Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2013-05-27 14:19:10

spirytysta
zaaklimatyzowany
Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 333

Andrei Moreira, Leczenie i samouzdrawianie

Wydaliśmy nową książkę, tym razem na tematy związane z medycyną:)http://rivail.pl/index.php/sklep/medycy … -szczegoly

http://rivail.pl/images/stories/virtuemart/product/leczenie_przod9.png
    Niniejsza książka jest przeznaczona dla osób cierpiących z powodu wszelkiej natury schorzeń. Kieruję ją do ludzi poszukujących zdrowia i starających się z odpowiedzialnością podchodzić do życia. Napisałem ją także dla wszystkich, którzy uzdrawiają siebie poprzez pracę na rzecz bliźnich, podążając drogą terapeutycznego samopoznania i rozwoju osobistego.


Książka Leczenie i samouzdrawianie – spojrzenie medycyny spirytystycznej mówi o wielkości człowieka, który jako dziecko Boga poszukuje swojej tożsamości i swojego Ojca, w sobie i wokół siebie. Praca dr. Moreiry omawia, czym jest zdrowie i choroba w świetle reinkarnacji, prawa przyczyny i skutku oraz prawa postępu. Z tej perspektywy zdrowie i choroba są etapami nauki w procesie ewolucyjnym, które odzwierciedlają stopień świadomości nieśmiertelnego ducha, stopień jego zanurzenia się w miłość, będącą podsumowaniem Bożych praw.

Poszczególne rozdziały można czytać oddzielnie albo całościowo, aby zgłębić centralną ideę będącą przedmiotem tego dzieła: zdrowie jako rzeczywiste połączenie człowieka ze Stwórcą. W dziele tym przyglądamy się związkom ciała duchowego ze zdrowiem, wpływowi myśli na zdrowie i chorobę, przypadkom uzdrowienia Jezusa, a także narzędziom do uleczenia ciała i duszy, którymi są wybaczenie, wiara i miłosierdzie.

ANDREI MOREIRA jest lekarzem, absolwentem Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Federalnym Stanu Minas Gerais w Brazylii. Specjalizuje się w homeopatii. Jest przewodniczącym Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów Stanu Minas Gerais od 2007 r. Wykładał integralne spojrzenie na zdrowie w Szkole Medycyny na Uniwersytecie w Alfenas (MG, Brazylia) w latach 2008-2012. Ukończył podyplomowy kurs dla lekarzy rodzinnych w Instytucie Berta Hellingera. Autor książek: Homoseksualizm z punktu widzenia nieśmiertelnego ducha, Świat papierowych lalek, Tajemniczy ogród oraz Miłość własna i inne siły duszy (ta ostatnia napisana razem z duchem Diasem da Cruz). Wszystkie opublikowano w wydawnictwie AMEEditora. Współautor książki Zdrowy człowiek – nowa wizja. Uczestniczy aktywnie w ruchu spirytystycznym w Brazylii i na świecie, prowadzi wykłady i seminaria. Jest członkiem grup opiekujących się pacjentami i leczących ich z wykorzystaniem metodologii medycyny spirytystycznej.


"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo