Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#76 2014-08-17 22:44:52

k4cz0r200
przyboczny

Re: leczenie hipnozą

chętnie, tylko po co?
czyżbyś Kczor200 rzeczywiście szukał życiowej porady img/smilies/roll?
w takim razie załóż odrębny wątek, miast niemiłosiernie off topa rozciągać.

Nie szukam porady. Po prostu nie wierze w te sprawy i nigdy nawet nie pomyślałbym, że ktoś bawi sie w numerologię nie tylko ze względu na kasę i wykorzystanie ludzi. Za to ty jako argumentację tego, że to coś dobrego napisałaś, że bardzo dużo o człowieku mówią liczby, po prostu chciałem się przekonać img/smilies/big_smile

gdzie Twoja deklarowana zdolność do chwytania szczegółów, hmm? pisałam wcześniej, że wróżbiarstwo samo w sobie mnie nie rajcuje.

A no tutaj, że stwierdziłaś, że ta liczba 44 jest na swój sposób wyjątkowa i poleciłaś poszukanie o niej w internecie. Znalazłem i znalazłem praktycznie horoskop. A że interesujesz się numerologią, i powiedziałaś, że nie lubisz wróżek, to było to trochę zabawne img/smilies/big_smile

chyba na prawdę zbyt wiele naoglądałeś się telewizji i wbiłeś sobie do głowy, że numerolog, astrolog czy jakikolwiek dorosły powinien Ci podać gotowce na tacy jak żyć. zresztą nawet gdybyś po cichu uznał, ze ten ktoś ma rację, to głośno tego nie przyznasz. silnie zaznaczona skłonność do orzekania subiektywnej sprawiedliwości i tak spowoduje, że pójdziesz w inną stronę.

Od samego początku była mowa tylko o tym kim jestem, nie szukałem rad. Stwierdziłaś, że liczby mówią o człowieku wszystko, nie sprecyzowałem pytania, więc odpowiedziałaś na nie odruchowo. Później sprecyzowałem, że właśnie o to pytanie mi chodziło i nadal próbowałaś i kiepsko to wychodziło. A twoich rad nie mam powodu nie słuchać, nigdzie też nie stwierdziłem, że się nie zastosuję. BA, nawet przyjąłem radę o jeździe na rowerze za dobrą kartę, z małą uwagą, że argumenty są mało wiarygodne. Jestem tutaj by się uczyć, głównie rzeczy, których nigdy nawet nie uważałem za prawdopodobne. Rzuciłem Ci wyzwanie, nie Tobie pierwszej i niestety nie udało się.

prywatnie nie mając interesu, przejaskrawiasz krytykę i popadasz w histerię. prawdopodobnie z tej przyczyny piszesz swoje posty w formie pyskówek. musisz ugryźć, by poczuć się lepiej? troszkę to dziwne przy talencie do negocjacji jakim dysponujesz.

Lubię gryść, bo prowokacja jest najlepszą formą rozpoczęcia dyskusji, o którą trudno prosić w normalny sposób, Lunadari. I ludzie popełniają błędy w emocjach, a ja wtedy te błędy widzę. Z tym, że ja nie gryzłem Ciebie, ale numerologie. Stąd właśnie łatwo było wywnioskować, że gdy brakło podstaw w numerologii, zgodnie ze swoimi słowami "przejaskrawiasz krytykę i popadasz w histerię" wpadłaś w histerię i popełniałaś błędy. Właśnie dlatego widać, że sporo tego co napisałaś, bazowałaś na swoich uczuciach, a nie numerologii i później przypisałaś je mnie. To się nazywa projekcja img/smilies/wink

stawiam tezę, iż sam temat mocno Cię zaintrygował Kczorze200! no cóż, pewnych predyspozycji nie sposób się wyrzec..

Zaintrygował jak każda dyskusja, w której brałem tu udział. Chyba nawet bardziej niż oglądanie jak sapermlo staje się wyznawcą samego szatana img/smilies/big_smile Jesteś ciekawą osobą lunadari i wybacz, jeśli Cię uraziłem. Kończymy już offtop, bo to czego miałem się dowiedzieć, to się dowiedziałem, nie przekonałaś mnie do numerologii, a z rad skorzystam o ile życie pozwoli.

Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

#77 2014-08-18 22:45:28

Lunadari
przyboczny

Re: leczenie hipnozą

k4cz0r200 napisał(a):

Kończymy już offtop

http://yoursmiles.org/csmile/preved/c0137
spoko, w żaden sposób mnie nie uraziłeś. świetnie sobie radzisz.
dziękuję za wzorcowy materiał badawczy img/smilies/042.

"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Stopka forum