Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#76 2013-04-30 09:15:47

gorczyca
zaaklimatyzowany

Re: Miłość.

Właśnie o to chodzi w związku,żeby mieć oparcie w drugim człowieku. A w miłości w szczególności.Związek dwojga,to nie mijanie się i brak zainteresowania drugą osobą. Właśnie to w miłości jest najważniejsze, aby wiedzieć,że ten kogo się kocha nigdy nas nie zawiedzie,to tak jak w małżeńskiej przysiędze przed ołtarzem: na dobre i na złe,w zdrowiu i chorobie... To nie sztuka kogoś kochać kiedy jesteśmy zdrowi, ale swoją miłość pokazujemy wówczas kiedy jest źle, kiedy dosięgnie tę ukochaną osobę choroba, bądź jakieś nieszczęście.

#77 2013-04-30 15:07:26

Ja?!
Moderator

tylko wtedy możliwe gdy sie ma kogoś na własność, najlepiej niewolnika.

#78 2013-04-30 23:11:26

kosa
zaaklimatyzowany

gorczyca napisał(a):

Właśnie to w miłości jest najważniejsze, aby wiedzieć,że ten kogo się kocha nigdy nas nie zawiedzie,to tak jak w małżeńskiej przysiędze przed ołtarzem: na dobre i na złe,w zdrowiu i chorobie...

Zawsze wydawało mi się, że najważniejsze jest to, co możesz dać od siebie, a nie wielkie oczekiwania, które oto mają być spełnione, więc hip hip hurra...

"Trzeba uprzytomnić sobie, że
Nawet kiedy wszystko straci sens
Znajdziesz przestrzeń, gdzie
Wielka wiara tłumi lęk"

#79 2013-05-01 01:12:42

Nutka
przyboczny

Miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach a kończy na dupie !

...............

#80 2013-05-01 10:03:41

Dorti
zaaklimatyzowany

...jeśli można dorzucę od siebie przysłowiowe trzy grosze

gorczyca napisał(a):

Właśnie o to chodzi w związku,żeby mieć oparcie w drugim człowieku. A w miłości w szczególności.Związek dwojga,to nie mijanie się i brak zainteresowania drugą osobą. Właśnie to w miłości jest najważniejsze, aby wiedzieć,że ten kogo się kocha nigdy nas nie zawiedzie,to tak jak w małżeńskiej przysiędze przed ołtarzem: na dobre i na złe,w zdrowiu i chorobie... To nie sztuka kogoś kochać kiedy jesteśmy zdrowi, ale swoją miłość pokazujemy wówczas kiedy jest źle, kiedy dosięgnie tę ukochaną osobę choroba, bądź jakieś nieszczęście.

od nosząc się do wpisu Gorczycy -  oparte na faktach...
Zakład fryzjerski i kosmetyczny w jednym - zazwyczaj tak jest img/smilies/big_smile Wchodzi starsze małżeństwo.
Pan rozmawia z fryzjerką i prosi o to co zwykle a więc podcięcie, trwała i uczesanie..... żony.....
Idzie do kosmetyczki i pyta czy w tym czasie jak będzie miała wałeczki na głowie czy może zrobić jej manicure, kosmetyczka mówi oczywiście... Na końcu pyta o której będzie mógł przyjść po żonę, bo musi w tym czasie zrobić zakupy. I poszedł.... Wrócił po żonę wcześniej i czekał aż ją fryzjerka uczesze, bo manicure już miała zrobiony... Podziękował i poszli.
Ponieważ chwilę czekał na żonę wyjaśnił dlaczego on ją przyprowadza.  Otóż żona jest chora - Alzheimer - a ponieważ zawsze o siebie dbała, regularnie chodziła do fryzjera i do kosmetyczki mąż teraz robił to za nią. I jak powiedział nie robię tego dla siebie a dla niej, dla jej dobrego samopoczucia.

Ja?! napisał(a):

tylko wtedy możliwe gdy sie ma kogoś na własność, najlepiej niewolnika.

....on nie był jej niewolnikiem.... był jej mężem od iluś tam lat.... i to jest miłość....

W dzisiejszych czasach widać to ewenement.... albo trzeba mieć wyjątkowe szczęście żeby z kimś takim być....

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić
i przychodzi taki jeden, który nie wie,
że się nie da i on to właśnie robi - Albert Einstein.
"Robię co mogę, a że mało mogę, to mało robię ale bardzo się staram"

#81 2013-05-01 10:06:23

Dorti
zaaklimatyzowany

upsss.... sorry za byka... odnosząc powinno byc....

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić
i przychodzi taki jeden, który nie wie,
że się nie da i on to właśnie robi - Albert Einstein.
"Robię co mogę, a że mało mogę, to mało robię ale bardzo się staram"

Stopka forum