Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2013-10-26 17:00:39

Abesnai
Canis dirus / Administrator

Re: Kościół a pedofilia

Krytycznych słów kilka ks. Jacka Prusaka o "niefortunnych & niestosownych" (jak dla mnie hańbiących) wypowiedziach abp Michalika.

...
Prze­wod­ni­czą­cy Epi­sko­pa­tu nie tylko po­ka­zał pe­do­fi­lię w re­duk­cjo­ni­stycz­ny spo­sób, ale wska­zu­jąc kul­tu­rę jako jej „sie­dli­sko”, wy­bie­lił Ko­ściół, w któ­rym rów­nież mają miej­sce tego typu krzyw­dy. Pró­bu­jąc prze­ciw­sta­wić się „pa­ni­ce mo­ral­nej”, do­ko­nał uogól­nień, które ranią zwłasz­cza ofia­ry. Nie ma kul­tu­ry, w któ­rej nie do­cho­dzi­ło­by do wy­ko­rzy­sta­nia dzie­ci ze stro­ny do­ro­słych; nie ma też „zło­te­go okre­su” w hi­sto­rii Ko­ścio­ła – w któ­rym du­chow­ni wolni by­li­by od ta­kich czy­nów. Wy­glą­da jed­nak na to, że abp Mi­cha­lik ma trud­ność w przy­ję­ciu do wia­do­mo­ści, że za czyny „pe­do­fi­lów w ko­lo­rat­kach” od­po­wie­dzial­ny nie jest „wrogi Ko­ścio­ło­wi świat”, tylko de­wia­cje jego człon­ków i nie­udol­ność ich prze­ło­żo­nych. ...
http://tygodnik.onet.pl/wlasnym-glosem/ … iary/g09ez

Tak sobie pomyślałem, że abp Michalik pozostając ponadto "Międzynarodowym Człowiekiem Roku Uniwersytetu Cambridge" za te oraz inne "kontrowersyjne" wypowiedzi (tudzież nieporozumienia) powinien dodatkowo zostać oficjalnie uhonorowany orderem z ziemniaka, może być, że również międzynarodowym ... .

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#22 2013-11-04 10:52:26

Mistyk
zaaklimatyzowany

Przytoczę co napisałem w innym wątku (http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=277734#p277734):

"Ogólnie nie zostawiam na nich suchej nitki, gdyż jest to banda pedofili i tych co ich ukrywają, a tym samym uczestniczą w tym okrutnie bestialskim przestępstwie.
Tych co próbują ich bronić mówiąc, że to przypadki i bardzo mała skala odsyłam do źródeł (po angielsku):
http://www.bishop-accountability.org/db … tm#posting
W samych Stanach są to dziesiątki tysięcy przypadków które wyszły na jaw. To daje wyobrażenie o faktycznej skali. Ile nie ujrzało światła dziennego z różnych powodów (wstyd ofiar, ofiary są sierotami, które nie mają się komu poskarżyć, strach itd...)
Jest nawet lista oskarżonych...:
http://www.bishop-accountability.org/At … .htm"

Nie można udawać, że nic się nie dzieje. Uczestnicząc w mszach i innych ich obrzędach, wspierając ich finansowo, broniąc słownie - tym samym bronimy i wspieramy organizację przestępczą i bardzo niebezpieczną, zagrażającą dążeniu ludzkości do szczęścia, pokoju i wolności.
Co innego jest też nieświadome ich popieranie, jak np przez babcie, które żyjąc w izolacji od niezależnych, obiektywnych informacji (jedynie bazując na tym co usłyszą w kościele, lub propagandowych mediach) - przez co same są ofiarami kłamstwa i propagandy (prania mózgu), a co innego popierać ich mając informacje o tym czym faktycznie są!!!

Nie można odwracać głowy i udawać, że nic się nie dzieje, mnie to nie dotyczy itd... Dotyczy to niewinnych dzieci, całej ludzkości, której każdy jest częścią!

Niewiedza nie jest już usprawiedliwieniem, bo przecież czytasz to, wiesz już...
Nie wierzysz, że to prawda, że tak jest?
Sprawdź w wielu różnych, niezależnych źródłach!
Nie wierzysz dzieciom i ofiarom, a księżom wierzysz bez zastrzeżeń?

Pedofilia jest jednym z wielu grzechów Kościoła, Watykanu - jest jednak wyjątkowo okrutnym, obrzydliwym i perfidnym. Perfidnym - zważywszy na to, czego nauczają (niby) i co głoszą z ambon oraz z jaką łatwością potępiają "grzeszników" takich jak np. młode (i nie tylko młode) pary, które żyją pod jednym dachem bez ślubu.

Na prawdę wierzycie, że małe niewinne dzieci rodzą się z grzechem pierworodnym, który następnie księża "zmywają wodą" za odpowiednią opłatą?
Jest to przymusem wcielanie do tej organizacji świeżo urodzonych niewinnych i niczego nieświadomych dzieci - za pomocą szantażu ich rodziców, że w innym razie ich pociech trafią do piekła!!! Ci, którzy tego nie kupują, narażeni są na ataki społeczności:  co to za ludzie, nawet dziecka nie ochrzcili...

"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
                   Pieśń Mahamudry Tilopy

#23 2013-11-04 11:16:37

baabcia
bo ja wiem

a no właśnie o to chodzi

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#24 2013-11-04 14:56:10

gorczyca
zaaklimatyzowany

Jasne, że to grzech i nie powinno się tego zamiatać pod dywan, a tak z prostej ciekawości - ciekawe czy ksiądz Gil okaże się winny, czy  od kary się wymiga?

#25 2013-11-04 15:20:28

baabcia
bo ja wiem

grzech grzechem niech tam kto nogę wystawi i zdrowo kopnie za szatańskie bagnisko zadbane, pielęgnowane i  ogłoszone rezerwatem

ale pora do sądu grzać i  d@pa blada bo jestem pewna że żaden buk się nie ujmie - chyba, ze jakiś cud tylko na co byłby to dowód  img/smilies/sad

#26 2013-11-05 00:25:33

Ja?!
kreatorus moderatorus

zerknąłem na Gila jak siedział na kanapie w swoim domu czy matki swojej i uderzyło mnie że jego ciało do złudzenia przypomina ciało kobiety, tylko piersi brakuje i głowa jakaś nieteges.
Jego oczy miały duże źrenice mimo oświetlenia od kamery co może świadczyć albo o tym że sie boi, albo że zażył narkotyki, albo że jest fanatykiem zaślepionym w swoje słuszne postępowanie. Tak czy siak, jego ciało mi mówi że lubi chłopców.

fuck it.

#27 2013-11-05 00:34:54

Ja?!
kreatorus moderatorus

Nie wierze by Gil używał swego osprzętu do penetracji chłopców ale wieże że byli obmacywani i to wielokrotnie.

fuck it.

#28 2013-11-05 08:14:09

baabcia
bo ja wiem

no tak tylko w sprawie my mało się liczymy jakby nie nasz interes ucierpiał i co nam się wydaje  trzeba słusznie przekuć w  codzienność

http://bi.gazeta.pl/im/ef/46/e3/z14894831Q,Sweetie-zostala-stworzona-i--dzialala--w-Amsterdam.jpg

jak nie powinno wyglądać nasze dziecko, by nie wpaść w oko zboczeńca - to warto z tego tekstu też wyczytać

Wirtualna dziewczynka pomogła zlokalizować tysiąc internetowych pedofilów. Trzech z Polski

#29 2013-11-05 08:19:52

baabcia
bo ja wiem

chroniąc jednego zboczeńca chronisz ich sieć

#30 2013-11-08 16:36:30

julazadra
adept

W kwestii pedofilii dość mocno wstrząsnęło mną opowiadanie "Zapłata": http://zaplata.wordpress.com

#31 2013-11-08 16:52:29

julazadra
adept

Ach, ostrzegam tylko, że w pewnym momencie tego opowiadania może zrobić się nieprzyjemnie.

#32 2013-11-08 17:16:03

Ja?!
kreatorus moderatorus

kiedyś mając 14 lat miałem ochote na sex z rówieśniczką, pewnie byłem pedofilem niedojdą bo do niczego nie doszło. Słyszałem że inni uprawiali sex na potęge jeszcze w podstawówce. Więc jak jest z tą pedofilią ?

fuck it.

#33 2013-11-08 18:12:29

Abesnai

Ano tak Ja?!, że teraz będąc dorosłym chłopem jakbyś się do majtek dobierał tej samej czternastoletniej dziewczynce to zapewne byłbyś nim. Tak sobie myślę, że nastolatki uprawiają seks między sobą bo są nastolatkami, tak samo niedojrzałymi i tak samo odkrywającymi tą strefę intymności. I raczej wydaje mi się to być naturalne. Natomiast całkowicie nienaturalne pozostaje dla mnie fascynacja osób dorosłych dzieckiem jako obiektem seksualnym.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

#34 2013-11-08 18:40:41

baabcia
bo ja wiem

czy ktoś chce wiedzieć jak to jest z tą 'pedofilią'  z punku widzenia prawa,  medycyny czy potocznego znaczenia?

#35 2013-11-08 18:53:31

Mistyk
zaaklimatyzowany

Oświeć nas baabcia.

"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
                   Pieśń Mahamudry Tilopy

#36 2013-11-08 19:07:47

Abesnai

Ja?! napisał(a):

kiedyś mając 14 lat miałem ochote na sex z rówieśniczką, pewnie byłem pedofilem niedojdą bo do niczego nie doszło. Słyszałem że inni uprawiali sex na potęge jeszcze w podstawówce. Więc jak jest z tą pedofilią ?

baabcia napisał(a):

czy ktoś chce wiedzieć jak to jest z tą 'pedofilią'  z punku widzenia prawa,  medycyny czy potocznego znaczenia?

Jak to jest z tą pedofilią?

W sumie naliczyłem osiem wątków na ten temat.

#37 2013-11-08 19:26:01

baabcia
bo ja wiem

rozumiem, że już wszystko jasne img/smilies/smile

#38 2013-11-08 22:23:18

Crows
mentor

wszyscy nauczyciele WF "powinni być" pedofilami bo tyle czasu napatrzają sie na młode wyginajace sie ciałka , ....................... a jednak => NIE ...., może  klerykalny klub gwałcicieli wyjasni dlaczego tak jest ?

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#39 2013-11-08 22:39:34

baabcia
bo ja wiem

patrz co młodzi rodzice o tym myślą

http://www.andrzejrysuje.pl/wp-content/uploads/2013/11/6-latki.jpg

dobrze, ze maja zdrowe podejście

po jaką cholerę  w dzisiejszych czasach te cudactwa z celibatem - no po jaką? komu potrzebne cudowanie? jak z krępowaniem stópek Japonkom  czy ... nie będę lepiej pisać o dzikich praktykach Afryki by zabić seksualność człowieka

przecież z tych młodych kleryków często doktryna zrobiła zboczeńców
leciał u nas serial o pastorze z piękna rodzinką? nie można to tak? 
ale kilka starych bab by już nie miało do kogo wzdychać
ech chore to wszystko
udręczeni ludzie
skrzywdzone dzieci - strasznie, nieodwracalnie
bo ktoś sobie ubździł coś
i za chwilę to odkręci
wcześniej czy później odkręci i powie - tamto nie ważne i już

teraz można

głupota z celibatem nieziemska głupota

#40 2013-11-09 02:58:20

Ja?!
kreatorus moderatorus

gdyby nie było celibatu to ludzie homo w kościele nie mieliby co bzykać, poczuli by sie głupio i samotnie img/smilies/wink

fuck it.

Stopka forum