Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2014-03-05 20:58:03

złośliwa
Użytkownik

z kamerą na kasku

W obecnych czasach kamera jest obowiązkowym wyposażeniem zarówno samochodów, jak narciarzy, czy rowerzystów. Czym byłby Kurski czy Wałęsa bez codziennych wrzutek co robi z kim i po co. Obserwatorzy portali społecznościowych uwielbiają ten ekshibicjonizm znajomych. Z drugiej strony czym byłby meteor Czelabiński gdyby nie dziesiątki amatorów którzy go przypadkowo sfilmowali. Myśląc tak samo rozważałem zakup kamery na kask w którym zawsze jeżdżę na rowerze. Jaka kamera? Przyznam, że spodobała mi się metalowa, bo nie zniszczalna.
http://aukcje.fripers.pl/video/RD32/RD32_20.jpg

#2 2014-03-06 02:11:24

Ja?!
kreatorus moderatorus

Re: z kamerą na kasku

to miała być reklama ?

fuck it.

#3 2014-03-16 11:10:20

victoria
adminka

już nie img/smilies/smile

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,
dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,
że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie,
jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#4 2014-03-16 13:52:08

justa
Użytkownik

dwoch rosjan weszlo na shanghai tower img/smilies/smile ogladalam nagrania na youtube robili je camerami gopro

#5 2014-03-25 19:10:30

złośliwa
Użytkownik

brawo za usunięcie adresu strony, chociaż zamieszczanie zdjęć bez zaznaczenia skąd pochodzą to przestępstwo
więc Print+Screen i zawiadamiamy Policję
papa

---
Złośliwa, ten watermark to tak z przypadku na zdjęciu ? Wystarczyło podczepić pod obrazek odnośnik do źródła (widoczny zresztą po kliknięciu ppm + kopiuj adres obrazka), jak teraz. Zawiadamiaj, tylko znacznie lepiej byłoby dla Ciebie, żebyś była jego autorem bądź posiadała pozwolenie właściciela do posługiwania się nim, również do rozpowszechniania zgodnie z jego wolą.
Obowiązujący regulamin forum rozumiem że znasz, podobnie jak zasady funkcjonowania forum, w innym przypadku sama działasz na własną niekorzyść.

Abesnai

#6 2014-03-25 20:14:01

Abesnai
Canis dirus / Administrator

złośliwa napisał(a):

W obecnych czasach kamera jest obowiązkowym wyposażeniem zarówno samochodów, jak narciarzy, czy rowerzystów. Czym byłby Kurski czy Wałęsa bez codziennych wrzutek co robi z kim i po co. Obserwatorzy portali społecznościowych uwielbiają ten ekshibicjonizm znajomych. Z drugiej strony czym byłby meteor Czelabiński gdyby nie dziesiątki amatorów którzy go przypadkowo sfilmowali. Myśląc tak samo rozważałem zakup kamery na kask w którym zawsze jeżdżę na rowerze. Jaka kamera? Przyznam, że spodobała mi się metalowa, bo nie zniszczalna.

Obowiązkowym wyposażeniem samochodów, narciarzy, rowerzystów ?
Faktycznie, współczesny trend do ekshibicjonizmu i publicznego eksponowania własnej prywatności podnosi oglądalność, tym niemniej uważam go za brak szacunku wobec własnej osoby, formę uwłaczania godności ludzkiej. Konsekwencje z takiej niefrasobliwości bywają w znacznym stopniu dość zróżnicowane.
Natomiast obserwację zjawisk naturalnych i utrwalanie ich nie łączyłbym z powyższym.
Niezniszczalna bo metalowa ? Posiada jakieś atesty, skoro już w ten sposób polecasz ?
Może osobiście spadłaś z nią z roweru na ... kask i na ten sposób przetestowałaś ?

PS
Rozważałem czy rozważałam ? Napisz mi proszę, jak do Ciebie się zwracać, czy to może tylko drobny błąd językowy.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Stopka forum