Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2010-03-12 08:53:36

Chinatsa
Moderatorka-san
Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 1419

Ratuj foki

Może nie będę musiała się tutaj jakoś specjalnie rozpisywać ale chciałabym przybliżyć temat ratowania fok w Kanadzie i nie tylko. Wyobraźcie sobie na chwilę że jesteście foką. Młodą foką która leży i wygrzewa się do słońca wraz ze swoją rodziną i innymi fokami ze stada. Słońce pięknie iskrzy się w tafli wody a wy tylko myślicie jak jest przyjemnie. Nagle słyszycie ryk silnika i głuche odgłosy biegnących ludzi. Trzymają w rękach pałki i kijki zakończone hakiem. Po chwili słyszycie tylko przeraźliwe piski i na białym śniegu pojawiają się wielkie, rdzawo-czerwone plamy. Wasza rodzina gdzieś znikła, ktoś właśnie ją morduje. Nagle ktoś nad tobą się pochyla i uderza kijem zakończonym hakiem i ostatnie co widzi, to twoje oczy w których odbija się ból i cierpienie. Potem ten blask zanika a oczy są puste i matowe.
   
Futra ze zwierząt. Czy naprawdę tak nisko upadliśmy by dla własnej wygody, by się pochwalić i lansować zabijamy niepotrzebnie zwierzęta i to jeszcze w tak niehumanitarny sposób?
Futra są drogie. Połowa z nich nigdy nie zostanie kupiona a setki fok straciło życie tylko po to, by nakrycie zrobione z ich futra leżało i leżało gdzieś w magazynie…


Podaję tutaj stronę internetową
http://www.ratujfoki.pl/
na której możecie dokładnie poczytać o pomocy.

Człowiek staję się niczym bestia. Zabija tylko dla przyjemności a nie po to by przetrwać. Zostaje mieć nadzieję że era człowieka kiedyś się skończy a zwierzęta będą w końcu wolne od niepotrzebnego cierpienia.


" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
  Moje życie było fałszywe.
  Tak naprawdę mnie tam nie było"
http://www.youtube.com/watch?v=yuaTgylP … re=related The saddest
http://www.roll-of-honour.com/Overseas/images/JapaneseFlagAnimated.gif

Offline

 

#2 2010-03-12 11:37:47

kasia88
zaaklimatyzowany
Skąd: Wrocław/Głogów
Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 775

Re: Ratuj foki

Dzięki za link.

Jestem przerażona kondycją współczesnego człowieka, kiedy czytam takie rzeczy. Czy temu da się zapobiec? Eh... próbować zawsze można.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo