Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2014-01-19 23:16:12

civilmonk
szlachetny gawędziarz

W sumie nie gorsza religia niż inne

Ktoś zebrał wszystkie tajemne klocki ze świata i ułożył je tak:

Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

#2 2014-01-20 20:28:45

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Re: W sumie nie gorsza religia niż inne

Ciekawe ile osób obejrzało ten film do końca. Ja obejrzałem bo jest fajnie zrealizowany. Przyjemnie się ogląda. Dlatego polecam tym którzy uważają iż Lemuria, Atlantyda, marsjanie i przebiegunowanie ziemi mają w sobie coś co pociąga img/smilies/smile

Dla zwolenniczek wzrostu świadomości też tu gratka bo poziomy pięknie rozpisane. I co ciekawe dosyć mocno związane jest przejście na innym poziom ze zmianami w aspekcie materialnym - w tym właśnie owym przebiegunowaniem ziemi i resetem elektromagnetycznym.

Jeśli miałbym już wybrać w wiarę to to mi się najbardziej podoba :-) Może zostanę kapłanem tego czegoś?

Co ciekawe ten film pomógł mi pojąć jeszcze bardziej i pogłębić, bycie jednocześnie nieskończonością i takim głuptakiem jak ja. Bycie poza czasem i przestrzenią jak i mozolny wzrost poprzez ewolucję od wrednego robaka do miłości.

CM

Ostatnio edytowany przez civilmonk (2014-01-20 20:30:44)

#3 2014-01-20 20:31:04

baabcia
bo ja wiem

przed rozliczaniem podatku załatw sprawę 1%  dostaniesz img/smilies/smile

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#4 2014-01-20 20:41:39

civilmonk
szlachetny gawędziarz

He he...

Szukając głębszych podstaw dla mojej nowej wiary zbadałem głębiej sprawę zmiany pola magnetycznego - jest przecież dla mnie teraz niczym przyjście Jezusa dla chrześcijan.

I tak. Zarówno moja wiara jak i nauka współczesna potwierdzają iż zmiana ta na pewno nastąpi bo już nie raz miała miejsce. Co ciekawe nawet dawno jej nie było co jest dziwne. Co też ciekawe zmiana ta pociąga za sobą zmiany na ziemi - klimat, wulkany itp. (skąd to znamy?)

Wg. mojej nowej wiary znaki iż przebiegunowanie nadciąga są wszędzie. No ale każda wiara ma takie img/smilies/smile

Wg. nauki przebiegunowanie może trwać kilkadziesiąt lat. Wg. mojej nowej wiary kilka dni.

Tu stanowisko nauki:

Tu stanowisko zbliżone do mojej wiary:

Nawracajcie się!!! Przygarnę wszystkich i wszystko co posiadacie! ;-)

Ogłaszam też konkurs na nazwę mojej wiary i mego stanowiska w jej hierarchii (najwyższego!). Zwycięzca otrzyma ode mnie dziedziczne prawo do bycia moim asystentem w wierze.

CM

#5 2014-01-20 21:01:03

mordotymoja
Moderator

Świątynia Różowego Magnesu img/smilies/smile .

#6 2014-01-20 21:19:34

civilmonk
szlachetny gawędziarz

mordotymoja napisał(a):

Świątynia Różowego Magnesu img/smilies/smile .

Dobre.
Jest święte, jest fikuśne, jest magnetyczne. Już widzę te różowe magnesowe kajdanki zakładane podczas ważnych uroczystości. Roboczo przyjmuje ale poczekam na inne propozycje.

Zatem roboczo jestem Wielkim Kapłanem Świątyni Różowego Magnesu a Tyś mój Wielki Asystent!

CM

#7 2014-01-20 21:45:40

mordotymoja
Moderator

civilmonk napisał(a):

Wielki Asystent!

CM

Może być img/smilies/smile .Już się cieszę na te uroczystości inicjacyjne,kiedy to w podziemiach naszej świątyni będziemy przyciągali za pomocą  wielkiego świętego różowego magnesu skąpo odziane "opiłki" img/smilies/cool ...

#8 2014-01-20 22:45:01

civilmonk
szlachetny gawędziarz

mordotymoja napisał(a):

civilmonk napisał(a):

Wielki Asystent!

CM

Może być img/smilies/smile .Już się cieszę na te uroczystości inicjacyjne,kiedy to w podziemiach naszej świątyni będziemy przyciągali za pomocą  wielkiego świętego różowego magnesu skąpo odziane "opiłki" img/smilies/cool ...

Zgadza się Wielki Asystencie lecz pamiętaj gdzie Twoje miejsce! Ty będziesz tylko patrzeć jak ja, Wielki Kapłan, będę magnesował te opiłki.

CM

#9 2014-01-21 18:40:56

mordotymoja
Moderator

civilmonk napisał(a):

mordotymoja napisał(a):

civilmonk napisał(a):

Wielki Asystent!

CM

Zgadza się Wielki Asystencie lecz pamiętaj gdzie Twoje miejsce! Ty będziesz tylko patrzeć jak ja, Wielki Kapłan, będę magnesował te opiłki.

CM

Jak wiesz Bwana Kubwa szczerość to jeden z fundamentów naszej religii img/smilies/cool .Nie będę ukrywał,  ,że nieco zawiedziony jestem ,o Wielki,Nieomylny Magnesie Neodymny .A może chociaż bym je  przed uroczystością świętym pilnikiem troszkę tak ... rach ciach img/smilies/tongue ... ?

#10 2014-01-21 19:03:26

civilmonk
szlachetny gawędziarz

mordotymoja napisał(a):

civilmonk napisał(a):

mordotymoja napisał(a):

CM

Jak wiesz Bwana Kubwa szczerość to jeden z fundamentów naszej religii img/smilies/cool .Nie będę ukrywał,  ,że nieco zawiedziony jestem ,o Wielki,Nieomylny Magnesie Neodymny .A może chociaż bym je  przed uroczystością świętym pilnikiem troszkę tak ... rach ciach img/smilies/tongue ... ?

Słusznie prawisz! Niedarmoć jesteś Wielkim Asystentem. Ja za łatwo Ekstazie się oddaje, potrzebuje wtedy Asystenta by co nie co kojarzyć. Zatem co czwarty opiłek jest Twój do piłowania lekkiego wstępnego. Ale co czwarty. To niech będzie symbol czwórcy jakim się z Tobą dziele. Bo wiedz iż pojęcie czwórcy jest tym co w ostatniej Ekstazie objawili mi Nephellim. Jest bowiem cztery liczbą biegunów Magnesu. Nie dwa jak sądzą ślepcy a cztery, ja widzę teraz ja. Jest biegun ujemny, jest biegun dodatni, jest jednakże też biegun ujemno-dodatni oraz biegun dodatni-ujemny. Oto rzekłem. Notuj!

CM

#11 2014-01-21 21:50:16

ayalen
Gość

Erotomani podstepni. Opilkowanie im sie marzy.

#12 2014-01-21 22:13:10

mordotymoja
Moderator

Prawdziwa religia,a nasza jest najprawdziwsza z prawdziwych wymaga poświęceń img/smilies/cool .

#13 2014-01-21 22:18:44

civilmonk
szlachetny gawędziarz

ayalen napisał(a):

Erotomani podstepni. Opilkowanie im sie marzy.

Ta... pani od różowej magnetycznej podwiązki nam tu o chcicy moralitety prawi? Ha..

Masz w domu magnes?

CM

#14 2014-01-22 21:09:46

mordotymoja
Moderator

Z uwagi na nikłe zainteresowanie proponuję zorganizować w podziemiach świętego miejsca promocyjną sprzedaż garnków namagnesowanych dobrą energią,nie przypalających się img/smilies/smile .

#15 2014-01-23 19:38:54

civilmonk
szlachetny gawędziarz

mordotymoja napisał(a):

Z uwagi na nikłe zainteresowanie proponuję zorganizować w podziemiach świętego miejsca promocyjną sprzedaż garnków namagnesowanych dobrą energią,nie przypalających się img/smilies/smile .

Wielki Asystencie, jesteś nieustającym źródłem dobrych pomysłów. Okazuje się iż nagłe ukazanie mojej mocy oślepiło wielu zszokowanych tym co głoszę. Co proponujesz zrobić by mój blask przygasić dla ich dobra?

CM

#16 2014-01-23 20:29:10

mordotymoja
Moderator

Poważny problem.Za pomocą Świętego Różowego Magnesu wywołać eksplozję super nowej.To ich powinno w osłupienie wprawić Wprawieni są łatwiejsi w obróbce img/smilies/tongue .

#17 2014-01-23 20:43:08

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Jest to myśl zacna i mnie zainspirowała. Uniesiony inspiracją dotarłem do Nephellima Dukaj'la. Patrona mądrości. Wskazał mi cel. Wskazał mi co czynić. Mam skodyfikować naszą Świętą Wiarę w Różowej Księdze. Nauki w niej zawarte spowodują eksplozję supernowej świadomości w każdym kto je pozna.

Zadanie mnie jednak przeraża. To duża odpowiedzialność. Nie wiem czy moje śmiertelne ciało to wytrzyma. Bo dusza na pewno.

CM

#18 2014-01-24 09:26:00

civilmonk
szlachetny gawędziarz

---------- RÓŻOWA KSIĘGA ------------

Czas na prawdę ;-)

Oczywiście całe to pisanie o Nephellim to wymyślona historia. Mówię o tym bo za chwilę sam zacznę w to wierzyć. Na początku to był żart ale po chwili zobaczyłem w nim potencjał do eksperymentu i obserwacji reakcji :-) Poza tym miałem fun. Trzeba jednak przerwać zabawę bo widzę reakcje zbyt poważne img/smilies/smile

Dziękuje więc Wielkiemu Asystentowi za wsparcie oraz wyrazy ubolewania dla Wielkiego Rekrutatora z powodu niedotrzymania warunków kontraktu img/smilies/smile

Wiecie, pisząc co mi ślina na język przyniesie po kilku dniach zauważyłem iż mój umysł zaczął się do tego dostosowywać. Jest to tzw zasada konsekwencji. Warto sobie tą zasadę uświadomić bo wszystkie teorię duchowe jakie tu czytam a które każdy prezentuje są właśnie zbudowane w oparciu o tą zasadę. Umysł potrzebuje konstruktów które utrzymują jego identyfikację a nie ma nic lepszego do podtrzymywania identyfikacji niż konsekwencja - konsekwencja w interpretacji obserwacji i zachowań. U źródeł każdego z przekonania duchowego jakie tu jest prezentowane leży jakieś zdarzenie które mogło mieć nawet znaczący wpływ. Jednakże cały konstrukt potem to interpretacja polegająca na takim dopasowywaniu wniosków z obserwacji by podtrzymywały wcześniej już przyjęte jako własne spostrzeżenia. To jest jak kula śnieżna.

Dlatego warto utrzymywać czysty umysł, bez przywiązań, bez spekulacji, bez założeń i z zawsze świeżym spojrzeniem na rzeczywistość. Każda bowiem zasada, prawo, prawda jaką przyjmujemy jest wyłącznie chwilowym zjawiskiem w przestrzeni świadomości.

W jednym z postów o Nephellim posłużyłem się modlitwą do Nephellima Jabolla, zapisałem ją dzięki uprzejmości wujka Google w języku Jawajskim, w wolnym tłumaczeniu mniej więcej brzmi tak:

O Jabollu gedhe
Moisten kula ngelak tenggorokan
Kelangan mudhun Pendhaftaran karep jantung
O Jabollu gedhe
Priksa kula grapyak banget

O Wielki Jabolu!
Zwilż moje spragnione gardło
Ostudź namiętności mego serca
O Wielki Jabolu!
Uczyń mnie łaskawym

I tym samym o łaskawy osąd proszę tych którzy się poczuli nieco wkręceni :-)

CM

#19 2014-01-24 13:05:55

baabcia
bo ja wiem

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/090

nie zwijacie kramu

pielgrzymka w planie

http://polskiemedia.org.pl/wp-content/uploads/2014/01/0801_chmielnicki.jpg

orszaki ćwiczą

http://regio-media.pl/wp-content/uploads/2014/01/orszak_trzech_kroli_2012.jpg

lud się napalił

http://m.wm.pl/2014/01/n/img-9866-177424.jpg

tylko różowego brakło - ale  zamówione

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32607/orszak_trzech_kroli_pap_arch600.jpeg

http://www.mojewypieki.com/app/webroot/upload/images/przepisy/R%C3%B3%C5%BCowy%20tort%20z%20falbankami%20-%20tort%20dla%20ma%C5%82ych%20ksi%C4%99%C5%BCniczek/pink_ruffle_cake_2.jpg

przechadzam się pomiędzy    baabcia@gazeta.pl 

#20 2014-01-24 14:23:10

Lidka
mentor

civilmonk napisał(a):

---------- RÓŻOWA KSIĘGA ------------

Czas na prawdę ;-)

Oczywiście całe to pisanie o Nephellim to wymyślona historia. Mówię o tym bo za chwilę sam zacznę w to wierzyć. Na początku to był żart ale po chwili zobaczyłem w nim potencjał do eksperymentu i obserwacji reakcji :-) Poza tym miałem fun. Trzeba jednak przerwać zabawę bo widzę reakcje zbyt poważne img/smilies/smile

Dziękuje więc Wielkiemu Asystentowi za wsparcie oraz wyrazy ubolewania dla Wielkiego Rekrutatora z powodu niedotrzymania warunków kontraktu img/smilies/smile

Wiecie, pisząc co mi ślina na język przyniesie po kilku dniach zauważyłem iż mój umysł zaczął się do tego dostosowywać. Jest to tzw zasada konsekwencji. Warto sobie tą zasadę uświadomić bo wszystkie teorię duchowe jakie tu czytam a które każdy prezentuje są właśnie zbudowane w oparciu o tą zasadę. Umysł potrzebuje konstruktów które utrzymują jego identyfikację a nie ma nic lepszego do podtrzymywania identyfikacji niż konsekwencja - konsekwencja w interpretacji obserwacji i zachowań. U źródeł każdego z przekonania duchowego jakie tu jest prezentowane leży jakieś zdarzenie które mogło mieć nawet znaczący wpływ. Jednakże cały konstrukt potem to interpretacja polegająca na takim dopasowywaniu wniosków z obserwacji by podtrzymywały wcześniej już przyjęte jako własne spostrzeżenia. To jest jak kula śnieżna.

Dlatego warto utrzymywać czysty umysł, bez przywiązań, bez spekulacji, bez założeń i z zawsze świeżym spojrzeniem na rzeczywistość. Każda bowiem zasada, prawo, prawda jaką przyjmujemy jest wyłącznie chwilowym zjawiskiem w przestrzeni świadomości.

W jednym z postów o Nephellim posłużyłem się modlitwą do Nephellima Jabolla, zapisałem ją dzięki uprzejmości wujka Google w języku Jawajskim, w wolnym tłumaczeniu mniej więcej brzmi tak:

O Jabollu gedhe
Moisten kula ngelak tenggorokan
Kelangan mudhun Pendhaftaran karep jantung
O Jabollu gedhe
Priksa kula grapyak banget

O Wielki Jabolu!
Zwilż moje spragnione gardło
Ostudź namiętności mego serca
O Wielki Jabolu!
Uczyń mnie łaskawym

I tym samym o łaskawy osąd proszę tych którzy się poczuli nieco wkręceni :-)

CM

Wiedziałam... http://macg.net/emoticons/laughing2 Ale zanim się jeszcze zastanowiłam, już zaakceptowałam Twoje 'dziwactwo'. Bo jest Twoje. A, jako że wiem, iż tak czy siak, największe znaczenie ma nie 'podpórka', jakiej człowiek używa (te konstrukty, jakie człowiek znajduje z religiach, filozofiach, punktach widzenia), a efekt, jaki tenże człowiek osiąga, więc cóż tu można było powiedzieć?...

(w refleksjach wyszło mi, że to może być jakaś 'gra' z Twojej strony, żeby przełamać pewien stereotyp postrzegania Ciebie, a jako że przeniosła Cię ze strony odczucia bezsensu we wprost przeciwną, to było OK http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010).

Pozdrawiam!

Lidka

#21 2014-01-24 15:01:51

Sosan
szlachetny gawędziarz

civilmonk napisał(a):

CM

To już koniec ???:foch:

Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

#22 2014-01-24 15:34:43

ayalen
Gość

A bylo sie trzymac Podwiazki. Okrag jest symbolem nieskonczonosci.

#23 2014-01-24 15:49:22

Sosan
szlachetny gawędziarz

http://www.evilnewsdaily.com/wp-content/uploads/2012/08/iphonewallpaperslist_2075.jpeg

Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

#24 2014-01-24 16:43:28

mordotymoja
Moderator

Nieco zawiedziony jestem...Tuż po pracy którą traktuję jako kamuflaż,dla pewności to nawet kamuflaż kamuflażu obleciałem wszystkie szmateksy w miasteczku i nabyłem kilka różowych,w różnych różowego odcieniach ,gustownych, stosownych do stanowiska ,reprezentacyjnych fata łaszków:) .Tylko różowych skarpet z czerwonymi lampasami nigdzie nie było img/smilies/sad ...

#25 2014-01-24 18:08:50

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Chłopaki - wszystko przemija img/smilies/smile

CM

Stopka forum