Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#1 2017-09-28 11:34:46

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Roast me czyli pojedź po mnie po całości

Co to jest "roast me" każdy wie a kto nie wie to jest z innej planety i niech sięgnie do wujka Google. Nie będę tłumaczył.

Więc ja wystawiam się pierwszy. Pojedź po mnie na maksa w kontekście duchowości. Zjedź mnie, pogrąż. Jestem do dyspozycji.

Nie bierz tego tak na serio. To słowa ułożone tak, by ktoś mógł na chwilę, poprzez nie, uporządkować świat, tak by pasował do aktualnej sytuacji. Nazywanie to jest naturalna tendencja umysłu. Umysł musi budować sobie taki mentalo-uczuciowy obraz, by uzasadnić swoją historię i decyzje do podjęcia. Czy jesteś tym umysłem, który ma takie tendencje? Czy jesteś jego świadkiem? Czym jesteś?

#2 2017-09-28 11:48:21

martin1002
przyboczny

Re: Roast me czyli pojedź po mnie po całości

Tyś największą Błogością
czule tulisz mnie do siebie, otulasz delikatnością
Jesteś aksamitną ciszą pieszczącą moją duszę
Jesteśmy gwiazdami na nieskończonym mrocznym niebie, Ty i ja
trzymamy się za ręce
śpiewając pieśń wszechświata
Tyś muzyką sfer
Jestem niczym, gdy bierzesz mnie na ręce, o Panie
oddaję się Tobie, Tyś moją jedyną pociechą
Przenikasz mnie całą, wiem, że chodzi właśnie o to...

Ani dualne, ani niedualne.

#3 2017-09-28 11:51:12

Lidka
mentor

Jeszcze trzeba by mieć taką potrzebę w sobie. Nie znajduję jej... img/smilies/smile

Pozdrawiam!

Lidka

#4 2017-09-28 11:51:19

Sosan
szlachetny gawędziarz

Nie przyjemniej byłoby zatrudnić jakaś milfe specjalizująca się w sado maso? 😆 bicze, pejcze i te sprawy

Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

#5 2017-09-28 11:56:05

martin1002
przyboczny

Lidka napisał(a):

Jeszcze trzeba by mieć taką potrzebę w sobie. Nie znajduję jej... img/smilies/smile

Specjalnie o tym piszesz, żeby pokazać wszystkim na forum, jakie to niby masz wspaniałe "wysokie wibracje", fałszywa dziwko z piekła rodem.

#6 2017-09-28 12:01:22

Lidka
mentor

Nie robi to na mnie wrażenia, Marta img/smilies/smile. Ale jak musisz, to proszę bardzo, nie żałuj sobie, nawet jeśli to nie ja otworzyłam rubrykę temu poświęconą img/smilies/wink.

Pozdrawiam!

Lidka

#7 2017-09-28 12:07:13

Sosan
szlachetny gawędziarz

Marta wyluzuj i przestan obrażać innych.

Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.

~ Papaji

#8 2017-09-28 12:07:45

martin1002
przyboczny

Lidka napisał(a):

Nie robi to na mnie wrażenia, Marta img/smilies/smile.

Dziękuję, że to napisałaś img/smilies/smile Gdybyś po prostu zignorowała tego posta w milczeniu, nie zorientowałabym się, że masz to gdzieś img/smilies/smile A tak mam potwierdzenie na piśmie img/smilies/smile

#9 2017-09-28 12:12:04

martin1002
przyboczny

Sosan napisał(a):

Marta wyluzuj i przestan obrażać innych.

A to czemu ? przecież to tylko plan materialny img/smilies/smile to iluzja.
Tutaj wszyscy zdają sobie sprawę ze swojej Prawdziwej Istoty i są świadomi własnej wartości. Żadne słowa nie mogą temu zaszkodzić.
Na planie duchowym nieustannie się obejmujemy i dajemy sobie duchowe całusy, czyż nie?... img/smilies/smile Tylko silnie uwarunkowany ludzki umysł przejmuje się tym, co piszę.

#10 2017-09-28 12:19:02

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Do Roast Me trzeba zgłosić się osobiście Marto. To nie jest wolna amerykana. I to musi też mieć poziom jakiś a nie chamstwo.

Nie bierz tego tak na serio. To słowa ułożone tak, by ktoś mógł na chwilę, poprzez nie, uporządkować świat, tak by pasował do aktualnej sytuacji. Nazywanie to jest naturalna tendencja umysłu. Umysł musi budować sobie taki mentalo-uczuciowy obraz, by uzasadnić swoją historię i decyzje do podjęcia. Czy jesteś tym umysłem, który ma takie tendencje? Czy jesteś jego świadkiem? Czym jesteś?

#11 2017-09-28 12:27:55

martin1002
przyboczny

civilmonk napisał(a):

Do Roast Me trzeba zgłosić się osobiście Marto. To nie jest wolna amerykana. I to musi też mieć poziom jakiś a nie chamstwo.

Dla mnie liczą się szczere słowa prosto z serca, a nie jakieś Twoje oczekiwania. Boisz się chamstwa czy co? Wolisz bezpieczny spirytualny kokon chroniący Cię przed Prawdą?

#12 2017-09-28 12:28:07

Sosan
szlachetny gawędziarz

Marta. Brak ogłady społecznej i własne frustracje tłumaczysz filozofia?  Słabe to...

~ Papaji

#13 2017-09-28 12:30:44

martin1002
przyboczny

W obliczu śmierci tak zwana "ogłada społeczna" przestaje mieć jakąkolwiek wartość.

#14 2017-09-28 12:36:06

Sosan
szlachetny gawędziarz

I dokąd ta filozofia Cię doprowadziła?  Do samotności i marudzenia
. Swoją drogą jestem ciekawy czy byłabys z w stanie powiedzieć Lidce te rzeczy prosto w twarz. " Bohaterko" sprzed monitora

~ Papaji

#15 2017-09-28 12:44:06

martin1002
przyboczny

Tak. Do marudzenia właśnie. Przez ponad 20 lat nigdy się na nic nie skarżyłam, byłam pokorna i uległa. Nawet, jak w przedszkolu zamykali mnie w łazience, to nikomu o tym nie powiedziałam. Uznałam, że TAK MA BYĆ i już.
Uważasz, że mam dusić w sobie swoje marudzenie? Że tak będzie lepiej? Zdrowiej?

#16 2017-09-28 12:51:34

Sosan
szlachetny gawędziarz

Uwazam ze masz isc do psychiatry i mu marudzic za maksa za wlasne zarobione przez siebie pieniądze. My natomiast z Twojego stękania nic nie mamy i do niczego nie jest nam ono potrzebne

~ Papaji

#17 2017-09-28 13:06:30

Lidka
mentor

Ach, Panowie, niech się dziewczyna uwolni od tej całej zmagazynowanej frustracji (cokolwiek za nią się kryje). Mnie to naprawdę nie robi żadnej krzywdy, a patrząc od pozytywnej strony - tyle tu "dobrego", ile Marta z siebie wyrzuci. To znaczy o tyle jej będzie miała w sobie mniej, dobre i to img/smilies/wink.

A tak swoją drogą, chyba rzeczywiście bez psychiatry się nie obejdzie...

No, mówi się trudno. Marta dostała tyle najróżniejszych rad, że gdyby tylko chciała, poradziłaby sobie migiem. Najwyraźniej nie chce.

Albo nie może, po prostu, więc fachowa pomoc (psychiatra) jej się przyda.

No i tak właśnie w życiu sprawdza się powiedzenie, że ten, kto potrzebuje dobrych rad, nie umie ich słuchać. A ten, kto umie słuchać rad, nie potrzebuje ich.

Pozdrawiam!

Lidka

#18 2017-09-28 13:14:10

martin1002
przyboczny

Mam rozumieć, ze Wy jesteście zadowoleni z pomocy psychiatry?

#19 2017-09-28 13:25:33

Sosan
szlachetny gawędziarz

Lidka napisał(a):

Ach, Panowie, niech się dziewczyna uwolni od tej całej zmagazynowanej frustracji (cokolwiek za nią się kryje). Mnie to naprawdę nie robi żadnej krzywdy, a patrząc od pozytywnej strony - tyle tu "dobrego", ile Marta z siebie wyrzuci. To znaczy o tyle jej będzie miała w sobie mniej, dobre i to img/smilies/wink.

A tak swoją drogą, chyba rzeczywiście bez psychiatry się nie obejdzie...

No, mówi się trudno. Marta dostała tyle najróżniejszych rad, że gdyby tylko chciała, poradziłaby sobie migiem. Najwyraźniej nie chce.

Albo nie może, po prostu, więc fachowa pomoc (psychiatra) jej się przyda.

No i tak właśnie w życiu sprawdza się powiedzenie, że ten, kto potrzebuje dobrych rad, nie umie ich słuchać. A ten, kto umie słuchać rad, nie potrzebuje ich.

Oj, w ten sposób usprawiedliwiasz działanie zwykłych trolli internetowych . Mogą sobie obrażać kogo chcą ? Marta jest jeszcze młoda, niewyrobiona społecznie, dlatego trzeba ja utemperować. W innym przypadku zrobimy jej tylko krzywdę. Tobie Lidko to może faktycznie zwisać, ale przyjdzie sytuacja, że Marta obrazi niewłaściwą osobę i będzie dziewczynę czekała rozprawa w sądzie.

~ Papaji

#20 2017-09-28 13:34:07

Sosan
szlachetny gawędziarz

martin1002 napisał(a):

Mam rozumieć, ze Wy jesteście zadowoleni z pomocy psychiatry?

Nie miałem jeszcze okazji, ale znam kilku dobrych specjalistów. masz neta, poszukaj sobie w okolicy, poczytaj opinie itp.

~ Papaji

Stopka forum