Ogłoszenie

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY


"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze."
Krzysztof K.

Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2014-12-23 11:08:42

k4cz0r200
przyboczny
Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 3545

Warcraft III

http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/1585508563.jpg

Kto grał łapka w górę. Tak mi się przypomniało. Nie wiem czy to zwyczajna nostalgia czy faktycznie Warcraft 3 miał genialną fabułę? W każdym razie gry strategiczne nigdy nie były moim ulubionym gatunkiem, ale Warcraft 3 razem z dodatkiem jest pozycją, do której wracam co parę lat. Do tego genialny dubbing img/smilies/wink  Szkoda, że nie doczeka się już kontynuacji. Co prawda jest World of Warcraft, ale to już nie to samo img/smilies/wink

Oddam życie za Ner'zhul!

http://media.moddb.com/images/games/1/1/46/ss026-xl.jpg


Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Offline

 

#2 2014-12-23 15:25:26

Conan Barbarzynca
Administrator
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 4309
Serwis

Re: Warcraft III

Jak dla mnie gra toporna jak większość RTS, ale fabuła fenomenalna, to ze względu na nią wymęczyłem jakoś tą gre do końca img/smilies/smile
Nie chodzi mi zresztą o samą opowieść, co o postacie w niej występujące, i tu nie będe oryginalny, KSIĄŻE ARTHAS, i jego - uważaj!- nikt nie będzie mi rozkazywał.
A ten filmik jak obala swojego ojca to prawdziwie epicki.Podoba mi się jeszcze jak Lord Archimode niszczy Dalaran, i ten jego tekst - strawi was ten sam ogień który próbowaliście okiełznać.
Dla mnie Blizard to artyści jeśli o to chodzi, strasznie mi się podobały te postacie i ich teksty, niemal że mistyka.
Z niektórych tych motywów zrobiłem sobie narzędzia w swoim przebudzeniu duchowym, tak jak niektórzy naprzykład z tekstów Biblijnych img/smilies/big_smile

Natomiast co do World of Warcraft to nigdy nie grałem w sieciówki, i nie zamierzam.
Z tego samego powodu nie kupiłem Diablo III, bo chromole konieczność ciągłego połączenia z internetem.

Online

 

#3 2014-12-23 15:37:55

k4cz0r200
przyboczny
Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 3545

Re: Warcraft III

Chyba masz rację co do samych tych postaci, bo może sama fabuła nie była jakaś wybitna, to z kolei charakterystyka postaci była genialna. Ten film zrobił na mnie ogromne wrażenie ;D Pamiętam jeszcze jak za małolata w to grałem i pierwszy raz go zobaczyłem, po prostu pozamiatał. W ogóle zajebiście epicka jest cała ta przemiana arthasa. I jak na początku mówi "Robię to w imię króla, mojego ojca", a później "Nikt nie będzie mi rozkazywał".

Cała ta gra podzielona na kampanie danej rasy była genialna. Kiedy czasami grając w jakieś gry na silę się wciska taką poboczną fabułę, to tutaj grało się każdą rasą mega dobrze. Jednak najbardziej przypadły mi do gustu kampanie ludzie -> nieumarli. Fajnie zbudowany był klimat tych nieumarłych jako potężnych istot i wrogów, a później wiadomo img/smilies/big_smile Jarałem się mocno.


Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Offline

 

#4 2014-12-24 12:52:51

Conan Barbarzynca
Administrator
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 4309
Serwis

Re: Warcraft III

Mi też najlepiej się grało w dwie pierwsze kampanie, bo był ten sam bohater, potem jak nagle przyszła ta zmiana to trochę tak dziwnie, bo jakby wszystko wyrwane.
Drógą połowę gry to już męczyłem img/smilies/big_smile Ale też fajne motywy były.
Orkami dobrze mi się grało, nocnymi elfami jakoś  najsłabiej jak dla mnie, ale rasa jako taka bardzo fajna, taka mroczna i tajemnicza, ale nie "zła" czy coś.

Potem jak przeszłem kampanię to chciałem se pograć w misje pojedyńcze, ale nie dało się, nim się cokolwiek zrobiło to już był zmasowany atak, komputer działał jak w zegarku. To zresztą jest bolączka zdecydowajej większości RTS.

Online

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo