Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net
  • Index
  •  » Film
  •  » Grey's Anatomy (Chirurdzy) :D

#26 2010-05-28 22:57:59

aka
dark&twisty girl

Re: Grey's Anatomy (Chirurdzy) :D

Sailor napisał(a):

Gdybym miała wodę święconą skropiłabym nią monitor, ale niech wystarczy na razie to ---> http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060

A ja mam img/smilies/tongue Poza tym bez przesady- to jest naprawdę dobry serial, który tak w sumie przetarł szlaki GA i H. Klasyka gatunku i tyle, ło!

Hmmm... dr Green jest dosyć specyficznej urody, ale na pewno ma inne niepodważalne atuty img/smilies/wink

Dr Greene ;P
Jak widać lubię panów o alternatywnej urodzie img/smilies/tongue Niestety portretu psychologicznego nie mogę przedstawić, bo za krótko to oglądam. Wiem tylko, że umrze w 8 sezonie na raka mózgu i już mi smutno jak na niego patrzę img/smilies/stupid2

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#27 2010-05-29 12:32:15

Sailor
Miss Darkside

Łoj, żartowałam tylko img/smilies/tongue Ja sobie też dogadzam dodatkowo Desperatkami, nie samym GA&H człowiek żyje ;P

A ten pan ma ślicznusie dobre oczy img/smilies/smile

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#28 2010-05-30 00:44:44

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

nie samym GA&H człowiek żyje

No właśnie. I to mi przypomniało o tym, że 13 czerwca zaczyna się 3 sezon True Blood http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035

A ten pan ma ślicznusie dobre oczy img/smilies/smile

To prawda. Poza tym jest wysoki, ma ładny uśmiech i klatę też img/smilies/big_smile
W sezonie, który leci teraz (drugim jak mniemam) nosi takie śmieszne okulary:
http://farm1.static.flickr.com/81/22550 … 9e9e44.jpg
Obiecuję, że postaram się zredukować moje zachwyty do minimum ;D

Don't cry about it
Lana Del Rey

#29 2010-05-30 12:19:21

Sailor
Miss Darkside

Mam słabość do facetów w okularach, te są chyba takie troszkę z stylu Woody'ego Allen'a img/smilies/wink Poza tym ma ładne usta, ogólny wizerunek psują lekkie zakola, bez nich to byłby ciastek jak się patrzy http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050

ps: Gdybyś przy mnie miała się ograniczać z zachwytami, to byłby po prostu shame i hańba... i bym się obraziła, łot co! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040 Więc nie próbuj nawet.

Ostatnio edytowany przez Sailor (2010-05-30 12:20:44)

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#30 2010-05-30 18:55:44

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

te są chyba takie troszkę z stylu Woody'ego Allen'a

Oj są. To wywołuje we mnie same dobre skojarzenia przez co moja miłość jeszcze się potęguje ;D

Poza tym ma ładne usta, ogólny wizerunek psują lekkie zakola, bez nich to byłby ciastek jak się patrzy

Lubię zakola img/smilies/icon_redface Ale oczywiście do pewnej granicy. Pan K. również takowe posiadał i kiedy teraz wspominam mojej psiółce o tym kto mi się spodobał to zawsze kwituje to słowami: "przynajmniej ma włosy" img/smilies/lol

ps: Gdybyś przy mnie miała się ograniczać z zachwytami, to byłby po prostu shame i hańba... i bym się obraziła, łot co! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040 Więc nie próbuj nawet.

Zdaję sobie sprawę, że moja "kochliwość" może być nieco uciążliwa nawet dla Ciebie, ale ja się po prostu rozglądam i wypatruję ;P A że pada na wykładowców, fikcyjne postacie lub prezydentów innych państw to już naprawdę nie moja wina ;D
ps. ER ma 15 (!) sezonów, jeżeli uda mi się ogarnąć tych 8, w których jest Mark to będę z siebie dumna, a jeżeli ogarnę całość to wybuduję sobie pomnik img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez aka (2010-05-30 19:13:19)

Don't cry about it
Lana Del Rey

#31 2012-01-04 19:22:10

Sailor
Miss Darkside

Nie wiem, czy ktoś to jeszcze ogląda (np. czy moja zacna kuleżanka Aka powróciła na łono img/smilies/tongue), ale  nadrobiłam zaległości (czyli do 9 odc. 8 sezonu) i chciałabym publicznie, solidarnie z kimś pobiadolić, bo serce mi pęka img/smilies/sad

Poziom strasznych wydarzeń osiągnął apogeum. Jestem zdołowana, naszpikowana dark&twisty sprawami do granic możliwości i nie wiem, jak można ludziom serwować takie koszmary z udziałem ich ulubionych postaci. Ktoś powinien skopać  tyłek scenarzystce, łot co! img/smilies/mad

Majgull Axelsson

#32 2012-01-04 19:39:49

ruda paskuda
przyboczny

zgadzam się w pełni! Ja w oczekiwaniu na kolejny odcinek ósmego sezonu oglądam sobie od początku. Ech, miód na serce, wszyscy piękni i młodzi, cóż za odcinki.

#33 2012-01-05 13:02:24

Sailor
Miss Darkside

Przede wszystkim wszyscy żyli img/smilies/wink

Izzie ratowała sarenkę, Alex zarażał wszystkich dookoła kiłą, George udowadniał, że nie jest gejem... a teraz tylko śmierć, aborcje, odbieranie dzieci img/smilies/sad Zabrali mi Bambiego, potem Danny'ego a teraz jeszcze Henry. Bardziej to chyba ostatnio przeżywam niż swoją własną egzystencję...

Majgull Axelsson

#34 2012-01-05 19:51:50

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

Izzie ratowała sarenkę, Alex zarażał wszystkich dookoła kiłą, George udowadniał, że nie jest gejem...

Proszę nie zapominać o poison oak img/smilies/big_smile To były czasy... Seriously ;P
Kuleżanka aka nie powróciła na łono, niestety. Zresztą to, co zrobiłam moim kultowym serialom to hańba: z Housem jestem prawie 2 sezony do tyłu, TB porzucone, no i GA- wiadomo. 
Nie oglądam, ale wiem co jest z Henrym i uważam, że to skandal. Człowiek czekał i czekał aż się zejdą, w końcu się udało i taki koniec zaserwowali. Nawet ja potrzebuję czasem happy endów.

ps. właśnie przeczytałam w postach poniżej jak to powątpiewałam czy dotrwam dalej niż do 8 sezonu ER, a teraz jestem w trakcie 13 img/smilies/cool

Don't cry about it
Lana Del Rey

#35 2014-02-24 09:08:38

Kopik
przyboczny

Mój ulubiony serial medyczny ...każdy kolejny sezon zaskakuje na nowo http://i.huffpost.com/gen/1227223/thumbs/r-GREYS-ANATOMY-large570.jpg?6

#36 2014-02-24 13:31:50

Adamjpm75
Gość

Uwielbiam ten serial. Czekam z niecierpliwością na czwartek

#37 2014-02-28 15:05:34

Kopik
przyboczny

Adamjpm75 napisał(a):

Uwielbiam ten serial. Czekam z niecierpliwością na czwartek

U mnie na Fox life 10 sezon leci w środy img/smilies/smile

#38 2014-03-04 16:39:31

Mirekf_92
Gość

To chyba jedyny serial, jaki widziałam, a jaki nie zepsuł się po drugim sezonie.

• Index
  •  » Film
  •  » Grey's Anatomy (Chirurdzy) :D

Stopka forum