Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#21 2014-12-27 20:18:10

Crows
mentor

Re: Podświadomość

civilmonk napisał(a):

Crows napisał(a):

Grzegorz napisał(a):

Tylko co to jest ten rozwój duchowy ?

mnie się nie pytaj boś ty założył temat psychologiczny w dziale =>ROZWÓJ DUCHOWY

Psychologia to też rozwój duchowy. Np. w psychologii humanistycznej.
Duchowość to też praca z podświadomością, np. w szamanizmie.

Co tak dzielisz na ostro Crows?

CM

bo każdy artysta malarz wie że jak sie zmiesza wszystkie kolory to wychodzi szara maź , ja szarą mazią nie jestem zainteresowany

:
:
Nie podziwiam ludzi idealnych.
Tych, ktòrzy nigdy nie upadli,ani się nie potknęli...
Nie istnieje taki rodzaj ludzi...
Oni tylko udają to, kim nie są;
nie pojęli piękna i urody tkwiącej w życiu..

#22 2014-12-27 20:44:50

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Crows napisał(a):

civilmonk napisał(a):

Crows napisał(a):

mnie się nie pytaj boś ty założył temat psychologiczny w dziale =>ROZWÓJ DUCHOWY

Psychologia to też rozwój duchowy. Np. w psychologii humanistycznej.
Duchowość to też praca z podświadomością, np. w szamanizmie.

Co tak dzielisz na ostro Crows?

CM

bo każdy artysta malarz wie że jak sie zmiesza wszystkie kolory to wychodzi szara maź , ja szarą mazią nie jestem zainteresowany

Absurdalny argument. Poza tym pochodzę z malarskiej rodziny, sam maluję.
Dla mnie to czepialstwo Twoje standardowe a teraz na siłę szukasz argumentu.

CM

Nie bierz tego tak na serio. To słowa ułożone tak, by ktoś mógł na chwilę, poprzez nie, uporządkować świat, tak by pasował do aktualnej sytuacji. Nazywanie to jest naturalna tendencja umysłu. Umysł musi budować sobie taki mentalo-uczuciowy obraz, by uzasadnić swoją historię i decyzje do podjęcia. Czy jesteś tym umysłem, który ma takie tendencje? Czy jesteś jego świadkiem? Czym jesteś?

#23 2014-12-27 22:44:20

Crows
mentor

absurdy wypisujesz tu ty takie aż sie ulewa uzywając naćpanych metafor , gdy mam dla ciebie coś co ujawnia twe świrowanie to zawsze nazywasz to czepialstwem , to ty sie czepiasz chrzeeścijaństwa i innych religii nie mogac zaoferować nic w zamian oprócz buddyjskiej owsianki i buczenia AUM.

:
:

#24 2014-12-28 00:40:27

maly_kwiatek
przyboczny

Victorio, Ty to uważasz za godny szacunku i poparcia rzeczowy wkład w  dyskusję ? http://yoursmiles.org/csmile/question/c0313

Zaczynam rozumieć dlaczego ludzie tak hurtowo opuszczali forum w jakichś tam sytuacjach.
Przeciętny człowiek takiego czegoś przecież nie zniesie. W tym jednym poście zostali obrażeni właściwie wszyscy, chrześcijanie, buddyści, rozmówca i wszyscy uczestnicy Imladis.
Takie coś może wytrzymać głupi mały kwiatek, ale nie dorośli ludzie nieraz liczący sobie kilkadziesiąt lat...

https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

#25 2014-12-28 01:27:32

victoria
adminka

I tak masz gdzieś to co ja uważam, więc zakończcie rozwalanie każdego tematu, a najlepiej będzie jak każdy będzie pilnował siebie, a nie szukał belki w cudzym oku....

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka,
dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy,
że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie,
jaki uczynił, powołując nas na ten świat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a050 http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b020 

#26 2014-12-28 01:37:01

maly_kwiatek
przyboczny

Jakbym miał to gdzieś, to bym tego nie napisał, co napisałem.
Chciałbym poznać prawdę ...

https://zenforest.files.wordpress.com/2008/12/budda2.jpg?w=529

#27 2014-12-28 09:47:07

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Crows napisał(a):

absurdy wypisujesz tu ty takie aż sie ulewa uzywając naćpanych metafor , gdy mam dla ciebie coś co ujawnia twe świrowanie to zawsze nazywasz to czepialstwem , to ty sie czepiasz chrzeeścijaństwa i innych religii nie mogac zaoferować nic w zamian oprócz buddyjskiej owsianki i buczenia AUM.

Nic się nie zmieniasz img/smilies/smile Ale brak zmian to nuda. Jesteś zbyt przewidywalny w rozmowie. Zrób coś by mnie zainteresować bardziej img/smilies/smile

CM

Nie bierz tego tak na serio. To słowa ułożone tak, by ktoś mógł na chwilę, poprzez nie, uporządkować świat, tak by pasował do aktualnej sytuacji. Nazywanie to jest naturalna tendencja umysłu. Umysł musi budować sobie taki mentalo-uczuciowy obraz, by uzasadnić swoją historię i decyzje do podjęcia. Czy jesteś tym umysłem, który ma takie tendencje? Czy jesteś jego świadkiem? Czym jesteś?

#28 2014-12-28 10:33:57

Crows
mentor

dla mnie nic nowego nie wprowadzasz oprócz opisów mej osoby .
masz w swej podświadomości coś co by mogło ucieszyć wszystkich ?

:
:

Stopka forum