Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

#1 2014-08-12 10:29:14

maly_kwiatek
przyboczny
Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 3138

Korupcja, korupcjogenność i socjalizm

Otwieram wątek, w którym podawalibyśmy przykłady z życia wzięte przypadków nakręcanej przez państwo korupcji poprzez uruchamianie działań korupcjogennych i socjalistycznych.

Oto pierwszy przykład.

Na przełomie sierpnia i września mają powstać Państwowe Składy Węgla (PSW). Nowi i dotychczasowi dystrybutorzy węgla będą mogli wejść do sieci z państwowym szyldem.

Nowa spółka zaproponuje wejście do sieci franczyzowej dotychczasowym dilerom oraz nowym podmiotom. Uczestnictwo w sieci PSW będzie odpłatne. W zamian przedsiębiorcy dostaną szyld, know-how, będą objęci spójną polityką cenową i kontrolą jakości.


Będą mieli obowiązek kupowania węgla od producentów wskazanych przez PSW. Ma to nie tylko wyeliminować nielegalny obrót węglem zza granicy, ale także wesprzeć polskie górnictwo.

Jest to, krótko mówiąc państwowy kartel, utworzony prawem kaduka, wbrew polskiemu prawu finansowemu i wbrew Konstytucji, zapewniającej wolność gospodarczą i równość podejścia Państwa do podmiotów gospodarczych.
Media niezależne dywagują, że rozwiązanie to ma na celu wyeliminowanie z rynku węgla z importu, za karę za to, że importem węgla zajmuje się osoba, rzekomo zamieszana w dokonywanie nagrań polityków w restauracji Sowa i przyjaciele.

Centralne Biuro Śledcze uderza w górnicze spółki

    Centralne Biuro Śledcze zatrzymało ostatnio 10 osób zajmujących kierownicze stanowiska w jednej z największych w kraju spółek węglowych. Z informacji uzyskanych w Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy wynika, że zatrzymani to osoby z kierownictwa firmy składywęgla.pl.

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/new … k=business


Warto zdawać sobie sprawę, ze firma Składy Węgla całkiem niedawno była najpoważniejsza firmą na polskim rynku, handlującą węglem, zatrudniająca dużo osób.

http://skladywegla.pl/


https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo