chyba pomyliles adres w sieci.Jak nazwa wskazuje "... wielotematyczne forum dyskusyjne dla myslacych ludzi". img/smilies/smile
Problem w tym,ze nic nie musisz,nie musisz mnie do niczego naklaniac.Sam sobie to wymysliles i krocz swa droga z furmanka.Piszesz,ze mowisz szczera prawde-zaden fundamentalista nie mowi inaczej.Oczywiscie Twa prawda jest najprawdziwsza i Ci ,ktorzy mysla inaczej to glupcy-tak mnie nazwales.Czy to ja pluje,przeciez to Twe slowa sa pelne obrazliwych porownan.
Chyba o sercu nie powinienes mowic,moze o duszy lepiej by to brzmialo.
Piszesz,ze masz sczesliwa rodzine,dwojke dzieci.Powiedz kto sie  nimi zajmuje gdy Ty caly dzien siedzisz w sieci?

#23 2012-07-31 08:23:48

Hatirass
zaaklimatyzowany

Nudzą mnie już te Twoje ''złote mysli'' co do pracy to wyobraź sobie że są ludzie którzy pracują po 8 h Poniedziałek - Piątek pewnie przeżyjesz sok ale tak jest a najciekawsze że nie jest to praca przy łopacie - tu pewnie prawie zemdlałeś. Nie pojmujesz tego co jest w zasiegu ręki, tego co jest tak proste jak więc mam Ci cokolwiek tłumaczyć  i po co ?
Mogę przytoczyć wiele cytatów z PŚ ale Ty nie różnisz się od SOSANA  niczym po co mam marnowac czas ? Dla oszołoma białe zawsze będzie czarne i choćby przedstawił mu dowody naukowe to i tak będzie upierał się przy swoim.

#24 2012-07-31 17:14:50

mont_kaw
zwierzak

Faktycznie przezylem szok czytajac Twoj ostatni wpis img/smilies/smile
Po 8h mowisz,od poniedzialku do piatku-niebywale!.I to jeszcze nie przy lopacie!-szok albo sok.
Pewnie prawie zemdlalem img/smilies/smile
Z calym szacunkiem zycze Ci wytrwania w Swej wierze do konca.Wiary nie da sie naukowo wytlumaczyc,to nie teoria naukowa.Powodzenia img/smilies/smile

Twoj oszolom

Ostatnio edytowany przez mont_kaw (2012-07-31 17:17:07)

#25 2012-08-01 16:54:19

Hatirass
zaaklimatyzowany

Mój ? Ciekawe ..... nie łam sie zazdrość ludzka rzecz img/smilies/tongue

Stopka forum