Imladis

MĘDRZEC POTRAFI UCZYĆ SIĘ NAWET OD GŁUPCA. GŁUPIEC NIE UCZY SIĘ NIGDY.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

"Zapalcie swoje świece dobra i mądrości i zarażajcie innych tym, co jest najważniejsze." Krzysztof K.
WITAMY SERDECZNIE NA WIELOTEMATYCZNYM FORUM DYSKUSYJNYM DLA MYŚLĄCYCH LUDZI

#301 2019-10-11 21:56:16

kaczor
zaaklimatyzowany

Re: Serce przemawia

I nie zrozum mnie zle, nie chce ci sugerowac ze to co przezylas bylo negatywne. Jest tak jak to czulas i nie dziwi mnie to ani nie zaskakuje. Nie koniecznie musialas uciekac i krzyczec. Sam pare razy wplatalem sie w jakies przypadkowe dziwne sytuacje z losowymi osobami, o niektorych tu nawet pisalem, w takich chwilach czuje podniecenie i fascynacje. Poczulbym to samo na twoim miejscu gdyby to wygladalo tak jak napisalas, ot gdyby to pewnie nie byl facet, chociaz kto wie xd

Problem jest taki ze zbagatelizowalas to za bardzo. Moglo sie to po prostu skonczyc gwaltem i pobiciem. Albo ciekawym seksem. Tylko ze tego nie wiesz, a gosc jest od ciebie silniejszy po prostu. To on by zdecydowal jak ma byc gdybys wysiadla w zlym miejscu. Miej to na wzgledzie.

#302 2019-10-11 22:05:50

martin1002
przyboczny

Dziękuję za troskę, Kaczorze. Uznałam, że mężczyzna jest swego rodzaju symbolem, za pomocą którego przemawia do mnie Wszechświat, projekcją mojej świadomości. Jeszcze bardziej rozbudził we mnie dziwną tęsknotę, z którą nie umiem się uporać img/smilies/sad

anagami napełnia flakon łzami

#303 2019-10-11 22:17:22

kaczor
zaaklimatyzowany

Wiesz mam takiego kolege, ktory nigdy z nikim nie byl i moze jakos bardzo sie mi z tego nie zwierza, ale wiem ze chcialby z kims byc. Ani nie jest gruby ani brzydki, a do tego kumaty i jeszcze dobry. Jakby to bylo tylko tak, ze ja wam daje numer telefonu i wy se pogadacie to problem solved. Ale to tak nie dziala. Prawde mowiac czasami sobie mysle czy mzoe powinienem was spiknac. Dwie osoby godne polecenia tej drugiej, z ta sama potrzeba serca, a do tego w podobnym wieku i bez doswiadczen. No sluchaj jesli uwazasz ze gosc w autobusie byl symbolem, to ja tu jestem wielkim transparentem od wszechswiata xd

Znajdz mi druga taka konfiguracje, gdzie masz dwojke kumatych, inteligentnych osob, dobrych i czulych a do tego oboje szukaja partnera i oboje nikogo nigdy nie mieli, a do tego sa w tym samym wieku!

Sluchaj ja w znaki nie wierze od wszechswiata za bardzo xd Ale tu mi sie za bardzo to wszystko klei.

#304 2019-10-11 23:35:07

martin1002
przyboczny

kaczor napisał(a):

Znajdz mi druga taka konfiguracje, gdzie masz dwojke kumatych, inteligentnych osob, dobrych i czulych a do tego oboje szukaja partnera i oboje nikogo nigdy nie mieli, a do tego sa w tym samym wieku!

To zbyt piękne, aby było prawdziwe img/smilies/wink

#305 2019-10-12 12:55:33

kaczor
zaaklimatyzowany

https://www.reddit.com/r/HumansBeingBro … urce=share

Farmerzy w Idaho pomogli innemu, który nie zdążył przed mrozem wykopać ziemniaków. Bardzo fajnie img/smilies/tongue

#306 2019-10-13 19:15:52

martin1002
przyboczny

kaczor napisał(a):

Moglo sie to po prostu (...) ciekawym seksem.

Chyba dla niego... Mnie to już nic nie zaskoczy, za dużo widziałam na filmach.

kaczor napisał(a):

Wiesz mam takiego kolege, ktory nigdy z nikim nie byl i moze jakos bardzo sie mi z tego nie zwierza, ale wiem ze chcialby z kims byc. Ani nie jest gruby ani brzydki, a do tego kumaty i jeszcze dobry. Jakby to bylo tylko tak, ze ja wam daje numer telefonu i wy se pogadacie to problem solved. Ale to tak nie dziala. Prawde mowiac czasami sobie mysle czy mzoe powinienem was spiknac. Dwie osoby godne polecenia tej drugiej, z ta sama potrzeba serca, a do tego w podobnym wieku i bez doswiadczen.

Boże, jak ja tego nienawidzę. Najpierw mama, potem pracodawca, a teraz Ty - wszyscy mają jakiegoś kandydata na partnera dla mnie, wszyscy wiedzą lepiej i chcą połączyć ze sobą dwie totalnie zdesperowane osoby. To upokarzające.
Z jednej strony jestem uległa, chcę poddać swoje ego, ale z drugiej mam dość prowadzenia mnie za rączkę przez wszystkich wokół.
Wiem, że to tylko chwilowe, ta tęsknota, że za parę dni mi przejdzie. Wierzę, że istnieje jakiś sposób, by zaspokoić potrzebę utulenia bez pomocy drugiego człowieka. Nie mogę być aż tak słaba!

kaczor napisał(a):

https://www.reddit.com/r/HumansBeingBros/comments/dgpg7x/farmers_in_eastern_idaho_got_word_that_one_of/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Farmerzy w Idaho pomogli innemu, który nie zdążył przed mrozem wykopać ziemniaków. Bardzo fajnie img/smilies/tongue

Nawet nie patrzę. Bez wątpienia interesownie, bo karma wraca. Jak mu nie pomogą, to im też jak sami będą w potrzebie.

#307 2019-10-13 21:15:50

civilmonk
szlachetny gawędziarz

martin1002 napisał(a):

kaczor napisał(a):

Moglo sie to po prostu (...) ciekawym seksem.

Chyba dla niego... Mnie to już nic nie zaskoczy, za dużo widziałam na filmach.

kaczor napisał(a):

Wiesz mam takiego kolege, ktory nigdy z nikim nie byl i moze jakos bardzo sie mi z tego nie zwierza, ale wiem ze chcialby z kims byc. Ani nie jest gruby ani brzydki, a do tego kumaty i jeszcze dobry. Jakby to bylo tylko tak, ze ja wam daje numer telefonu i wy se pogadacie to problem solved. Ale to tak nie dziala. Prawde mowiac czasami sobie mysle czy mzoe powinienem was spiknac. Dwie osoby godne polecenia tej drugiej, z ta sama potrzeba serca, a do tego w podobnym wieku i bez doswiadczen.

Boże, jak ja tego nienawidzę. Najpierw mama, potem pracodawca, a teraz Ty - wszyscy mają jakiegoś kandydata na partnera dla mnie, wszyscy wiedzą lepiej i chcą połączyć ze sobą dwie totalnie zdesperowane osoby. To upokarzające.
Z jednej strony jestem uległa, chcę poddać swoje ego, ale z drugiej mam dość prowadzenia mnie za rączkę przez wszystkich wokół.
Wiem, że to tylko chwilowe, ta tęsknota, że za parę dni mi przejdzie. Wierzę, że istnieje jakiś sposób, by zaspokoić potrzebę utulenia bez pomocy drugiego człowieka. Nie mogę być aż tak słaba!

kaczor napisał(a):

https://www.reddit.com/r/HumansBeingBros/comments/dgpg7x/farmers_in_eastern_idaho_got_word_that_one_of/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Nawet nie patrzę. Bez wątpienia interesownie, bo karma wraca. Jak mu nie pomogą, to im też jak sami będą w potrzebie.

Z cynizmem Pani nie do twarzy.
Współczucie jest naturalne gdy człowiek spoczywa w swej Jaźni.

Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

#308 2019-10-13 21:31:10

martin1002
przyboczny

Nie jestem teraz w nastroju do spoczywania w Jaźni.

#309 2019-10-13 22:40:12

kaczor
zaaklimatyzowany

martin1002 napisał(a):

Nie no w tej sytuacji tylko ty jestes zdesperowana xd Ten ziomek ma generalnie raczej chyab wyjebane, poza tym, ze w sumie po prostu chicalby kogos sobie znalezc, tylko nikogo takiego nie znalazl. A nie ze sie boi zapytac czy cos xd Takiej dramy w okol tego nie robi, po rpostu nie moze znalezc dobrej kobiety dla siebie i tyle. W sumie po dluzszym namysle i tak mysle, ze to w sumie bylby nienajlepszy pomysl. Wiecej nie zapytam, whatever, nie wiedzialem ze az tak cie to zaboli.

#310 2019-10-14 10:09:26

civilmonk
szlachetny gawędziarz

martin1002 napisał(a):

Nie jestem teraz w nastroju do spoczywania w Jaźni.

Trochę nie o to mi chodziło. Kto poznaje Jaźń poznaje naturę ludzkiego umysłu. Poznając siebie poznajemy innych. To dobra odtrutka na cynizm między innymi. Przywraca wiarę w ludzi bo ma się świadomość, że pewne zachowania nie są sztuczne ani interesowne ale naturalne. Np. współczucie. Np. solidarność.

#311 2019-11-04 22:58:34

martin1002
przyboczny

Lista rzeczy, które chciałabym zrobić osobom, których nienawidzę (wszystkie to kobiety):

1. podpalić włosy
2. wbić nóż w gałki oczne
3. obciąć rzęsy
4. obciąć język
5. pozrywać paznokcie
6. rozebrać do naga i przypalać papierosem różne miejsca na ciele
7. kopać w brzuch i plecy ciężkim butem o twardej, ostrej, mocno wyrzeźbionej podeszwie

Nie widzę innego wyjścia z obecnej sytuacji niż śmierć pracodawcy.

#312 2019-11-05 13:45:21

kaczor
zaaklimatyzowany

Tak się składa że musiałem zwolnić dzisiaj nianie bo ddarla namnie ryj. Autentycznie. Nawet mi dziewczynę obraziła.

Cały dzień czytałem twoja listę z myślą o niej.

Trzyma się, nikogo nie zabijaj xd

#313 2019-11-05 13:46:51

kaczor
zaaklimatyzowany

Jebać ich prądem. Wszystko do nich wróci, ludzie to chuje, nie tylko baby.

#314 2019-11-05 14:28:01

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Oj młodzieży. Ludzie nie są tacy źli. Są tylko zbytnio skomplikowani w wyniku warunkowań społecznych. W naturalnym stanie ludzie są prości i z natury dobrzy. Komplikacje tworzą z nas potworki bo się gubimy w iluzjach własnych umysłów.

#315 2019-11-05 14:32:47

kaczor
zaaklimatyzowany

Rozumiem to, ale nadal wynik jest swiadoma decyzja kogos z kim sie utozsamia, nawet jesli to iluzja, to ta iluzja jest prze chujowa. I zwyczajnie mnie denerwuje.

Stopień komplikacji jest tak wielki, że mam 0 opcji, tylko zepsuć sobie humor.

Kurwa

#316 2019-11-05 14:36:17

kaczor
zaaklimatyzowany

Przecież nie siąde i nie powiem - no juz spokojnie, to tylko iluzja, wszyscy sie tak na prawde kochamy. Nie ma takich slów. Skończy się kłótnią, jesli popełnisz jeden błąd i tyle. Chuj jebac ich pradem xD Na prawde.

Nie mam zamiaru w sobie tego trzymac, jak sie na to denerwuje to po prostu mi lepiej.

Poza tym. Jebać to.

Mam inne rzeczy do roboty img/smilies/big_smile

Poza tym chyba zajme sie dzieckiem i spadam z innych projektow, troche nie mam opcji teraz. Ale nie przeszkadza mi to.

Skupie sie na mlodym i bedzie gut gut. Sporo jest fajnych rzeczy do roboty. Poza tym, nic nie przepadnie, musze znalezc tylko jakas osobe ktora mnie zastapi.

#317 2019-11-05 14:37:40

kaczor
zaaklimatyzowany

'Poza tym' - powtarzam to slowo znowu. Przestalem powtarzac jedno, powtarzam inne. Nie mam pojecia dlaczego. Ty wiesz? xd

#318 2019-11-05 19:05:52

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Rekursywne odbicia wyładowań neuronów ;-) Sugerowane rzucenie wyjątku z eleganckim przechwyceniem zanim nastąpi stack overflow img/smilies/wink

#319 2019-11-13 22:47:00

martin1002
przyboczny

Chciałabym coś napisać, ale nie mogę.
Jedyna samodzielna księgowa jest w ciąży, a oprócz mnie jeszcze dwie osoby się uczą.
Mózg jest teraz niczym tłuczone szkło, stłuczone lustro, pęknięta lodu tafla.
Do klęczenia dokładam kolejne praktyki.
Moim marzeniem jest odejście z pracy, jednak nie wiem, czy karma mi pozwala na porzucenie firmy w takim stanie (i czy jej kierownik i pozostałe osoby na to zasługują).
Jakość snów spadła o ok. 80%.

#320 2019-11-17 18:08:05

civilmonk
szlachetny gawędziarz

Dlaczego po prostu nie poszukasz innej pracy? Masz już doświadczenie do wpisania do CV to może gdzieś indziej będzie Ci lepiej?
Nie czuj się winna z tego powodu, że np. zmienisz pracę. To tylko praca. Masz prawo odejść. Tylko odejdź do innej. Nie na bezrobocie. Zaktualizuj CV, roześlij.

Stopka forum