Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2012-09-29 18:10:27

Łosiu
Moderator

Re: O modlitwach/klątwach katolików za nie-katolików.

och ...ach ...  istny hurror img/smilies/smile

i ta straszna od Kawiego mrożąca krew w żzyłach piosenka

Przeklnę Cię i całe z nią potomstwo......

ten wątek  winien być oznaczony od 18  a może nawet o 21 lat a może nawet od

http://www.evesham.pl/images/stories/articles/B%C4%99d%C4%85%20nowe%20ograniczenia%20pr%C4%99dko%C5%9Bci%2030%20kmh%20w%20terenie%20zabudowanym.jpeg

Tylo błagam, nie rzucajcie  nic na zwierzęta. img/smilies/tongue

Mam przeczucie , że na Crowsa rzuciłły ...urok jakieś czorty/
wiedźmy bo wcześniej nie był taki blady

Łosiu hohrorosceptyk

img/smilies/wink

....

#22 2012-09-29 18:17:14

polliter
moderatus polliterus

Mam przeczucie , że na Crowsa rzuciłły ...urok jakieś czorty/
wiedźmy bo wcześniej nie był taki blady

Był, tylko używał więcej różu i samoopalaczy.

"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

#23 2012-09-29 18:17:45

baabcia
bo ja wiem

Losiu dziś pieszo to wstawia http://www.evesham.pl/images/stories/articles/B%C4%99d%C4%85%20nowe%20ograniczenia%20pr%C4%99dko%C5%9Bci%2030%20kmh%20w%20terenie%20zabudowanym.jpeg jak jest rowerem to mu nie przeszkadza jazda  ekstremalna

offkropnieś się spowolnił przed 22

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#24 2012-09-29 18:18:57

Filip
przyboczny

Cos w tych kłatwach musi być. img/smilies/smile Pamietam, że w 1986 r. Antoni Piechniczek ówczesny slsekcjoner, rzucił klątwe na polski futbol, no i nasza reprezentacja przez 16 lat nie grała na MŚ. Z resztą po dzień dzisiejszy nie jest z nią za dobrze.
Łoś ma racje rzecz poważna conajmniej od 18 roku powinna być dostępna rozmowa o niej. img/smilies/smile

Znikam na długo, ale się pojawiam.

#25 2012-09-29 18:23:37

Łosiu
Moderator

Filip szuka ,,dziury" w całym img/smilies/smile

Zaraz będzie draka

Łosiu drakosceptyk hihi

img/smilies/wink

....

#26 2012-09-29 18:31:05

Filip
przyboczny

Łosiu napisał(a):

Filip szuka ,,dziury" w całym img/smilies/smile
Zaraz będzie draka

Że co?

#27 2012-09-29 18:35:43

baabcia
bo ja wiem

nadchodzi

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#28 2012-09-29 18:35:54

Łosiu
Moderator

...i nie doczytałem Filipie do końca  twojej strzałki już myślałem  że popłyniesz w szamanizm.... a że kręce właśnie ciasto w ma_kutrze i i mi się post skręcił   .....cofam drakę  img/smilies/smile
bądz mi brateem

Łosiu Filiponiesceptyk

img/smilies/wink

....

#29 2012-09-29 18:39:38

Filip
przyboczny

Łosiu napisał(a):

...i nie doczytałem Filipie do końca  twojej strzałki już myślałem  że popłyniesz w szamanizm.... a że kręce właśnie ciasto w ma_kutrze i i mi się post skręcił   .....cofam drakę  img/smilies/smile
bądz mi brateem

Łosiu Filiponiesceptyk

No babcia łyknęła haczyk bez mrugniecia okiem. img/smilies/smile

#30 2012-09-29 18:49:18

Łosiu
Moderator

....mówisz FIlippe, że pamiętasz jak rzucał urok  ..... w 86 ,
więc musiałeś mieć już 5-6 laat + 27. do dziś..czyli masz co najmnie 33 jak ...wiadomo kto... ????

Avek - niebiesjie oczy, grzywka jakby trochę ruda... 

Wiem http://yoursmiles.org/tsmile/idea/t9205

Zapytaam otwarcie ...Czy to Ty ....chodzi o powtórne przyjście...no wiesz Panie (Filipie ??)? http://yoursmiles.org/tsmile/idea/t9205

Łosiu ???sceptyk

img/smilies/wink

....

#31 2012-09-29 18:56:40

Filip
przyboczny

To bez znaczenia, dla tego wątku. Zostawmy to zatem. img/smilies/smile

#32 2012-10-01 08:29:04

999Krysia
zaaklimatyzowany

Do tego tematu chcę dorzucić,ze klątwa dziłą ,gdy rzuci sie w stanie ogromnego bólu i poczucia krzywdy.i osoba wyrzącajaca krzywdę musi doswiadczac poczucie winy. To jedna sprawa .
    Drugi aspekt to prawo ,,co dajesz to dostajesz" zwraca doswiadczenie klątwy temu kto ja  rzucił...
  W jakims wcieleniu wielka krzywdę wyrządziła mi dusza grająca role  stryja . Nie dość ,że  stryj ,młodej dziewczynie zabrał majatek to  ukochanego zniszczył a ją sprzedał do niewoli.Za wyrządzone krzywdy przekleła go na krzyż ,,  Nigdy nie doświadczysz szczęści z żadna kobietą" I  w tym wcieleniu  ta dusza gra rolę mojego męża.....i klatwa działa i ja byłam bezradna wobec jej mocy..W procesie zdejmowania jej na jakims obozie doświadczyłam ogromnego bólu na sercu i gałkach ocznych....a że byłam pod fachową opieką pierwsza fala szybko przeszła, ale pęknięcia na szklanym ciele w oku utrzymywały się wiele lat... Po zdjeciu jej doświadczyliśmy uczucia miłości ludzkiej , która towarzyszła mi n a poczatku małżenstwa. Nie trwało to długo , bo miłośc ludzka jest niedoskonała  i w procesie wzrastania ona jest takim drogowskazem ,ze idziesz w dobrym kierunku...Pojawia sie i znika w relacji z twoim osobistym lustrem..
  Ja pisze o klątwa powstających w ogromnym bólu  ciała emocjonalnego   a nie czarnomagicznych....na tych się nie znam...
A co do naukowych potwierdzeń......świata materialnego. To duch kształtuje materię a nie odwrotnie.... i wiele wiedzy jest tylko dostępna ludziom z otwarty 3 okiem... Oni widzą energetyczne zapisy ludzkiej historii...i wiedzą jak uzdrowic niektóre sytuacje...
Pisze o tym gdyż po otwarciu tunelu energetycznego doświadczymy przyspieszenia energetycznych transformacji i takie wielkie porządki każdemu mogą sie zdarzyć...

..Dorastasz   w dniu , w którym potrafisz się serdecznie z siebie pośmiać ..

#33 2012-10-01 11:55:53

Alamander
zaaklimatyzowany

Klątwa jak uwolnienie?  W czyim imieniu można rzucić klątwę by działała?  Rzuca się i już nie trzeba nadzorować? Śledzenie efektów daje dopiero satysfakcję.  Dziwne potrzeby piekielne.

#34 2012-10-01 18:32:50

mont_kaw
zwierzak

Filip napisał(a):

Cos w tych kłatwach musi być. img/smilies/smile Pamietam, że w 1986 r. Antoni Piechniczek ówczesny slsekcjoner, rzucił klątwe na polski futbol, no i nasza reprezentacja przez 16 lat nie grała na MŚ. Z resztą po dzień dzisiejszy nie jest z nią za dobrze.
Łoś ma racje rzecz poważna conajmniej od 18 roku powinna być dostępna rozmowa o niej. img/smilies/smile

Ups.Zywie przekonanie,iz nie byla to klatwa Antosia jeno Zibiego .Slyszalem,a uszy otwarte mialem.
Zaprawde powiadam Wam img/smilies/smile

#35 2012-10-01 18:37:40

mont_kaw
zwierzak

999Krysia napisał(a):

Do tego tematu chcę dorzucić,ze klątwa dziłą ,gdy rzuci sie w stanie ogromnego bólu i poczucia krzywdy.i osoba wyrzącajaca krzywdę musi doswiadczac poczucie winy. To jedna sprawa .
    Drugi aspekt to prawo ,,co dajesz to dostajesz" zwraca doswiadczenie klątwy temu kto ja  rzucił...
  W jakims wcieleniu wielka krzywdę wyrządziła mi dusza grająca role  stryja . Nie dość ,że  stryj ,młodej dziewczynie zabrał majatek to  ukochanego zniszczył a ją sprzedał do niewoli.Za wyrządzone krzywdy przekleła go na krzyż ,,  Nigdy nie doświadczysz szczęści z żadna kobietą" I  w tym wcieleniu  ta dusza gra rolę mojego męża.....i klatwa działa i ja byłam bezradna wobec jej mocy..W procesie zdejmowania jej na jakims obozie doświadczyłam ogromnego bólu na sercu i gałkach ocznych....a że byłam pod fachową opieką pierwsza fala szybko przeszła, ale pęknięcia na szklanym ciele w oku utrzymywały się wiele lat... Po zdjeciu jej doświadczyliśmy uczucia miłości ludzkiej , która towarzyszła mi n a poczatku małżenstwa. Nie trwało to długo , bo miłośc ludzka jest niedoskonała  i w procesie wzrastania ona jest takim drogowskazem ,ze idziesz w dobrym kierunku...Pojawia sie i znika w relacji z twoim osobistym lustrem..
  Ja pisze o klątwa powstających w ogromnym bólu  ciała emocjonalnego   a nie czarnomagicznych....na tych się nie znam...
A co do naukowych potwierdzeń......świata materialnego. To duch kształtuje materię a nie odwrotnie.... i wiele wiedzy jest tylko dostępna ludziom z otwarty 3 okiem... Oni widzą energetyczne zapisy ludzkiej historii...i wiedzą jak uzdrowic niektóre sytuacje...
Pisze o tym gdyż po otwarciu tunelu energetycznego doświadczymy przyspieszenia energetycznych transformacji i takie wielkie porządki każdemu mogą sie zdarzyć...

A otwieraj Swoj tunel jak najczesciej!Opowiedz jeszcze cos o swych reinkarnacjach i klatwach.Tylko wiesz,tak z zyciem i jajem.Taki smutek mnie czasem ogarnia.
Kurcze,co to za oboz byl,harcerski?

#36 2012-10-01 19:41:51

mont_kaw
zwierzak

Co sadzicie o tym wykonaniu wspomnianej piosenki,ocenzurowanej przez duet bablos?
A tak na marginesie-kabaret Hrabi 29.10 w Tychach,taka tam kryptoreklama img/smilies/smile
http://www.youtube.com/watch?v=FLsOCr6MYYE

#37 2012-10-01 19:53:49

Filip
przyboczny

mont_kaw napisał(a):

Ups.Zywie przekonanie,iz nie byla to klatwa Antosia jeno Zibiego .Slyszalem,a uszy otwarte mialem.
Zaprawde powiadam Wam img/smilies/smile

No i znowu Cie zmysły zawodzą. Mały cytacik :
"Wynik reprezentacji na mistrzostwach został odebrany jako porażka. Antoni Piechniczek stwierdził wówczas, że kadra nie awansuje do mundialu przez najbliższe 16. lat i tak też się stało. Sławną „klątwę Piechniczka” przełamał dopiero Jerzy Engel," cytat z http://www.sportowahistoria.pl/index.ph … iechniczek

#38 2012-10-01 19:58:52

mont_kaw
zwierzak

http://sport.gadu-gadu.pl/5733524093866 … -niszczyly

moze ktos zna trzeciego autora tej klatwy? img/smilies/smile

#39 2012-10-01 20:06:37

Filip
przyboczny

Ty mówisz o tej fałszywej niesprawdzonej 20- letniej. img/smilies/smile Piechniczka 16-letnieasię sprawdziła. img/smilies/smile

#40 2012-10-01 20:13:55

mont_kaw
zwierzak

Mam!!!.Ktos musial odczynic uroki,ktos z Imladis?

Stopka forum