Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#26 2014-07-15 15:18:27

maly_kwiatek
przyboczny

Re: Świętych obcowanie

Lidka bardzo pięknie o tym napisała.
Są dusze świetliste, które niczego od nas nie chcą, nie proponują żadnych transakcji, nie chłoną naszych energii, po prostu są i radują się swym istnieniem w aktualnej formie, ludzie wierzący powiedzieliby: radują się z bliskości Boga.
Z tymi duszami Kościół nie zabrania kontaktu, oczywiście nie poleca też żadnych operacji magicznych, by takie kontakty wywołać.

Nazywam takie niewinne kontakty z tymi istotami - kontaktami mentalnymi.
Kontakt mentalny to modlitwa, rozmowa - bez wizji duchów, bez zamieszania w fizyczności.
Kościół bardzo poleca praktyki rozmowy z nieżyjącymi świętymi, modlitwy z ich udziałem itp.

Natomiast kontakty astralne z duszami zmarłych,  które krążą  w materialnej rzeczywistości, jako zjawy astralne, demony i wampiry jest niebezpieczne, narusza równowagę materialno - niematerialną, narusza prawa uniwersalne i Kościół zabrania takich kontaktów.
Przykładem takiego astralnego kontaktu ze zmarłą duszą niech będzie przemawianie głosem i słowami duszy do żyjących - tak jak to czyni na filmie Patricia, albo wywoływanie duchów i inne praktyki spirytystyczne.

Odrębną sprawą są współczesne tzw. chanellingi, co do których Kościół nie wypowiedział się wprost o ich grzeszności, natomiast zdecydowanie przestrzega i ostrzega przed kontaktami tego rodzaju. Chanelling to rozmowa z istotą duchową, lub duchowo - materialną, która twierdzi, ze jest istotą wyższego duchowo gatunku niż człowiek i zazwyczaj pochodzi z odległych miejsc we Wszechświecie.
Nie ma za bardzo sposobu weryfikacji przekazów chanellingowych poza sprawdzeniem ich wewnętrznej spójności.
A istoty opowiadają w tych przekazach zazwyczaj cuda.
Nieraz istoty podają się za Jezusa albo Archaniołów, czytałem kilka takich przekazów, to były fałszywki.
Mam możliwość odczuwanie energetycznego i z daleka wyczuwam poziom wibracji. Dlatego trudno mnie oszukać w tych sprawach.

Są przekazy chanellingowe, którym ufam. One już dawno się zresztą skończyły.
To były przekazy dla Barbary Marciniak i dla Lyssy Royal.
Jednak nikogo nie namawiam by też im ufał. Każdy ma swoje indywidualne odczucia.
I chwała Bogu.

https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

#27 2014-07-15 17:09:10

Crows
mentor

:bostwo:

Ostatnio edytowany przez Crows (2014-07-15 17:11:11)

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

#28 2014-07-15 17:10:49

Crows
mentor

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10339395_707606195953855_8817498133982209749_o.jpg

:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Stopka forum