Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2010-03-25 18:43:43

aka
dark&twisty girl

House MD :D

Jest wątek o GA, więc nie mogło zabraknąć również kącika do omawiania wątków, postaci i kontemplowania uroczego uśmiechu Wilsona img/smilies/big_smile
Enjoy! img/smilies/smile

Odnośnie zalotów Grega do Cuddy- naprawdę miło było patrzeć jak okazuje to, że mu zależy, a z drugiej strony zachowanie Lisy (właśnie skapczyłam, że bohaterka i aktorka mają tak samo na imię ;p) naprawdę mnie zniesmaczyło. Mogłaby dać mu szansę img/smilies/roll

This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

#2 2010-03-25 18:54:11

Sailor
Miss Darkside

Re: House MD :D

Lisa ma teraz Rachel, a ktoś taki jak House niezbyt nadaje się na ojca (uzależnienie, pobyt w zakładzie), to też trzeba mieć na uwadze. Jednak impreza w stylu lat 80- tych i wyznanie, że interesował się nią od czasu studiów było totalnie rozczulające. Poza tym jego cierpiące ogromne niebieskie oczy przyprawiają mnie czasem o dresssszcze, ja bym się raczej im nie oparła img/smilies/wink

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#3 2010-03-25 19:02:17

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

Lisa ma teraz Rachel, a ktoś taki jak House niezbyt nadaje się na ojca (uzależnienie, pobyt w zakładzie), to też trzeba mieć na uwadze.

Łoj tam, nauczyłby się tego- w końcu zmienia się na lepsze. Wybrać te ciepłe kluchy (Lucasa w sensie) zamiast House'a to jest po prostu grzech śmiertelny.
Na którym odcinku obecnie jesteś?

Don't cry about it
Lana Del Rey

#4 2010-03-25 19:18:52

Sailor
Miss Darkside

Lucas przypomina mi Buda Bundy'ego, więc w ogóle nie ma o czym mówić img/smilies/roll
Zabieram się dopiero za 8 odc., ale na święta upomnę się pewnie o więcej ;P

Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

#5 2010-03-25 19:58:48

aka
dark&twisty girl

No to już widziałaś odcinek, w którym House próbował "gadać" z ojcem, a na koniec stwierdził: "Wilson, this is stupid!" Raaaaany, to było bezcenne i słitaśne.
Przed Tobą Wilsonkowy odcinek i Wilsonkowe oświadczyny img/smilies/big_smile To tak dla zaostrzenia apetytu ;P
Jedyny wątek, o którym nie wiem co sądzić to jest to morderstwo Chase'a. Przecież on w seminarium był i wywinął taki numer, po którym dość szybko się pozbierał- naprawdę dziwne.

Don't cry about it
Lana Del Rey

#6 2010-03-25 20:58:11

Sailor
Miss Darkside

Chase w ogóle jest dziwny i jakoś nie przepadam ostatnio za tą postacią. Za to tęsknię za Kutnerem- potrafił osłodzić każdy odcinek img/smilies/hmm

"Rozmowy" Wilsona z Amber były wzruszające i bardzo u mnie tym zaplusował. No i fajnie znów widzieć Thirteen i Taubb'a w akcji img/smilies/big_smile

Majgull Axelsson

#7 2010-03-25 21:13:08

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

Chase w ogóle jest dziwny i jakoś nie przepadam ostatnio za tą postacią

Ekhem... chyba nigdy za nim nie przepadałaś img/smilies/tongue

Za to tęsknię za Kutnerem- potrafił osłodzić każdy odcinek img/smilies/hmm

Nie pałałam do niego jakąś szczególną sympatią, więc mi go nie brakuje. Wiadomo kto jest moim słoneczkiem w tym serialu ;D

No i fajnie znów widzieć Thirteen i Taubb'a w akcji img/smilies/big_smile

Połaczenie starego i nowego teamu jest super według mnie. A Taub'a to już w ogóle uwielbiam- jego sarkazm jest mistrzowski. Stał się moją ulubioną postacią zaraz po H. i W. img/smilies/smile

Don't cry about it
Lana Del Rey

#8 2010-03-25 21:41:47

Sailor
Miss Darkside

aka napisał(a):

Sailor napisał(a):

Chase w ogóle jest dziwny i jakoś nie przepadam ostatnio za tą postacią

Ekhem... chyba nigdy za nim nie przepadałaś img/smilies/tongue

Oooj, bywały lepsze momenty. Kiedy pocałował chorą dziewczynkę, gdy rozmawiał z ojcem albo zabiegał o względy Cameron img/smilies/smile

Nie pałałam do niego jakąś szczególną sympatią, więc mi go nie brakuje.

No nie mów, że nie tęsknisz za tymi szalikami i sweterkami w paski, gapowatością i niewinną buźką img/smilies/big_smile

A Taub'a to już w ogóle uwielbiam- jego sarkazm jest mistrzowski. Stał się moją ulubioną postacią zaraz po H. i W. img/smilies/smile

O swojej żonie: Z chęcią oszczędza tu i ówdzie. Np. sił na seksie img/smilies/tongue
Legendarny tekst o odegranej pacynkami tragedii Eurypidesa jest chyba jednym z moich fejwrit na równi z ripostami samego H.

Majgull Axelsson

#9 2010-03-26 21:29:01

aka
dark&twisty girl

Sailor napisał(a):

albo zabiegał o względy Cameron img/smilies/smile

It's Tuesday. I like you. Totalnie rozczulające

No nie mów, że nie tęsknisz za tymi szalikami i sweterkami w paski, gapowatością i niewinną buźką img/smilies/big_smile

Ekhem...nooooo... jakby to powiedzieć... nie ;P

Legendarny tekst o odegranej pacynkami tragedii Eurypidesa jest chyba jednym z moich fejwrit na równi z ripostami samego H.

To bodajże Król Edyp był. Naprawdę z każdym odcinkiem moja miłość do niego jest coraz większa.
Pamiętasz ten już niemal kultowy rysunek H. & W. podczas wspólnego prasowania? Tego jest więcej! Niestety nie mogę teraz znaleźć.
A propos rzeczy legendarnych i kultowych -> http://i247.photobucket.com/albums/gg156/kasiat88/others/3975955.gif
img/smilies/big_smile

Don't cry about it
Lana Del Rey

#10 2010-03-26 21:47:32

Sailor
Miss Darkside

Ten gif jest absolutnie fenomenalny i nigdy się nie zestarzeje img/smilies/big_smile Ciekawe, czy stworzono coś podobnego w stylu GA...

A wspólne prasowanie też pamiętam, ten rysunek zmienił mnie na zawsze img/smilies/tongue

Majgull Axelsson

Stopka forum